Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
mpca mpca

mpca je offline (nepripojený) mpca

bla bla.. koho to zaujíma?
Melnick Pozri príspevok

[hore]Error page login



Vyskytla sa chyba: SOAPFaultException - FaultCode [{http://schemas.xmlsoap.org/soap/envelope/}Server] FaultString [Failed to receive message java.io.EOFException: Response contained no dataResponse contained no data] FaultActor [null] Detail [java.io.EOFException: Response contained no data ]; nested exception is: javax.xml.rpc.soap.SOAPFaultException: Failed to receive message java.io.EOFException: Response contained no dataResponse contained no data
Stack Trace is :

PORAZÍÍÍ !!!!!!!!!
MVRR SR zaplatilo za webstránku www.ropka.sk "pouhých" 2 289 000 Sk
MZ SK zaplatilo za www.health-sf.sk, www.interregc.sk, opz.health-sf.sk 145 000 Sk
a prdedpokladám že (podľa jej (NE)funkčnosti)
MPSVaR SR za stranku www.socposit.sk 20 000Sk
Naposledy upravil mpca : 02.12.09 at 10:14 Dôvod: preklep :)
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

buchač Pozri príspevok
Buď rada , že máš vianočnú prémiu .....

Ja nedostanem vôbec .....

Žiadne eury , ečka , euráče.....ani evri
Šak ja som rada, ja píšem že ma to potešilo.
Ale takú sumičku i ty vieš získať na stavebnom sporení ako štátnu prémiu.
0 0
wegamizi wegamizi

wegamizi je offline (nepripojený) wegamizi

cloe Pozri príspevok
Som zvedavá, kedy sa toho dožijem ja.
No ale, ako som si naučila, tak mám.
Ked budes chciet, poskytnem recept, hoci je zlozity, ale vysledok celkom ujde
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Melnick Pozri príspevok
Buchač, to chceš aby sme sa tu o Teba pobili ????
Keď som sa tak nad tým zamyslela, tak väčšina z nás má necelých 2000.- €, veď aj ten akože slovenský priemer je vlastne necelých 2000.- nie?
Ak sa prihlási niekto, čo ma celých 2000 éčiek, prípadne viac, to už by za tú bitku stálo
0 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

Zapnem večer si telku a tá mi hlási že programy sú zakodované, ale niektoré idú bez problémov. Volám nemenovanej firme čo prevádzkuje diigi a na to mi povedia, že do 24 hodín by to mohli aj odstrániť, ale že majú dosť veľa stažnosti. No som zvedavá či večer to už bude v poriadku. Keby som ma
lá o pár týždňov menej, tak sa venujem iným radovankám a telka by mi nechýbala.......No,čo už.......
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Toto mi prišlo teraz mailom, musím sa s vami podeliť. Som tu vysmiata ako keby som mala na sebe kosmodisk .


Pane Boze,
tento rok si mi vzal mojho oblubeneho spevaka Michaela Jacksona,

oblubeneho herca Patricka Swayzeho,
oblubeneho clena Boyzone Stephena Gatelyho...

Hovoril som Ti uz ze moj oblubeny politik je Robert Fico??
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
MarcelkaT Pozri príspevok
Zapnem večer si telku a tá mi hlási že programy sú zakodované, ale niektoré idú bez problémov. Volám nemenovanej firme čo prevádzkuje diigi a na to mi povedia, že do 24 hodín by to mohli aj odstrániť, ale že majú dosť veľa stažnosti. No som zvedavá či večer to už bude v poriadku. Keby som ma
lá o pár týždňov menej, tak sa venujem iným radovankám a telka by mi nechýbala.......No,čo už.......
pobavila si ma: myslíš kresleniu farebnými ceruzkami?
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Melnick Pozri príspevok
Toto mi prišlo teraz mailom, musím sa s vami podeliť. Som tu vysmiata ako keby som mala na sebe kosmodisk .


Pane Boze,
tento rok si mi vzal mojho oblubeneho spevaka Michaela Jacksona,
oblubeneho herca Patricka Swayzeho,
oblubeneho clena Boyzone Stephena Gatelyho...

Hovoril som Ti uz ze moj oblubeny politik je Robert Fico??
Toto sa mi páči....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
abel Pozri príspevok
Keď som sa tak nad tým zamyslela, tak väčšina z nás má necelých 2000.- €, veď aj ten akože slovenský priemer je vlastne necelých 2000.- nie?
Ak sa prihlási niekto, čo ma celých 2000 éčiek, prípadne viac, to už by za tú bitku stálo
....postreh za všetky drobné .....ale správny ....

Ale inak , hm viem o ľudoch - bývalí kolegovia / nadriadení moji /poniektorí ......tak títo majú tých celých 2.000 eury......či veríte , alebo nie ......

Ale práve títo za tú bitku nestoja , tú o ktorej je reč......

Títo si poväčšine TÚ bitku zaslúžia , poriadnu nakladačku .....
0 0
mpca mpca

mpca je offline (nepripojený) mpca

bla bla.. koho to zaujíma?
Melnick Pozri príspevok
Toto mi prišlo teraz mailom, musím sa s vami podeliť. Som tu vysmiata ako keby som mala na sebe kosmodisk .


Pane Boze,
tento rok si mi vzal mojho oblubeneho spevaka Michaela Jacksona,

oblubeneho herca Patricka Swayzeho,
oblubeneho clena Boyzone Stephena Gatelyho...

Hovoril som Ti uz ze moj oblubeny politik je Robert Fico??
Sto € tomu kto to vymylsel
0 0
tuta tuta

tuta je offline (nepripojený) tuta

mpca Pozri príspevok
Sto € tomu kto to vymylsel
Určite to bol niekto z našej porady

http://www.porada.sk/1223556-post5649.html
0 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

Včera sme našli babku ležať na zemi a nebola pri zmysloch. Hovorila úplne z cesty. Na stole mala alkohol zatvorený, vraj hostila mrtvych. Zavolali sme záchranku, zobrali ju. Podvečer sme jej išli zaniesť ostatné veci. A ona chudera už hodinu /od 15tej/ sedela na chodbe a čakala sanitku. A nám nik nevolal. Domov prišla taká hladná , jedla trocha len ráno. Och kde to speje to naše zdravotníctvo.
0 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

[QUOTE=hnedoočka;1223883]pobavila si ma: myslíš kresleniu farebnými ceruzkami?

Hnedoočka, trafila si do čierneho, ale vieš čítať myšlienky..... Ty si ale šikulka....
0 0
iriska iriska

iriska je offline (nepripojený) iriska

Dnes som dostala darček - prekliala ma cigánka... wow... No, uvidíme po novom roku, či tu ešte budem.
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Mna preklialo uz niekolko ciganok, ked som im nechcela dat peniaze a zatial som ziva aj zdrava, chvala Bohu.
0 0
brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
ja som dnes prekliala daňový úrad a systém predaja kolkov...moje nervy...a keď som konečne našla poštu kde mali kolky tak mi odmietli platbu kartou...tak hurá hladať bankomat, lebo pošta je na úrovni neandertálcov...tak som s kolkami v hrsti nabrala richtung daňový úrad a ajhľa, obedňajšia prestávka...keby tam nebol ten škaredý ochrankársky cerberus tak im tam dvere rozkopem...
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

iriska Pozri príspevok
Dnes som dostala darček - prekliala ma cigánka... wow... No, uvidíme po novom roku, či tu ešte budem.
brm Pozri príspevok
ja som dnes prekliala daňový úrad a systém predaja kolkov...moje nervy...a keď som konečne našla poštu kde mali kolky tak mi odmietli platbu kartou...tak hurá hladať bankomat, lebo pošta je na úrovni neandertálcov...tak som s kolkami v hrsti nabrala richtung daňový úrad a ajhľa, obedňajšia prestávka...keby tam nebol ten škaredý ochrankársky cerberus tak im tam dvere rozkopem...
no uvidíme, či tu ten daňový po novom roku ešte bude. Ak áno, tak ani iriska sa nemusí ničoho báť
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
iriska Pozri príspevok
Dnes som dostala darček - prekliala ma cigánka... wow... No, uvidíme po novom roku, či tu ešte budem.
Čo si jej spravila - nedala si jej LOVE ??? / čítajte hlbokým hlasom /
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

abel Pozri príspevok
no uvidíme, či tu ten daňový po novom roku ešte bude. Ak áno, tak ani iriska sa nemusí ničoho báť
Už posielajú Poslednú upomienku? Ak nie, tak sa chystajú byť aj po novom roku. Iriska, vykúp sa v dajakých bylinkách, a kliatbu zrušíš, alebo im daj eurocentíky, najradšej v papierovom skupenstve, a budú Ťa žehnať na 3 generácie dopredu
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Teraz pozeram z okna a neviem, ci ma to pobavilo /to by bola skodoradost/ alebo rozculilo a co vidim: cez ulicu mame chodník kt. vsak nikam nevedie, je pouzivany uz dlhe roky, ked nie desatrocia na parkovanie, susedia si dokonca spravili vyjazdy na obrubnik. Dnes tam mestsky policajti nasadili asi desiatim autam papuce, lebo nie je dodrzana vzdialenost od travnika. Sme nakonci Petrzalky, blizko Panonskej, za tymto chodnikom je uz len travnaty povrch, par stromcekov (cca 20m a potom uz len Panonska so socialnymi pracovnickami. To ze je vsade kopec kondomov a pasaci sa tu hlavne v letnych mesiacoch povaluju, to nikomu nevadi. Ale ze ludia vyuzivaju inak nepotrebny chodnik na parkovanie, co je tu katastrofalne tak to sa pokutuje. Keby radsej v nasom parku kontrolovali dodrziavanie zakazu volneho pohybu psov a zbierania psich vykalov....ale z toho asi nemaju peniazky a body...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať