Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
mirpo mirpo

mirpo je offline (nepripojený) mirpo

Psíčkarka-závisláčka, večná optimistka ...viac
V spolupráci so zamestnávateľmi organizujem výberové konania na ÚPSVaR.
Boli pozvaní uchádzači o zamestnanie, všetko bolo zorganizované....
Ľudia prišli a čakali sme na zástupcu firmy. A nič... Volala som a ona: "Na VK neprídem. Miesto už máme predbežne obsadené. Už nemáme záujem. Včera som Vám to zabudla zavolať."
Zostala som ako obarená. 10x som sa ospravedlnila klientom... Jediné šťastie bolo, že necestovali. Výnimočne bola väčšina pozvaných z nášho mesta.

Ešte sa mi nestalo, že by mi neprišiel zamestnávateľ na VK, ktoré chcel on sám.

Hádajte, rozčúlilo alebo potešilo ma to???
Naposledy upravil mirpo : 17.01.08 at 10:02 Dôvod: doplnenie
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

misomiso Pozri príspevok
...a preco o tom pises este aj sem??
Táto téma je na vyjadrenie pocitov. Teda tak to chápem aspoň ja. Môžeš reagovať na to, že prečo ju to zarmútilo, ale už je menej vhodné reagovať na to, čo konkrétne ju zarmútilo. Bez urážky.... A pre istotu, aby ma zas niekto nechápal zle.
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
no mňa dnes ohromne potešilo, že som vyzeleňela.!!!!!!!!!! Ďakujem Vám všem, ktorí ste mi k tomu pomohli a že ste ocenili moje príspevky
Ešteraz Vám ďakujem.
Naposledy upravil Barbara : 21.01.08 at 07:07
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

mna dnes doslova nas..l konatel jednej velikej firmy, kt. uctujem.

V stredu (17.1.) prisiel za mnou ze ake su predbezne vysledky aky je danovy zaklad a ze to chce kvoli tomu ze na neho tlacia banky... hovorim mu fajn, predbezny je predbezny tak ze koncom tyzdna mu to poslem... bohuzial od piatka mi bolo neskutocne zle, v sobotu na pohotovosti, dnes som bola zas v nemocnici. Samozrejme ze som rano napisala aby vedeli ze nepridem a ze mi je priserne zle. Absolutne ho to nezaujima... sak co tam po zravi, nie?

A to chcel povodne uz aj odsuhlasenie zavazkov a pohladavok s vysledkom inventur, kde ma urcil ako clena inventarnej komisie a to som na inventurach ani nebola!!!!!!!!

Tak som preto napla vsetky zvysne sily a idem mu urobit tie jeho tabulky!!!

Poradaci, ale ja uz takto viac nevladzem. Zakazdym ked ochoriem tak akoby som si sama zvolila termin a vzdy nieco treba vzdy sa zrovna vtedy nieco stane... a ja som potom vecne za debila. A ani jednu chorobu som nemohla vklude doma vylezat a to nevravim, ze si ma chceli v nemocnici nechat (co ine mi ostavalo ako odmietnut). Ja som uz proste KO.

A z jeho spravania uz proste dalej nevladzem... potrebujem sa z tej firmy uvolnit co najskor. Chcela som to riesit ci zdvihne aby som si mohla dovolit zaplatit si nejaku vypomoc ale vzdy ked som chora tak nemam chut vyjednavat ale jednoducho ist prec....
0 0
KvetkaK KvetkaK

KvetkaK je offline (nepripojený) KvetkaK

andreaS Pozri príspevok
mna dnes doslova nas..l konatel jednej velikej firmy, kt. uctujem.

V stredu (17.1.) prisiel za mnou ze ake su predbezne vysledky aky je danovy zaklad a ze to chce kvoli tomu ze na neho tlacia banky... hovorim mu fajn, predbezny je predbezny tak ze koncom tyzdna mu to poslem... bohuzial od piatka mi bolo neskutocne zle, v sobotu na pohotovosti, dnes som bola zas v nemocnici. Samozrejme ze som rano napisala aby vedeli ze nepridem a ze mi je priserne zle. Absolutne ho to nezaujima... sak co tam po zravi, nie?

A to chcel povodne uz aj odsuhlasenie zavazkov a pohladavok s vysledkom inventur, kde ma urcil ako clena inventarnej komisie a to som na inventurach ani nebola!!!!!!!!

Tak som preto napla vsetky zvysne sily a idem mu urobit tie jeho tabulky!!!

Poradaci, ale ja uz takto viac nevladzem. Zakazdym ked ochoriem tak akoby som si sama zvolila termin a vzdy nieco treba vzdy sa zrovna vtedy nieco stane... a ja som potom vecne za debila. A ani jednu chorobu som nemohla vklude doma vylezat a to nevravim, ze si ma chceli v nemocnici nechat (co ine mi ostavalo ako odmietnut). Ja som uz proste KO.

A z jeho spravania uz proste dalej nevladzem... potrebujem sa z tej firmy uvolnit co najskor. Chcela som to riesit ci zdvihne aby som si mohla dovolit zaplatit si nejaku vypomoc ale vzdy ked som chora tak nemam chut vyjednavat ale jednoducho ist prec....
Nezabúdaj, že zdravie je prvoradé. Niektorí ľudia sú naozaj zdierači a keď už nepozerajú ani na druhých ako sa cítia, tak s takými je naozaj lepšie skončiť. A želám skoré uzdravenie.
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

kvetkak: dakujem moc. presne to som mu aj napisala, ze zdravie mam len jedno a proste nevladzem sediet za PC, teraz pisem z postele z notebook-u ale robit z postele sa neda, ked si potrebujem rozlozit zo tri styri tabulky a pouzivat aj cisla aj pismena a sustredit sa aby som na nic dolezite nezabudla... kurnik sak tam maju 3000 dokladov mesacne!!! a toto robim sama ale na ukor beznych veci ale uz pohar pretiekol a mam toho dost!!!!
0 0
Ibaka Ibaka

Ibaka je offline (nepripojený) Ibaka

pán v najlepších rokoch
Nie je nič horšie ako chodiť do práce, keď vieš že to nie je to čo chceš ty. Niečo podobné som zažil aj ja, aj keď som z inej brandže. No už keď toho bolo ozaj dosť a práca ma mátala aj v noci, sekol som s tým, vybavil živnosť a je to OK. Podľa toho čo píšeš, pýta to zmenu aj u Teba. Netvrdím že živnosť je jediné riešenie, možno zmena zamestnávateľa, ( a keď je k tomu aj lepší plat, nie je čo riešiť). Nájdi si čas a poobzeraj sa okolo.
0 0
Patrícia5 Patrícia5

Patrícia5 je offline (nepripojený) Patrícia5

Mňa dnes zarmútilo, že moja kolegyňa i kamarátka zároveň prežila jeden príšerný víkend vďaka svojmu manželovi... Prečo nemôžu byť muži ako ženy?
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

Ibaka: praveze tu pracu vykonavam na zivnost, lenze dotycny majitel firmy ma berie pomaly horsie ako svojich zamestnancov... to oni mu produkuju zisk, ja nie...

a ano presne tak, uz som poslala zopar zivotopisov a ak sa nic nepodari, tak ma to konecne nakopne a pokusim sa otvorit si svoj dlhorocny sen a mat vlastny obchodik... mam dve oblasti, spolu to nejde, musela by som sa rozhodnut pre jednu... este mam jednu ideu ale bohuzial na to by som potrebovala veeeelmi vela peniazkov na zaciatok.

ostatnym dakujem za podporu ci uz v chorobe alebo v rozhodovani urobit razny krok v zivote! Len uz by som sa rada niekde usadila a pracu vykonavala do konca produktivneho obdobia...
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

andreaS Pozri príspevok
kvetkak: dakujem moc. presne to som mu aj napisala, ze zdravie mam len jedno a proste nevladzem sediet za PC, teraz pisem z postele z notebook-u ale robit z postele sa neda, ked si potrebujem rozlozit zo tri styri tabulky a pouzivat aj cisla aj pismena a sustredit sa aby som na nic dolezite nezabudla... kurnik sak tam maju 3000 dokladov mesacne!!! a toto robim sama ale na ukor beznych veci ale uz pohar pretiekol a mam toho dost!!!!
ked som bola zamestnana tiez som robila uctovnú zavierku v chorobe, v horuckach. Bohuzial urobila som aj chyby. Jednuducho sustredenost bola mimo a to iste plati,ked je clovek co len unaveny. Jednoducho vyfuknut si treba, lebo si clovek narobi este viac problemov ...

Spravis mu predbezne prehlady a na konci roka to vyjde nebodaj inac....ak sa cosi este bude "doliepat" a podla toho ako pises ze sa chova, no kto bude podla neho na vine, ze si mu spravila zle odhady?
Nedaj na sebe orat, liec sa v klude. A ak ta vyhodi (co je otazne) tak aspon nebudes rozmyslat ci odist alebo nie ale sa budes sustredit uz len na hladanie noveho jobu.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

andreaS Pozri príspevok
Ibaka: praveze tu pracu vykonavam na zivnost, lenze dotycny majitel firmy ma berie pomaly horsie ako svojich zamestnancov... to oni mu produkuju zisk, ja nie...

a ano presne tak, uz som poslala zopar zivotopisov a ak sa nic nepodari, tak ma to konecne nakopne a pokusim sa otvorit si svoj dlhorocny sen a mat vlastny obchodik... mam dve oblasti, spolu to nejde, musela by som sa rozhodnut pre jednu... este mam jednu ideu ale bohuzial na to by som potrebovala veeeelmi vela peniazkov na zaciatok.

ostatnym dakujem za podporu ci uz v chorobe alebo v rozhodovani urobit razny krok v zivote! Len uz by som sa rada niekde usadila a pracu vykonavala do konca produktivneho obdobia...
Musíš veriť... a konať tak, aby si si svoj sen naplnila. Držím palce.
0 0
Ibaka Ibaka

Ibaka je offline (nepripojený) Ibaka

pán v najlepších rokoch
AndreaS: nech ťa vedie myšlienka, že Tvoj život patrí len Tebe. Nejaký šéf ...pusti ho z hlavy.
0 0
mirpo mirpo

mirpo je offline (nepripojený) mirpo

Psíčkarka-závisláčka, večná optimistka ...viac
andreaS Pozri príspevok
Ibaka: praveze tu pracu vykonavam na zivnost, lenze dotycny majitel firmy ma berie pomaly horsie ako svojich zamestnancov... to oni mu produkuju zisk, ja nie...

a ano presne tak, uz som poslala zopar zivotopisov a ak sa nic nepodari, tak ma to konecne nakopne a pokusim sa otvorit si svoj dlhorocny sen a mat vlastny obchodik... mam dve oblasti, spolu to nejde, musela by som sa rozhodnut pre jednu... este mam jednu ideu ale bohuzial na to by som potrebovala veeeelmi vela peniazkov na zaciatok.

ostatnym dakujem za podporu ci uz v chorobe alebo v rozhodovani urobit razny krok v zivote! Len uz by som sa rada niekde usadila a pracu vykonavala do konca produktivneho obdobia...
Len sa pekne vylieč, zabudni na prácu. Účtovníkov je treba všade, máš na výber... Oddýchni si, pomaznaj sa s havinom... Všetko bude OK
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

VELKA VDAKA VAM VSETKYM!!!

i ked sa musim priznat ze mam chvile kedy sa chcem zdvihnut a sadnut za domaci velky stol a zacat pracovat... potom si spomeniem na slova vas vsetkych a este viac sa zababusim v perinach. A tesim sa z toho ze mozem bludit po nete aj z postele.

Mirpo: samozrejme ze hafko sa ku mne tuli a vsade chodi za mnou.
0 0
anka_p anka_p

anka_p je offline (nepripojený) anka_p

Ahojte! Stalo sa mi to včera, keď som bola v poradni pre tehotné. Bola som objednaná na 17.00, takže som vedela, že čakať príliš dlho nebudem keďže som prišla tesne pred 17.00. Ale čo ma rozčúlilo bolo to, že na lavičke pred ambulanciou sedeli tri pacientky. Jedna bola vysoko tehotná a dve mladé slečny. Nepotrpím si na tom, ale predstavte si, že mi ani jedna z tých dvoch mladých slečien neponúkla, aby som si sadla. A to sú ženy, tie by mali chápať ako sa cíti tehotná v 35 tt. (pre mužov alebo tých ktorí nevedie čo je 35tt, to znamená, že za 5 týždňov budem rodiť). Takže už dlhé státie nie je vhodné v tomto období, lebo sa hromadí krv v nohách a hrozí, že môže tehotná odpadnúť, atď. ako bolesť chrbáta a nôh, no veď to poznáte mamičky. Tak som sa normálne pozastavila nad tým, že aké sme aj keď sme ženy. Ak by tam sedeli muži asi by ma pustili sadnúť skôr ako tie dámy. Keď zdrav. sestra otvorila dvere a povedala moje meno a mladé slečny mohli sedieť ďalej, tak to bolo pre mňa väčším zadosťučinením ako keby ma pustili sadnúť.....
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

anka_p Pozri príspevok
Ahojte! Stalo sa mi to včera, keď som bola v poradni pre tehotné. Bola som objednaná na 17.00, takže som vedela, že čakať príliš dlho nebudem keďže som prišla tesne pred 17.00. Ale čo ma rozčúlilo bolo to, že na lavičke pred ambulanciou sedeli tri pacientky. Jedna bola vysoko tehotná a dve mladé slečny. Nepotrpím si na tom, ale predstavte si, že mi ani jedna z tých dvoch mladých slečien neponúkla, aby som si sadla. A to sú ženy, tie by mali chápať ako sa cíti tehotná v 35 tt. (pre mužov alebo tých ktorí nevedie čo je 35tt, to znamená, že za 5 týždňov budem rodiť). Takže už dlhé státie nie je vhodné v tomto období, lebo sa hromadí krv v nohách a hrozí, že môže tehotná odpadnúť, atď. ako bolesť chrbáta a nôh, no veď to poznáte mamičky. Tak som sa normálne pozastavila nad tým, že aké sme aj keď sme ženy. Ak by tam sedeli muži asi by ma pustili sadnúť skôr ako tie dámy. Keď zdrav. sestra otvorila dvere a povedala moje meno a mladé slečny mohli sedieť ďalej, tak to bolo pre mňa väčším zadosťučinením ako keby ma pustili sadnúť.....
a vieš čo by bolo pre vňčšou hanbou? Keby si ich pekne slušne poprosila aby ti uvolnili miesto. Takto to zabera, a mozno by sa konecne zbadali a hladeli aj na druhych. Ved aj ony budu raz tehotne (mozno)
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

historia sa opakuje... takze dnes mi volal zas a ani sa len neopytal ci mi je lepsie a hned sa vyrutil s poziadavkami a uz si zas posunul termin na odovzdanie vysledkov!!!! ako by som bola schopna dat mu vysledky 15.1.!!!!!!!!!!! Ked aj s pani zo statistiky mam dohodnuty indivindi datum, pretoze zauctovane vsetko z minuleho mesiaca mam ku 20.temu... no a "sef" na mna naziapal a polozil telefon!!!

Tak potrebujem odtial odist cim skor... tak idem otvorit moju staru temu a dufat, ze sa mi podari douctovat iba stary rok a ist odtial okamzite prec! .....

.... uz by som chcela mat nieco normalne, nie tak stresujuce! mam za to, ze tie zdravotne problemy su prave vdaka nemu... pocas roka som nemala ani len tyzden volna vkuse... teda okrem vianoc, kedy som si dovolila ostat doma aj medzi sviatkami... sak nie som robot a zrejme tam bol kamen urazu...
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
andreaS Pozri príspevok
historia sa opakuje... takze dnes mi volal zas a ani sa len neopytal ci mi je lepsie a hned sa vyrutil s poziadavkami a uz si zas posunul termin na odovzdanie vysledkov!!!! ako by som bola schopna dat mu vysledky 15.1.!!!!!!!!!!! Ked aj s pani zo statistiky mam dohodnuty indivindi datum, pretoze zauctovane vsetko z minuleho mesiaca mam ku 20.temu... no a "sef" na mna naziapal a polozil telefon!!!

Tak potrebujem odtial odist cim skor... tak idem otvorit moju staru temu a dufat, ze sa mi podari douctovat iba stary rok a ist odtial okamzite prec! .....

.... uz by som chcela mat nieco normalne, nie tak stresujuce! mam za to, ze tie zdravotne problemy su prave vdaka nemu... pocas roka som nemala ani len tyzden volna vkuse... teda okrem vianoc, kedy som si dovolila ostat doma aj medzi sviatkami... sak nie som robot a zrejme tam bol kamen urazu...
dúfam, že si sa pevne rozhodla. Urob tak, ako píšeš a osamostatní sa. Držím ti palce.
0 0
KvetkaK KvetkaK

KvetkaK je offline (nepripojený) KvetkaK

cactus Pozri príspevok
dúfam, že si sa pevne rozhodla. Urob tak, ako píšeš a osamostatní sa. Držím ti palce.
Pripájam sa a tiež držím palce. A nezabudni, že vždy sa môžeš mať lepšie.
0 0
JAJA11 JAJA11

JAJA11 je offline (nepripojený) JAJA11

Aj ja sa potrebujem vyventilovať. Konkrétne ma rozčúlila firma KROS. Máme od nej zakúpený program Omega a začali sme od tohto roku využívať šarže. Bola to aj naša chyba, ale nepozreli sme si, že nie sú súčasťou skladu, ale si musíme dokúpiť rozšírenie. Zistili sme to v pondelok a hneď som volala do firmy, aby mi rozšírili program a chcela som od nich aby to bolo ešte v ten deň. Sľúbila som, že keď mi pošlú predfaktúru, hneď ju uhradím cez internet a zašlem im potvrdenie o zadaní príkazu. (Nemala som odvahu poprosiť ich o zaslanie okamžite a zaplatenie na faktúru. ) Predfaktúra mi prišla až na ďalší deň, hneď som ju uhradila a poslala potvrdenie o zaslaní príkazu. Dnes je streda a oni chcú odo mňa odfaxovať alebo odmailovať oscanovaný výpis. Poslala som im to mailom a teraz čakám čo sa bude diať. Zdá sa mi to však od nich tvrdé, nakoľko využívame ich program od roku 2002, vždy sme platili všetko načas a rozšírenie stálo 1.120,- Sk, čiže úplne smiešnu sumu a predpokladala som, že mi ako dobrému zákazníkovi výjdu v ústrety a pomôžu. Myslím, že by si mali vyskúšať podnikať na Slovensku, kde výrobné firmy ani nemôžu snívať o predfaktúrach a predsa vychádzajú v ústrety svojim zákazníkom.

Aké máte skúsenosti s inými firmami?
Naposledy upravil JAJA11 : 23.01.08 at 09:20 Dôvod: Doplnenie
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať