Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
momentalne asi ani nie
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
priatelia toto vam odporucam pozriet si! titulky zapnete kliknutim na CC


3 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Zase sme trochu viditelnejsi. Ten pan ma velmi dobre napady, len skoda, ze nema silu ich presadit do praxe.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Stefan2005 Pozri príspevok
.... tak toto je správa, ktorá vie potešiť a zároveň aj rozčúliť:

"Vedenie Slovenského futbalového zväzu potrestalo reprezentačného trénera Vladimíra Weissa st. pokutou vo výške 10 000 eur za neadekvátne a neprofesionálne správanie sa na tlačovej konferencii......"

"Mesačná odmena Weissa je podľa ekonomického magazínu Trend vyše 34-tisíc eur. Ďalších 5000 eur dostáva Weiss za kvalifikačný zápas a 3000 eur za prípravný duel....zmluvu nemôžu zverejniť a Slovenský futbalový zväz sa z nej nemôže vyvliecť. Ak by ju predstavitelia SFZ predčasne ukončili, reprezentačný tréner by dostával nadštandardné odmeny až do konca trvania zmluvy."

citované zo: http://futbal.pravda.sk/weiss-dostal..._sk_frepre_p43


Tomuto hovorím džob; a že nie sú peniaze na rozvoj mládežníckeho športu...
Ja Weissa nemám rád, odvtedy ako som bol na futbale v roku 88 v kotli v Petržalke, ako Slovanista a sme po ňom hádzali kamene a on došiel pred nás a ukázal nam prostredník...a potom nabehli policajti :-)
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
a co si cakal , ze sa ti pride podakovat? kriste to su fanusikovia!
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

video1983 Pozri príspevok
a co si cakal , ze sa ti pride podakovat? kriste to su fanusikovia!
Video, to boli časy... prešli sme celé československo, baník, spartu,slaviu, hradec,olomouc atd...a bola sranda, naháňačky s policajtami a pod.
Ale máš pravdu, teraz už ani ja sám nechápem, že ma to niekedy bavilo :-)
A samozrejme Trnava a dunajská-to boli čerešničky na torte...
To bol vtedy ešte Slovan s Vencelom, rudom duckým, pištom horným, vladom vankovičom a pod.
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

dobre presso: 2€
euroval: 0,77 biliona €
pozriet sa rano do zrkadla: na nezaplatenie
3 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
R.Sulik
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno a vydarený deň dnes...je piatok...určite!...síce ja som mala včera celý deň stredu,ale ráno ma rádio presvedčilo, že fakt je dnes piatok...nevadí...čochvílka začína víkend, bude teplúčko, slniečko a pohoda
...tak si to užite veselo po celý víkend...
4 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
video1983 Dnes, 00:43
R.Sulik

..ja ho teda nemusím vôbec,len mám trošičku strach, aby sa nenaplnili tie zákulisné podrazy o tom, že následky schválenia eurovalu pocítime tak, ako to on povedal, o pár rokov...lebo grécko sa nezachráni ani po druhej pôžičke, peniaze nemajú hodnotu a my sme zadĺžení tak, že nás nieje ani počuť, nieto ešte vidieť na mape...lebo nepomáhame ľuďom,pomáhame bankám a teda pomáhame zlodejom...(si myslím ja)
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Stefan2005 Pozri príspevok
.... tak toto je správa, ktorá vie potešiť a zároveň aj rozčúliť:

"Vedenie Slovenského futbalového zväzu potrestalo reprezentačného trénera Vladimíra Weissa st. pokutou vo výške 10 000 eur za neadekvátne a neprofesionálne správanie sa na tlačovej konferencii......"

"Mesačná odmena Weissa je podľa ekonomického magazínu Trend vyše 34-tisíc eur. Ďalších 5000 eur dostáva Weiss za kvalifikačný zápas a 3000 eur za prípravný duel....zmluvu nemôžu zverejniť a Slovenský futbalový zväz sa z nej nemôže vyvliecť. Ak by ju predstavitelia SFZ predčasne ukončili, reprezentačný tréner by dostával nadštandardné odmeny až do konca trvania zmluvy."

citované zo: http://futbal.pravda.sk/weiss-dostal..._sk_frepre_p43


Tomuto hovorím džob; a že nie sú peniaze na rozvoj mládežníckeho športu...
kvôli takýmto zarábačom sa oplatí novela zákona o daniach z príjmov nie na 25% ale na 60%.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
http://www.tudou.com/programs/view/cFY8UY_CizA/
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Naposledy upravil Oliwa : 14.10.11 at 07:16
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Ja som spokojný a potešilo ma dnes zatial na 50%- mám jedného klienta ktorému robím poistku na obrovskú sumu- viacmenej som mal obavy lebo tam musel ísť na komplet vyšetrenia všetkého a ktorý 40-tnik má všetko OK? Ale naštastie naši to schválili, tak už len nemci aby to odobrili a som šťastný jak blcha...
2 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

dneska som podpísal nejakú protikorupčnú chartu( ani neviem čo tam poriadne bolo :-) _, takže odo dneska už nemožem brať bonboniery, flašky, tekvice a ani jablčka :-(((((
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Neviem, ako je to zo zakladaním strán- neskúsili by sme so marca niečo vymyslieť a založiť stranu ?...,Nejakú poraďácku? Tolko je tu členov, keby každý dohodil 2-3 rod. príslušníkov ako voličov, tak nejaké to % by už bolo...
Ja osobne navrhujem pepsikovu ako premierku a buchača ako ministra obrany,sita ministra výstavby a srsku za financie...
A ja som skromný- mne stačí aj generálny prokurátor( na začiatok)
a danuške dáme( ak bude poslúchať) spravodlivost :-)
Naposledy upravil Stanislav 1975 : 14.10.11 at 09:01
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
dneska som podpísal nejakú protikorupčnú chartu( ani neviem čo tam poriadne bolo :-) _, takže odo dneska už nemožem brať bonboniery, flašky, tekvice a ani jablčka :-(((((
..

..ešte som nevidela, aby niekoho zabasli za bonbonieru...korupcia -to sú iné prachy, také sa k tebe nedostanú..a ani ti to ako GP v mojom kabinete neodporúčam
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Neviem, ako je to zo zakladaním strán- neskúsili by sme so marca niečo vymyslieť a založiť stranu ?...,Nejakú poraďácku? Tolko je tu členov, keby každý dohodil 2-3 rod. príslušníkov ako voličov, tak nejaké to % by už bolo...
Ja osobne navrhujem pepsikovu ako premierku a buchača ako ministra obrany,sita ministra výstavby a srsku za financie...
A ja som skromný- mne stačí aj generálny prokurátor( na začiatok)
a danuške dáme( ak bude poslúchať) spravodlivost :-)
..

...aby bolo jasné, súhlasím za bucha, sita a srsku...
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

pepsikova Pozri príspevok
..

..ešte som nevidela, aby niekoho zabasli za bonbonieru...korupcia -to sú iné prachy, také sa k tebe nedostanú..a ani ti to ako GP v mojom kabinete neodporúčam
Ale ano,svojho času vymenovávali uplatky nejakého plastického chirurga v Blave a tam bolo že pacientka udala,že mu opakovane dala výšivku.
0 0
Martasch Martasch

Martasch je offline (nepripojený) Martasch

Teraz sa mi potvrdilo, že náhody neexistujú - práve som chcela navhrnuť za ministerku zdravotníctva BXLmiami, takže asi je to dobrý tip
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať