Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Dáša_ Pozri príspevok
Som veľmi sklamaná - syn si objednal špecialne lego od Ježiška. Jediná predajňa, ktorú som našla, že ho má je špecializovaná predajňa lega v Petržalke na Vlastenenckom námestí a nie sú ochotní mi ho poslať. Vraj je na pošte už veľa ľudí a oni to nestíhajú.
A pritom to ani nie je lacná záležitosť, nie, stále nie je kríza dosť hlboká, stále si ľudia nevážia zákazníka.
..


...myslím, že pošta by to v pohode do ježiška stihla..len to na ňu doniesť zabalené a s doručenkou je asik problém a robota navyše..veru..nevážia si zákazníka a čo je horšie, nesnažia sa dieťaťu urobiť radosť..lebo o to tu ide..myslím..
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Dáša_ Pozri príspevok
Som veľmi sklamaná - syn si objednal špecialne lego od Ježiška. Jediná predajňa, ktorú som našla, že ho má je špecializovaná predajňa lega v Petržalke na Vlastenenckom námestí a nie sú ochotní mi ho poslať. Vraj je na pošte už veľa ľudí a oni to nestíhajú.
A pritom to ani nie je lacná záležitosť, nie, stále nie je kríza dosť hlboká, stále si ľudia nevážia zákazníka.
Žeby ......????
Síce neviem , aké je to TO ŠPECI...ale ...

objednávky:

Jana Nosková

tel: 0911016018
e-mail: objednavky@slnieckovo.sk

Osobný odber tovaru je možný v Šali alebo Bratislave.
Dodacie a platobné podmienky

Objednaný tovar je možné vyzdvihnúť osobne po telefonickom dohovore, nechať doručiť poštou, alebo kuriérskou službou. Pre doručenie kuriérskou službou odporúčame uvádzať aj mobilné číslo, aby sa kuriér vedel s vami dohodnúť na presnom čase a mieste dodania tovaru.

CENA ZA DORUČENIE :

1. pri nákupe do 83 € (2 500 Sk)
osobný odber (SA, prípadne BA – dohoda) 0 €
doručenie kuriérom, platba za tovar cez účet 2,50 € ( 75,31 Sk )
doručenie kuriérom, dobierka 3,50 € ( 105,44 Sk)

2. PRI NÁKUPE NAD 83 € (2 500 Sk) ZA DOPRAVU NEPLATÍTE!

Upozornenie: v objednávkach sa zobrazuje cena poštovného aj ak presahujú hranicu 83 €. Pri bezhotovostných platbách preto uhrádzajte len sumu za tovar. Rovnako bude poštovné odpočítané aj pri dobierkach.
http://www.slnieckovo.sk/index.php/cPath/150_186
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

buchač Pozri príspevok
Žeby ......????
Síce neviem , aké je to TO ŠPECI...ale ...




http://www.slnieckovo.sk/index.php/cPath/150_186

dakujem za ochotu, slniečkovo ho už nemá na sklade a do vianoc ani nebude mat. Ani ine internetové obchody, čo som našla. Dokonca ani dovozca lega ho nema a do vianoc nebude.
http://www.detskyexpert.cz/files/zbo...chnic-8258.jpg

ale vyzerá, že som na dobrej ceste - našla som na aukre chlapíka, čo mi ho je ochotný poslať aj z čiech a dokonca zrejme ani za prevod moc nezaplatíme, máme spriaznené banky.


Normalne som si kvôli tomu poobede aj poplakala - a nakoniec mi došlo, že ke´d iba plačem kvoli tomuto, tak to sa mám vlastne fajn

Takže ešte raz ďakujem
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Čo sa mi dnes stalo ..........uvarila som večeru , rodina sa navečerala , umyla som riad , zhasla svetlo ...odišla z kuchyne .Každý bol zalezený vo svojej izbe ......a zrazu taká rana ....nevedeli sme čo sa deje .

Synovia utekali svokre do izby , že či jej nebuchol televízor .Zistili , že nie tak pátrali ďalej , išli do kuchyne ..... . Tam bol na stole na tácke svokrin pohár na pitie vody a ten roztrhlo na tak malé časti , úplne drobné kryštáliky a všade bolo sklo .....to sklo stále pracovalo a pukalo aj v tých kúskoch .......

Nemám veru dobrý pocit , verte mi .
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

pepsikova Pozri príspevok
..teda ..aká ja som dnes bola usilovná..medveďkove tlapky, medovníčky,..košíčky,kokosové koliečka - pripravené na lepenie..
..teraz už len nájsť dobrú skrýšu, aby moju robotu ""nenapadli kobylky"""...
Pepsííííková, ty provokatééér
0 0
Lenka1979 Lenka1979

Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

najlepšie spoznať osobne :-) ...viac
Zita5 Pozri príspevok
Čo sa mi dnes stalo ..........uvarila som večeru , rodina sa navečerala , umyla som riad , zhasla svetlo ...odišla z kuchyne .Každý bol zalezený vo svojej izbe ......a zrazu taká rana ....nevedeli sme čo sa deje .

Synovia utekali svokre do izby , že či jej nebuchol televízor .Zistili , že nie tak pátrali ďalej , išli do kuchyne ..... . Tam bol na stole na tácke svokrin pohár na pitie vody a ten roztrhlo na tak malé časti , úplne drobné kryštáliky a všade bolo sklo .....to sklo stále pracovalo a pukalo aj v tých kúskoch .......

Nemám veru dobrý pocit , verte mi .
Zitka, pre pána jána, to len tak, z ničoho nič praskol? Tak toto som nikdy nepočula a chvála bohu ani nezažila. Čo to mohlo zapríčiniť?
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Lenka1979 Pozri príspevok
Zitka, pre pána jána, to len tak, z ničoho nič praskol? Tak toto som nikdy nepočula a chvála bohu ani nezažila. Čo to mohlo zapríčiniť?
Lenka ja som také tiež nikdy v živote nevidela ....no videla , ako sa praskol pohár ...ale toto bolo ma malé časti a ešte aj tie malé časti pracovali a praskali .....no neviem .....jedným slovom ako sa vraví na cimpr campr.Ešte som musela vyhodiť aj veľmi dobrý kapustový šalát s mrkvou , lebo sklo bolo aj tam .To sklo bolo všade ,všade,všade...
0 0
Tara1 Tara1

Tara1 je offline (nepripojený) Tara1

Sú to črepiny a tie vždy znamenajú šťastie. Záleží na uhle pohľadu - prajem si aby to bolo šťastie.
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Zitka, keď sme mali reštauráciu, mali sme tam servis z toho hnedého skla, a občas keď sme ráno prišli, nejaký pohárik a šálka boli úplne "rozdrvené" na drobné kúsky. A nič zaujímavé sa nedialo, akurát že sme museli dokupovať...
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Radšej by som bola za to šťastie , neviem prečo som hneď mala na mysli to zlééééé....
0 0
babi2 babi2

babi2 je offline (nepripojený) babi2

Dáša_ Pozri príspevok
dakujem za ochotu, slniečkovo ho už nemá na sklade a do vianoc ani nebude mat. Ani ine internetové obchody, čo som našla. Dokonca ani dovozca lega ho nema a do vianoc nebude.
http://www.detskyexpert.cz/files/zbo...chnic-8258.jpg

ale vyzerá, že som na dobrej ceste - našla som na aukre chlapíka, čo mi ho je ochotný poslať aj z čiech a dokonca zrejme ani za prevod moc nezaplatíme, máme spriaznené banky.


Normalne som si kvôli tomu poobede aj poplakala - a nakoniec mi došlo, že ke´d iba plačem kvoli tomuto, tak to sa mám vlastne fajn

Takže ešte raz ďakujem
Ak by sa Ti to nepodarilo daj vedieť, na Vlastenecké nám. nemám ďaleko, môžem kúpiť a poslať, a už neplač
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

babi2 Pozri príspevok
Ak by sa Ti to nepodarilo daj vedieť, na Vlastenecké nám. nemám ďaleko, môžem kúpiť a poslať, a už neplač
No teda, toto si teda cením- veľmi. Si zlatá.

Momentálne sa zdá, že sme problém vyriešili, chlapík súhlasil, že mi pošle lego z čiech, tak verím, že to šťastne dopadne.

Ale aj tak vrelá vďaka za ochotu.
0 0
marina8 marina8

marina8 je offline (nepripojený) marina8

pepsikova Pozri príspevok
..teda ..aká ja som dnes bola usilovná..medveďkove tlapky, medovníčky,..košíčky,kokosové koliečka - pripravené na lepenie..
..teraz už len nájsť dobrú skrýšu, aby moju robotu ""nenapadli kobylky"""...

bozinku, az som sa cela zaslintala, mnam
a kde je ta skrysa?
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

dnes som sa najprv zasmiala - a potom ma to vytočilo:
prihlasovala som sa mailom na seminár v nemenovanej inštitúcii, kde bola položka - vypísať svoju mailovú adresu. Namiesto @ som vypísala zavináč. V odpovedi na moju registráciu mi napísali toto:

P.S. Zavináč môžete napísať tlačením kláseov pravý Alt + V

je to skopírované. Teraz sa nad tým zamýšľam, ako si to mohli voči mne dovoliť? A ešte si nedali ani len tú námahu, aby to po sebe prečítali a opravili preklep

ešte dodám - @ som nepísala kvôli bezpečnosti, nie kvôli tomu, že to napísať na klávesnici neviem, čo samozrejme nepochopili...
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Marianna01 Pozri príspevok
dnes som sa najprv zasmiala - a potom ma to vytočilo:
prihlasovala som sa mailom na seminár v nemenovanej inštitúcii, kde bola položka - vypísať svoju mailovú adresu. Namiesto @ som vypísala zavináč. V odpovedi na moju registráciu mi napísali toto:

P.S. Zavináč môžete napísať tlačením kláseov pravý Alt + V

je to skopírované. Teraz sa nad tým zamýšľam, ako si to mohli voči mne dovoliť? A ešte si nedali ani len tú námahu, aby to po sebe prečítali a opravili preklep

ešte dodám - @ som nepísala kvôli bezpečnosti, nie kvôli tomu, že to napísať na klávesnici neviem, čo samozrejme nepochopili...
No netreba sa zbytočne rozčulovať nad banalitami. Zober to tak, že ti chceli poradiť a zjednodušiť tvoju prácu. Tipujem, že nevedia čítať tvoje myšlienky.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Marianna01 Pozri príspevok
dnes som sa najprv zasmiala - a potom ma to vytočilo:
prihlasovala som sa mailom na seminár v nemenovanej inštitúcii, kde bola položka - vypísať svoju mailovú adresu. Namiesto @ som vypísala zavináč. V odpovedi na moju registráciu mi napísali toto:

P.S. Zavináč môžete napísať tlačením kláseov pravý Alt + V

je to skopírované. Teraz sa nad tým zamýšľam, ako si to mohli voči mne dovoliť? A ešte si nedali ani len tú námahu, aby to po sebe prečítali a opravili preklep

ešte dodám - @ som nepísala kvôli bezpečnosti, nie kvôli tomu, že to napísať na klávesnici neviem, čo samozrejme nepochopili...
Mne to napísať , tak by dostali odpoveď ...:

Vážení !

O tejto skratke viem , tak isto viem aj o iných ....ďakujem za námahu a upozornenie .
Zavináč - @ - som napísal preto , nakoľko poniektorí / medzi nich rátam aj vás / sú schopní vo svojej blahosklonnosti o svojej múdrosti napísať tento termín aj ako :

- údenáč
- kapor
- karas
- poprípade aj tresší šalát ....

S úctou ...
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

Gabi03 Pozri príspevok
No netreba sa zbytočne rozčulovať nad banalitami. Zober to tak, že ti chceli poradiť a zjednodušiť tvoju prácu. Tipujem, že nevedia čítať tvoje myšlienky.
ja by som to brala ako banalitu, keby ma nevytočil ich blahosklonný prístup - si sprostá, tak mi Ti ukážeme, akí sme my múdri, vieme napísať aj zavináč. Toto ma dožralo, a aj keď viem, že by som mala nad tým mávnuť rukou, dožiera ma pomyslenie na to, že k týmto ľuďom pôjdem na školenie! To aký prístup budú ku mne mať? Ako k chudere, čo nevie, koľko je dve a dve - a pritom oni sú tí, ktorí nerozumejú problematike? Vieš, to je to, čo ma na tom najviac mrzí - že nechápu a nevedia, prečo som to tak napísala a vo svojej hlúposti si dovolili ma upozorniť na niečo, čo oni pokladajú za chybné...! Ja si nedovolím mojim dlhoročným klientom povedať, že mi v maili napísali gramatickú chybu, a oni si to dovolia voči mne a ešte to chybou ani nie je?!

buchač Pozri príspevok
Mne to napísať , tak by dostali odpoveď ...:

Vážení !

O tejto skratke viem , tak isto viem aj o iných ....ďakujem za námahu a upozornenie .
Zavináč - @ - som napísal preto , nakoľko poniektorí / medzi nich rátam aj vás / sú schopní vo svojej blahosklonnosti o svojej múdrosti napísať tento termín aj ako :

- údenáč
- kapor
- karas
- poprípade aj tresší šalát ....

S úctou ...
Juraj, nechcela som im písať nič, nakoniec mi to nedalo a ozrejmila som im, prečo to tak je. Neozvali sa Samozrejme, úplne normálnym, príjemný a serióznym spôsobom, nikde ani narážka na to, že to oni nevedia, ale medzi riadkami je to vycítiť. Ale podľa mňa to medzi riadkami ani nenájdu, na to treba mať v hlave niečo iné, ako seno.
0 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

pepsikova Pozri príspevok
..teda ..aká ja som dnes bola usilovná..medveďkove tlapky, medovníčky,..košíčky,kokosové koliečka - pripravené na lepenie..
..teraz už len nájsť dobrú skrýšu, aby moju robotu ""nenapadli kobylky"""...
No ja som minule skúšala burizonové guľky a za dva dni bolo po nich. Objednala som si u cukrárky budú čerstvé.
0 0
uct2007 uct2007

uct2007 je offline (nepripojený) uct2007

Dnes ma potešilo, že som dostala tu práve na Porade radu,ako správne zaúčtovať vrátené poistné zo SOCP, ďakujem Nutricii !!!!. Učíme sa fakt celý život.

A čo sa mi dnes nepodarilo, tak to je to, že som spravila chybu, otravovala som a otravovala,až som si nabila hubu ..... ale to už vôbec nesúvisí s účtom.
0 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

Mňa dnes zarmutilo, že moju priateľku dnes zbil manžel a nič sa mu nestalo, jednoducho sa vyjadril, že si to zaslužila, a tak to malo byť, že on využil tu svoju labu a bol by ju prizabil, keby ho nezastavil jej 15 ročný syn, ktory nabral odvahu a schytil ho a držal, kym priateľka neušla.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať