Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Iwett Iwett

Iwett je offline (nepripojený) Iwett

syn má dvadsať, jeho kamoška 18 a nepáči sa mi že ho stále kritizuje.....a ja som len pozorovatel.... a som rada že som sa mohla vysťažovať, je to super
0 0
JAJA11 JAJA11

JAJA11 je offline (nepripojený) JAJA11

Iwett Pozri príspevok
dobrý deň všetci, ďakujem za názory...... je to trochu ináč.....asi som to zle opísala...... práveže sa ja vôbec nestarám do nich.....len vidím že to neklape....a to mi je najviac luto....preto som písala radšej tu, lebo som bola ticho, tak som sa vysťažovala len Vám,nech ho neovplyvňujem.......a byt nevyberali spolu, nieje to spoločný byt...sú mladí, ona je len maturantka, a neviem či budú spolu.....nebol to výber spoločného bytu....to bol taký spôsob šetrenia, lebo synátor všetko čo zarobí dokáže minúť, nevie šetriť, tak som ho nahovorila na taký spôsob šetrenia, že bude si odkladať a do budúcnosti bude niečo mať....a keď sa mu nebude páčiť, môže si ho vymeniť....len to bola super cena na túto dobu, preto sa kupuje...ale dnes už ma to prešlo....
Je dobré, že sa snažíte radiť synovi, ale možno to ostatné ste mali nechať na nich dvoch - možno mladá sa ešte necíti na to aby viedla domácnosť, nechce sa ešte až tak viazať. A kúpiť byt len tak, keď ho ešte netreba, je dobré, len keď sú navyše peniaze a je dobré ich investovať. Nech si Váš syn ten byt kúpi a prenajme ho niekomu na ten čas kým ho nebude potrebovať. Ale mladú by som asi zatiaľ netlačila do spoločného bývania.
0 0
Iwett Iwett

Iwett je offline (nepripojený) Iwett

JAJA11 Pozri príspevok
Je dobré, že sa snažíte radiť synovi, ale možno to ostatné ste mali nechať na nich dvoch - možno mladá sa ešte necíti na to aby viedla domácnosť, nechce sa ešte až tak viazať. A kúpiť byt len tak, keď ho ešte netreba, je dobré, len keď sú navyše peniaze a je dobré ich investovať. Nech si Váš syn ten byt kúpi a prenajme ho niekomu na ten čas kým ho nebude potrebovať. Ale mladú by som asi zatiaľ netlačila do spoločného bývania.
no presne na to si ten byt kupuje, aby ho prenajal, neuvažuju o spoločnom živote, teda syn určite nie, ta kamarátka by aj myslím že chcela.....je to všetko tak ináč....... ale dakujem za rady
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

No je aj on veľmi mladý na spoločné bývanie. Z témy to vyznelo, že sa chce osamostatniť. Ak je to takto, bude lepšie nič neunáhliť a naozaj byť len pozorovateľom.
0 0
Iwett Iwett

Iwett je offline (nepripojený) Iwett

VladoaKatka Pozri príspevok
No je aj on veľmi mladý na spoločné bývanie. Z témy to vyznelo, že sa chce osamostatniť. Ak je to takto, bude lepšie nič neunáhliť a naozaj byť len pozorovateľom.
presne to robím už 2 roky...
0 0
JAJA11 JAJA11

JAJA11 je offline (nepripojený) JAJA11

Iwett Pozri príspevok
no presne na to si ten byt kupuje, aby ho prenajal, neuvažuju o spoločnom živote, teda syn určite nie, ta kamarátka by aj myslím že chcela.....je to všetko tak ináč....... ale dakujem za rady
Držím palce, aby mladí vedeli prísť na to, či ich spoločný život má alebo nemá zmysel.
0 0
Iwett Iwett

Iwett je offline (nepripojený) Iwett

len aby to zistili skôr ako budú musieť spolu žiť a toho sa bojím najviac, lebo mám presne také isté skúsenosti so svojím dobabraným životom....
A ďakujem za vypočutie, a Vaše názory...
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Iwett Pozri príspevok
len aby to zistili skôr ako budú musieť spolu žiť a toho sa bojím najviac, lebo mám presne také isté skúsenosti so svojím dobabraným životom....
A ďakujem za vypočutie, a Vaše názory...
0

Skoro nikto to nezistí vtedy kedy treba- všetci sme na začiatku nadšení...
0 0
katkapekly katkapekly

katkapekly je offline (nepripojený) katkapekly

mladá mamička, ktorá chce byť naj mamou na svete ...viac
Včera som zaparkovala pred jedným nemenovaným hypermarketom a poznáte to - hneď si to ku mne namieril jeden chlapík že potrebuje peniaze. Myslite si čo chcete, ale peniaze tým ľuďom nedávam. To som mu aj povedala a hneď som sa spýtala na čo ich potrebuje. A on že na jedlo. Navrhla som mu že mu kúpim čo chce a donesiem. Dohodli sme sa na saláme. Povedal, že tam bude čakať, a čo myslíte, keď som sa vrátila, bol tam? Figu borovú! Asi musel súrne odísť , lebo som ešte dvakrát autom obišla parkovisko a po chlapovi akoby sa zem zľahla. Tak mám zvyšných 20dkg salámy. Nabudúce sa musím dohodnúť na jedle, ktoré som schopná sama skonzumovať
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Ja dnes idem sám sebe na nervy.... Asi mám podpháčkovskú depku. Včera my bolo fajn z euforie, že to mám za sebou.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
katkapekly Pozri príspevok
Včera som zaparkovala pred jedným nemenovaným hypermarketom a poznáte to - hneď si to ku mne namieril jeden chlapík že potrebuje peniaze. Myslite si čo chcete, ale peniaze tým ľuďom nedávam. To som mu aj povedala a hneď som sa spýtala na čo ich potrebuje. A on že na jedlo. Navrhla som mu že mu kúpim čo chce a donesiem. Dohodli sme sa na saláme. Povedal, že tam bude čakať, a čo myslíte, keď som sa vrátila, bol tam? Figu borovú! Asi musel súrne odísť , lebo som ešte dvakrát autom obišla parkovisko a po chlapovi akoby sa zem zľahla. Tak mám zvyšných 20dkg salámy. Nabudúce sa musím dohodnúť na jedle, ktoré som schopná sama skonzumovať
Nechcem rýpať, ale ja by som mu kúpila rovnaké jedlo ,ako by som bola ochotná konzumovať ja.
A vôbec, neviem prečo ešte prispievam......... ospravedlňujem sa.
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

Neviem, či ma to potešilo, sklamalo alebo čo, ale raz začas zvyknem pozrieť na blog jumpera, nevzrušujem sa nad ním, len som tam dlho svietila ako odstrašujúci príklad z porady , tak som chcela vedieť, ako sa veci vyvíjajú. No a dnes (asi po roku) mi napísalo toto:
Požadovaná adresa URL sa na tomto serveri nenašla. Navštívte domovskú stránku služby Blogger alebo databázu Blogger Knowledge Base, kde získate ďalšiu pomoc.
...stratil sa (ako tie údaje na blkočkoch, ktovie, či ho niekto nahreje nad sviečkou, aby sa znovu objavil )
Ale to vôbec nechcem provokovať, alebo vyvolávať diskusiu na danú tému, len ma to zaujalo a myslela som, že možno niekoho z vás to tiež zaujme
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

Marianna01 Pozri príspevok
Neviem, či ma to potešilo, sklamalo alebo čo, ale raz začas zvyknem pozrieť na blog jumpera, nevzrušujem sa nad ním, len som tam dlho svietila ako odstrašujúci príklad z porady , tak som chcela vedieť, ako sa veci vyvíjajú. No a dnes (asi po roku) mi napísalo toto:
Požadovaná adresa URL sa na tomto serveri nenašla. Navštívte domovskú stránku služby Blogger alebo databázu Blogger Knowledge Base, kde získate ďalšiu pomoc.
...stratil sa (ako tie údaje na blkočkoch, ktovie, či ho niekto nahreje nad sviečkou, aby sa znovu objavil )
Ale to vôbec nechcem provokovať, alebo vyvolávať diskusiu na danú tému, len ma to zaujalo a myslela som, že možno niekoho z vás to tiež zaujme
noa keď už teda nechceš provokovať, o čo vlastne ide? lebo ja som total mimo.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Tanče Pozri príspevok
noa keď už teda nechceš provokovať, o čo vlastne ide? lebo ja som total mimo.
Buď rada, že si total mimo. Pre mňa potešujúca správa, že sa stratil. Dúfam, že natrvalo.
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

Danila Pozri príspevok
Buď rada, že si total mimo. Pre mňa potešujúca správa, že sa stratil. Dúfam, že natrvalo.
aaspoň naznačte. vieeete, aby som sa vedela vyhnuť, keby náhodou...
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Tanče Pozri príspevok
aaspoň naznačte. vieeete, aby som sa vedela vyhnuť, keby náhodou...
V zozname členov si vyhľadaj nick jumper a pozri si jeho príspevky.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Melnick Pozri príspevok
Nechcem rýpať, ale ja by som mu kúpila rovnaké jedlo ,ako by som bola ochotná konzumovať ja.
A vôbec, neviem prečo ešte prispievam......... ospravedlňujem sa.
možno je autorka vegeteriánka
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
smith Pozri príspevok
V zozname členov si vyhľadaj nick jumper a pozri si jeho príspevky.
Odkaz pre Tanče:

A vyhni sa mu.
Naposledy upravil Melnick : 28.01.08 at 12:09 Dôvod: Nebolo jasné komu je príspevok adresovaný
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Mňa nahneval jeden obchodný partner. Ako firma sme mu dohodili jedného šikovného sadrokartonistu. My ako firma sme vystupovali ako sprostredkovatelia s tým, že všetky veci si dohodnú medzi sebou. Vyzeralo to byť slušné, vraj všetko sa zaplatí, nemajte strach, dokonca ho lanáril do zahraničia.

A teraz keď došlo na platenie, tak skutek utek...... Už vypisujú reklamácie, pritom podľa mňa mal najskôr zavolať tomu sadrokartonistovi a vybaviť to najskôr s ním - dohodnúť sa na opravách a podobne. Vrrrrr, tak ma vytočil.....
0 0
katkapekly katkapekly

katkapekly je offline (nepripojený) katkapekly

mladá mamička, ktorá chce byť naj mamou na svete ...viac
kukučka Pozri príspevok
možno je autorka vegeteriánka
Nie som vegetariánka, ale mäso nemusím. Hoci podľa krvnej skupiny som vraj mäsožravec.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať