Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Gratulujem, snáď to už dlho nepotrvá a budete v ňom bývať.
Ale Gabika, nezabudni: nový dom = nové dieťa
0 0
cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
No, čo ma dnes totálne nepotešilo je, že mám v pondelok ďaľšiu daňovú kontrolu na DPH u klienta za celý rok 2007. Tento rok je to štvrtá a vždy za celý rok 2007 Okrem toho som mala tri na daň z príjmu a ešte aj sociálku tuším za 7 rokov.
Je to teda u rôznych klientov, ale nakopilo sa to všetko za sebou, že už ma to aj prestáva baviť. Na to, že máme už tri mesiace dosť vážne rodinné problémy /zdravotné - mama, manžel, dcéra.../, tak musím potvrdiť starú pravdu: "Na posratého aj hajzel spadne!" Prepáčte mi ten slovník, musela som si uľaviť. Ešteže sa vždy medzi tým nájdu nejaké pekné chvíľky a ako sa hovorí - Všetko zlé je na niečo dobré, tak sa snažím to dobré tam nachádzať.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..šľak ma ide trafiť..a neviem, či mi tu už nestraší..zas..

Nasledujúce chyby nastali pri zaslaní tejto správy

  1. BB code size is not allowed.
  2. BB code font is not allowed.







...(teda posielam mojej kamke čoklís ku kavíku, a aha..zase chyby..a hneď ráno!!!..čo už potom do večera!!!
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
cloe Pozri príspevok
No, čo ma dnes totálne nepotešilo je, že mám v pondelok ďaľšiu daňovú kontrolu na DPH u klienta za celý rok 2007. Tento rok je to štvrtá a vždy za celý rok 2007 Okrem toho som mala tri na daň z príjmu a ešte aj sociálku tuším za 7 rokov.
Je to teda u rôznych klientov, ale nakopilo sa to všetko za sebou, že už ma to aj prestáva baviť. Na to, že máme už tri mesiace dosť vážne rodinné problémy /zdravotné - mama, manžel, dcéra.../, tak musím potvrdiť starú pravdu: "Na posratého aj hajzel spadne!" Prepáčte mi ten slovník, musela som si uľaviť. Ešteže sa vždy medzi tým nájdu nejaké pekné chvíľky a ako sa hovorí - Všetko zlé je na niečo dobré, tak sa snažím to dobré tam nachádzať.
..

...cloííí, držím ti palčoky,hlavne pri zdraví v rodine, nech sa ti to dá skoro do poriadku..

..a pri kontrole- no, ber to tak, že daňováci nemajú čo robiť, tak kontrolujú..len šikovných a zodpovedných..na lajdákov "nemajú čas""..

..prajem ti naozaj vydarený a veselý deň a hlavne víkend..
Naposledy upravil pepsikova : 27.11.09 at 07:30
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Pepsikova máš úplnu pravdu. Ja som sa kontrolórky zo socialnej poisťovne aj spýtala prečo si vybrali nás, veď máme všetko a na čas odvedené. Mala týždeň "voľno", pochválila nás, že máme všetko prehľadne a perfektne urobené a že to odkontrolovala za dva dni / roky 1994-2008!!/. Dúfam, že už od nich budeme mať pokoj. Cloe držím palce, aby ti tie kontroly rýchlo skončili a aby ste boli všetci zdraví. Pekný deň Vám prajem Dáša
0 0
Tara1 Tara1

Tara1 je offline (nepripojený) Tara1

Tak toto vám musím povedať..aj ma to naštvalo aj rozveselilo..Idem si ráno okolo 8,30 okolo nášho nového luxusného sídla VÚC, vždy keď tade idem tak sa jedujem načo je to dobré takýto nehorázny luxus.. a v tom vidím, úradník za oknom si spí..počítač pustený, káva uvarená a on podopretý rukami o stôl sa nad tou kávou knísal..vytiahla som mobil a rýchlo som ho odfotila, podvedome som sa bála, že mi niekto dá po hube..zastavili sa pri mne dvaja ľudia-zvedavosť čo robím- tak som nabrala odvahu a ešte raz som ho cvakla celkom zblízka..a on nič..tak som mu zaklopala na okno..strhol sa a keď videl, že mám v ruke mobil urobil gesto akože nefotiť..ale neskoro, mám ho pekne nablízko
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Rozalka Pozri príspevok
Gratulujem, snáď to už dlho nepotrvá a budete v ňom bývať.
Ale Gabika, nezabudni: nový dom = nové dieťa
Ďakujem Rozalka, chystáme sa však až na jar sťahovať.
A dieťa? No keď už nijaké iné, tak bude neter cez cestu oproti prebehovať sem - tam.
0 0
Hansa Hansa

Hansa je offline (nepripojený) Hansa

... keďže som mala včera "blbý" deň, dnes to tiež nebolo bohviečo, poviem Vám, táto Porada je raz dobrá vec. Človek sa aspoň virtuálne porozpráva /vlastne popíše si/ a hneď je deň o niečom inom. Aj keď je počasie úplne zamračené.
Je piatok, fajront v dohľadne, poďme víkendovať!
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Hansa Pozri príspevok
... keďže som mala včera "blbý" deň, dnes to tiež nebolo bohviečo, poviem Vám, táto Porada je raz dobrá vec. Človek sa aspoň virtuálne porozpráva /vlastne popíše si/ a hneď je deň o niečom inom. Aj keď je počasie úplne zamračené.
Je piatok, fajront v dohľadne, poďme víkendovať!

O hodinku frčím... Krásny víkend všetkým....
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
ZuzanaP Pozri príspevok
O hodinku frčím... Krásny víkend všetkým....
mňa dnes potešilo, že sa mi ozval priateľ, s ktorým som už nerátala.

sama sa čudujem , ako mi to zdvihlo náladu, zrejme si niekedy neuvedomujem, akú moc má sila priateľstva!
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Mňa dnes potešila táto "poraďáčka"
http://www.porada.sk/t124925-bezpecnostne-dvere.html
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

A mňa si potešila ty. Som rada, že si rada. Niet nad dobrý pocit keď vieš, že si pomohla
Keď ma pošleš do horúceho pekla tak v tomto počasí sa ani nenahnevám
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
arizona Pozri príspevok
Mňa dnes potešila táto "poraďáčka"
http://www.porada.sk/t124925-bezpecnostne-dvere.html
arizona, tomuto sa hovorí "za dobrotu na žobrotu".....
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Kazu Pozri príspevok
A mňa si potešila ty. Som rada, že si rada. Niet nad dobrý pocit keď vieš, že si pomohla
Keď ma pošleš do horúceho pekla tak v tomto počasí sa ani nenahnevám
Zuzka Teba? Veď to by mi poraďáci nikdy neodpustili!!!!!
Mám rada tvoje príspevky, takže ťa nikde nepošlem

Len tu pekne buď s nami
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Poslali mi návrhy kúpeľne. A to ma nepotešilo. Vyzerajú hrozne. (
0 0
marina8 marina8

marina8 je offline (nepripojený) marina8

arizona Pozri príspevok
Mňa dnes potešila táto "poraďáčka"
http://www.porada.sk/t124925-bezpecnostne-dvere.html

zo zvedavosti som otvorila tu temu, ze o co vlastne islo a kukala som takto
aj usta som zabudla zavriet
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

to je len ukazka dalsieho cloveka, kt. jednoducho nehlada a nevlozi otazku do temy, kt. sa toho tyka... radsej proste zalozi novu temu...

som z toho smutna, lebo porada sa tak stava velmi neprehladnou a uz aj ja sama mam kolkokrat problem najst cez vyhladavac to, co potrebujem... aj menim klucove slova ale dost dlho trva kym sa preklikam ku problemu...

rozmyslala som nad dakym zjednodusenim porady, kde by na uvodnej stranke, resp. v dakej casti "najcastejsie otazky" boli tieto otazky zoradene tematicky... napr. "zaciname podnikat" a v nej by boli podtemy typu "co znamena byt platcom dph" , "zivnost alebo sro", "ako zalozit sro" , "ako zalozit zivnost", "co vsetko vybavit po zalozeni zivnosti" , "co treba k otvoreniu prevadzky" a ine najcastejsie okruhy .... a v tychto podtemach by boli vypichnute najlepsie temy z daneho okruhu...

a ak by uz toto nepomohlo, tak veru neviem... potom su ludia fakt lenivy a v ramci toho "sak je to zadarmo" radsej zadaju novu otazku
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Kazu Pozri príspevok
A mňa si potešila ty. Som rada, že si rada. Niet nad dobrý pocit keď vieš, že si pomohla
Keď ma pošleš do horúceho pekla tak v tomto počasí sa ani nenahnevám
...

..mojuš, ty kam by si ešte nechcela?..to chce nôžky pri nôžkach a nie peklo..
..archív by mal byť 2cm písmom na samom vrchu, potom by arizonček nebol "potešený"takto,no..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..nerozčúlila som sa, len dumám..teda, prednedávnom sa mi stalo, že mi z telefónu "zmizol" kredit..nevolala som, nepísala smsky, ale odrazu peniažkov nebolo..a dnes mi moja skorovnučka hovorí, že mala za 10€ kredit a z večera do rána ho nebolo..ani som ju nepodozrievala,lebo aj mne sa to stalo..dá sa to?..
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

andreaS Pozri príspevok
to je len ukazka dalsieho cloveka, kt. jednoducho nehlada a nevlozi otazku do temy, kt. sa toho tyka... radsej proste zalozi novu temu...

som z toho smutna, lebo porada sa tak stava velmi neprehladnou a uz aj ja sama mam kolkokrat problem najst cez vyhladavac to, co potrebujem... aj menim klucove slova ale dost dlho trva kym sa preklikam ku problemu...

rozmyslala som nad dakym zjednodusenim porady, kde by na uvodnej stranke, resp. v dakej casti "najcastejsie otazky" boli tieto otazky zoradene tematicky... napr. "zaciname podnikat" a v nej by boli podtemy typu "co znamena byt platcom dph" , "zivnost alebo sro", "ako zalozit sro" , "ako zalozit zivnost", "co vsetko vybavit po zalozeni zivnosti" , "co treba k otvoreniu prevadzky" a ine najcastejsie okruhy .... a v tychto podtemach by boli vypichnute najlepsie temy z daneho okruhu...

a ak by uz toto nepomohlo, tak veru neviem... potom su ludia fakt lenivy a v ramci toho "sak je to zadarmo" radsej zadaju novu otazku
Nápad máš dobrý, ale pre niekoho by aj tak neplatil. Kto je raz pohodlný, tak s ním ani tank nepohne. A najviac ma zarazilo, ako sa milosťpani rozčuľovala, že v tých témach nenašla to, čo chcela. Preto založila novú tému. Ako keby nemohla pokračovať. Alebo možno chcela byť dôležitá, aby nám dokázala, že aj ona si založí novú tému.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať