Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
U nás mal jeden VPP expert kosiť trávu v dedine. Vyfasoval 20tisícovú kosačku a išiel na to.
Bohužiaľ, po pol hodine vysmädol, položil kosačku na zem a išiel na "kofolu".
Kosačka ležala sama chuderka vedľa hlavnej cesty a doslova kričala: ZOBERTE SI MA!
našťastie ju nikto nezobral, ale ani ten VPPkár. Na druhý deň sa s ním rozlúčili....
0 0
sea sea

sea je offline (nepripojený) sea

mama troch synov
U nás kopala taká tmavšia partia kanál na osvetlenie a tiež už nám to liezlo na nervy keď sme ich tak sledovali - šla som za ich predákom že ak to bude v piatok o 17,00 svietiť tak majú fľašu rumu - viem že sa to nemá ale div sa svete - v piatok o 17,00 mi búchali na kancelárii na okno a kričali že je hotovo - a všetci boli spokojní ...
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Otec dnes dostal domov list z jednej spoločnosti, ktorej predala Soc. poisťovňa dlhy a tá od neho žiada poistné + penále. Na tom by nebolo nič na rozčúlenie, ale list prišiel obyčajnou poštou!!! Som povedala mamine nech sa tým ani nezaťažuje. Veď to vôbec nemuseli dostať... Či?
0 0
books books

books je offline (nepripojený) books

Mňa včera večer "potešilo",že nás susedia vytopili.
Bývam s deťmi v ňom od novembra 2007 a je úplne nový (stále ho zariaďujeme)a zatiaľ som ho nestihla poistiť,ale dnes už ho idem.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Mňa včera potešilo,že som vyhrala konkurz na novú prácu

Trošku mám strach z nového prostredia,veľkej firmy a doposiaľ neznámeho PC programu.
Ale sa aj veľmi teším na všetko nové. Držte mi palčeky,nech sa splnia moje očakávania.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

arizona Pozri príspevok
Mňa včera potešilo,že som vyhrala konkurz na novú prácu

Trošku mám strach z nového prostredia,veľkej firmy a doposiaľ neznámeho PC programu.
Ale sa aj veľmi teším na všetko nové. Držte mi palčeky,nech sa splnia moje očakávania.
Držím, ale je to na Tebe.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

arizona Pozri príspevok
Mňa včera potešilo,že som vyhrala konkurz na novú prácu

Trošku mám strach z nového prostredia,veľkej firmy a doposiaľ neznámeho PC programu.
Ale sa aj veľmi teším na všetko nové. Držte mi palčeky,nech sa splnia moje očakávania.
Pozerám pozerám, že aj ty zastávaš heslo : Život je zmena. Mne včera vyšlo to isté, teda nová práca.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

willma Pozri príspevok
Pozerám pozerám, že aj ty zastávaš heslo : Život je zmena. Mne včera vyšlo to isté, teda nová práca.
Nech to teda vyjde podľa očakávaní.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Tweety Pozri príspevok
Držím, ale je to na Tebe.
To mi je jasné! Nič v živote som nedostala zadarmo, takže sa vždy spolieham v prvom rade na seba
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

willma Pozri príspevok
Pozerám pozerám, že aj ty zastávaš heslo : Život je zmena. Mne včera vyšlo to isté, teda nová práca.
Gratulujem! Asi sme mali včera obidve "dobrý deň". Dúfam, že sa nám obom bude dariť
0 0
kukurička kukurička

kukurička je offline (nepripojený) kukurička

arizona Pozri príspevok
Mňa včera potešilo,že som vyhrala konkurz na novú prácu

Trošku mám strach z nového prostredia,veľkej firmy a doposiaľ neznámeho PC programu.
Ale sa aj veľmi teším na všetko nové. Držte mi palčeky,nech sa splnia moje očakávania.
To je super, gratulujem. Neboj, zvykneš si, držím palčeky...
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
books Pozri príspevok
Mňa včera večer "potešilo",že nás susedia vytopili.
Bývam s deťmi v ňom od novembra 2007 a je úplne nový (stále ho zariaďujeme)a zatiaľ som ho nestihla poistiť,ale dnes už ho idem.
Viem, že ti to škodu nezníži, no keď sme sa my nasťahovali do nového a hneď prvý mesiac nás vytopili, tak suseda zavalila: "s tým ste mali počítať, že keď budete bývať v paneláku, že vás vytopia!!" tak ja už v paneláku bývam 30 rokov a neviem o tom, že by som niekoho vytopila, okrem prípadov, keď od mojich susedov pretečie - čo sa nestáva zriedkavo. A ešte sú aj hnusní, lebo pri poslednom vytopení, keď som mm poslala, aby ich upozornil, ho dakde poslali.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Rozalka Pozri príspevok
Viem, že ti to škodu nezníži, no keď sme sa my nasťahovali do nového a hneď prvý mesiac nás vytopili, tak suseda zavalila: "s tým ste mali počítať, že keď budete bývať v paneláku, že vás vytopia!!" tak ja už v paneláku bývam 30 rokov a neviem o tom, že by som niekoho vytopila, okrem prípadov, keď od mojich susedov pretečie - čo sa nestáva zriedkavo. A ešte sú aj hnusní, lebo pri poslednom vytopení, keď som mm poslala, aby ich upozornil, ho dakde poslali.
Tak pre takého, a ešte aj iné, veci nemôžem bývať v paneláku. Sestra mi vždy so smiechom vraví, že susedia by ma ignorovali, susedky nenávideli a deti by mi chodili pľuť na dvere
0 0
Orim Orim

Orim je offline (nepripojený) Orim

Rozalka Pozri príspevok
Viem, že ti to škodu nezníži, no keď sme sa my nasťahovali do nového a hneď prvý mesiac nás vytopili, tak suseda zavalila: "s tým ste mali počítať, že keď budete bývať v paneláku, že vás vytopia!!" tak ja už v paneláku bývam 30 rokov a neviem o tom, že by som niekoho vytopila, okrem prípadov, keď od mojich susedov pretečie - čo sa nestáva zriedkavo. A ešte sú aj hnusní, lebo pri poslednom vytopení, keď som mm poslala, aby ich upozornil, ho dakde poslali.
Toto sa stalo v pondelok mojej dcére, preskla jej pancierovaná hadička ktorá privádza vodu do WC. Vytopila spodných susedov. Dnes som sa dozvedel, že sa na to asi poistka nebude vsťahovať, musím niekde nájsť poistné podmienky
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Aspoň by si vedela, že máš susedov ...
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Pamätáte sa ešte na tie biele guľaté svietidlá,ktoré sa dávali ko kúpeľní a WC?
Mne kedysi dávno zazvonil spodný sused a vyprskol na mňa:
Suseda, ja mám plné gule vody!
Čo máte?
Ja som naňho nechápavo čumela,on mi to zopakoval asi 3x... a potom mu to došlo a začal sa smiať
Nakoniec sme zistili,že praskla hadička od WC niekde na medziposchodí a voda mu natiekla do tých svietidiel v kúpelke.
Po tejto príhode ma dlho sused zdravil s úškrnom a sklonenou hlavou...
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

books Pozri príspevok
Mňa včera večer "potešilo",že nás susedia vytopili.
Bývam s deťmi v ňom od novembra 2007 a je úplne nový (stále ho zariaďujeme)a zatiaľ som ho nestihla poistiť,ale dnes už ho idem.
oTáZKA A toto by nemalo byt hradené z poistky toho suseda, co ta vytopil?


Lebo ja som zazila, ze praskol nejaky ventil. Ten sa reklamoval, reklamacia bola uznana. A skodu nahradzal vyrobca (resp. dovozca). Teda vlastne jeho poistovna.
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
arizona Pozri príspevok
Pamätáte sa ešte na tie biele guľaté svietidlá,ktoré sa dávali ko kúpeľní a WC?
Mne kedysi dávno zazvonil spodný sused a vyprskol na mňa:
Suseda, ja mám plné gule vody!
Čo máte?
Ja som naňho nechápavo čumela,on mi to zopakoval asi 3x... a potom mu to došlo a začal sa smiať
Nakoniec sme zistili,že praskla hadička od WC niekde na medziposchodí a voda mu natiekla do tých svietidiel v kúpelke.
Po tejto príhode ma dlho sused zdravil s úškrnom a sklonenou hlavou...
Aj my mávame "plné gule vody" poviem ti, nie je to žiadna sranda, lebo v žiarovke (a to keby som nevidela, tak neuverím), je voda! Keď som dala dole tie "gule", tak kvapkala voda z objímky žiarovky. Gule sú priesvitné, krásne vidno, ako v žiarovke voda vrie. No hrozné.
Je možné, že bývaš priamo nad nami?
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Rozalka Pozri príspevok
Aj my mávame "plné gule vody" poviem ti, nie je to žiadna sranda, lebo v žiarovke (a to keby som nevidela, tak neuverím), je voda! Keď som dala dole tie "gule", tak kvapkala voda z objímky žiarovky. Gule sú priesvitné, krásne vidno, ako v žiarovke voda vrie. No hrozné.
Je možné, že bývaš priamo nad nami?
Určite to nebola žiadna sranda,bola som u neho tie gule pozrieť. Veď aj on bol z toho riadne otrasený,lebo inokedy rozprával súvisle a zrozumiteľne. Ale hneď sme volali vodárov.Síce rozbili skoro celé medziposchodie,ale opravili. Ale sused sa potešil, že už má prádzdne gule.(bez vody)
Istotne nie si moja suseda,lebo ten sused bol vdovec, známa osobnosťtak nechcem menovať
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Mňa tak vytočila sociálna poisťovňa, že sa mi statočne zdvihol adrenalín. Mali sme 31.08.08 autonehodu, ktorá je stále v štádiu šetrenia, nie je známy vinník. Boli sme s priateľom PN a vyplnili sme tlačivá na zdravotnú, sociálnu poisťovňu o úraze. Do koloniek vinník sme napísali - V ŠTÁDIU ŠETRENIA, keďže stále nemáme vyjadrenie polície. A zo SP sa nám to vrátilo späť a žiadajú meno a priezvisko vinníka. No nechápem... Dúfam, že nám ani nevyplatia nemocenské.

A tak pekne dnes ten deň začal
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať