Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
tinaM tinaM

tinaM je offline (nepripojený) tinaM

Stefan2005 Pozri príspevok
... priznám sa, toto som si ešte nevšimol (ale je to tak - pozrel som sa do výpisu ), asi preto, že pri párovaní úhrad v mojom softe je to jedno ktorú položku účtujem...
Aj mne to je jedno, ale ak uhrádzam takých 20 faktúr, mám ich uložené tak, v akom poradí som ich zadala do prev.príkazu. Potom mi príde výpis, a musím si ich uložiť k výpisu podľa toho, ako platby nasledujú vo výpise.
V konečkom dôsledku..... ja určujem, ktorú platbu majú skôr uhradiť, a nie oni.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Rozalka Pozri príspevok
Aj vo VolB to tak je, dokonca aj v TB, tam ale je to o to horšie, že sú zotriedené podľa súm v absolútnom vyjadrení, takže sú pomiešané prírastky a úbytky.
A keby len to, ale na internetovom výpise z účtu mám platby do zahraničia dvakrát. Raz len samotnú úhradu a potom druhý krát, kde už mám k tomu aj poplatky Keď účtujem banku, mám preto vždy priložené svoje príkazy, na ktorých sa mi zobrazuje aj moje evidenčné číslo faktúry, aspoň to mi uľahčuje robotu.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Dcére sa v BA stratila Tibetská doga. V útulkoch nie je. Poraďte, kde sa ešte obrátiť?
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

a čo napísať na nejakú psíčkarskú stránku?
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Ako sa mohla stratiť? A čo nové?
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
jozka56 Pozri príspevok
Ako sa mohla stratiť? A čo nové?
Otvorila sa samočinne bezp. brána , ktorá bola po oprave.
0 0
Meggi 1 Meggi 1

Meggi 1 je offline (nepripojený) Meggi 1

Melnick Pozri príspevok
Dcére sa v BA stratila Tibetská doga. V útulkoch nie je. Poraďte, kde sa ešte obrátiť?
Majka, to je mi ľúto. Neviem, či pomôže táto informácia. Snáď trocha nasmeruje, čo ďalej.
Dovolila som si čerpať zo zdroja: milacikovia.sk
Želám, aby sa psík našiel čo najskôr, veď to je ako keby sa stratil člen rodiny. Držím palce!
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Ďakujem - posúvam info dcére. Útulky už obehli, ale.......
0 0
JAJA11 JAJA11

JAJA11 je offline (nepripojený) JAJA11

kukučka Pozri príspevok
chcem byť babkááá!
Aj mňa to občas chytá, svoje mať je už neskoro a deti ešte chodia do školy, tak by to bola len záťaž a nielen pre ne. Takže, vždy sa snažím, aby ma to rýchlo prešlo. A čo u Teba? - už sa niečo chystá ?
0 0
hanelie hanelie

hanelie je offline (nepripojený) hanelie

sprievodca CR Rakúsko,
Dcére sa v BA stratila Tibetská doga. V útulkoch nie je. Poraďte, kde sa ešte obrátiť?
informovať mestskú políciu - prípadne im aj priložiť foto
foto psíka vyvesiť v obchodoch / kde dovolia /
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Melnick Pozri príspevok
Dcére sa v BA stratila Tibetská doga. V útulkoch nie je. Poraďte, kde sa ešte obrátiť?

Našiel sááááááááááááááá ! V ZOO

Ďakujem všetkým čo prejavili snahu pomôcť.
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

Melnick Pozri príspevok



Našiel sááááááááááááááá ! V ZOO

Ďakujem všetkým čo prejavili snahu pomôcť.
Tešíme sa spolu s Tebou .
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Melnick Pozri príspevok



Našiel sááááááááááááááá ! V ZOO

Ďakujem všetkým čo prejavili snahu pomôcť.
A ako sa tam dostal nezbedník jeden?
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Keď sa brána /mimochodom taká bezpečná ,že by ju nemal otvoriť ani tank/sama otvorila, Zidan /tak sa volá /vybehol von ,dosť ďaleko od domu. Našťastie sa tam objavil zamestnanec ZOO a pretože pes bol značne vystrašený , lebo veľa "majiteľov"sa k nemu hlásilo rozhodol sa naložiť ho do auta a všetkým záujemcom oznámil, že si preň môžu prísť do ZOO - ale preukázať pritom aj dôkaz ,že pes je skutočne ich . Letáky čo dcéra polepila ,nakoniec pomohli a zatelefonovala jej jedna pani ,ktorá sa náhodou dozvedela od iného pána......
No proste dosť dlhý príbeh, ale našťastie so šťastným koncom, pretože už prestali dúfať. Stratil sa totiž už v sobotu.

Ďakujem, že sa tešíte so mnou.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Majka a čo tak nadôvažok osloviť výrobcu brány a spýtať sa ich ako je to možné že sa brána otvorila ????
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Melnick Pozri príspevok
Keď sa brána /mimochodom taká bezpečná ,že by ju nemal otvoriť ani tank/sama otvorila, Zidan /tak sa volá /vybehol von ,dosť ďaleko od domu. Našťastie sa tam objavil zamestnanec ZOO a pretože pes bol značne vystrašený , lebo veľa "majiteľov"sa k nemu hlásilo rozhodol sa naložiť ho do auta a všetkým záujemcom oznámil, že si preň môžu prísť do ZOO - ale preukázať pritom aj dôkaz ,že pes je skutočne ich . Letáky čo dcéra polepila ,nakoniec pomohli a zatelefonovala jej jedna pani ,ktorá sa náhodou dozvedela od iného pána......
No proste dosť dlhý príbeh, ale našťastie so šťastným koncom, pretože už prestali dúfať. Stratil sa totiž už v sobotu.

Ďakujem, že sa tešíte so mnou.
Majka, teraz sa dcéra môže vytešovať, že Zidan je silnejší ako tank
Ale teším sa šťastnému koncu. Čo vyvádzal Zidan, keď si pre neho prišli? Podľa reakcie psa, ak má dobrých gazdov, by sa mal jasne poznať majiteľ a netreba ani žiadne dôkazy
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Dnes ma potešil náš bobino - trojmesačný kavalier, že vydržal dlhšie sám doma, nenarobil bordel...
Vnuk mi volá do práce, baby prídi domov, musím ísť na tréning, ale bobi ma nechce pustiť.. v telefone počujem strašný štekot..viem si to predstaviť..strašne ho ľúbi, je hravý..no ale nedalo sa, nič prídem o štvrtej, nejako ho utíšil a odišiel. Letela som domov, že aká spúšť ma čaká, a on pekne sa špacíroval po chodbe, vrtel chvostom, už len len pustiť, ale vydržal.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
willma Pozri príspevok
Majka a čo tak nadôvažok osloviť výrobcu brány a spýtať sa ich ako je to možné že sa brána otvorila ????
Poslednú dobu 2x opravovaná. Opravár nech sa teší!!!!!
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
adi11 Pozri príspevok
Dnes ma potešil náš bobino - trojmesačný kavalier, že vydržal dlhšie sám doma, nenarobil bordel...
Vnuk mi volá do práce, baby prídi domov, musím ísť na tréning, ale bobi ma nechce pustiť.. v telefone počujem strašný štekot..viem si to predstaviť..strašne ho ľúbi, je hravý..no ale nedalo sa, nič prídem o štvrtej, nejako ho utíšil a odišiel. Letela som domov, že aká spúšť ma čaká, a on pekne sa špacíroval po chodbe, vrtel chvostom, už len len pustiť, ale vydržal.
Nie nadarmo je kgavalier.
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Melnick Pozri príspevok
Nie nadarmo je kgavalier.
no veď v Anglicku má kavalier povolené aj do parlamentu..čítala som na nete...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať