Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lujza.j Pozri príspevok
Pepsi nebuď skromná si pre mňa MACHER!!!!!
Neviem či je macher, ale pepsi je pre mňa absolútna hviezda, ja ju mám asi najradšej z Porady...-ona je tak dobrá, niekedy síce troška naivná, lebo ona si myslí,že každý je dobručký anjelik ale pre mňa je číslo 1, čo sa týka medziludských vzťahov...
Keby nebolo jej tak táto téma sa može rovno zavrieť...

A to je velmi vzácne, lebo tá dnešná porada už nieje taká ako bývala , s takou rodinnou atmosferou, čím ďalej je to tu neosobnejšie a chladné, ale pepsi je jedna z tých posledných mohykánov, ktorí sem dávajú zo seba lásku, nehu,pravdu-takých tu už vela nieje...
Naposledy upravil Stanislav 1975 : 26.09.11 at 21:35
13 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...Staník, mi hneď ráno z teba nabehli zimimravky, toľko chvály si nezaslúžim...stískanec ti letí 6D a jedna okolokrčková...
...chcela by som, aby sme mali aspoň virtuálnu kuchyňu, kde si môžme sadnúť,potešiť sa, aj vyplakať...lebo to často nemáme kde...

...prajem vám pohodu a krásny deň dnes a slniečko a úsmev a milých ľudí okolo vás...
7 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

pepsikova Pozri príspevok
...Staník, mi hneď ráno z teba nabehli zimimravky, toľko chvály si nezaslúžim...stískanec ti letí 6D a jedna okolokrčková...
...chcela by som, aby sme mali aspoň virtuálnu kuchyňu, kde si môžme sadnúť,potešiť sa, aj vyplakať...lebo to často nemáme kde...

...prajem vám pohodu a krásny deň dnes a slniečko a úsmev a milých ľudí okolo vás...
Pepsi, Stando má pravdu ! Keď si sa pred pár dňami "odsťahovala" myslela som si, že na poradu už nepáchnem....
Aj mi Ti - naša milá Pepsinka, želáme krásny pohodový dník, plný šantenia s veselým Robinom !
3 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Pepsi, šak na sto pro súhlasím s ostatnými, ale červík ma hlodá. Kurník, šak som sa prihlásila kdesi rozum vzdelávať a na konci vraj skúšky budú. No, čo keď tam budú takéto Pepsiny? To aby som sa už začala drviť, lebo by som hanbu nechcela utrpieť.
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Jarka 1 Pozri príspevok
Pepsi, šak na sto pro súhlasím s ostatnými, ale červík ma hlodá. Kurník, šak som sa prihlásila kdesi rozum vzdelávať a na konci vraj skúšky budú. No, čo keď tam budú takéto Pepsiny? To aby som sa už začala drviť, lebo by som hanbu nechcela utrpieť.
..

..mojušík, všade sú nejaké pepsiny..ale fšak ty si múdra a máš chuť, vždy sa im vyrovnáš...držím palčáky silno,a hádam sa aj s tebou budeme tešiť na úspešné študírovanie,keď dáš vedieť,ako to ide...a keby si bársčo nevedela, tu je kopa rozumov, poradíme...stískanec ti letí a krásny deň ti prajem...
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...slniečkové popoludnie vám prajem...kafa a čokles je na stole...
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..

..len malé popoludňajšie menu...
4 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a ešte taký malý ku tej kafi...

V posledný deň platnosti slovenských korún hovorí päťstokorunáčka
päťdesiathalierniku:
Keď to tu skončíme, ja pôjdem určite do neba!
Prečo si si taká istá - pýta sa päťdesiathaliernik.
Pretože ma mali ľudia z nás všetkých najradšej, všetci sa zo mňa vždy
tešili a keď o mňa prišli tak plakali!
Na druhý deň stoja obidvaja pred nebeskou bránou, ktorá sa po chvíli
otvorí, vyjde z nej svätý Peter a vraví:
Päťdesiathaliernik, ty poď dnu a ty pästokorunáčka pôjdeš do pekla!
Ja?, ale prečo svätý Peter, veď mňa mali všetci radi, každý sa z mojej
prítomnosti vždy tešil, každý po mne túžil tak prečo...
No dobre milá moja, ale povedz: koľko krát si bola v kostole ???



3 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Už keď si spomenula ten kostol tak pán Fígeľ ako politik dokázal na nedeľných bohoslužbách súvisle žvástať o ničom o niekom inom až ho národ musel upozorniť že nie je na bohoslužbách k narodeniu Hurbana ale Hodžu. To bola jedna veľká neúcta k príslušníkom evanielickej cirkvi. Asi myslel na brata Antona či mu na tie nakradnuté milióny prídu. Prišli.
3 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

V priebehu dvoch dní sa mi podarilo "rekonštruovať" trónnu sieň. Včera som zohnal nový trón s kompletným príslušenstvom, dnes sa mi v priebehu 2 hodín (aj s pauzami na zdravotný šľuk a osviežujúcu kávičku) podarilo starý trón vyhodiť a nainštalovať nový trón. Teda previedol som upgrade uvedenej siene k plnej spokojnosti mojej i spokojnosti ostatných členov "kráľovskej" rodiny. Trón je pohodlný, ekonomický a moderný.
Nepotreboval som žiadnu dodávateľskú firmu, všetko ma to vyšlo na 66€.
7 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

misoft Pozri príspevok
V priebehu dvoch dní sa mi podarilo "rekonštruovať" trónnu sieň. Včera som zohnal nový trón s kompletným príslušenstvom, dnes sa mi v priebehu 2 hodín (aj s pauzami na zdravotný šľuk a osviežujúcu kávičku) podarilo starý trón vyhodiť a nainštalovať nový trón. Teda previedol som upgrade uvedenej siene k plnej spokojnosti mojej i spokojnosti ostatných členov "kráľovskej" rodiny. Trón je pohodlný, ekonomický a moderný.
Nepotreboval som žiadnu dodávateľskú firmu, všetko ma to vyšlo na 66€.
Šikuliak, šikovný, kto by to bol povedal. Tak nech sa rodinke na ňom pekne a moderne tróni.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
misoft Pozri príspevok
V priebehu dvoch dní sa mi podarilo "rekonštruovať" trónnu sieň. Včera som zohnal nový trón s kompletným príslušenstvom, dnes sa mi v priebehu 2 hodín (aj s pauzami na zdravotný šľuk a osviežujúcu kávičku) podarilo starý trón vyhodiť a nainštalovať nový trón. Teda previedol som upgrade uvedenej siene k plnej spokojnosti mojej i spokojnosti ostatných členov "kráľovskej" rodiny. Trón je pohodlný, ekonomický a moderný.
Nepotreboval som žiadnu dodávateľskú firmu, všetko ma to vyšlo na 66€.
..

..notykoky, softík, ty si jaký šikovný!!!....pohodlný..ekonomický..moderný.. .(a furt sa do neho tooné,či sa aj telka pozerá
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Toto je len fakt pre silné žalúdky- slabšie povahy ani nekukajte... Budd Dwyer 1949-1987


http://www.ebaumsworld.com/video/watch/81020543/
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

misoft Pozri príspevok
V priebehu dvoch dní sa mi podarilo "rekonštruovať" trónnu sieň. Včera som zohnal nový trón s kompletným príslušenstvom, dnes sa mi v priebehu 2 hodín (aj s pauzami na zdravotný šľuk a osviežujúcu kávičku) podarilo starý trón vyhodiť a nainštalovať nový trón. Teda previedol som upgrade uvedenej siene k plnej spokojnosti mojej i spokojnosti ostatných členov "kráľovskej" rodiny. Trón je pohodlný, ekonomický a moderný.
Nepotreboval som žiadnu dodávateľskú firmu, všetko ma to vyšlo na 66€.
ja tomu hovorím: "idem ku gutenbergovi" - a čím je u gutenberga pohodlnejšie, tým lepšie
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..u nás sa chodí na burzu...
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Toto je len fakt pre silné žalúdky- slabšie povahy ani nekukajte... Budd Dwyer 1949-1987
To čo ťa Stanko napadlo sem dať? Našla som k tomu článok s videom http://www.bezcenzury.sk/sokujuce-vi...-v-tv-prenose/
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Vyska trestu je sice vysoka, ale nadej na aky-taky zivot to dava. Ja sa len pozastavujem nad tym, ze ked cloveka odsudia na 120 rokov, ci mu aj zarucia, ze si to odsedi.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Kvaka Pozri príspevok
To čo ťa Stanko napadlo sem dať? Našla som k tomu článok s videom http://www.bezcenzury.sk/sokujuce-vi...-v-tv-prenose/
To vieš Kvakina, pokladník to bol..., a ja som bol na zdš tiež hlavný pokladník a tiež to nedopadlo dobre...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

durisovad Pozri príspevok
Vyska trestu je sice vysoka, ale nadej na aky-taky zivot to dava. Ja sa len pozastavujem nad tym, ze ked cloveka odsudia na 120 rokov, ci mu aj zarucia, ze si to odsedi.
Minule odsúdili v usa nejakého chlapíka za nejaké lúpeže a znásilnenia na 5 doživotných trestov,chalanisko sa odvolal a uspel-znížili mu trest o 2 doživotné tresty...
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
durisovad Pozri príspevok
Vyska trestu je sice vysoka, ale nadej na aky-taky zivot to dava. Ja sa len pozastavujem nad tym, ze ked cloveka odsudia na 120 rokov, ci mu aj zarucia, ze si to odsedi.
Veď tým ušetril peniaze daňových poplatníkov. 120 rokov? To by na neho museli aj vnuci ešte prispievať.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať