Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

[quote=Dav;807885]Stôl a stoličky po starkej, odhadom rok výroby 1923. Obrus som na ňom akurát nemala, lebo sme ukončili nejakú rodinnú oslavu (v pohode sa za roztiahnutý zmestí 12 ľudí) /quote] no my to nemáme zrovna po starkej, ale pri prerábke bytu som síce bola rozšafná, ale nakoľko stôl podobných kvalít som nikde nenašla, vyšpekulovali sme to tak, že boli zakúpené 4 vysústružené hranoly na plot, zrezané na požadovanú výšku, stolová doska zbavená starých náterov a na novo natretá a bude nám slúžiť ešte pekných pár rokov. Dokúpili sme len stoličky. Dokonca aj rohovú lavicu zrenovoval môj synátor. Dokúpil sa len nový molitan a poťahová látka.
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Dav tá Tvoja Wendička je božská, Miníkovi by sa veľmi páčila, nemhnevala by ho, žeeee?j
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

jozka56 Pozri príspevok
Dav tá Tvoja Wendička je božská, Miníkovi by sa veľmi páčila, nemhnevala by ho, žeeee?j
Isto nie. S psíkmi je kamarátka, ale fenky nemusí. S máloktorou vychádza dobre. Oňuchali by sa, zavrteli chvostíkmi, uklonili, a začali sa hrať.
0 0
betka betka

betka je offline (nepripojený) betka

Melnick Pozri príspevok
Najlepšie Zitka bude, keď im prinesieš potvrdené výkazy a oni sa ani neospravedlnia, iba Ti povedia: viete to nahrávali brigádnici a teraz to dávame do poriadku. A ešte budú chcieť od Teba , aby si im nechala tú svoju potvrdenú kópiu a oni Ti ju prefotia. Inokedy s prefocovaním nie sú až takí ústretoví.
Mojej švagrinej prišlo 3x z tejto inštitúcie. Ale na tretíkrát sa tak nasr..., že zdvihla tel, a povedala, že už to tam majú pofotené všetko odnesené dvakrát.

Musela som ju podpichnúť, nech im povie, že nech si prídu po to. Radšej som z miestnosti odišla, aby som ju buď viac nepopudila, alebo by sa začala rehotať.
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Zita5 Pozri príspevok
Rozčúlila ma zásielka do vlastných rúk zo Sociálnej poisťovne , kde ma vyzývajú do 10 dní odovzdať Mesačný výkaz poistného a príspevkov za obdobie 1/2005 a 2/2005 , v prípade nesplnenia ,sa hrozia pokutou do výšky 500 000 Sk .


Kedy už konečne na týchto inštitúciách budú mať poriadok
Zitka, ešte keď to príde tvojej vlastnej firme, pomyslíš si svoje. Horšie je, keď príde klient, ktorému robíš mzdy a drží v ruke tento papier, kde vidí len to, že si niečo nepodala, a zvýraznenú pokutu 500.000.- Sk. On má krátko pred skolabovaním, ty tak isto, aj keď z iného dôvodu. V takej Amerike by z toho už vytĺkli patričné náhrady za ujmu na dobrom mene. Nezačneme aj my takouto cestou?
0 0
icemonika icemonika

icemonika je offline (nepripojený) icemonika

nikto...zatiaľ :)
dnes som musela pretrpiet rodinnu oslavu,ktora bola proti mojej voli. Len preto, ze som sa stala Bc.
ta dnesny den bol priserny: sme navarili kopu jedla, potom sme to vssetko zozrali a poupratovali.
dufam, ze mam na paru rokov pokoj
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Tak k tomu Bc Ti blahoželám. Ak pokračuješ ďalej, tak máš len dva roky pokoj. Nie si sama čo musí strpieť také oslavy, ale my skôr narodení to už máme za sebou. Dnes by som si už nedala rozkazovať čo mám a čo nemám oslavovať. Ale vtedy som na to tiež asi nemala dosť síl
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

icemonika Pozri príspevok
dnes som musela pretrpiet rodinnu oslavu,ktora bola proti mojej voli. Len preto, ze som sa stala Bc.
ta dnesny den bol priserny: sme navarili kopu jedla, potom sme to vssetko zozrali a poupratovali.
dufam, ze mam na paru rokov pokoj
tiež ti blahoželám.. ale musíš byť rozhodnejšia..... Ja by som nemala odvahu zorganizovať oslavu mojej dcére proti jej vôli ....
0 0
betka betka

betka je offline (nepripojený) betka

Po peknom víkende, u švagrinej v BA, sme sa premiestnili smerom domov. Detičky konečne dobručké zaspávali v aute, cesta v pohode, (i keď všetci tiahli domov z dovoleniek na BA), nám zamával červený palacinkár skoro pred nosom, doklady...., prekročili ste rýchlosť (sprosté 40-ky, no kto ich dodrživa?)...., a boli sme hneď ľahši o 2 tis. Manžel nasr..., a to som ho iba ukľudňovala, čo už (prekr. iba o 19), buď rád, keby si prišiel o vodičák, to by bola katastrofa.
I tak, som si v duchu hovorila, mohli mať deti nejaký pekný darček, ........

Pokuty na ná s číhajú z každej strany, ani o tom nevieme a neuvedomujeme si to.
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Verím Janka, že to nas...ie, ale treba si uvedomiť, koľko životov zbytočne vyhasne len a len kvôli rýchlej jazde. Možno detičky nedostali pekný darček ... ale život je najkrásnejší dar.
0 0
betka betka

betka je offline (nepripojený) betka

Rozalka Pozri príspevok
Verím Janka, že to nas...ie, ale treba si uvedomiť, koľko životov zbytočne vyhasne len a len kvôli rýchlej jazde. Možno detičky nedostali pekný darček ... ale život je najkrásnejší dar.
Súhlas, ibaže tá cesta, je určite robená iba pre štátnu kasu. Rovina, mimo obec, široká, normálne letisko, cesta pre rýchlosť minim. 110.
A veľká škoda, že tú 40-ku ledva vidieť.
0 0
bef bef

bef je offline (nepripojený) bef

icemonika Pozri príspevok
dnes som musela pretrpiet rodinnu oslavu,ktora bola proti mojej voli. Len preto, ze som sa stala Bc.
ta dnesny den bol priserny: sme navarili kopu jedla, potom sme to vssetko zozrali a poupratovali.
dufam, ze mam na paru rokov pokoj
Pripájam sa ku gratulantom. Verím, že titul si získala svojim úsilím, ale skús sa na tú nechcenú oslavu pozrieť trošku aj zo strany Tvojich blízkych. Myslím si, že aj oni majú určitú zásluhu na tom, že si mohla študovať, tešia sa s Tebou, sú na Teba hrdí a možno práve tá oslava bola prejavom všetkého čo cítia. Dovoľ im nech sa tešia a teš sa s nimi. Verím, že aj v budúcnosti keď zmeníš iba trošíčku uhol pohľadu bude svet krajší.

Nemusíš so mnou súhlasiť ale takto to cítim ja.

Krásny deň
0 0
Pepa Pepa

Pepa je offline (nepripojený) Pepa

Zlý sen? Nie - skutočnosť. Pred chvíľou vo vedľajšom baráku vypadlo zo štvrtého poschodia dieťa. Pred nedávnom sa toto isté stalo o pár barákov ďalej.
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Preboha však ja tomu už nerozumiem, ako možu mať tie matky rozlapené okná, keď majú malé deti. Stalo sa to občas aj dávno, že by dieťa vypadlo... ale teraz je to ako na bežiacom páse. a nie je to len tým, že vtedy sa o to toľko nepísalo.. Kde je zodpovednosť dnešných matiek ? Aj ja som mala dieťa čo, neobsedelo na zadku, bol to chalanisko, čo musel byť všade....ale takáto nezodpovednosť...nemám slov, až mi mráz beha po tele...
0 0
Pepa Pepa

Pepa je offline (nepripojený) Pepa

Pepa Pozri príspevok
Zlý sen? Nie - skutočnosť. Pred chvíľou vo vedľajšom baráku vypadlo zo štvrtého poschodia dieťa. Pred nedávnom sa toto isté stalo o pár barákov ďalej.
Úbohé dieťatko pád neprežilo
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Pepa Pozri príspevok
Úbohé dieťatko pád neprežilo
...pár sekúnd nepozornosti a žiaľ na celý zbytok života
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Dávali to teraz vo všetkých správach. Zarážajúce na tom je, že sa to stalo v tom istom meste, na tom istom sídlisku. To prvé deculo malo šťastie, tento chlapček už nie
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

slavica Pozri príspevok
Preboha však ja tomu už nerozumiem, ako možu mať tie matky rozlapené okná, keď majú malé deti. Stalo sa to občas aj dávno, že by dieťa vypadlo... ale teraz je to ako na bežiacom páse. a nie je to len tým, že vtedy sa o to toľko nepísalo.. Kde je zodpovednosť dnešných matiek ? Aj ja som mala dieťa čo, neobsedelo na zadku, bol to chalanisko, čo musel byť všade....ale takáto nezodpovednosť...nemám slov, až mi mráz beha po tele...
Chúďa dieťa. Ľutujem aj rodičov, takéto nešťastie sa stane strašne rýchlo. Aj moje deti boli neposedné a nezbedné.Striehla som na ne ako dračica, a aj tak kadečo povyvádzali, priamo pri mne, ale našťastie to boli len pomerne malé úrazy.
Nadávame na bulvár, že prinášajú samé zlé správy, ale aby sa z nich ľudia poučili, boli opatrnejší, nepodceňovali bezpečnosť detí, nenechávali deti s agresívnymi ľuďmi ( prípad dieťatka zo Zvolenskej nemocnice),v premávke jazdili ohľaduplnejšie...Prečo sa nepoučia???
Naposledy upravil Dav : 02.09.08 at 11:54
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Aktuálna informácia z bleskoviek ...

http://www.topky.sk/cl/10/314989/Akt...u-v-Chorvatsku
0 0
Monika V. Monika V.

Monika V. je offline (nepripojený) Monika V.

veronikasad Pozri príspevok
Aktuálna informácia z bleskoviek ...

http://www.topky.sk/cl/10/314989/Akt...u-v-Chorvatsku
..to už aby sme ani nikde nechodili, nešťastia sa stávajú stále častejšie.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať