Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
ZDENIELA ZDENIELA

ZDENIELA je offline (nepripojený) ZDENIELA

som kto som
Gabi03 Pozri príspevok
Máš právo aj ty na zábavu. O to viac, že to bola zaslúžená po tvrdej drine. A doma to prehrmí. Oni asi len nie sú zvyknutí.
Presne, treba to robiť častejšie (ale v norme), doma si zvyknú, že chodíš neskoro a keď raz prídeš o 1.30 namiesto svojho obvyklého príchodu o 3.30, ešte ťa pochvália
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
helas Pozri príspevok
Urobila som čosi,čo je proti mne. Som 28 rokov vydatá, za celý ten čas som poznala iba rodinu a prácu.Ale včera som bola u klienta,dokončili sme nejakú veľmi zložitú prácu a oni ma pozvali na večeru. Aby ste si nemysleli, je to klientka, roky som sa tak nebavila, mobily sme vypli. Domov som síce napísala sms, že prídem neskoro, ale prišla som o 1,30 a dnes sa so mnou nerozpráva ani kredenc.Ale aj napriek tomu, bolo to fajn.
helas , aspoň jeden pohárik s kredenca sa s Tebou určite rozpráva a do doby, kým sa začne rozprávať s Tebou celý kredenc Ti to môže stačiť.
Nemáš psa? To sú v takýchto chvíľach veľmi dobrí poslucháči a chápaví hlavne.
Ale vieš čo ma štve na nás ženách? /dúfam,že ma muži neznesú zo sveta/
Prečo podobné výčitky pociťujeme iba my. Trápil by sa Tvoj "Kredenc" ,keby sa on niekde pozabudol? Určite NIE,to mi ver.
0 0
ronel ronel

ronel je offline (nepripojený) ronel

to o dvojičkach je smutne, ale dalo sa to cakat, nebolo to ružové už pred oparáciou, mne na tom vadilo to, že okolo toko robili taky mediálny kolotoč, kam som pozrela tam boli dvojičky.
0 0
misolga misolga

misolga je offline (nepripojený) misolga

Kamarátky - mamičky sme tohto roku zaviedli tradíciu jedného dňa bez rodiny.Vybrali sme sa na túru do Nízkych Tatier s tým že tam prespíme a na druhý deň prídeme domov.To ste mali vidieť reakcie mužských polovičiek-prečo nemôžme ísť všetci aj s deťmi, alebo keď už tak aj bez detí ale s nimi, zastihne nás búrka, divé zvery a podobné katastrofické scenáre.Keď nezaberali vysvetlenia typu-aspoň raz do roku máme právo si niekam vyraziť, oddýchnuť si a podobne zabral aspoň výpočet podujatí na ktorých sa naši chlapi zúčastnili bez nás a nerobili sme z toho problém.Nakoniec to nejako strávili a šli sme, počas dvoch dní čo sme boli na horách nepadlo ani slovo o rodine, výchove detí, proste sme si to užívali a tešíme sa o rok na dalšiu akciu.
0 0
helas helas

helas je offline (nepripojený) helas

Ja som to tu napísala ako svoju boliestku a ďakujem všetkým za podporu, že aj my máme právo /a neprišla som pod parou/ na nejaký ten výčin, a aj výčitky svedomia mám, ale neľutujem
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Zašla som si dnes do Kauflandu, pretože podľa najnovšieho letáka majú 6 kg balenie pracieho prášku Merkúr po 169.- Sk. Nikde som ho však nevidela a preto som sa spýtala dievčinky, vzorne označenej menovkou, kde ho nájdem. Jej odpoveď: Ja neviem, ja som tu len zamestnaná. Doteraz sa červenám, že som na takú jednoduchú odpoveď neprišla sama.
0 0
judita1971 judita1971

judita1971 je offline (nepripojený) judita1971

milá helas, nič si z toho nerob, každé čudo tri dni trvá.dúfam, že tie výčitky nie sú až také veľké, že si vyrazíš p druhý raz o 28 rokov neskôr ?
0 0
cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
Mňa dne potešilo, že mi dnes syn priletel v poriadku domov. Bol v Ríme a v duchu mu tak trošku "závidím", že videl všetky tie krásne veci - Koloseum atď. Celý je v tomto po mne, keď má nejaké korunky, už ho to ťahá objavovať nové miesta...
0 0
hanelie hanelie

hanelie je offline (nepripojený) hanelie

sprievodca CR Rakúsko,
toto je fenomém
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=kFRuLFR91e4[/youtube]

som si požičala DVD Edith Piaf a takto to dopadlo:
Naposledy upravil hanelie : 08.10.07 at 08:32
0 0
Excise Duty Excise Duty

Excise Duty je offline (nepripojený) Excise Duty

ten, čo už nemusí do roboty
abel Pozri príspevok
Zašla som si dnes do Kauflandu, pretože podľa najnovšieho letáka majú 6 kg balenie pracieho prášku Merkúr po 169.- Sk. Nikde som ho však nevidela a preto som sa spýtala dievčinky, vzorne označenej menovkou, kde ho nájdem. Jej odpoveď: Ja neviem, ja som tu len zamestnaná. Doteraz sa červenám, že som na takú jednoduchú odpoveď neprišla sama.
Netreba sa červenať, hádam len bolo treba nasypať jej trochu zrna...
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Včera som v obchode objavila Pikao? Roky som ho nevidela, tobôž nemlsala . Niekedy dobre padne sa cítiť ako malé dieťa.
0 0
lorelei lorelei

lorelei je offline (nepripojený) lorelei

Gabi03 Pozri príspevok
Včera som v obchode objavila Pikao? Roky som ho nevidela, tobôž nemlsala . Niekedy dobre padne sa cítiť ako malé dieťa.
Ja som to objavila pred tyzdnom! V takych malickych potravinkach na dedinke, tak sme mlsali doma. Stare dobre casy!
0 0
ivako ivako

ivako je offline (nepripojený) ivako

Mňa včera potešila oslava 50-tky mojej kolegyne. Hoci bol pondelok a nikomu sa veľmi oslavovať nechcelo, nakoniec bolo výborne. Už dávno sme tak nestmelili kolektív. O dva týždne nasleduje kolegova 30-tka. Dúfam, že sa to vydarí, lebo už sa každý teší, ale mám takú skúsenosť, že keď sa na niečo teším, tak to nedopadne tak, ako som si to predstavovala.
0 0
otázka otázka

otázka je offline (nepripojený) otázka

účtovníčka
lorelei Pozri príspevok
Ja som to objavila pred tyzdnom! V takych malickych potravinkach na dedinke, tak sme mlsali doma. Stare dobre casy!
Áno, menšia dcéra si ho tiež kupuje, stojí 18 Sk. Keď som jej povedala, že ja som si ho chodila kupovať za 3 koruny, pozrela na mňa s výrazom, akoby ma práve odniekaľ prepustili ...
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Orim Pozri príspevok
Je to taký ventil na všetko, taká naša malá LAMPÁREŇ.
Mňa dnes rozčúlilo, že zákazník si zmenil periodicitu v banke na mesačnú, vraj chce ušetriť na poplatkoch! Ale moje nervy asi nechce šetriť, výpis za mesiac má 28 listov.
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

otázka Pozri príspevok
Áno, menšia dcéra si ho tiež kupuje, stojí 18 Sk. Keď som jej povedala, že ja som si ho chodila kupovať za 3 koruny, pozrela na mňa s výrazom, akoby ma práve odniekaľ prepustili ...
To mi pripomenulo, čo som raz vyviedla. Tiež som ako malá veľmi ľúbila pikao, ale odkedy som mala deti, odvykla som si čokoľvek sladké konzumovať ja a všetko som rozdeľovala spravodlivo im na tri časti. Čokoľvek som kupovala v obchode - cukríky, čokoládku, vždy všetko 3-krát a nikdy ma nenapadlo kúpiť jedno aj pre mňa. Až keď som po rokoch znovu zbadala v obchode pikao, ale za nehoráznu cenu 18.- Sk a ja som dostala naň veľkú chuť. No ale kúpiť spravodlivo ešte ďalšie tri aj pre deti (to už mali okolo 17 rokov) sa mi zdalo veľa, tak som si Vám potajomky kúpila len jedno a doma som ho tak strašne potajomky išla mlsať, že som ho vycucla tuším na trikrát a vôbec som si ho nevychutnala. A potom som celú noc nespala, lebo som mala výčitky, aká som to len krkavčia mama. .
0 0
ZDENIELA ZDENIELA

ZDENIELA je offline (nepripojený) ZDENIELA

som kto som
Mňa dnes rozčuľuje maximálne všetko !!!!
Ťažký deň ... ale môj manžel bol taký zlatý, že ma zaviezol do roboty... Len teraz neviem, či to urobil preto, aby mi trošku v takýto deň pomohol, alebo preto, aby sa ma čo najskôr zbavil a aby si čo najskôr mohol vydýchnuť, keď konečne za sebou zavriem dvere do kancelárie a on ma neuvidí celých osem hodín ...
Ale keďže mám zlý deň, tak správna bude tá druhá verzia
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

ZDENIELA Pozri príspevok
Mňa dnes rozčuľuje maximálne všetko !!!!
Ťažký deň ... ale môj manžel bol taký zlatý, že ma zaviezol do roboty... Len teraz neviem, či to urobil preto, aby mi trošku v takýto deň pomohol, alebo preto, aby sa ma čo najskôr zbavil a aby si čo najskôr mohol vydýchnuť, keď konečne za sebou zavriem dvere do kancelárie a on ma neuvidí celých osem hodín ...
Ale keďže mám zlý deň, tak správna bude tá druhá verzia
Je to predsa tvoj manžel, tak správna odpoveď bude č. 1. Okrem toho byť kvôli tomu 8 hodín negatívne naladená, kým zistíš pravdu... Určite to je odpoveď č. 1.
0 0
ZDENIELA ZDENIELA

ZDENIELA je offline (nepripojený) ZDENIELA

som kto som
Vďaka Gabi, to bude zrejme tým nízkym tlakom čo je vonku... Ono človeka ten nízky tlak ťahá k zemi a k samým prízemným veciam ... a to nehovorím, že je tu ešte aj sila zemskej príťažlivosti páni, hrozná kombinácia
Zrejme keď sa rozplynie hmla a zasvieti slnko, zrejme to všetko prejde
a bude mi takto
0 0
lorelei lorelei

lorelei je offline (nepripojený) lorelei

abel Pozri príspevok
To mi pripomenulo, čo som raz vyviedla. Tiež som ako malá veľmi ľúbila pikao, ale odkedy som mala deti, odvykla som si čokoľvek sladké konzumovať ja a všetko som rozdeľovala spravodlivo im na tri časti. Čokoľvek som kupovala v obchode - cukríky, čokoládku, vždy všetko 3-krát a nikdy ma nenapadlo kúpiť jedno aj pre mňa. Až keď som po rokoch znovu zbadala v obchode pikao, ale za nehoráznu cenu 18.- Sk a ja som dostala naň veľkú chuť. No ale kúpiť spravodlivo ešte ďalšie tri aj pre deti (to už mali okolo 17 rokov) sa mi zdalo veľa, tak som si Vám potajomky kúpila len jedno a doma som ho tak strašne potajomky išla mlsať, že som ho vycucla tuším na trikrát a vôbec som si ho nevychutnala. A potom som celú noc nespala, lebo som mala výčitky, aká som to len krkavčia mama. .
Za to si urcite neni krkavcia matka. Som presvedcena, ze je nas viac a nie si sama. Ja s ojim sme si napriklad kupili Colece nezlob se, sestrine deti to radi hraju, tak sme si aj s nimi zahrali. Ale potom sme ich poslali spat a hrali sme sami - dospeli. Chudata deti, ved to je ich hra a museli ist spat. A my dospeli sme hrali "o dusu". Ale sranda musi byt......
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať