Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
anklar anklar

anklar je offline (nepripojený) anklar

Anklar
kukučka Pozri príspevok
a je to aj o tom, ako nás malé, zabudnuté slovíčko prenesie celkom inde
správne mala moja veta znieť: a veru je to ako z rozprávky
Aj tie pozorovacie schopnosti vekom slabnú, ale podarilo sa mi spozorovať na mojom dome dve lastovičie hniezda.
Ahoj, Kukučka. Teraz sa ale cítim dosť blbo. Klábosím ti o pozorovaní prírody, pritom Ty "zasadená" do ozajstnej prírody. Len teraz som si všimla, odkiaľ si. Ďakujem ti za doplnenie. Takto už rozumiem. Želám ti veľa radosti z Tvojho prostredia.
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
No veď to, a potom im vysvetľuj, že sú to bludy. Ja som ich napr. mojej maminke veľmi rýchlo vytĺkla z hlavy.
0 0
brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
ZuzanaP Pozri príspevok
V prílohe sľúbený článok, zdroj hovorí za všetko: Nový čas
moje nervy, a ja sa neprestávam čudovať, čo za debilné otázky od mojich "pacientov" v poslednej dobe dostávam...to je neuveriteľné...mám sto chutí tým dobrákom v novom čase niečo sprosté napísať...a verejne
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Mám psíka. Fuzáča . Som .
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Melnick Pozri príspevok
Mám psíka. Fuzáča . Som .
Prajem veľa radosti z neho.
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Aj ja by som si rada niečo "ochočila".... a nemusí to mať ani 4 labky , Majka a ako ho voláš?
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
On už mal meno predtým ,ako som si ho vzala : Nero sa volá, a ja mu ho nechám. Je to osobnosť . Na to,že už má rok, sme sa skamošili strašne rýchlo ,za 1 sekundu Už mi "žerie" z ruky. A pekne po mne skáče. Teraz som mu to dovolila,no neviem,neviem , keď sa hodím do jedného zo svojich svetlých kostýmov...........
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
slavica Pozri príspevok
Aj ja by som si rada niečo "ochočila".... a nemusí to mať ani 4 labky , Majka a ako ho voláš?
Slávi a ako sa volá manžel???. Daj mu kostičku a "ochočuj" víkend máte pred sebou.
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Melnick Pozri príspevok
Slávi a ako sa volá manžel???. Daj mu kostičku a "ochočuj" víkend máte pred sebou.
Majka, čo si??? šššak ten už je dávno ochočený , z toho už nič nevykrešem , chcem niečo, čo by po mne skákalo
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Tak potom Ti už fakt zostáva iba ten psík. Tak ako mne. Pokiaľ ovšem nechceš "ochočovať" ďalej......
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Melnick Pozri príspevok
Mám psíka. Fuzáča . Som .
Zabudla som napísať :aj manžela mám Fuzáča a tiež som šťastná.
0 0
betka betka

betka je offline (nepripojený) betka

slavica Pozri príspevok
Majka, čo si??? šššak ten už je dávno ochočený , z toho už nič nevykrešem , chcem niečo, čo by po mne skákalo
Stačí zájsť do nejakej školky (teraz po prázdninách zvykom), a môže sa Ti prilepiť armáda skákajúcich, ale všičiek
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

slavica Pozri príspevok
Majka, čo si??? šššak ten už je dávno ochočený , z toho už nič nevykrešem , chcem niečo, čo by po mne skákalo
Privolávaš daňovú kontrolu, či čo?
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Tak toto zloženie prispievateľov urobí z témy vždy "mrník"
0 0
betka betka

betka je offline (nepripojený) betka

Kazu Pozri príspevok
Privolávaš daňovú kontrolu, či čo?
Kazu, Ty musíš byť riadna maska do partie.....
Toto ma priviedlo až do stavu (poznámka: škoda, že pijem čaj, zabehol, aj vystrekol....)
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Kazu Pozri príspevok
Privolávaš daňovú kontrolu, či čo?
Kazu s tým slovným spojením opatrne,potom máme zlé sny a nikoho pri sebe ,kto by nás čičíkal:" neboj, veď to sú dobrí ujovia a tety".
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Na chvíľku som si odskočila medzi fajčiarov. A dobre som urobila, však by som mala brilky čajom začákané.
Vieš ako som rada, že som vás našla. Aspoň sa do vôle vyšantím. Však inak nemám s kým. Susedov mám nebožtíkov, s tými si moc nepokecám a ľudí vidím len keď idem do dediny do obchodu.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Melnick Pozri príspevok
Kazu s tým slovným spojením opatrne,potom máme zlé sny a nikoho pri sebe ,kto by nás čičíkal:" neboj, veď to sú dobrí ujovia a tety".
Neboj nič, veď ja som si predtým na obidve strany po tri krát odpľula.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Kazu Pozri príspevok
Na chvíľku som si odskočila medzi fajčiarov. A dobre som urobila, však by som mala brilky čajom začákané.
Vieš ako som rada, že som vás našla. Aspoň sa do vôle vyšantím. Však inak nemám s kým. Susedov mám nebožtíkov, aspoň neriešiš klebetys tými si moc nepokecám a ľudí vidím no a v mojom prípade si tiež o veľa neprišla,že ma nevidíš len keď idem do dediny do obchodu.
................................................
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Melnick, viem kde bývaš a raz sa na teba prídem pozrieť
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať