Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.

[hore]Failure of server APACHE bridge:



No backend server available for connection: timed out after 10 seconds or idempotent set to OFF.

Build date/time: Dec 7 2006 23:08:19

Change Number: 871803

Zúrim, nedajú sa mi elektronicky zasielať výkazy do SP, po dlhom načítaní mi vypíše tento text .
0 0
tuta tuta

tuta je offline (nepripojený) tuta

Melnick Pozri príspevok

[hore]Failure of server APACHE bridge:



No backend server available for connection: timed out after 10 seconds or idempotent set to OFF.

Build date/time: Dec 7 2006 23:08:19

Change Number: 871803

Zúrim, nedajú sa mi elektronicky zasielať výkazy do SP, po dlhom načítaní mi vypíše tento text .

Majka a to Ťa ešte prekvapuje u tejto inštitúcie?
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Melnick Pozri príspevok

[hore]Failure of server APACHE bridge:



No backend server available for connection: timed out after 10 seconds or idempotent set to OFF.

Build date/time: Dec 7 2006 23:08:19

Change Number: 871803

Zúrim, nedajú sa mi elektronicky zasielať výkazy do SP, po dlhom načítaní mi vypíše tento text .
Jeeeej, a ja som pred hodinkou zaslala.... idem skontrolovat
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Melnick Pozri príspevok

[hore]Failure of server APACHE bridge:



No backend server available for connection: timed out after 10 seconds or idempotent set to OFF.

Build date/time: Dec 7 2006 23:08:19

Change Number: 871803

Zúrim, nedajú sa mi elektronicky zasielať výkazy do SP, po dlhom načítaní mi vypíše tento text .
Gabi03 Pozri príspevok
Jeeeej, a ja som pred hodinkou zaslala.... idem skontrolovat
Naozaj sa už nedá.
0 0
Vlastas Vlastas

Vlastas je offline (nepripojený) Vlastas

žena
Tara1 Pozri príspevok
ďakujem Buchačovi, lebo ja to neviem..teda ešte som to nerobila
No Tara narobila si na VUC riadne "vetry", dnes znovu v Novom čase. Pracovníci VUC by ti mali ďakovať za nové žalúzie, ktoré im už dnes inštalujú. A uznanie od Nového času že si ....odvážna čitateľka je úplne na mieste.
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Vlastas Pozri príspevok
No Tara narobila si na VUC riadne "vetry", dnes znovu v Novom čase. Pracovníci VUC by ti mali ďakovať za nové žalúzie, ktoré im už dnes inštalujú. A uznanie od Nového času že si ....odvážna čitateľka je úplne na mieste.
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

pepsikova Pozri príspevok
..nerozčúlila som sa, len dumám..teda, prednedávnom sa mi stalo, že mi z telefónu "zmizol" kredit..nevolala som, nepísala smsky, ale odrazu peniažkov nebolo..a dnes mi moja skorovnučka hovorí, že mala za 10€ kredit a z večera do rána ho nebolo..ani som ju nepodozrievala,lebo aj mne sa to stalo..dá sa to?..
Môj syn mal tiež oranžový problém. Mal nastavenú primu-neviem už aký typ, ale nedalo sa mi dobíjať to cez telefon, len cez iné spôsoby. Tak si to išiel zmeniť na klasickú primu, zmena prebehla, keď prišiel domov, zistil, že sa mu stratil celý kredit. Išiel nazad reklamovať, poslali ho do ..., domov prišiel so zvesenou hlavou, že čo má robiť. On je taký typ, doma smelý, ale keď má čosi vybaviť, radšej to nechá na mňa. Nuž som sa naštvala a povedala som mu, že ak chce telefonovať, nech si to dá do poriadku sám.
Napísal mail do orangeu, čo sa mu stalo, a na moje prekvapenie mu prišlo na mobil ospravedlnenie a vrátili mu kredit. Tak aj to sa stáva.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Mňa dnes zarmútila správa od môjho technika IT. Včera totiž PC začal štrajkovať. Samozrejme všetky pracovne a firemné veci sú na kompe. Takže správa o diagnostike znela: odišla základná doska. Takže neplánované výdavky pred vianocami..... A k tomu ešte ani robiť nemôžem, a to idú výplaty.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Zoltán Kovács Pozri príspevok
Mňa dnes zarmútila správa od môjho technika IT. Včera totiž PC začal štrajkovať. Samozrejme všetky pracovne a firemné veci sú na kompe. Takže správa o diagnostike znela: odišla základná doska. Takže neplánované výdavky pred vianocami..... A k tomu ešte ani robiť nemôžem, a to idú výplaty.
Tak už aspoň máš jeden vianočný darček.
Hádam máš všetko zálohované.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Gabi03 Pozri príspevok
Tak už aspoň máš jeden vianočný darček.
Hádam máš všetko zálohované.
Zálohy sú tiež v kompe...... Hardisk je v pohode, len treba pc rozchodiť, čo bude asi stáť cca 300 eur. A to čo kupujem kvôli práci predsa nemôže byť vianočný darček....
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Melnick Pozri príspevok

[hore]Failure of server APACHE bridge:



No backend server available for connection: timed out after 10 seconds or idempotent set to OFF.

Build date/time: Dec 7 2006 23:08:19

Change Number: 871803

Zúrim, nedajú sa mi elektronicky zasielať výkazy do SP, po dlhom načítaní mi vypíše tento text .
Už to ideeeeeee... práve som sa uposielala ...
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Tiež som konečne odposlala. Ale stálo ma to kopu nervov.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Zoltán Kovács Pozri príspevok
Zálohy sú tiež v kompe...... Hardisk je v pohode, len treba pc rozchodiť, čo bude asi stáť cca 300 eur. A to čo kupujem kvôli práci predsa nemôže byť vianočný darček....
No veď nové futro nie je darček pre teba. To je vianočný darček pre komp. Však aj ten je "váš"
Naposledy upravil Kazu : 30.11.09 at 11:53 Dôvod: Pre slzy smiechu som nevidela, že som písmenko zle napísala.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Kazu Pozri príspevok
No veď nové futro nie je darček pre teba. To je vianočný darček pre komp. Však aj tej je "váš"
No možem ja okýchať komp, keď stál bezmála 60 tisic v starej mene, a po dvoch rokoch odíde...... A komp nemá nárok na darček, pre neho je darček to, že na ňom robím
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Kazu Pozri príspevok
No veď nové futro nie je darček pre teba. To je vianočný darček pre komp. Však aj tej je "váš"
no veru, u nas sú PC ako členovia rodiny, hladkame ich, maznáme sa s nimi, občas dohovárame, občas pomôže aj jemný buchnát

A darčeky im veru treba tiež. Náš dostane nový usb klúč - teda spolu s juniorom, snáď budú spolu dobre vychádzať.

(a ak by som mala hovoriť v súlade s niektorými klientami, čo sa bojíš, šak si to odpíšeš z daní , čo na tom, že na tie dane treba najskôr zarobiť)
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Zoltán Kovács Pozri príspevok
No možem ja okýchať komp, keď stál bezmála 60 tisic v starej mene, a po dvoch rokoch odíde...... A komp nemá nárok na darček, pre neho je darček to, že na ňom robím
To buď rád, že ti vydržal skoro dva roky. Ja som mala celý novovyfutrovaný a čerstvo zaplatený a za 14 dní nám vo dvore švihol blesk a kompíček išiel "kudy tudy, tudy tam"
Naposledy upravil Kazu : 30.11.09 at 15:20
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Zuzka, ná prečo púšťaš bárs´ aký blesk švihnúť do dvora???
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Mojka, však ja som ho nepustila, on tam švihol bez opýtania Ale aspoň som mala do mesiaca dva krát nový počítač. A to tiež nemá len tak hocikto
0 0
Tara1 Tara1

Tara1 je offline (nepripojený) Tara1

Vlastas Pozri príspevok
No Tara narobila si na VUC riadne "vetry", dnes znovu v Novom čase. Pracovníci VUC by ti mali ďakovať za nové žalúzie, ktoré im už dnes inštalujú. A uznanie od Nového času že si ....odvážna čitateľka je úplne na mieste.
ďakujem za povzbudenie, ale už som si aj prečítala, že som fľandra a čo ma je do toho....atď...ale tiež som sa tomu zasmiala, vyriešili to veru "šalamúnsky"
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

No mňa dnes potešil pohľad na účet,
krom toho, že dúchod mi prišiel o deň skôr tak ma potešila aj vianočná prémia pre dôchodcov 66,39 evri.
Bude na darčeky
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať