Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

A nikto mi ešte neprezradí, čo to znamená DSCCCC, BACCCC, KECCCC,RKCCCC a všetko to CCCC, keby ste písali CCCP tak to viem čo je, však to do nás tĺkli ...
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

VladoaKatka Pozri príspevok
A nikto mi ešte neprezradí, čo to znamená DSCCCC, BACCCC, KECCCC,RKCCCC a všetko to CCCC, keby ste písali CCCP tak to viem čo je, však to do nás tĺkli ...
Na to si musíš prečítať tému "Ak sa cítiš zle", cca od strany 150 . (Či skôr?! )
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
VladoaKatka Pozri príspevok
A nikto mi ešte neprezradí, čo to znamená DSCCCC, BACCCC, KECCCC,RKCCCC a všetko to CCCC, keby ste písali CCCP tak to viem čo je, však to do nás tĺkli ...
Pozri tému:

http://www.porada.sk/t63660-vykladov...ik-porady.html
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

tak ja teda neviem ako to nazvať, to už naozaj potrebujeme v tejto republike zákony vyhlášky a nariadenia vlády na všetko???
12/2008 Nariadenie vlády Slovenskej republiky o používaní profesijných titulov a ich skratiek viažucich sa na odbornú spôsobilosť na výkon zdravotníckeho povolania
0 0
Iwett Iwett

Iwett je offline (nepripojený) Iwett

Dobrý deň, chcem sa podeliť o radosť. Ja som bola z tých, ktorí robili od nevidím do nevidím a ked prišlo k vyplácaniu tak som brchtala,koktala a ked sa niekto zatváril že je to veľa, ešte by som mu bola "priplatila zo svojho" len nech je spokojný. Po prečítaní príspevkov v téme pošuškajte koľko pýtať, a po kritike mojich blízkych som si u nového zákazníka spočítala cca položky urobila cenu, ktorú by som pred rokom ani nevyslovila a povedala popredu "bud za tolko alebo si to zober,ja sa nenahnevám". Odpoveď bola: - to je nejako moc nie? ešte sa ozvem. Za 2 hodinky zavolal, že to berie a či chcem aj zálohu. To ma naozaj veľmi potešilo.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Iwett Pozri príspevok
Dobrý deň, chcem sa podeliť o radosť. Ja som bola z tých, ktorí robili od nevidím do nevidím a ked prišlo k vyplácaniu tak som brchtala,koktala a ked sa niekto zatváril že je to veľa, ešte by som mu bola "priplatila zo svojho" len nech je spokojný. Po prečítaní príspevkov v téme pošuškajte koľko pýtať, a po kritike mojich blízkych som si u nového zákazníka spočítala cca položky urobila cenu, ktorú by som pred rokom ani nevyslovila a povedala popredu "bud za tolko alebo si to zober,ja sa nenahnevám". Odpoveď bola: - to je nejako moc nie? ešte sa ozvem. Za 2 hodinky zavolal, že to berie a či chcem aj zálohu. To ma naozaj veľmi potešilo.
Je potešujúce, že sú aj také prípady.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Iwett Pozri príspevok
Dobrý deň, chcem sa podeliť o radosť. Ja som bola z tých, ktorí robili od nevidím do nevidím a ked prišlo k vyplácaniu tak som brchtala,koktala a ked sa niekto zatváril že je to veľa, ešte by som mu bola "priplatila zo svojho" len nech je spokojný. Po prečítaní príspevkov v téme pošuškajte koľko pýtať, a po kritike mojich blízkych som si u nového zákazníka spočítala cca položky urobila cenu, ktorú by som pred rokom ani nevyslovila a povedala popredu "bud za tolko alebo si to zober,ja sa nenahnevám". Odpoveď bola: - to je nejako moc nie? ešte sa ozvem. Za 2 hodinky zavolal, že to berie a či chcem aj zálohu. To ma naozaj veľmi potešilo.
Tak ber tú zálohu, aby si to nerozmyslel.
0 0
Iwett Iwett

Iwett je offline (nepripojený) Iwett

dobrá rada, ďakujem....veru aj vypýtam....ale pocit je to super, to som ešte nezažila....hneď mi stúplo sebavedomie
0 0
STRELEC STRELEC

STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

Iwett Pozri príspevok
dobrá rada, ďakujem....veru aj vypýtam....ale pocit je to super, to som ešte nezažila....hneď mi stúplo sebavedomie
Človeku je hneď lepšie, keď vidí, že ten druhý má radosť! Maj ju častejšie. Človeku sa aj lepšie robí a aj klient má z toho lepší efekt. Ono v podstate väčšina klientov ani nechce, aby im firmu robil "Lacný Jožko". Len keby to toľko nestálo?!
0 0
ZEvina ZEvina

ZEvina je offline (nepripojený) ZEvina

šťastná babička dvoch vnučiek (od 21.9.2009 už troch) ...viac
Pôvodca textu príspevku: VladoaKatka
A nikto mi ešte neprezradí, čo to znamená DSCCCC, BACCCC, KECCCC,RKCCCC a všetko to CCCC, keby ste písali CCCP tak to viem čo je, však to do nás tĺkli ...

mňa vždy napadne ten vtip.......... záhorák mu vraví: Ja mám radšej také so štyri C
Cicuška
Cichá
Ceckatá
a hlavne Cudzí
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

ZEvina Pozri príspevok
Pôvodca textu príspevku: VladoaKatka
A nikto mi ešte neprezradí, čo to znamená DSCCCC, BACCCC, KECCCC,RKCCCC a všetko to CCCC, keby ste písali CCCP tak to viem čo je, však to do nás tĺkli ...

mňa vždy napadne ten vtip.......... záhorák mu vraví: Ja mám radšej také so štyri C
Cicuška
Cichá
Ceckatá
a hlavne Cudzí
supeeeeeeeeeeeeeer.
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

ALDA Pozri príspevok
.... Poznám sa s veľa poraďákmi aj osobne a s nikým som nemala žiadny problém, či s ateistom, kresťanom alebo niekým iným. Neviem, čo sa to na Porade rozpútava a prečo som do toho vtiahnutá aj ja.
Aldi... az teraz som si precitala tvoj prispevok ...radsej ti to vysvetlim cez ss-ku (asi dlhu) ... a verim, ze potom uznas moje argumenty ... my dve mame v niektorych veciach rozdielne nazory, ale to nie je nic neobycajne, to sa stava, je to normalne a ludske ...

btw: na stretku som nesedela pri tebe preto, lebo by si mi bola nesympaticka ... prave opacne! - lebo sa mi pacilo, ze sa vies aj dobre bavit aj sa srdecne zasmiat ... a okrem toho sme "skoro-rodacky" ... napisem ti neskor, teraz mam nieco surne, tak prepac ... ok?
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

Prave ma zarmutilo, ze "konecne" po dlhsom case sa tu zrodil mrnik na temu byt ci nebyt (s funkcnymi muzskymi ozdobami) a kym som sa stihla priskatulkovat a docitat ju do konca, nestihla som "prispiet" , lebo ju Riso zaclosedoval
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

Mna dnes opat vytocil sused...

Akoby nestacilo ze nad nami nas pravidelne vytapaju (mame prerobene jadro uz nie ten umakart a tak casto nas vytapaju ze ypor je uz tak nasiaknuty ze staci aby sa im doslova vylial pohar vody na zem a uz to u nas vidno, tak z toho este stale zurim, lebo nie su schopny opravit jednu trubku ale zakazdym povie ze on to uz opravil a o mesiac bum!) ale ine som chcela... takze okrem tohto pravidelneho soku mame dalsieho suseda, kt. proste nezaparkuje nikde inde iba pod domom, kde je max 6 miest. Kedze chodim domov skor ako on, tak mam auto zaparkovane "dole" na "jeho" mieste. A zakazdym ak pride a uz je vsetko "dole" obsadene tak proste zaparkuje dostredu, kde kazdemu zavadzia. Pokial ide z domu skor ako ja, tak mi je to jedno, ale to sa malokedy stava. Co keby sme nutne aj v noci potrebovali ist s autom? To mame ist po trave po celom sidlisku ci ako? Uz sme s nim aj riesili tento konflikt ked nas zablokoval hned poobede a my sme potrebovali odist. Uz som mala vytocenych mestskych policajtom (co mi oni sami poradili na moj dotaz, ked hromadne davali pokuty za parkovanie na trave) ked zliezol dole a on zacal nadavat nam ze ako parkujeme!!! A ze on tam byva dlhsie... som sa nestihala cudovat!!

Tak aj dnes ma zablokoval a mala som dve moznosti ako vyjdem. Bud po tej trave co by bolo velmi zaujimave kedze je tam samy hrbol a stromcek... alebo to vyruckujem a otocim sa. Ta druha moznost bola chvalabohu mozna, pretoze vedla mna uz nikto nestal...

Takze tak... dakujem za "vypocutie" hned mi je lepsie... ale stale som zufala a neviem ako to riesit normalne... mat zbytocnych 30tis, tak si to parkovne miesto "dole" normalne zaplatim!!!
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Poznáte ten úsmev od ucha k uchu, ktorý vás drží niekoľko hodín?! Človek by neveril, ako vie pozdvihnúť náladu jeden sympatický a pekný kuriér.!
0 0
denisie denisie

denisie je offline (nepripojený) denisie

Gabi03 Pozri príspevok
Poznáte ten úsmev od ucha k uchu, ktorý vás drží niekoľko hodín?! Človek by neveril, ako vie pozdvihnúť náladu jeden sympatický a pekný kuriér.!

ahoj Gabi03........samozrejme ze to pozname a ja myslim ze nas nie je malo...... ja mam dokonca takpovediac stastie bo pracujem so samymi mladymi muzmi.......
pekny den
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
ANDREAS, čo keby ste tomu susedovi navrhli, aby si kúpil miesto na parkovanie a nebude mať problém s parkovaním a nemusel by Vám robiť naprieky
alebo ho odfotiť ako parkuje a opýtať sa kompetentných , či je to správne ako parkuje
0 0
J1rko J1rko

J1rko je offline (nepripojený) J1rko

Som študent na učilišti. Nebaví ma manuálna práca a rád leňoším :) Zaujímam sa o podnikanie a investície,ale nie som v tom nejaký preborník. Rád by som tu našiel niekoho zaujímavéhoNapr.Inštruktora/ku ...viac
denisie Pozri príspevok
ahoj Gabi03........samozrejme ze to pozname a ja myslim ze nas nie je malo...... ja mam dokonca takpovediac stastie bo pracujem so samymi mladymi muzmi.......
pekny den

Mladych muzov povazujete muzov v akom veku ? Lebo muzi su stale mladi. Napriklad ja asi nikdy nedospejem uplne..stale budem mat chut saliet sa
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

J1rko Pozri príspevok
Mladych muzov povazujete muzov v akom veku ? Lebo muzi su stale mladi. Napriklad ja asi nikdy nedospejem uplne..stale budem mat chut saliet sa
J1rko, pripoje do svojho profilu svoju fotku ak to nie je problém. Som proste zvedavá.
0 0
J1rko J1rko

J1rko je offline (nepripojený) J1rko

Som študent na učilišti. Nebaví ma manuálna práca a rád leňoším :) Zaujímam sa o podnikanie a investície,ale nie som v tom nejaký preborník. Rád by som tu našiel niekoho zaujímavéhoNapr.Inštruktora/ku ...viac
Ak mas zaujem mam nejake fotky na POKECI ,azete ak vies co to je ....a na nicku J1rko takom ako mam tu mam odomknuty album ak mas zaujem pozri sa ak nie tak si
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať