Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Xanti Pozri príspevok
No mňa dnes "pobavila" návšteva na sociálke.

Predomnou stála počerná spoluobčianka a prišla požiadať o zvýšený rodičovský príspevok. Pani za okienkom jej zbytočne vysvetlovala... "pani vy ste nerobili nemate nárok, to dostanú ženy čo robili"...ta jej svoje húdla, mňa sem poslali, že mám vypísať papiere ... no proste nepochopila, že nestačí len rodiť , rodiť a ešte raz rodiť. Ale treba robiť a potom rodiť.

Takže pani za okienkom to vzdala šupla jej papier so slovami vypíšte si žiadosť. Šak jej domov príde papier a možno ked vklude prečíta tak pochopí, že love nem budú.
Len, aby to aj vedela precitat
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Xanti Pozri príspevok
No mňa dnes "pobavila" návšteva na sociálke.

Predomnou stála počerná spoluobčianka a prišla požiadať o zvýšený rodičovský príspevok. Pani za okienkom jej zbytočne vysvetlovala... "pani vy ste nerobili nemate nárok, to dostanú ženy čo robili"...ta jej svoje húdla, mňa sem poslali, že mám vypísať papiere ... no proste nepochopila, že nestačí len rodiť , rodiť a ešte raz rodiť. Ale treba robiť a potom rodiť.

Takže pani za okienkom to vzdala šupla jej papier so slovami vypíšte si žiadosť. Šak jej domov príde papier a možno ked vklude prečíta tak pochopí, že love nem budú.
Presne tak,máš pravdu-najskor práca a potom až "zábava"...
0 0
Ibaka Ibaka

Ibaka je offline (nepripojený) Ibaka

pán v najlepších rokoch
Dostal som list z jednej inštitúcie. Na konci bolo napísané že list bol zaslaný všetkým účastníkom a dotknutým orgánom. Som rád že nie som dotknutý orgán.
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

alaya1 Pozri príspevok
Len, aby to aj vedela precitat
No hádam nejaké už je školopovinné,
tak vezme do školy aby mu to vysvetlili.

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Presne tak,máš pravdu-najskor práca a potom až "zábava"...
Nooooooo to bude sklamanie v osadách,
ked zistia, že len "gadžom" dajú viac a im ne. Jaaaaaaaaj bude štrajk, bude kriku...
0 0
Nachtigal Nachtigal

Nachtigal je offline (nepripojený) Nachtigal

osôbka so zmyslom pre humor
potešila ma dnes super sánkovačka, dámska jazda - žiadne sane, len igelit naplnený dekou.....................áááááááááááá ááá jedem!!! jááááá su takovej štastnej!!!!
a už jedem.jpg  
DSC02818.JPG  
DSC02784.JPG  
DSC02785.JPG  
DSC02793.JPG  

1/1
0 0
Lianka Lianka

Lianka je offline (nepripojený) Lianka

žena, matka, samoživiteľka... ...viac
Ibaka Pozri príspevok
Dostal som list z jednej inštitúcie. Na konci bolo napísané že list bol zaslaný všetkým účastníkom a dotknutým orgánom. Som rád že nie som dotknutý orgán.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Nachtigal Pozri príspevok
potešila ma dnes super sánkovačka, dámska jazda - žiadne sane, len igelit naplnený dekou.....................áááááááááááá ááá jedem!!! jááááá su takovej štastnej!!!!
Mňa tiež dnes potešila snehová nádielka, narobila som sa tak, že ani písať nevládzem a to ešte aj zajtra má snežiť . Odpratávala som sneh od obeda - od dvanástej do piatej večer. Poviem Vám, veľa na koňa, a ja som to musela spraviť sama. A k tomu mi ešte "múdry sused" nadával, že mám preukaz ťažko zdravotne postihnutej a odhadzujem sneh lopatou. Tie Jeho ďalšie výrazy nie sú spisovné, lebo on chudák - asi sám na Slovensku - bol pred dvadsiatimi rokmi operovaný na chrbticu a jemu preukaz ZŤP neponúkli. Priznám sa, že ani mne ho nikto neponúkol a musela som si ho vybaviť sama. Asi si myslel, že by som ten sneh mala odhadzovať lyžicou keď som zdravotne ťažko postihnutá. Nič nie je horšie, ako mať suseda, ktorému to poriadne hrabe. Je už na starobnom dôchodku a nudí sa doma, tak rýpe. Mal šťastie, že som nemala náladu na konflikt, lebo ten sneh by som asi nebola odpratala, ale jeho by som bola tou lopatou prihlu...... A to by som už potom bola sedala asi na polícii za ublíženie na zdraví. Takto už mám sneh uprataný, a žiaľ som si vyliala aspoň tu. Hneď mi je lepšie, ešte že tu takúto tému máme.
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Xanti Pozri príspevok
No mňa dnes "pobavila" návšteva na sociálke.

Predomnou stála počerná spoluobčianka a prišla požiadať o zvýšený rodičovský príspevok. Pani za okienkom jej zbytočne vysvetlovala... "pani vy ste nerobili nemate nárok, to dostanú ženy čo robili"...ta jej svoje húdla, mňa sem poslali, že mám vypísať papiere ... no proste nepochopila, že nestačí len rodiť , rodiť a ešte raz rodiť. Ale treba robiť a potom rodiť.

Takže pani za okienkom to vzdala šupla jej papier so slovami vypíšte si žiadosť. Šak jej domov príde papier a možno ked vklude prečíta tak pochopí, že love nem budú.
ešte by tu bola dobrá kombinácia: robiť a nerodiť
0 0
Nachtigal Nachtigal

Nachtigal je offline (nepripojený) Nachtigal

osôbka so zmyslom pre humor
Tweety Pozri príspevok
Źevraj prečíta nepovieš ako? To nie je to isté ako prepočítať(dávky) to vie každý ci...
neboj, veď sa už niekto sprostý nájde, čo to vypíše ako všetky ostatné papiere napr. na invalidný, vodičák a tak, nakoniec to ešte aj vybaví ...... lebo čo ak robí a predáva na trhu u rodiny....papier sa vybaví ....čítať nevie, písať nevie ale na aute sa vozí!!!!!....... a nakoniec aby sme sa ešte nečudovali! vyťažia zo všetkého ....
0 0
Nachtigal Nachtigal

Nachtigal je offline (nepripojený) Nachtigal

osôbka so zmyslom pre humor
wagner Pozri príspevok
Mňa tiež dnes potešila snehová nádielka, narobila som sa tak, že ani písať nevládzem a to ešte aj zajtra má snežiť . Odpratávala som sneh od obeda - od dvanástej do piatej večer. Poviem Vám, veľa na koňa, a ja som to musela spraviť sama. A k tomu mi ešte "múdry sused" nadával, že mám preukaz ťažko zdravotne postihnutej a odhadzujem sneh lopatou. Tie Jeho ďalšie výrazy nie sú spisovné, lebo on chudák - asi sám na Slovensku - bol pred dvadsiatimi rokmi operovaný na chrbticu a jemu preukaz ZŤP neponúkli. Priznám sa, že ani mne ho nikto neponúkol a musela som si ho vybaviť sama. Asi si myslel, že by som ten sneh mala odhadzovať lyžicou keď som zdravotne ťažko postihnutá. Nič nie je horšie, ako mať suseda, ktorému to poriadne hrabe. Je už na starobnom dôchodku a nudí sa doma, tak rýpe. Mal šťastie, že som nemala náladu na konflikt, lebo ten sneh by som asi nebola odpratala, ale jeho by som bola tou lopatou prihlu...... A to by som už potom bola sedala asi na polícii za ublíženie na zdraví. Takto už mám sneh uprataný, a žiaľ som si vyliala aspoň tu. Hneď mi je lepšie, ešte že tu takúto tému máme.
chúďa moje!!!!!! a to hlásili: intenzívne sneženie!!!!!
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Nachtigal Pozri príspevok
chúďa moje!!!!!! a to hlásili: intenzívne sneženie!!!!!
Ani mi nehovor, už teraz mi je z toho zle. Idem si dať paralen, čajík, doplniť kalórie sladkým a oddychujem.
0 0
Nachtigal Nachtigal

Nachtigal je offline (nepripojený) Nachtigal

osôbka so zmyslom pre humor
wagner Pozri príspevok
Ani mi nehovor, už teraz mi je z toho zle. Idem si dať paralen, čajík, doplniť kalórie sladkým a oddychujem.
a snehuliaka si z toľkého snehu nepostavíš táááááááááákeho veľkého
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Nachtigal Pozri príspevok
a snehuliaka si z toľkého snehu nepostavíš táááááááááákeho veľkého
Už nevládzem. Na dvore je kopa 5x3x1,5 m, v záhradke 5x3x2m, 15x2x1,5m, na záhrade 3x2x1,5m, pred plotom 8x1,5x1,5 a 6x2x1m. A to nerátam tie kopy, kde som robila iba chodník na dve lopaty - ku studni, po záhrade, aby som mohla otriasť zelené kríky a chodníky, ktoré som viacmenej iba brodila.
0 0
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

Ak sa budeš nudiť, môžeš si z niektorej kopy vydlabať iglu.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

wagner Pozri príspevok
Mňa tiež dnes potešila snehová nádielka, narobila som sa tak, že ani písať nevládzem a to ešte aj zajtra má snežiť . Odpratávala som sneh od obeda - od dvanástej do piatej večer. Poviem Vám, veľa na koňa, a ja som to musela spraviť sama. A k tomu mi ešte "múdry sused" nadával, že mám preukaz ťažko zdravotne postihnutej a odhadzujem sneh lopatou. Tie Jeho ďalšie výrazy nie sú spisovné, lebo on chudák - asi sám na Slovensku - bol pred dvadsiatimi rokmi operovaný na chrbticu a jemu preukaz ZŤP neponúkli. Priznám sa, že ani mne ho nikto neponúkol a musela som si ho vybaviť sama. Asi si myslel, že by som ten sneh mala odhadzovať lyžicou keď som zdravotne ťažko postihnutá. Nič nie je horšie, ako mať suseda, ktorému to poriadne hrabe. Je už na starobnom dôchodku a nudí sa doma, tak rýpe. Mal šťastie, že som nemala náladu na konflikt, lebo ten sneh by som asi nebola odpratala, ale jeho by som bola tou lopatou prihlu...... A to by som už potom bola sedala asi na polícii za ublíženie na zdraví. Takto už mám sneh uprataný, a žiaľ som si vyliala aspoň tu. Hneď mi je lepšie, ešte že tu takúto tému máme.
zlý a závistlivý sused je hotová pohroma,alebo inak povedané mať dobrého suseda je na nezaplatenie...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Stanislav 1975 Pozri príspevok
zlý a závistlivý sused je hotová pohroma,alebo inak povedané mať dobrého suseda je na nezaplatenie...
zo mňa sa minule susedko smial-totiž je už troška v rokoch a sám,taký samotár a nevidel som ho dva týždne a keď sa vrátil-tak som ho "zjazdil",že nič nepovedal,že odchádza mimo- doslovne som mu povedal- už som sa zlakol,že ležíte niekde mrtvý v byte,tak povedal,že už sa polepší...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

JarkaL Pozri príspevok
Ak sa budeš nudiť, môžeš si z niektorej kopy vydlabať iglu.
Ja som si originál iglu urobil ako 12 ročný chalanisko-neviem,ale pamatáte si na tú obrovskú kalamitu v 87 roku? To boli haldy snehu ,a týždeň sa nešlo do školy a nešlo nič- električky,busy len raz za hodinu-odvtedy to už tuším nebolo...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

wagner Pozri príspevok
Už nevládzem. Na dvore je kopa 5x3x1,5 m, v záhradke 5x3x2m, 15x2x1,5m, na záhrade 3x2x1,5m, pred plotom 8x1,5x1,5 a 6x2x1m. A to nerátam tie kopy, kde som robila iba chodník na dve lopaty - ku studni, po záhrade, aby som mohla otriasť zelené kríky a chodníky, ktoré som viacmenej iba brodila.
Zdenka, keby si bola zbližšia,tak by som došiel pomocť poodhadzovať, za teplý čaj s rumom...
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Zdenka, keby si bola zbližšia,tak by som došiel pomocť poodhadzovať, za teplý čaj s rumom...
môžeš aj ku nám, tiež ho máme dosť, keď si taký lacný...
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Stanislav 1975 Pozri príspevok
zlý a závistlivý sused je hotová pohroma,alebo inak povedané mať dobrého suseda je na nezaplatenie...
Stanko, máš pravdu. Nič nie je horšie, ako sused dôchodca, ktorý nemá čo robiť a je to typický rypák. Asi sa vyžíva v tom, že môže do mňa rýpať. Už som prestala používať tento vchod, kde sa s ním môžem stretnúť, ale sneh tam odhrnúť musím, lebo z tej strany mám vchod do garáže. Taktiež tade vynášam sneh z dvora, ktorý mám na chodníku.A ešte tam mám smetné nádoby. Inak používam druhý vchod. A snažím sa mu vyhnúť, keď je v dosahu. Ale nie vždy sa to dá. Aj keď idem vysypať smeti a je v dohľade, tak to vzdám a počkám, kedy zmizne. Inak by som už asi bola dávno v kriminále kvôli nemu. A možno by už on bol tiež riadne postihnutý. Ja stále tvrdím, že najhoršia je zrážka s blbcom, a preto sa držím príslovia, že múdrejší ustúpi. Takže tak. Ale vie ma poriadne vytočiť.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať