Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
marina8 marina8

marina8 je offline (nepripojený) marina8

Zoltán Kovács Pozri príspevok
Dnes ma ročúlil (to je slabé slovo) môj počítač. Totiž doslúžil. Odišiel harddisk aj so všetkými dátami. Ešteže som v nedelo stihol urobiť zálohy komplet celého účtovníckeho programu.
Teraz čakám na technika nech zoberie komp a nahodí nový disk, aj s inštaláciou ostatných vecí. Ešteže sme po DPH.....
a nemenil si minule? ved uz si pisal, ze ti daco odislo a volal si technika ci to bolo daco ine? a nerobi ti to ten technik schvalne, aby stale bolo co opravovat?
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Zoltán Kovács Pozri príspevok
Dnes ma ročúlil (to je slabé slovo) môj počítač. Totiž doslúžil. Odišiel harddisk aj so všetkými dátami. Ešteže som v nedelo stihol urobiť zálohy komplet celého účtovníckeho programu.
Teraz čakám na technika nech zoberie komp a nahodí nový disk, aj s inštaláciou ostatných vecí. Ešteže sme po DPH.....
Ešte že máš zálohy Je zaujímavé, že keď počítač padne, je to vždy keď je veľa roboty, alebo je to preto, že tej roboty je vždy dosť ??
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

pripomenul si mi, že je načase použiť vianočný darček - záložný disk, ďakujem
0 0
books books

books je offline (nepripojený) books

books Pozri príspevok
Aby toho nebolo dosť,tak nám prišlo oznámenie o začatí kontroly zo živnostenského úradu. Tak sa teším, v pondelok ideme na živnostenský a v utorok prídu z DU.
Takže máme po kontrolách.
Včera zo živnostenského úradu to dopadlo OK.
A dnes kontrola z DÚ na DPH,tiež dopadla dobre a všetko bolo v poriadku.
Spadol mi kameň zo srdca a Vám ďakujem za podporu.
0 0
Jara Jara

Jara je offline (nepripojený) Jara

books Pozri príspevok
Takže máme po kontrolách.
Včera zo živnostenského úradu to dopadlo OK.
A dnes kontrola z DÚ na DPH,tiež dopadla dobre a všetko bolo v poriadku.
Spadol mi kameň zo srdca a Vám ďakujem za podporu.
Gratulujem si 1*
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

books Pozri príspevok
Takže máme po kontrolách.
Včera zo živnostenského úradu to dopadlo OK.
A dnes kontrola z DÚ na DPH,tiež dopadla dobre a všetko bolo v poriadku.
Spadol mi kameň zo srdca a Vám ďakujem za podporu.
Šikulka, gratulujem
0 0
books books

books je offline (nepripojený) books

Jara Pozri príspevok
Gratulujem si 1*
Ďakujem.
0 0
books books

books je offline (nepripojený) books

truch Pozri príspevok
Šikulka, gratulujem
Ďakujem. Šikuľka som aj vďaka porade,lebo tu chodím na rady.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
marina8 Pozri príspevok
a nemenil si minule? ved uz si pisal, ze ti daco odislo a volal si technika ci to bolo daco ine? a nerobi ti to ten technik schvalne, aby stale bolo co opravovat?
Ale áno, už aj minule komp hlásil, že je nejako chorý. Podarilo sa to odstrániť (základná doska vtedy odišla). Ale teraz HDD.
Techniky by si to asi nedovolil robiť naschvál voči mne. Totiž ja jemu zase robím účto.....
0 0
marina8 marina8

marina8 je offline (nepripojený) marina8

Zoltán Kovács Pozri príspevok
Ale áno, už aj minule komp hlásil, že je nejako chorý. Podarilo sa to odstrániť (základná doska vtedy odišla). Ale teraz HDD.
Techniky by si to asi nedovolil robiť naschvál voči mne. Totiž ja jemu zase robím účto.....
hm, to ano, bolo by asi dost blbe keby si mu podaval danove priznanie na 25x a po kazde by si tam doplnil daky papier, ze?
a mozno vyska platby za ucto prevysuje platbu za servis, tak by rad zapocet 1:1
tak som si dobre pamatala, ze tvoj PC uz bol PN
0 0
marina8 marina8

marina8 je offline (nepripojený) marina8

Moje dnesne " uctovne perly":

dam zamestnankyni podpisat vyhlasenie, nech si konecne zacne uplatnovat dan - chcela som jej dat podpisat vyhlasenie, aby si mohla zacat uplatnovat v roku 2010 nezdanitelnu ciastku
a motorovu dan nepodavame? - danove priznanie k dani z motorovych vozidiel nepodavame?

a toto uplne od veci:
Blankake zalozila temu: " ako zalohovat data?"
ked som to precitala, ze " ako zalohovat dieta?" tak som si povedala, ze si idem urobit kavu, vylozim si nohy, a aj ked nemam kit-kat tak si dam pauzu
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

to mi pripomenulo, ze si musim porobit zalohy... pre istotu...

no a uz par dni ma strasne svrbia prsty... lebo denne je tolko prapodivnych otazok v novozalozenych temach, ze mam velky problem nezareagovat s dakou ustipacnou poznamkou...

a opat sa len zamyslam, ci si za ten stav nemozeme samy... radime zadarmo a potom je tu xy ludi, kt. o ucte nechyrovali a zrazu su velkymi uctovnikmi, beru zato nehorazne prachy a my im este poskytujeme zdarma rady...
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
marina8 Pozri príspevok
hm, to ano, bolo by asi dost blbe keby si mu podaval danove priznanie na 25x a po kazde by si tam doplnil daky papier, ze?
a mozno vyska platby za ucto prevysuje platbu za servis, tak by rad zapocet 1:1
tak som si dobre pamatala, ze tvoj PC uz bol PN
Cena je primeraná. Priznanie je vždy na čas podané.... Väčšinou na takéto opravy a udržby doplácam ja. Ale vôbec ma to nemrzí. Je veľmi spolahlivý človek. Práve mi volal, že je na ceste k nám s opraveným kompom. No nie je zlatý človek. Pritom sa na to mohol kludne vykašlať, a dokončiť opravu zajtra.
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

andreaS Pozri príspevok
to mi pripomenulo, ze si musim porobit zalohy... pre istotu...

no a uz par dni ma strasne svrbia prsty... lebo denne je tolko prapodivnych otazok v novozalozenych temach, ze mam velky problem nezareagovat s dakou ustipacnou poznamkou...

a opat sa len zamyslam, ci si za ten stav nemozeme samy... radime zadarmo a potom je tu xy ludi, kt. o ucte nechyrovali a zrazu su velkymi uctovnikmi, beru zato nehorazne prachy a my im este poskytujeme zdarma rady...
Nóóó, dakedy si nezaškodí zopakovať, čo vieme, alebo sa s tým podeliť s ostatnými. Nevieme, kedy sa nám taká rada zíde- buď nový problém, alebo si pristúpime vedenie, alebo únava materiálu...ale najradšej, mať tú moc, by som hodila účto na koncesovanú živnosť s preukázaním vzdelania (škola, kurz, prax a znalosti účtovania, osvedčené pred komisiou z praxe....
0 0
ludex ludex

ludex je offline (nepripojený) ludex

človek,čo si užíva život.
Práve ma šokoval môj 12 ročný syn,ktorý nakreslil kamarátovi do pamätníka lebku skupiny Motor Head a takéto venovanie:

" Boh stvoril svetlo,diabol tmu.
Boh stvoril lásku,diabol milenku.
Boh stvoril Teba a diabol
sa urehotal na smrť!!"

Nemám slov!
0 0
ludex ludex

ludex je offline (nepripojený) ludex

človek,čo si užíva život.
Neviem,či to je iba môj pocit,ale stráááášne ma rozčuluje,keď niekto založí tému a za päť minút nie je po ňom ani smrad! A my si tu môžeme radiť a trpieť samomluvou!! Potrebuješ bližšie info. aby si mohol dať kvalifikovanú radu a tma! Normálne by som to mazal!
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
ludex Pozri príspevok
Práve ma šokoval môj 12 ročný syn,ktorý nakreslil kamarátovi do pamätníka lebku skupiny Motor Head a takéto venovanie:

" Boh stvoril svetlo,diabol tmu.
Boh stvoril lásku,diabol milenku.
Boh stvoril Teba a diabol
sa urehotal na smrť!!"

Nemám slov!
..

..akože- nemáš slov?..však to je bežná reč..
..dnes som hodila reč s dvomi takými trojročnými chlapcami, ktorí kopali do puku, kým mamičky ich akože strážili, no a medzirečou som sa dozvedela, že jednému sa v škôlke páči Sárinka,no a ten druhý si o nej myslí, že je piciacka..jasné, že s mäkčeňom....no..nečudujem sa ničomu..
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Hlásim sa z môjho pôvodného kompu..... Hurrrrááááá fungujeme, ako za starých čias....
0 0
michelle84 michelle84

michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

Práve sa vytešujem, komunikovala som po taliansky. Ešteže funguje super slovník. Taliančinu vôbec neovládam a dúfam, že sa ju raz naučím. Buona notte
0 0
mlyn16 mlyn16

mlyn16 je offline (nepripojený) mlyn16

optimistka
Hneď zrána ma potešilo, že máme auto. Zaspala som a autíčko nesklamalo, naštartovalo, hoci mrzne až praští. Von je okolo 20 stupienkov pod nulou
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať