Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...hm, to bol silný pád, ale dobre, že ťa nezlomil..zostal ti humor,čistý pohľad na svet a to je dobre...podstatné je, že ""slnko svieti každý deň""...a vždy je pre čo žiť...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

2009 Pozri príspevok
Ešte raz sorry. Každý sme nejaký a mnoho krát je to o génoch a... Ja viem, že máš viac kilo.. Kuk čítam Ťa predsa. Ale o toto nejde. Píšem o vkuse. Prekročil by si ženu na pláži? Verím, že ani v plavkách nie. Mimochodom mne sa páčia mackovia. Myslím veľký a mohutný muži takže teraz si to nežehlím konštatujem fakt.. Som tak naprogramovaná. Niekde v podvedomí mám zakódované, že silnejší muž je dobrák. Samozrejme logika mi vraví, že to tak nie je hi
No neprekročil,hmhm-ale nie kvoli nej,ale kvoli mne...- nechcelo by sa mi potom 3 hodiny ležať na pláži na bruchu, nieje to nič moc...
A k tým mackom- šak áno máš pravdu, mackovia sú dobrí ľudia, aj ja som dobrý chlapec- len by som vypichol, že jedinú chybu mám a to, že ocikávam dosku na wc...
Naposledy upravil Stanislav 1975 : 07.05.11 at 18:14
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

adi11 Pozri príspevok
..mam cesto zamiesene na sisky..uz mi vylieza..tak musim utekat a potom ti odpoviem.....ale na nudaplaz nerada chodim..ktoby sa na tie zvonce kukal....nebodaj ty chodis ?..hroziia tam rozne nebezpecia..
adi,nejako dlho robíš tie šišky- čo cesto vyliezlo?
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Stanislav 1975 Pozri príspevok
No neprekročil,hmhm-ale nie kvoli nej,ale kvoli mne...- nechcelo by sa mi potom 3 hodiny ležať na pláži na bruchu, nieje to nič moc...
A k tým mackom- šak áno máš pravdu, mackovia sú dobrí ľudia, aj ja som dobrý chlapec- len by som vypichol, že jedinú chybu mám a to, že ocikávam dosku na wc...
jasne, že si najlepší chlapec na svete. Iba neocikávať to WC. Veď si pri tom sadni a hotovo
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Pod otázka prečo by si ležal na bruchu? Už viem teraz sú ženy aktívnejšie a dostal by si to tam kam by si nemal.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ale však nuda pláž nieje na okukovanie ľudí...
Keď tam pôjdem v mojom veku ja, tak okukovanie nehrozí ale v Bulharsku, léta páně, sme boli s deťmi a starí somári objavili na samooooom konci výbežku nuda pláž. Samozrejme, sedliaci, nevideli holé pipiny tak sa tam išlo akože na prechádzku. Aj s deťmi. Nevedela som kde idú, tak som synov s tatkom pustila. Mala som vychované deti /aspoň som si to myslela/, pri vyjadrovaní používali slová ako didinky, cikulka a pod. Ale po návrate s precházky som počula ako sa naši synáčkovia rehocú, že: tá stará tetka mňeua šedivú cicinu a plávali í cecky ve vode, a všimeu sis, ten starý dedo nemňeu č...ka. Druhý hovorí: Ale mňeu, len mu ho nebyuo videt, lebo mu vyseu bruch. A viďeus tú jednu babu, tá mňňňeua cecky a jaké čééérne chupy. Ale potom aj tatíííčkovia videli a viac sa náučnovzdelávacie prechádzky nekonali Keď chodia po nuda pláži dospelí, ten uhol pohľadu je predsa len niekde inde, ale skús si kľaknúť a zistíš aký výhľad majú deti. Vo výške očí sa im pred samým nosom hompáľajú padlí hrdinovia a vyholené hrdinky. No, nič moc, to si dospelí nejak neuvedomujú, že dospelí sa zohnú a decko sa pozerá priamo do ritnej diery. To proste nejde nevidieť, to si všimnúť musí ak nie je slepé.
Naposledy upravil Kazu : 08.05.11 at 18:38
1 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Stanislav 1975 Pozri príspevok
adi,nejako dlho robíš tie šišky- čo cesto vyliezlo?
..sisky sa paradne zadarili..cesto som stihla dat naspat a bolo..stary sa s nimi napchava..aj som rada, lebo nikoho tu druheho nemam..ale teraz fici hokej...to je dolezite..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Kazu Pozri príspevok
Keď tam pôjdem v mojom veku ja, tak okukovanie nehrozí ale v Bulharsku, léta páně, sme boli s deťmi a starí somári objavili na samooooom konci výbežku nuda pláž. Samozrejme, sedliaci, nevideli holé pipiny tak sa tam išlo akože na prechádzku. Aj s deťmi. Nevedela som kde idú, tak som synov s tatkom pustila. Mala som vychované deti /aspoň som si to myslela/, pri vyjadrovaní používali slová ako didinky, cikulka a pod. Ale po návrate s precházky som počula ako sa naši synáčkovia rehocú, že: tá stará tetka mňeua šedivú cicinu a plávali í cecky ve vode, a všimeu sis, ten starí dedo nemňeu č...ka. Druhý hovorí: Ale mňeu, len mu ho nebyuo videt, lebo mu vyseu bruch. A viďeus tú jednu babu, tá mňňňeua cecky a jaké čééérne chupy. Ale potom aj tatíííčkovia videli a viac sa náučnovzdelávacie prechádzky nekonali Keď chodia po nuda pláži dospelí, ten uhol pohľadu je predsa len niekde inde, ale skús si kľaknúť a zistíš aký výhľad majú deti. Vo výške očí sa im pred samým nosom hompáľajú padlí hrdinovia a vyholené hrdinky. No, nič moc, to si dospelí nejak neuvedomujú, že dospelí sa zohne a decko sa pozerá priamo do ritnej diery. To proste nejde nevidieť. to si všimnúť musí ak nie je slepé.
..

..no moja!,,totoo si zabilaaa...je to lepšie ako hokej...stískanec ti letí silný...
6 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Kazu Pozri príspevok
Vo výške očí sa im pred samým nosom hompáľajú padlí hrdinovia a vyholené hrdinky. .
Zuzi tak včul jsem sa jáá zarehlila až mi tá onáá hrdinka natrááása
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

pepsikova Pozri príspevok
..

..no moja!,,totoo si zabilaaa...je to lepšie ako hokej...stískanec ti letí silný...
Pepsi už sú naši tatam kde to decko priamo pozerá v Zuzkinom románe ..priamo v...jáááj
0 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

Máme aspoň štadión!

8 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Mária27 Pozri príspevok
Máme aspoň štadión!

..jediné pozitívum...

..na jojke je pretty women...lepší zážitok, aj keď som to už videla 436 krát...
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
No neprekročil,hmhm-ale nie kvoli nej,ale kvoli mne...- nechcelo by sa mi potom 3 hodiny ležať na pláži na bruchu, nieje to nič moc...
A k tým mackom- šak áno máš pravdu, mackovia sú dobrí ľudia, aj ja som dobrý chlapec- len by som vypichol, že jedinú chybu mám a to, že ocikávam dosku na wc...
Stanko tak si sadkaj keď piškáš
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Kto som, čo som, kde som? Naších hokejistov ovládajú ilumináti, vy mi neveríte? Pozrite ako ich všetci požierajú a ako im chutí- aj naďalej všetkých fanúšikov pozdravím, lebo zostali rovnakí, ale odpustite mi, že momentálne som nasratý- tí naši chlapci niesú snáď ani hokejisti, ale šarlatáni, šachisti...
4 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

Ale kolkým ludom urobili radosť, len Rusov je kolko
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

A niečo na aktuálnu tému...


2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Kto som, čo som, kde som? Naších hokejistov ovládajú ilumináti, vy mi neveríte? Pozrite ako ich všetci požierajú a ako im chutí- aj naďalej všetkých fanúšikov pozdravím, lebo zostali rovnakí, ale odpustite mi, že momentálne som nasratý- tí naši chlapci niesú snáď ani hokejisti, ale šarlatáni, šachisti...
..

..ja dnes nejako moc silno cítim to sklamanie...nehrali za Slovensko,nehrali s láskou pre fanúšikov...neviem prečo to tak cítim...
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

pepsikova Pozri príspevok
..

..ja dnes nejako moc silno cítim to sklamanie...nehrali za Slovensko,nehrali s láskou pre fanúšikov...neviem prečo to tak cítim...
..sklamali cele Slovesko..nehrali vobec srdcom..ziadna snaha, radost vyhrat tam nebola..
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

adi11 Pozri príspevok
..sklamali cele Slovesko..nehrali vobec srdcom..ziadna snaha, radost vyhrat tam nebola..
netvrdil by som že snaha nebola-ale proste nemali na to, nevedeli vystreliť, nevedeli si vytvoriť tlak a pod.- snaha bola podľa mňa...

ja by som navrhoval toto- vyhodiť Hanlona, neviem načo máme takého exotického trénera, a asi omladiť družstvo, dať šancu naším mladým nádejám a vyskúšať to s nimi a poďakovat sa demitrovi a spol za peknú karieru v repre a už ich nevolať, sme velmi prestárnutí...
8 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Stanislav 1975 Pozri príspevok
netvrdil by som že snaha nebola-ale proste nemali na to, nevedeli vystreliť, nevedeli si vytvoriť tlak a pod.- snaha bola podľa mňa...

ja by som navrhoval toto- vyhodiť Hanlona, neviem načo máme takého exotického trénera, a asi omladiť družstvo, dať šancu naším mladým nádejám a vyskúšať to s nimi a poďakovat sa demitrovi a spol za peknú karieru v repre a už ich nevolať, sme velmi prestárnutí...
..snazili sa akoze..len to predstierali...ze boli nasrati na novinarov, som zacula..ale to len ich vyhovorka
..a tych starych ani nemuseli volat z Ameriky, to radsej mohli mladi kosicania hrat..a toho trenera veru mas pravdu kopnut do zadku..
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať