Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

adi11 Pozri príspevok
..snazili sa akoze..len to predstierali...ze boli nasrati na novinarov, som zacula..ale to len ich vyhovorka
..a tych starych ani nemuseli volat z Ameriky, to radsej mohli mladi kosicania hrat..a toho trenera veru mas pravdu kopnut do zadku..
a ani mňa nezavolali...
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Stanislav 1975 Pozri príspevok
a ani mňa nezavolali...
a co gibicovat im
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

adi11 Pozri príspevok
..sklamali cele Slovesko..nehrali vobec srdcom..ziadna snaha, radost vyhrat tam nebola..
snaha je v zámorí, lebo keď nie je tak potom "tra dá".....
1 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

lujza.j Pozri príspevok
snaha je v zámorí, lebo keď nie je tak potom "tra dá".....
tam su aj loooooove
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

vyhrali sme. či ako. Hi ja sa zaujímam o hokej.. musím veď ma kolegovia...Rýchlo mi povedzte, že sme vyhrali...
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Je noc a mi nik neodpovie skúsim uja gogle. Zobudila so sa skoro UF...
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

No zbohom aj s batohom
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Iba malinká otázka. Ak sme omylom prehrali čo sme neprehrali zo ženského pohľadu no snažili SA.. Budú na nás muži hnusný??i
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

lujza.j Pozri príspevok
snaha je v zámorí, lebo keď nie je tak potom "tra dá".....
Snaha je určite aj u nás,keby nechceli reprezentovať,nechodili by,ved ich nikto nenutil.Ale vedomie,že ak teraz nepodáš výkon,ukamenuje ťa celý národ nie každý zvládne.Hodnotím len psychický aspekt,nevidela som ani jeden zápas,tak hru nehodnotím.
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
nemôžem si pomôcť, vyložene nadávať na nich netreba. Mne sa hra páčila, včerajšia veľmi nie, ale zápasy predtým ma bavili a ja veľmi hokej nemusím, pozerám len MS a olympiádu.
Nevyvíjali taký tlak ako súperi, nechali sa vylúčiť..... čo tiež nechápem, že sa nedá hrať pozornejšie.
A slabota je v tom, že nezvládajú presilovky.
K tej včerajšej - nechápem tie dva góly po sebe od Fínov, že to tak pustili.
Ale ja nechápem veľa............ len zas by som zopakovala, vyložene nadávať na nich - to sa mi nepáči.
Len ten Hanlon.................naozaj sme ho nepotrebovali.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
2009 Pozri príspevok
Iba malinká otázka. Ak sme omylom prehrali čo sme neprehrali zo ženského pohľadu no snažili SA.. Budú na nás muži hnusný??i
..

..mojuš, my sme neprehrali omylom...aj prehra je síce súčasťou duelu, ale všetko, čo bolo pre nás pozitívne v tomto hokeji, naši hráči necítili tak, ako fanúšikovia..a každý fanúšik vydá zo seba to najlepšie, aby jeho mančaft bol spokojný doma, aby cítil, že je doma, hrá za doma a doma zožne slávu...ale naši hokejisti tu nie sú doma, platia ich inde,oni len sú zo Slovenska...
..máme doma kopu dobrých, dravých hráčov, Trenčín, Košice,tam sa mal robiť výber,kde je dravosť, mladosť a sila úderu,kde sa chcú hráči predviesť a posunúť náš hokej dopredu,hovorila som to hneď, ale -čo už!.....Hanlon nepozná mentalitu slovákov a preto sa spoľahol na klasiku..a to sa mu teraz vypomstilo...a slováci len ťažko odpúšťajú prehry, pozbierajú sa,veď karavána ide ďalej, ale sklamanie bolí...


...a neboj, muži na nás nebudú hnusní...sme dobré faninky...
6 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

pepsikova Pozri príspevok
..

..mojuš, my sme neprehrali omylom...aj prehra je síce súčasťou duelu, ale všetko, čo bolo pre nás pozitívne v tomto hokeji, naši hráči necítili tak, ako fanúšikovia..a každý fanúšik vydá zo seba to najlepšie, aby jeho mančaft bol spokojný doma, aby cítil, že je doma, hrá za doma a doma zožne slávu...ale naši hokejisti tu nie sú doma, platia ich inde,oni len sú zo Slovenska...
..máme doma kopu dobrých, dravých hráčov, Trenčín, Košice,tam sa mal robiť výber,kde je dravosť, mladosť a sila úderu,kde sa chcú hráči predviesť a posunúť náš hokej dopredu,hovorila som to hneď, ale -čo už!.....Hanlon nepozná mentalitu slovákov a preto sa spoľahol na klasiku..a to sa mu teraz vypomstilo...a slováci len ťažko odpúšťajú prehry, pozbierajú sa,veď karavána ide ďalej, ale sklamanie bolí...


...a neboj, muži na nás nebudú hnusní...sme dobré faninky...
No ja moc faninka nie som. Naposledy som videla hokej ako naštvané decko čo nemôže pozerať rozprávku lebo otcovi... no 10 minút by vari prežil.. Aj tak tam iba nadával. Hi ja a šport .. No jazdila som na koni parkúr ale to nerátam ako šport. Či sme vyhrali či prehrali ma zaujíma aby som v práci nebola za úplného idiota. Takže sme prehrali Vypadli sme úplne alebo je ešte šanca???
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Šanca?My sme premrhali šancu na výchovu mladých.Desať rokov je hokej na Slovensku na úpadku,lebo je to LEN biznis pár ľudí.Preto mi je jedno,čo sa v športe robí,a to som ešte 4 roky dozadu bol pravý opak,no vytriezvel som z toho.A je mi takto lepšie.
Naposledy upravil marleau : 08.05.11 at 08:10
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
marleau Pozri príspevok
Šanca?My sme premrhali šancu na výchovu mladých.Desať rokov je hokej na Slovensku na úpadku,lebo je to LEN biznis pár ľudí.Preto mi je jedno,čo sa v športe robí,a to som ešte 4 roky dozadu bol pravý opak,no vytriezvel som z toho.A je mi takto lepšie.
..

..máš pravdu...
..len mne by sa zle žilo bez lásky k hokeju...
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Takže už nehráme? Túto otázku nemôžem položiť inde veď by ma dorazili... :-P
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Mojej som napísal SMS: "Bábika,mám kúpiť chlieb?"
Odpoveď: "Kúp zlato aj kryštálový cukor".
Cukor som kúpil,ale kde teraz nájdem otvorené zlatníctvo?
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Hi čiarky sú v živote asi dôležité...
To je ako s tým kráľom.. kvôli jednej čiarke popraviť.. nemožno.. No idem strčiť nos do chladničky som hladná..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
marleau Pozri príspevok
Mojej som napísal SMS: "Bábika,mám kúpiť chlieb?"
Odpoveď: "Kúp zlato aj kryštálový cukor".
Cukor som kúpil,ale kde teraz nájdem otvorené zlatníctvo?
..

...myslím, že ťa nevyhodí, ak prídeš bez zlata a povieš-láska, mám len nežné ruky...
3 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

pepsikova Pozri príspevok
..

...myslím, že ťa nevyhodí, ak prídeš bez zlata a povieš-láska, mám len nežné ruky...
Prídem bez zlata,ale príde zlato,teda pre ňu.
6 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

marleau Pozri príspevok
Šanca?My sme premrhali šancu na výchovu mladých.Desať rokov je hokej na Slovensku na úpadku,lebo je to LEN biznis pár ľudí.Preto mi je jedno,čo sa v športe robí,a to som ešte 4 roky dozadu bol pravý opak,no vytriezvel som z toho.A je mi takto lepšie.
okrem toho, že to je biznis pre pár ľudí tak je tragédia aj to, že je to šport v prvom rade pre bohatých rodičov, ktorí si môžu dovoliť aby ich dietky hrali hockej a veľa krát tie dietky nemajú talent pre tento šport. a potom je smutné až do to že šikovné deti ktoré by hrali hokej ako divé a chceli by veľmi nemôžu, pretože rodičia nato nemajú.
v tejto republike, je všetko iba o peniazoch
8 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať