Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Oliwa Pozri príspevok
... no čo sa airbagov týka, tie by aj mohli byť, len ešte kde zohnať také plavky a figúru ako Pamela Anderson...
aha aj tu
http://www.topky.sk/cl/100157/443778...on-z-Baywatchu
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...rozmýšlam na d inzerátom..vymenila by som dvoch múdrych, pekných a šikovných hadov za funkčnú veritasku...tá moja sa pokazila,už má dosť, vraj jej treba dôchodku si užiť..(len kto jej ho bude platiť?)..ja potrebujem šiť a ona nie a nie!!!...
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
kocur nebude doma macky budu mat hody
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
...rozmýšlam na d inzerátom..vymenila by som dvoch múdrych, pekných a šikovných hadov za funkčnú veritasku...tá moja sa pokazila,už má dosť, vraj jej treba dôchodku si užiť..(len kto jej ho bude platiť?)..ja potrebujem šiť a ona nie a nie!!!...
výmenu hadov za Veritas mi našlo iba ak totok: http://elektro.bazos.sk/?hledat=pred...alita=&iddel=1
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
video1983 Pozri príspevok
kocur nebude doma macky budu mat hody
..

...cica nebude doma a kocúr bude mať fraj!...
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

pepsikova Pozri príspevok
...zaujímavé som dostala emailom...ani netreba cestovať...

http://www.virtualtravel.cz/pardubicky-kraj.html
Pepsi, a také, že netreba variť a jesť, len pozerať - také náhodou nemáš...?
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Oliwa Pozri príspevok
... no ja zastávam teóriu, že radšej sa raz vydať/oženiť neskôr a dobre, ako viackrát a zle...
No ja som počul aj takéto:
Radšej sa dobre obesiť, ako sa zle oženiť
1 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

lujza.j Pozri príspevok
no Oli môj "pán bytný" odchádza dnes v noci do kúpeľného mesta za prácou len je to De
Lujzi, to De je akože Deutschland alebo nebodaj Debil? To hádam nie, tak sa radšej pýtam, že ako si to myslela...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
výmenu hadov za Veritas mi našlo iba ak totok: http://elektro.bazos.sk/?hledat=pred...alita=&iddel=1
..

..joj!..ja by som dala do výhradnej opatery dvoch hadov (bez možnosti návratu či reklamácie) a za to by som dostala funkčnú veritasku...hentam treba euráče, to by som si mohla novú kúpiť, ale ja si túto moju scem nechať, lebo ked sa najedujem a zoberiem kladivo a dobre jej pohrozím, ona bude chvílu ešte šiť)))))...


...ale nie...moje decko povedalo, že "šak jaký problém, kúpime mašinu"..(treba mu monterky obšiť a neni kde)..len-no!...veritasky sa už nevyrábajú a o novej som zatial nerozmýšlala..(až keď sa dobre nas*riem ja!)
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Oliwa Pozri príspevok
Pepsi, a také, že netreba variť a jesť, len pozerať - také náhodou nemáš...?
..

..mojuš, mne také ani nepošlú, lebo ja varím rada a všade, kde prídem a majú šporák..to by si nedovolili!...jedáci sa vždy nájdu, bez toho to nejde, chapeš, nyje?..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
marjankaj Pozri príspevok
No ja som počul aj takéto:
Radšej sa dobre obesiť, ako sa zle oženiť
..

..nooo..a prísť o všetky radosti!...a o fšeličo iné..
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
nyje
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...mojík, čo smeješ?..nevieš inak radovať?..
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
a ty sa ako radujes?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Oliwa Pozri príspevok
Lujzi, to De je akože Deutschland alebo nebodaj Debil? To hádam nie, tak sa radšej pýtam, že ako si to myslela...
áno
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
video1983 Dnes, 03:23 PM
a ty sa ako radujes? ..

..a to je čo "raduješ"?...
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

...Lujzi, však to nie je také zlé, julo, gusto prejde ako nič a v septembri, keď bude treba ísť do školy, ho tu budeš mať ako na koni, či...?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..hm...to by sa zišlo aj mne..aspoň by mal kto robiť desiatu do školy)))
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
pepsi nepoznas radost? ved mas doma tolko hadov a hadic ti ti musia robit radostiiiiiiii ;-)
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
..

..joj!..ja by som dala do výhradnej opatery dvoch hadov (bez možnosti návratu či reklamácie) a za to by som dostala funkčnú veritasku...hentam treba euráče, to by som si mohla novú kúpiť, ale ja si túto moju scem nechať, lebo ked sa najedujem a zoberiem kladivo a dobre jej pohrozím, ona bude chvílu ešte šiť)))))...


...ale nie...moje decko povedalo, že "šak jaký problém, kúpime mašinu"..(treba mu monterky obšiť a neni kde)..len-no!...veritasky sa už nevyrábajú a o novej som zatial nerozmýšlala..(až keď sa dobre nas*riem ja!)
ja moje decko podľa toho ako silno ma nasrrrrdí, buď na orgány alebo napchať do hniezda záchrany, alebo DDÚ/detský dianostický ústav/ len tam by to bolo už asi problematické už to tiahne k 20tke, len čakám kedy jej mozog do lebky dorastie,lebo niekedy mám pocit, že tak je ešte vôľa
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať