Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Martasch Pozri príspevok
Teraz sa mi potvrdilo, že náhody neexistujú - práve som chcela navhrnuť za ministerku zdravotníctva BXLmiami, takže asi je to dobrý tip
No zbohom.Asi by ste ma do pol roka zastrelili,lebo ja by som začala robiť poriadok.A to v tejto krajine nikto nechce.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

BXLmiami Pozri príspevok
Ale ano,svojho času vymenovávali uplatky nejakého plastického chirurga v Blave a tam bolo že pacientka udala,že mu opakovane dala výšivku.
Toto je pravda, čo odsúdili(už právoplatne) kancelára slov.futb. zvazu Wankeho, tak ten mal v spise aj 3 flašky vínka a bedničku jablk...,akože naozaj...:-)
Normálne nabehli kukláči a bednu jablk vzali ako jeden z dokazových materialov...
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Keď som rodila môjho prvorodeného pred 40 rokmi, muž od radosti poďakoval darčekovým košom. Keď muža nedávno operovali s chybnou diagnózou, ani 8 dôchodkov mu nepomohlo. Reklamácia? To by chcelo ďalších pár dôchodkov.
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

BXLmiami Pozri príspevok
No zbohom.Asi by ste ma do pol roka zastrelili,lebo ja by som začala robiť poriadok.A to v tejto krajine nikto nechce.
Len aby podobne nedopadol aj právesanavrhnuvší GP... Nejedného právnika už skolila guľka... Síce toto by bol asi prvý prokurátor-neprávnik...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
BXLmiami Pozri príspevok
No zbohom.Asi by ste ma do pol roka zastrelili,lebo ja by som začala robiť poriadok.A to v tejto krajine nikto nechce.
..

...chceme!...chcemeeeeeeee...(a dali by sme ti ochranku)
0 0
Martasch Martasch

Martasch je offline (nepripojený) Martasch

A veď sme tu už mali aj ministra obrany s modrou knižkou...
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Toto je pravda, čo odsúdili(už právoplatne) kancelára slov.futb. zvazu Wankeho, tak ten mal v spise aj 3 flašky vínka a bedničku jablk...,akože naozaj...:-)
Normálne nabehli kukláči a bednu jablk vzali ako jeden z dokazových materialov...
A kým bol súd, tak jablká zhnili...
Tak kukláči nabehli na Miletičku alebo do Tesca a kúpili čerstvé ...
Alebo postavili pred sudcu fľašku jabĺčkovice... akože dôkazový materiál zmenil skupenstvo...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
http://www.podnikam.webnoviny.sk/akt...-reforme/24402


...aj ja by som bankám zobrala...a nie pchala im..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
http://www.podnikam.webnoviny.sk/akt...ju-banky/24301

..a som veľmi zvedalá, ako rýchlo stihne ivanko prevliecť kabát...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Synátor sa pýta pri pisoároch, otca: "Oci, prečo ja mám na nohaviciach iba 2 gombíky a ty 5?" "No vieš synček, ty máš malého pipíka, tak na 2 gombíky, a ja som starší, mám väčšieho, tak na 5 gombíkov..." "Oci, tak potom aký veľký pipík musí mať náš pán farár, keď má gombíky až po krk??!"
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Kvaka Pozri príspevok
Keď som rodila môjho prvorodeného pred 40 rokmi, muž od radosti poďakoval darčekovým košom. Keď muža nedávno operovali s chybnou diagnózou, ani 8 dôchodkov mu nepomohlo. Reklamácia? To by chcelo ďalších pár dôchodkov.
Alebo jeden grécky - max. výška dôchodku 2 745 či koľko to dávali včera správach...
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Oliwa Pozri príspevok
A kým bol súd, tak jablká zhnili...
Tak kukláči nabehli na Miletičku alebo do Tesca a kúpili čerstvé ...
Alebo postavili pred sudcu fľašku jabĺčkovice... akože dôkazový materiál zmenil skupenstvo...


...Oliw, zaséééé ???
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Oliwa Pozri príspevok
Len aby podobne nedopadol aj právesanavrhnuvší GP... Nejedného právnika už skolila guľka... Síce toto by bol asi prvý prokurátor-neprávnik...
Oliwa, ako povedala Martasch , dnes je už všetko možné- aj minister obrany s modrou knižkou-ale keď je problém s diplomom, cez net si ich zoženieš kolko chceš a aký chceš...,stačí mať len euráče...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pepsikova Pozri príspevok
http://www.podnikam.webnoviny.sk/akt...-reforme/24402


...aj ja by som bankám zobrala...a nie pchala im..
všetky banky zrušiť- a urobiť len jednu štátnu...
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Neviem, ako je to zo zakladaním strán- neskúsili by sme so marca niečo vymyslieť a založiť stranu ?...,Nejakú poraďácku? Tolko je tu členov, keby každý dohodil 2-3 rod. príslušníkov ako voličov, tak nejaké to % by už bolo...
Ja osobne navrhujem pepsikovu ako premierku a buchača ako ministra obrany,sita ministra výstavby a srsku za financie...
A ja som skromný- mne stačí aj generálny prokurátor( na začiatok)
a danuške dáme( ak bude poslúchať) spravodlivost :-)
Nominantku na ministerku zdravotníctva máme už tiež...
A za ministra zahraničných vecí navrhujem videjko...
Len kto by tak chcel stoličku po Jožkovi Mihálovi?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

ženy toto je dobrééé- neskúsite to aj vy? :-)))

http://www.cas.sk/clanok/208433/zeny...-podlahla.html
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

Oliwa Pozri príspevok
Alebo jeden grécky - max. výška dôchodku 2 745 či koľko to dávali včera správach...
ale bolo v spravach ze priemerny dochodok v Grecku je okolo necelych 700 eur a nie 1500 ako nas zavadzali,ak tak zoberieš maximalny dochodok aj u nas su vynimky co maju vyse 90000 sk/3000 eur/, napr generali,sef justicnej straze a niektory papalaši.-ono dost sa manipuluje ideologicky ohladom pomerov v Grecku, pravda je asi taka ze nie socialne veci su na pricine upadku, ale chaos, bordel vo vedeni a strukturach moci-mrtvi dostavaju dochodky,neplatenie dani narodny sport, nekontrovatelne sa mina v statnej sprave atd.
Ak by to bolo o socialnych veciach tak u nas sa 20 rokov utahuju opasky a stat aj napriek tomu sa nehorazne zadlzuje a aj napriek vysokym daniam a odvodom je vsade malo penazi a na druhej strane vznikaju firmy a jednotlivci ktory z vecera do rana sa stavaju miliardarmi-tu je asi pes zakopany.
1 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

Stanislav 1975 Pozri príspevok
všetky banky zrušiť- a urobiť len jednu štátnu...
A čo ak zrušiť všetky poisťovne a urobiť jednu štatnu?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Darina1234 Pozri príspevok
A čo ak zrušiť všetky poisťovne a urobiť jednu štatnu?
nechcel som byť až taký komunistický populista, ale súhlasím...:-)
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Neviem, kto by sa podujal na sledovanie takých, čo majú viacero bytov prenajímajú ich za horybilné €ráky, ale dane z prenájmu neplatia Tam je naozaj veľký únik peniažkov. Nebollo by od veci aj znížiť spotrebné dane z 20-tich na l6%. Mýlim sa? ...či?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať