Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..ide mi na nervy tento stroj...ako slimák dnes...
..download je 1Mb/s
..upload 169kb/s........a on sa zasekne ako švédska pílka a -má čas...na nervyyyy...
(a to som ho fčera vypucovala,odpratala staré pamate, medzipamate, defragla,vyčistila disk a všetko a jemu takto dnes od rána zašibáva...

(asi sa idem kúpať na potok)
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
srska Pozri príspevok
nooo, to bol vážny textový editor - ten dlho používali aj na daňových úradoch
Ja na T602 nedám dopustiť, to bola iná káva po Wordstare - konečne aj diakritika.
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
ccleaner?? mas
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
video1983 Pozri príspevok
ccleaner?? mas
..

..mám regcleaner..makal včera
0 0
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

pepsikova Pozri príspevok
drobeceva Dnes, 20:23
vo formátovanej odpovedi mám čierne A/modré A..

..na to modré A klikni a vlož pravým klikom obrázok, ktorý si skopírovala niekde..
včera som to robila takisto, nefungovalo to-možno nejaký škriatok dnes to už baví

4 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

srska
Citát Pôvodca textu príspevku: Stanislav 1975 Pozri príspevok
Intel čo,aký? urážaš ma? :-)

Ja som mal inak Didaktik Gama ze Skalice, kamoky, ja som iný bomba frajer...
keď stenly pôjdeme niekedy na pivo, tak ťa vyskúšam z jazyka symbolických adries procesora zilog z80

Ja som bol šťastný ako blcha, keď som si splašil Sinclair ZX Spectrum 48kB. No jazyk symbolických adries - asi máš na mysli assembler som používal (sem tam som niečo vytvoril v BASICu a strojáku), no už teraz to vyšumelo z hlavy - i keď ešte mám "Manuál k ZX Spectru", ktorý som si krvopotne prekladal z angliny do slovenčiny. Okrem toho ešte v skrini mám "Bity do Bytu" - akýsi jednoduchý "manuál" programovania v assembleri.
Naposledy upravil misoft : 25.09.11 at 15:51
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Moju 3/4 včera naštvali telefonáty od príbuzných zo stredného Slovenska do takej miery, až revala.
O čo šlo?
Jej tete skonal druh (teta bola vdova a aj on bol vdovec), s ktorým spolunažívali dobrých 15 rokov - deti mali z prvých manželstiev. Žiaľ, choroba (rakovina hrubého čreva) ho odoslala na lepšie miesto. Tesne pred skonom (poslali ho z nemocnice domov dožiť) však sa odmietol vyspovedať farárovi (ešte veril, že sa z toho dokáže dostať). Na poslednej rozlúčke nad hrobom ten farár miesto zmierňujúcich slov útechy však nahlas a pred pozostalými prehlásil, že bol veľkým hriešnikom, že to vyčítal z počítača a že sa bude na veky pražiť v pekle.
Viete si asi predstaviť zdesenie pozostalých, keď toto verejne a nahlas na rakvou zahlásil? Ľudia boli tak zhrození, že ani slova nenachádzali.
Ja som nebohého poznal, nikdy nikomu neublížil, na tetu mojej 3/4 ani ruku nezdvihol. Pil síce (a kto si nedá?), ale nikdy nebol agresívny, alebo vulgárny - bol to normálny človek.

Pýtam sa: ako si môže toto nad hrobom dovoliť farár, keď sa vždy vraví "O mŕtvych len dobre"? Svojou rečou priam zhodil pamiatku pozostalého, znevážil jeho bývalý život.

Potom sa čudujú, že ľudia húfne opúšťajú cirkev, keď takéto osoby v nej v mene Boha toto konajú. Okrem toho - sami to vravia - nesúdi človek, ale súdi Boh. Prečo ho potom súdil, keď ho ani nepoznal.

BTW: Aj mne je z toho na vracanie, čo si cirkev v mene Boha dovoľuje.
2 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
a nikto ho neudrel? (farara) ved aj on je clovek
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No práve - všetci boli tak šokovaní, že ostali stáť ako soľné stĺpy. Ja by som asi jednu vyťal a skopal do hrobu.
Žiaľ, niektorí "služobníci boží" si myslia, že sú niečo viac, ako obyčajní veriaci.
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
no asi by som sa stazoval nadriadenemu, teda asi biskupovi? a potom papezovi a potom Bohu?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Po tých ich všetkých aférach a "aférkach"? Veď by to zatutlali raz-dva.
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Stazovat sa nepomoze, biskup v najlepsom pripade farara prelozi na ine /lukrativnejsie/ miesto. Poznam pripad, kedy farar verejne zil so svojou mladou svernou gazdinou v takom dobrom pomere, ze mali spolu dve deti, farar ich veselo kocikoval po dedine a ked sa farnici stazovali nielen na taketo spoluzitie ale aj na velmi vysoke financne naroky farara na farnikov, boli uspokojeni tym, ze ved aj farar je len clovek chybujuci. Asi po roku farara prelozili inde, samozrejme sa odstahoval aj s celou svojou rodinkou.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a to sa nikto toho chudáka mrtveho nezastal?...(tak ten farar mal šťastie, že som tam nebola...naozaj)
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...10 minút mi trvalo pricapiť jeden obrázok...dnes je ten môj pc ako zakliaty...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

fakt neviem, či dnes zaspím
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

durisovad
Stazovat sa nepomoze, biskup v najlepsom pripade farara prelozi na ine /lukrativnejsie/ miesto.
Tiež si myslím. Lenže moju 3/4 to tak žerie, že by najradšej písala hore-dolu. Darmo jej vravím, nech sa už konečne na to vys**ie, nech si radšej na neho spomína, aký bol živý, pretože boj s ľudskou hlúposťou, obmedzenosťou, závisťou a aroganciou je často, ako boj s veternými mlynmi. Nekonečný a nikam nevedie.
2 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
hm lenze preco by napr. farar nemohol mat rodinu? ked to je evanielik? alebo rima.katolik? neviem ktori uz mohli mat rodiny
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Rimokatolíci majú celibát - zaručene.
0 0
jjakr jjakr

jjakr je offline (nepripojený) jjakr

žena
....zase sa potrdilo moje presvedčenie , že farári sú hovadá bezbožné......
0 0
jjakr jjakr

jjakr je offline (nepripojený) jjakr

žena
...farári nemôžu mať rodinu kvôli majetkom, katolíci nariadili celibát, aby sa majetky nedelili medzi rodiny, ale aby ostal cirkvi.....
....to je predsa stará známa vec, ak by s tým Boh nesúhlasil, nekázal by milujte sa a množte sa!!!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať