Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

timka: svoje uz mam natukane v programe, ale mohla som ho urobit uz skor, ale kym mi poposielali byvali zamestnavatelia potvrdenia tak to trvalo... ale milo prekvapena som ze tentokrat mam fajn preplatok... vdaka strate zo zivnosti mi vratia dan strhnutu v praci zide sa... a nasledne mi vychadza preplatok aj na RZZP a smiesne preddavky ale potesilo...

inak ja som dnes bez ladu a skladu... dako na mna dolieha depka... mala som aj hnusny sen, ze mi zomrela babinka, tak jej dnes musim zavolat a uistit sa ze je v poriadku... (aj by som zasla ale ona je v BA) ... mozno aj preto mam taku naladu onicom, lebo bol to fakt zivy sen
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
[QUOTE=andreaS;

inak ja som dnes bez ladu a skladu... dako na mna dolieha depka... mala som aj hnusny sen, ze mi zomrela babinka, tak jej dnes musim zavolat a uistit sa ze je v poriadku... (aj by som zasla ale ona je v BA) ... mozno aj preto mam taku naladu onicom, lebo bol to fakt zivy sen [/QUOTE]


Ak ťa to poteší, vraví sa , že ak sa ti tak prisnilo, tak potom bude dlho žiť!

Prajem to Vám obom!
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

andreaS Pozri príspevok
timka: svoje uz mam natukane v programe, ale mohla som ho urobit uz skor, ale kym mi poposielali byvali zamestnavatelia potvrdenia tak to trvalo... ale milo prekvapena som ze tentokrat mam fajn preplatok... vdaka strate zo zivnosti mi vratia dan strhnutu v praci zide sa... a nasledne mi vychadza preplatok aj na RZZP a smiesne preddavky ale potesilo...

inak ja som dnes bez ladu a skladu... dako na mna dolieha depka... mala som aj hnusny sen, ze mi zomrela babinka, tak jej dnes musim zavolat a uistit sa ze je v poriadku... (aj by som zasla ale ona je v BA) ... mozno aj preto mam taku naladu onicom, lebo bol to fakt zivy sen
Andy,daj adresu-zájdem k babinke namiesto teba ...
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

andreaS Pozri príspevok
timka: svoje uz mam natukane v programe, ale mohla som ho urobit uz skor, ale kym mi poposielali byvali zamestnavatelia potvrdenia tak to trvalo... ale milo prekvapena som ze tentokrat mam fajn preplatok... vdaka strate zo zivnosti mi vratia dan strhnutu v praci zide sa... a nasledne mi vychadza preplatok aj na RZZP a smiesne preddavky ale potesilo...

inak ja som dnes bez ladu a skladu... dako na mna dolieha depka... mala som aj hnusny sen, ze mi zomrela babinka, tak jej dnes musim zavolat a uistit sa ze je v poriadku... (aj by som zasla ale ona je v BA) ... mozno aj preto mam taku naladu onicom, lebo bol to fakt zivy sen
nezúvaj, ja zase viem, že keď sa niečo také prisnije, bude v rodine svadba!
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

dakujem ste zlati... no jedina svadba moze byt este bratranec (ak to ma byt od mojej rodiny) ale inak v maji ideme na svadbu svagrinke

stanislav: babina ma zakazane otvarat cudzim ludom lebo svet je bohuzial vseliaky... mala aj raz stastie, lebo otvorila jednej pocernej ze jej prisla skontrolovat ucty a v tom jej vola moj krsny a ona mu to hovori a on ze okamzite sada do auta a rovno tam ide aj s policiou a babina to po nom prekvapene opakova a pocerna sa zlakla a sama usla... stastie v nestasti... ale inak skoda ze ja som az tak daleko, lebo ti co su blizko a maju auto jej iba sem-tam zavolaju a nevedia sa zastavit za nou... to len moj tata je na nu strasne naviazany a preziva vsetko co sa jej prihodi (a neni toho ani malo ale on to niekedy az prehana, ale zas ho chapem, lebo je sofer a je dost na cestach a nemoze prist a jeho brat a jeho deti babinka dako nezaujima :/ a jasne ze su aj tak vzdy oni najlepsi ) ale neva, my sa snazime urobit maximum co sa len da... len staroba je hnusna vec a uz som si vsimla ze sem tam babina ani nevnima co jej hovorime, nerozumie nam... preto mam mozno taketo stavy ze sa mi snivaju taketo zle veci, lebo sa o nu bojim a nemozem jej byt az tak nablizku... a ona toho navyvadza... vecne ma potrebu ist sama do obchodu, pritom skutocne nevladze chodit a raz si tak vyrazila a vratila sa domov a od tolkeho vycerpania spadla v chodbe a zlomila si ruku a druhu natiahla co sa snazila vstat je strasne vidiet ju v takom stave...
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
ani neviem , do ktorej témy by sa toto hodilo viac: tejto, srandičky alebo MDŽ...

dostala som SMS od známeho k MDŽ takého znenia:

" Všetko najlepšie k MDŽ, aby ťa zdravie, rozkoš a láska nachádzala

a celulitída a závisť obchádzala."


no nepotešilo by vás to?
0 0
monika74 monika74

monika74 je offline (nepripojený) monika74

hehe to bolo dobré, sme sa tu v kancli dobre na tom pobavili...ináč ma potešil kolega, ktorý obchádza teraz kancle a rozdáva tulipány, gratuluje k MDŽ a chváli sa, že je posol jari (sa volá Jaroslav)
0 0
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

Aj môj syn si dnes pre pani učiteľku zobral kytičku snežienok s dodatkom: "Možno sa poteší a nevyvolá ma k tabuli!" a to má len 9 rokov.
0 0
monika74 monika74

monika74 je offline (nepripojený) monika74

ludmilla Pozri príspevok
Aj môj syn si dnes pre pani učiteľku zobral kytičku snežienok s dodatkom: "Možno sa poteší a nevyvolá ma k tabuli!" a to má len 9 rokov.
...jasný dôkaz, že je pripravený na skutočný život, zrejme vie o čom to je

...som ráno zistila, že v našom bufete predávajú snežienky...kolegovia majú ešte šancu na kúpu kvetiniek pre kolegyne resp. manželky ak nebudú stíhať po ceste domov
0 0
monika74 monika74

monika74 je offline (nepripojený) monika74

stanislav: babina ma zakazane otvarat cudzim ludom lebo svet je bohuzial vseliaky... mala aj raz stastie, lebo otvorila jednej pocernej ze jej prisla skontrolovat ucty a v tom jej vola moj krsny a ona mu to hovori a on ze okamzite sada do auta a rovno tam ide aj s policiou a babina to po nom prekvapene opakova a pocerna sa zlakla a sama usla... stastie v nestasti... ale inak skoda ze ja som az tak daleko, lebo ti co su blizko a maju auto jej iba sem-tam zavolaju a nevedia sa zastavit za nou... to len moj tata je na nu strasne naviazany a preziva vsetko co sa jej prihodi (a neni toho ani malo ale on to niekedy az prehana, ale zas ho chapem, lebo je sofer a je dost na cestach a nemoze prist a jeho brat a jeho deti babinka dako nezaujima :/ a jasne ze su aj tak vzdy oni najlepsi ) ale neva, my sa snazime urobit maximum co sa len da... len staroba je hnusna vec a uz som si vsimla ze sem tam babina ani nevnima co jej hovorime, nerozumie nam... preto mam mozno taketo stavy ze sa mi snivaju taketo zle veci, lebo sa o nu bojim a nemozem jej byt az tak nablizku... a ona toho navyvadza... vecne ma potrebu ist sama do obchodu, pritom skutocne nevladze chodit a raz si tak vyrazila a vratila sa domov a od tolkeho vycerpania spadla v chodbe a zlomila si ruku a druhu natiahla co sa snazila vstat je strasne vidiet ju v takom stave...[/QUOTE]

...skúšali ste aj nejakú opatrovateľskú službu?...poznám jedného pána, čo chodí takto dozerať cca 1-2 krát v týždni starých ľudí, robí im spoločnosť, vybaví nákupy, ošetrí, podá lieky...je to bývalý saniťák...ale priznávam, že aj v tomto prípade harjú svoju rolu peniaze a dôvera
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
Môjho šéfa (sedí so mnou v kancelárii) ani nenapadne, že je dnes MDŽ. Tvári sa ako nič. Niekedy mám pocit, že keď Pán Boh rozdával inteligenciu, tak on bol posledný v rade.
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
andreaS Pozri príspevok
dakujem ste zlati... no jedina svadba moze byt este bratranec (ak to ma byt od mojej rodiny) ale inak v maji ideme na svadbu svagrinke

stanislav: babina ma zakazane otvarat cudzim ludom lebo svet je bohuzial vseliaky... mala aj raz stastie, lebo otvorila jednej pocernej ze jej prisla skontrolovat ucty a v tom jej vola moj krsny a ona mu to hovori a on ze okamzite sada do auta a rovno tam ide aj s policiou a babina to po nom prekvapene opakova a pocerna sa zlakla a sama usla... stastie v nestasti... ale inak skoda ze ja som az tak daleko, lebo ti co su blizko a maju auto jej iba sem-tam zavolaju a nevedia sa zastavit za nou... to len moj tata je na nu strasne naviazany a preziva vsetko co sa jej prihodi (a neni toho ani malo ale on to niekedy az prehana, ale zas ho chapem, lebo je sofer a je dost na cestach a nemoze prist a jeho brat a jeho deti babinka dako nezaujima :/ a jasne ze su aj tak vzdy oni najlepsi ) ale neva, my sa snazime urobit maximum co sa len da... len staroba je hnusna vec a uz som si vsimla ze sem tam babina ani nevnima co jej hovorime, nerozumie nam... preto mam mozno taketo stavy ze sa mi snivaju taketo zle veci, lebo sa o nu bojim a nemozem jej byt az tak nablizku... a ona toho navyvadza... vecne ma potrebu ist sama do obchodu, pritom skutocne nevladze chodit a raz si tak vyrazila a vratila sa domov a od tolkeho vycerpania spadla v chodbe a zlomila si ruku a druhu natiahla co sa snazila vstat je strasne vidiet ju v takom stave...
Ono s tými starými ľuďmi je to niekedy ťažké. Mama môjho priateľa bude mať v apríli 91 rokov. Aj keď jej lekár zakázal čokoľvek robiť, zakázal jej chodiť do mesta, ona ho aj tak nepočúva. Už koľkokrát išla sama do obchodu, kopkala na záhradke. A potom len volá, že sa necíti dobre, že potrebuje zavolať záchranku. Nedá si povedať, je ako malé decko! Aj jej synovia vybavili penzión, a keď tam mala nastúpiť, tak si to rozmyslela. Ale, vždy, keď jej je zle, hovorí, že tam pôjde. Ale je to ako kolotoč. Nakoniec jej obľúbená veta je, že čo chceme, veď ona už má 90 rokov.
0 0
Lilka 1 Lilka 1

Lilka 1 je offline (nepripojený) Lilka 1

rodina1 Pozri príspevok
Ono s tými starými ľuďmi je to niekedy ťažké. Mama môjho priateľa bude mať v apríli 91 rokov. Aj keď jej lekár zakázal čokoľvek robiť, zakázal jej chodiť do mesta, ona ho aj tak nepočúva. Už koľkokrát išla sama do obchodu, kopkala na záhradke. A potom len volá, že sa necíti dobre, že potrebuje zavolať záchranku. Nedá si povedať, je ako malé decko! Aj jej synovia vybavili penzión, a keď tam mala nastúpiť, tak si to rozmyslela. Ale, vždy, keď jej je zle, hovorí, že tam pôjde. Ale je to ako kolotoč. Nakoniec jej obľúbená veta je, že čo chceme, veď ona už má 90 rokov.
Áno, je to so starými ľuďmi ťažké. Moja babka, keď ostala sama, tak som ju začala opatrovať.Veľa krát nevedela, že čo robí, napr. pustila plyn a išla spať, alebo nechala tiecť vodu naplno. Strašne zabúdala, niekedy nevedela, kto som a nezabudnem, ako chcela na mňa volať v noci políciu, že som zlodej. Musela som na ňu stále striehnuť, lebo by si dala aj celú krabičku liekov naraz, zabudla, že už liek užila. No ale všetci budeme raz starí. Teda ak sa dožijeme.
0 0
monika74 monika74

monika74 je offline (nepripojený) monika74

rodina1 Pozri príspevok
Ono s tými starými ľuďmi je to niekedy ťažké. Mama môjho priateľa bude mať v apríli 91 rokov. Aj keď jej lekár zakázal čokoľvek robiť, zakázal jej chodiť do mesta, ona ho aj tak nepočúva. Už koľkokrát išla sama do obchodu, kopkala na záhradke. A potom len volá, že sa necíti dobre, že potrebuje zavolať záchranku. Nedá si povedať, je ako malé decko! Aj jej synovia vybavili penzión, a keď tam mala nastúpiť, tak si to rozmyslela. Ale, vždy, keď jej je zle, hovorí, že tam pôjde. Ale je to ako kolotoč. Nakoniec jej obľúbená veta je, že čo chceme, veď ona už má 90 rokov.

to poznám, moja babka, keď dostala porážku tak dedkovi začala rozprávať, že im dvom už nič netreba, ani chovať kačky, sliepky a pod. ...o niekoľko týždňov bol u nás dedko na návšteve a mama sa ho pýtala, že čo nového...dedko mávol rukou, že odkedy babka prišla z nemocnice tlačí na neho, nech ide kúpiť malé kurčiatka a kačky na chov....zrejme babka už bola fit ...nuž priority sa menia každú chvíľu
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

tvrdenie ze je to s nou hrozne nie je myslene v zlom, len sa o nu velmi bojime, aby si sama zase nieco neurobila...

na mieste mojho bratranca a sesterky, kt. maju auta a su stabilne v bratislave by som ku nej vzdy zasla po robote... len oni to tak nerobia... niekedy sa neukazu cely mesiac mna to potom mrzi za babinu, ze nas ma vsetkych velmi rada a oni sa ani neukazu, ja tiez nechodim casto do BA ale ked som tam tak sa zastavim aspon na skok, aspon dam pusu na lico a idem

a chvalabohu nasu zahradka omrzela, tam sa uz nesnazi dopravit, ale sem-tam ju tatino vezme pozriet do zahradky nech ma srdce na mieste...

rodina1: moja babina ma veru uz 85, ale kvoli klbom neni taka ciperna... inak by lietala este viac... ale vzdy jej niekto z rodiny nakupi, ma uplne vsetko co jej na ociach vidime... ja ju chapem ze jej je samej doma dlho...

a cudzieho cloveka si pri nej dako neviem predstavit... mozno casom, ale neviem, rozhodnutie nie je na mne... ma akurat jedneho suseda, kt. sa obcas zastavi a on ju uz 2x zachranil... prisiel rovno vtedy kedy babina spadla...
0 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

Dnes ma okrem drobných maličkostí potešil aj fakt, že už som si urobila aj svoje DP, zostáva mi ešte jedno na vypísanie, poznámky a výkazy.
0 0
Hansa Hansa

Hansa je offline (nepripojený) Hansa

Zdenka 0705 Pozri príspevok
Dnes ma okrem drobných maličkostí potešil aj fakt, že už som si urobila aj svoje DP, zostáva mi ešte jedno na vypísanie, poznámky a výkazy.
...mňa neteší, že nemôžem dorobiť švagrove DP. Našli faktúry, ale zase mi chýbajú dve platby do ZP. V priebehu roka si založí a zruší tri účty, ktoré využíva na podnikanie a ako čerešnička samozrejme, že z tých účtov idú platby manželkine, synove, no horor, horor. Odkladám toto DP. Nech si láskavo doložia doklady, a nie ja aby som stále zisťovala, že niečo chýba, vznikajú nedoplatky, prečo vznikajú... Už ma to ser.. .
0 0
monika74 monika74

monika74 je offline (nepripojený) monika74

rodina1 Pozri príspevok
Môjho šéfa (sedí so mnou v kancelárii) ani nenapadne, že je dnes MDŽ. Tvári sa ako nič. Niekedy mám pocit, že keď Pán Boh rozdával inteligenciu, tak on bol posledný v rade.

ja sice nesedim s nasim najsamvyssim, ale ruzu priniesol ...ale ak by len ten jeden si ta nevsimol, ale ostatní kolegovia áno tak je to v pohode...ešte nie je koniec dňa
0 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

Hansa Pozri príspevok
...mňa neteší, že nemôžem dorobiť švagrove DP. Našli faktúry, ale zase mi chýbajú dve platby do ZP. V priebehu roka si založí a zruší tri účty, ktoré využíva na podnikanie a ako čerešnička samozrejme, že z tých účtov idú platby manželkine, synove, no horor, horor. Odkladám toto DP. Nech si láskavo doložia doklady, a nie ja aby som stále zisťovala, že niečo chýba, vznikajú nedoplatky, prečo vznikajú... Už ma to ser.. .
verím Ti ...ja som sa za celý svoj "účtovný život" ...tak neprplala s dvomi firmami, ako teraz, tento rok ...tiež stále niečo nebolo, alebo som zisitla, že bohužiaľ "ešte" bolo...
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

Hansa Pozri príspevok
...mňa neteší, že nemôžem dorobiť švagrove DP. Našli faktúry, ale zase mi chýbajú dve platby do ZP. V priebehu roka si založí a zruší tri účty, ktoré využíva na podnikanie a ako čerešnička samozrejme, že z tých účtov idú platby manželkine, synove, no horor, horor. Odkladám toto DP. Nech si láskavo doložia doklady, a nie ja aby som stále zisťovala, že niečo chýba, vznikajú nedoplatky, prečo vznikajú... Už ma to ser.. .

Mňa neteší,že nesneží , a že nikto nechce robiť !!!.... ani v záhrade , ani inde ...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať