Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

jarmara není almara - hledejte šuplík "figura - hrabě zeppelin" Hrabě je vzduchoplavec a velký milovník žen. Je to výborný zpěvák, příležitostně i tanečník s planoucím srdcem. Ve světě zločinu znám pod jménem "Dešťovka". Má vynikající schopnost bezchybné artikulace. V krátké videoukázce vám hrabě Zeppelin představí svůj nejvýraznější charakterový rys.
jarmara

Naposledy upravil srska : 16.11.11 at 00:11
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno vám a pohodový deň dnes...streda býva taký kludný deň.... tak nech sa vám vydarí...kafa pre skorovstávajúcich je na stole...
1 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

misoft Pozri príspevok
Myslíš ten dvojposchodový s jedným vchodom a jedným východom?

Buchy, keď sa dostane - predstav si ten tunel do Austrálie - bezvízový styk
Tiež sa teším na Košických výpalníkov,ktorí začnú znova vo veľkom štýle pumpovať zo zdravotníctva.Najlepšie bude,ked sa spoja vo vláde s KDH,to potom už len emigrovať alebo načisto nechať zdravotníctvo tak.
0 0
Erislava Erislava

Erislava je offline (nepripojený) Erislava

Takto bude vyzerať zlepenec po voľbách
ficurinda.jpg  
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

cast zoznamu liekov na ktore idu hore doplatky http://www.cas.sk/clanok/210764/prin...-zdrazeju.html
0 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

ach, tie činžiakové radiátory ...dnes mi vymenili jeden, lebo skorodoval a začal kvapkať ... a samo že niečo na termo-ventile bolo zle, po starých držiakoch zostali diery, lišty na plávačke odklopené, hliníková fólia roztrhaná ... to nenadávam na majstrov, ale vzdychám nad tým, že jedna vec sa spraví a 5 ďalších sa pos..... .... a Mikuláš mi donesie riadne mastnú faktúru....
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a tebe Mikuláš nosí darčeky?..keď tento rok to bude faktúra?..

..ja som za 120cm radiator aj s robotou platila 135€ a ventil mi dali zadara...a začistili aj stenu, teda dieru po konzole...
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

jój, o chvíľu končím a do práce sa vrátim až v pondelok - zastupujem manželovu kolegyňu a firma má v piatok voľný deň...
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...popoludňajšia káva je na stole...aj kus torty od Lubenky...mňňňammm...podelím sa?..
4 0
Zvalik Zvalik

Zvalik je offline (nepripojený) Zvalik

večná optimistka, ale už na hrane ... ...viac
...ja si poprosím tu tortičku Pepsi...
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

..mne staci len kaficko, vcera som sa prejedla kremesov a veternikov..
..diky pepsi a ja idem postavit na cajik, lebo nejak sa schladilo..
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
....boli tu príspevky , kde sa viacerí rozčuľovali nad lekármi ....

Teraz som pozeral správy ....ďalšie problémy v nemocniciach , lekári jednoducho nesťahujú výpovede ( šak ja nič ,právo na to majú ) , pričom sa vyhovárajú na všeliaké oné , vedľajšie príčiny a pri tom ide len a len o prachy ...

Pritom je takéééé jednoduché riešenie ......PLATIŤ za štúdium - POVINNE ...a potom nech si majú platy dľa svojich schopností a možností ....
Inak by makali...a nie ako teraz ......

Kua , keď si spomeniem , že koľkí chlapci - študenti vysokej vojenskej školy , ktorí nepodpísali záväzok .....že aké pálky museli následne platiť ......nie tých cca 5.000 € za celé štúdium , ako sa platí teraz niekde ...suma sa v pohode vyšplhala aj k 20.000 € ...
3 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

http://www.nasnazor.sk/?p=301
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

co sa tyka akcie v Lamaci, ktoreho obyvatelia mali nutenu zabavnu show od 4.00 h. rano, dcera mojej krstnej to mala v priamom prenose z najvyssieho poschodia :-). Najlepsie bude ak zadrzani bude o par hodin zase vonku. Moznoze tie akcie robia len, aby mohli trenovat tie specialne jednotky.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...nechápem dosť dobre pojem "diera v zákone!"...kurňa, čo to je silonka?......aká musí byť záplata, aby sa dáky hajzlík nedostal von?..ako ho vôbec môžu pustiť?...natrakšlafenie je to tu!..
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ľudkovia: niečo na zasmiatie (alebo na zaplakanie?):
Klikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  vyplata.jpg
Zobrazení: 49
Veľkosť:  53.7 KB
(výplatná "páska" mojej 3/4)
Pozrite si modro a červeno označené. Tiež kolonku Základná mzda. A to ju ešte direchtorka obháňa, aby učiteľkám pomáhala obliekať deti, čistiť im zadočky (okrem upratovania po nich, čistenia priestorov a prania!)
Veď je to skoro polovica najnižšej sumy, ktorú si "ctení a múdri" páni poslanci zmrazujú (nedostanú navýšenie platov o 650 - 820€).
http://www.topky.sk/cl/100535/129150...razenie-platov
Rezort financií odhaduje, že podľa platného znenia zákona by sa poslanecké platy na budúci rok zvýšili o 652 eur na 4 228 eur
Naposledy upravil misoft : 16.11.11 at 19:33
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

pepsikova Pozri príspevok
...nechápem dosť dobre pojem "diera v zákone!"...kurňa, čo to je silonka?......aká musí byť záplata, aby sa dáky hajzlík nedostal von?..ako ho vôbec môžu pustiť?...natrakšlafenie je to tu!..
Ja mam pocit, ze v nasom state su zakony ako tie sietkove pancusky....
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

misoft Pozri príspevok
Ľudkovia: niečo na zasmiatie (alebo na zaplakanie?):
Klikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  vyplata.jpg
Zobrazení: 49
Veľkosť:  53.7 KB
(výplatná "páska" mojej 3/4)
Pozrite si modro a červeno označené. Tiež kolonku Základná mzda. A to ju ešte direchtorka obháňa, aby učiteľkám pomáhala obliekať deti, čistiť im zadočky (okrem upratovania po nich, čistenia priestorov a prania!)
Veď je to skoro polovica najnižšej sumy, ktorú si "ctení a múdri" páni poslanci zmrazujú (nedostanú navýšenie platov o 650 - 820€).
http://www.topky.sk/cl/100535/129150...razenie-platov
Ja by som im znizila tie platy a urcite viac ako o sumu, o kt. si chceli navysit. Je to banda darmozracov a je hanba, ze v takejto financnej situacii ako sa nas stat nachadza, v casoch ked roky pocuvame o utahovani opaskov si oni rok co rok zvysuju platy, davaju odmeny, odstupne....
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

nika.sum Pozri príspevok
Ja mam pocit, ze v nasom state su zakony ako tie sietkove pancusky....
neviem, ale sietkove pančušky majú niečo do seba...
moj názor...
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Stanislav 1975 Pozri príspevok
neviem, ale sietkove pančušky majú niečo do seba...
moj názor...
no ved aj tie zakony su pre niektorych dost zaujimave
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať