Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
monika74 monika74

monika74 je offline (nepripojený) monika74

azla Pozri príspevok
Včera sa mi stalo, som sa natešená vracala večer z práce, že konečne koniec týždňa ....(môžem pokračovať doma)

Rozčúlilo ma, že verejné osvetlenie stále raz svieti , raz nie. Vchádzala som do obce , a zase bliklo svetlo a potom tma. Vravím si, už to naozaj chce opravu.
Ostávalo mi asi 200m k domu, keď ma zastavil policajt
Pani vodička, všimli ste si svetlo ??? Došlo mi, to ma zamerali .... A naozaj ja sa snažím dodržiavať rýchlosť, ale do obce sa vchádza z kopca a dojazdová rýchlosť ešte bola, čo Vám budem hovoriť....taxa 50 €

Potešilo ma , že mi povedal, že som bola "z pretekárov" najpomalšia a pokuta skončila na 20 €
--------
Manželovi som po príchode domov s potešením oznámila, že som ušetrila 30 € .....on, že ako ???
Tak som začala od Adama.....
moja kamoška zažila podobnú príhodu s tzv. šetrením ...parkovala na zákaze státia, odtiahli jej auto a len ona sama vie ako sa jej podarilo ukecať policajtov aj odťahovku tak, že neplatila ani korunu (stalo sa to za čias, keď sme platili v SKK)...od radosti, že sa jej podarilo ušetriť cca 2500 Sk si išla kúpiť topánky za ušetrené peniaze
0 0
monika74 monika74

monika74 je offline (nepripojený) monika74

pridávam moju včerajšiu príhodu...kupovala som neterkám topánky v Avione - Humanic...prišla som k pokladni, nikde nikoho, až za chvíľu dobehla dievčina a začala akosi pridlho ťukať do pokladne a nejako sme sa nemohli dopracovať k platbe...nakoniec zbadala kolegyňu a zakričala na ňu, že reku aké prihlasovacie heslo je do pokladne. ... a ja hneď pohotovo som jej odpovedala, že "nbu1234" ..som z toho hesla som uhádla len tú jednotku ...už viac nebudem hackerom fušovať do remesla
Naposledy upravil monika74 : 28.02.10 at 14:15
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Mňa dnes zasa rozčúlilo, keď som sledoval správy, ako sa na súde pán moderátor Žitný obhajoval, že on za nič nemože,lebo za záhadných okolností na 2 sekundy odpadol..., akože vobec neletel 130km/h,vobec počas jazdy netelefonoval,ale chudáčik záhadne odpadol-a to že zabil 5 ročného chlapca ho asi moc nemrzí,chrapúň jeden...-keby si aspoň uznal chybu...
A najhoršie na tom je, že súdy dnes rozhodujú ako chcú a mám veľké obavy, že mu to sudca uverí-však už má aj vybavený posudok neurologa...-nakoniec odíde s podmienkou a bude aj po spravodlivosti...
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Mňa dnes zasa rozčúlilo, keď som sledoval správy, ako sa na súde pán moderátor Žitný obhajoval, že on za nič nemože,lebo za záhadných okolností na 2 sekundy odpadol..., akože vobec neletel 130km/h,vobec počas jazdy netelefonoval,ale chudáčik záhadne odpadol-a to že zabil 5 ročného chlapca ho asi moc nemrzí,chrapúň jeden...-keby si aspoň uznal chybu...
A najhoršie na tom je, že súdy dnes rozhodujú ako chcú a mám veľké obavy, že mu to sudca uverí-však už má aj vybavený posudok neurologa...-nakoniec odíde s podmienkou a bude aj po spravodlivosti...
Ty ešte nepoznáš spravodlivť po slovensky? Našťastie existuje aj iná, volá sa, že Božie mlyny melú pomaly, ale isto.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

cathyc Pozri príspevok
Ty ešte nepoznáš spravodlivť po slovensky? Našťastie existuje aj iná, volá sa, že Božie mlyny melú pomaly, ale isto.
No neviem,ja už pomaly aj prestávam veriť tým božím mlynom...-neviem,či to ešte funguje vlastne...
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

Stanislav 1975 Pozri príspevok
No neviem,ja už pomaly aj prestávam veriť tým božím mlynom...-neviem,či to ešte funguje vlastne...
No ja tomu verím, nakoľko som už neraz dostala riadny preplesk za svoje lapsusy. Nikdy ma trest neminul. Nie je však na nás rozhodnúť a vedieť ako sa to stane iným.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..ja teda dnes musím pochváliť pracovníčku Sociálnej poisťovne v PD..potrebovala som potvrdenie a jasné- vypadol systém..až v Bratislave a odpísal celé Slovensko..nadriadená tejto pracovníčky nepotrebovala nahlásiť poruchu do BA (počula som, ako to pracovníčka práve nahlasovala šéfke, aj akú dostala odpoveď-( no a čo mám urobiť?..nech ľudia počkajú), bol stránkový čas a tá pani, ktorá ma vybavovala, bola aj napriek nervom milá, snažila sa rozprúdiť dialóg so systémom a bola úspešná, vytlačila potvrdenie a systém potom zas vypadol...bola som jej vďačná,nemusela som sa znova prehnať ..
...ale.. v BA vypadne systém a celé Slovensko je v (niekde)..dobre zariadené..BA je pupok Slovenska...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Mňa dnes zasa rozčúlilo, keď som sledoval správy, ako sa na súde pán moderátor Žitný obhajoval, že on za nič nemože,lebo za záhadných okolností na 2 sekundy odpadol..., akože vobec neletel 130km/h,vobec počas jazdy netelefonoval,ale chudáčik záhadne odpadol-a to že zabil 5 ročného chlapca ho asi moc nemrzí,chrapúň jeden...-keby si aspoň uznal chybu...
A najhoršie na tom je, že súdy dnes rozhodujú ako chcú a mám veľké obavy, že mu to sudca uverí-však už má aj vybavený posudok neurologa...-nakoniec odíde s podmienkou a bude aj po spravodlivosti...
..

..no a čo horšie sa môže stať, ako že za pár mesiacov ho môžeme vidieť moderovať..však hubu nemal rozbitú, rozprávať môže...fuj....
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

cathyc Pozri príspevok
No ja tomu verím, nakoľko som už neraz dostala riadny preplesk za svoje lapsusy. Nikdy ma trest neminul. Nie je však na nás rozhodnúť a vedieť ako sa to stane iným.
aha, to aj keď ma niekedy chytil v buse revízor bez lístka je boží mlyn?-som nevedel,že aj to je to...
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Stanislav 1975 Pozri príspevok
No neviem,ja už pomaly aj prestávam veriť tým božím mlynom...-neviem,či to ešte funguje vlastne...
..ver tomu, ze to funguje..a verim, ze Ziitny bude mat do smrti pred ocami smrt chlapceka..
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

Stanislav 1975 Pozri príspevok
aha, to aj keď ma niekedy chytil v buse revízor bez lístka je boží mlyn?-som nevedel,že aj to je to...
a že srandista
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..no a ešte som šťastná, že mám dobrú Terezku..a urobené DP pre celú rodinu jej zásluhou..ďakujem ti, mojušík...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..v PD chodí mestská doprava zo stanice na sídlisko, pri Maguru...v autobuse sa vezie slečna a lepí sa na ňu odzadu chlap..ona ho upozorní, že jej je to nepríjemné..chlap sa vynájde a povie:
..""viete, slečna, dnes mi zvýšili plat a vyplatili mi ho v minciach v takých šúľkoch, no a tie mám vo vrecku""....slečna odpovie:
..""verím vám, že vám vyplatili mzdu v šúľkoch, ale že vám ju zvýšili od stanice po Maguru, to vám neverím...""
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pepsikova Pozri príspevok
..v PD chodí mestská doprava zo stanice na sídlisko, pri Maguru...v autobuse sa vezie slečna a lepí sa na ňu odzadu chlap..ona ho upozorní, že jej je to nepríjemné..chlap sa vynájde a povie:
..""viete, slečna, dnes mi zvýšili plat a vyplatili mi ho v minciach v takých šúľkoch, no a tie mám vo vrecku""....slečna odpovie:
..""verím vám, že vám vyplatili mzdu v šúľkoch, ale že vám ju zvýšili od stanice po Maguru, to vám neverím...""
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Mňa dnes zasa rozčúlilo, keď som sledoval správy, ako sa na súde pán moderátor Žitný obhajoval, že on za nič nemože,lebo za záhadných okolností na 2 sekundy odpadol..., akože vobec neletel 130km/h,vobec počas jazdy netelefonoval,ale chudáčik záhadne odpadol-a to že zabil 5 ročného chlapca ho asi moc nemrzí,chrapúň jeden...-keby si aspoň uznal chybu...
A najhoršie na tom je, že súdy dnes rozhodujú ako chcú a mám veľké obavy, že mu to sudca uverí-však už má aj vybavený posudok neurologa...-nakoniec odíde s podmienkou a bude aj po spravodlivosti...
zamotáva sa chlapec do svojích klamstiev !!!


http://spravy.pravda.sk/zitneho-verz..._sk_domace_p29
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
Keby malý Tomáško žil, nech si klame koľko chce. Ale tomu chlapčaťu vzal všetko. Jeho rodičia už nikdy neuvidia ako im Tomáško dospieva, už nikdy im neurobí žiadnu radosť. Ak má v sebe kúsok svedomia, mal by sa priznať. Veď priznanie je poľahčujúca okolnosť.
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

rodina1 Pozri príspevok
Keby malý Tomáško žil, nech si klame koľko chce. Ale tomu chlapčaťu vzal všetko. Jeho rodičia už nikdy neuvidia ako im Tomáško dospieva, už nikdy im neurobí žiadnu radosť. Ak má v sebe kúsok svedomia, mal by sa priznať. Veď priznanie je poľahčujúca okolnosť.
to by tak musel cítiť. Vtedy by priznanie malo zmysel a mohlo by pomôcť aspoň zmierniť bolesť a prípadne uľahčiť jeho svedomiu. Nič také sa však evidentne nedeje. Podľa všetkého necíti žiadnu vinu a hranie sa na niečo iné by bola faloš nad faloš. Takto aspoň ukazuje svoju pravú tvár. Kde sa podela jeho silná viera v Boha, alebo to bola len hra pre médiá?
0 0
Lilka 1 Lilka 1

Lilka 1 je offline (nepripojený) Lilka 1

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Mňa dnes zasa rozčúlilo, keď som sledoval správy, ako sa na súde pán moderátor Žitný obhajoval, že on za nič nemože,lebo za záhadných okolností na 2 sekundy odpadol..., akože vobec neletel 130km/h,vobec počas jazdy netelefonoval,ale chudáčik záhadne odpadol-a to že zabil 5 ročného chlapca ho asi moc nemrzí,chrapúň jeden...-keby si aspoň uznal chybu...
A najhoršie na tom je, že súdy dnes rozhodujú ako chcú a mám veľké obavy, že mu to sudca uverí-však už má aj vybavený posudok neurologa...-nakoniec odíde s podmienkou a bude aj po spravodlivosti...
Neuveriteľné, čím dokáže argumentovať! Jeho najväčším problémom je, aby sa z toho dostal čo najlepšie. To, že zabil chlapca, akosi je pre neho druhoradé.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

cathyc Pozri príspevok
to by tak musel cítiť. Vtedy by priznanie malo zmysel a mohlo by pomôcť aspoň zmierniť bolesť a prípadne uľahčiť jeho svedomiu. Nič také sa však evidentne nedeje. Podľa všetkého necíti žiadnu vinu a hranie sa na niečo iné by bola faloš nad faloš. Takto aspoň ukazuje svoju pravú tvár. Kde sa podela jeho silná viera v Boha, alebo to bola len hra pre médiá?
A koľko je takých ľudí,že sú " strašne veriaci" a pomaly pobožnejší ako pápež a pritom to je všetko len hra, keď príde k niečomu,kde by svoju vieru aspoň dokázali,tak zrazu je po viere-poznám kopu ateistov,ktorí oveľa lepší ľudia ako nejakí "veriaci".
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

Stanislav 1975 Pozri príspevok
A koľko je takých ľudí,že sú " strašne veriaci" a pomaly pobožnejší ako pápež a pritom to je všetko len hra, keď príde k niečomu,kde by svoju vieru aspoň dokázali,tak zrazu je po viere-poznám kopu ateistov,ktorí oveľa lepší ľudia ako nejakí "veriaci".
je len na škodu veci, že sa slovo veriaci, takto sprofanovalo. Dnes toto slovo znamená chodiaci do kostola. Jeho pravá podstata sa zmenila aspoň v očiach ľudí. Inak niečo podobné sa stalo aj iným slovám. Demokracia už neznamená demokraciu, komunizmus sa sprofanoval slovom socializmus a sloboda slova je už len pekný sen.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať