Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Nachtigal Nachtigal

Nachtigal je offline (nepripojený) Nachtigal

osôbka so zmyslom pre humor
rodina1 Pozri príspevok
Vyzeráš úúúúúúžasne!
ďakujem za kompliment, ale fakt som si to užívala, bola to paráda doporučujem každému
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Si predstavte, u nás, na hlavnej ceste z Dubnice nad Váhom do Košece boli zasa prekvapený cestári, ale nie iba oni, ale aj obce. Absolútne neodhrnuté cesty.
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
U nás to vyzerá podobne, nič nie je odhrnuté, cestári asi pripravujú kosačky na jar...
Najviac prekvapkaný bol asi šofér kamiónu pred Nitrou, ktorý sa na letných gumách pokúšal dostať do kopca..... Chodil jak nazúrený dingo okolo a nadával... nuž, komu není z hůry dáno...
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
erzet Pozri príspevok
Si predstavte, u nás, na hlavnej ceste z Dubnice nad Váhom do Košece boli zasa prekvapený cestári, ale nie iba oni, ale aj obce. Absolútne neodhrnuté cesty.
AlaNR Pozri príspevok
U nás to vyzerá podobne, nič nie je odhrnuté, cestári asi pripravujú kosačky na jar...
Najviac prekvapkaný bol asi šofér kamiónu pred Nitrou, ktorý sa na letných gumách pokúšal dostať do kopca..... Chodil jak nazúrený dingo okolo a nadával... nuž, komu není z hůry dáno...

Považská detto, ani jedna cesta nebola o pol siedmej odhrnutá. Ale náš dvor v práci áno
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

erzet Pozri príspevok
Si predstavte, u nás, na hlavnej ceste z Dubnice nad Váhom do Košece boli zasa prekvapený cestári, ale nie iba oni, ale aj obce. Absolútne neodhrnuté cesty.
U nás to mali cestári po minulé roky jednoduchšie. Pod kopec v jeseni umiestnili ceduľku, že cesta sa v zime od 17,00 do 5,00 neudržuje. Neviem či túto jeseň zabudli alebo si šliapli do rozpočtu, ale cedulička túto zimu chýba. A dokonca zopár krát aj prehrnuli. No dnes ešte nie. Mala som ísť do Brna ale asi sa nedostanem ani do dediny
0 0
Lenka1979 Lenka1979

Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

najlepšie spoznať osobne :-) ...viac
...No mňa dnes rozčúlil môj program na mzdy... nechce tlačiť to,čo má... už neviem kudy-tudy-kam.... (slunce, seno...)...ale nie, vážne, neviem si rady...
0 0
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

Lenka1979 Pozri príspevok
...No mňa dnes rozčúlil môj program na mzdy... nechce tlačiť to,čo má... už neviem kudy-tudy-kam.... (slunce, seno...)...ale nie, vážne, neviem si rady...
Lenka, nerožčuľuj sa...som na tom podobne, a to včera som inštalovala nové verzie dnes som zistila, že to, čo potrebujem, tam vôbec zapracované ešte nemáme. Volala som musíme čakať
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
erzet Pozri príspevok
Si predstavte, u nás, na hlavnej ceste z Dubnice nad Váhom do Košece boli zasa prekvapený cestári, ale nie iba oni, ale aj obce. Absolútne neodhrnuté cesty.
A to som zabudol povedať že bolo 7:00 hod.
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
erzet Pozri príspevok
A to som zabudol povedať že bolo 7:00 hod.
jáááj , čo by si nechcel!!!možno im začína pracovná doba o 8.hod.

to ja budem rada ,ak budú prejazdné cesty po 16.hodine!
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

AlaNR Pozri príspevok
U nás to vyzerá podobne, nič nie je odhrnuté, cestári asi pripravujú kosačky na jar...
Najviac prekvapkaný bol asi šofér kamiónu pred Nitrou, ktorý sa na letných gumách pokúšal dostať do kopca..... Chodil jak nazúrený dingo okolo a nadával... nuž, komu není z hůry dáno...
Chudák vodič, a to má za svoje tie pneumatiky nakúpiť? ale majitelia dopravných firiem sú väčšinou(sú aj výnimky) ťažkí od peňazí,
0 0
Tara1 Tara1

Tara1 je offline (nepripojený) Tara1

drobeceva Pozri príspevok
Lenka, nerožčuľuj sa...som na tom podobne, a to včera som inštalovala nové verzie dnes som zistila, že to, čo potrebujem, tam vôbec zapracované ešte nemáme. Volala som musíme čakať
Nehovoríte náhodou o MRP? tiež ma dojímajú k slzám..
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
pavol54 Pozri príspevok
Chudák vodič, a to má za svoje tie pneumatiky nakúpiť? ale majitelia dopravných firiem sú väčšinou(sú aj výnimky) ťažkí od peňazí,
A chudáci my vodiči, ktorí sme čakali 20 minút na to, kým sa okolo neho dostaneme aspoň na hlavnú cestu, keďže stál rovno v križovatke, nám tam čapovali benzín zadarmo....
0 0
katarina.j katarina.j

katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

som len človek
Mna dnes potesila logopedička,ktora pochvalila môjho syna ze sa zlepsuje. No a vecer som dorabala uctovnictvo-kde som szčo musela prerobit jazdy-aby nahodou neplatila dane....no coment...to je uz čo,ked kazdy chce byt na nule???/dan=0/ tak som pri tom sedela dlho.../ked to zratam na hodiny tak cca 12hod/ tak uvidim ci ma nerozculi, ked si za to vypytam peniaze...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
katarina.j Pozri príspevok
Mna dnes potesila logopedička,ktora pochvalila môjho syna ze sa zlepsuje. No a vecer som dorabala uctovnictvo-kde som szčo musela prerobit jazdy-aby nahodou neplatila dane....no coment...to je uz čo,ked kazdy chce byt na nule???/dan=0/ tak som pri tom sedela dlho.../ked to zratam na hodiny tak cca 12hod/ tak uvidim ci ma nerozculi, ked si za to vypytam peniaze...
..

..a prečo by si si nemala vypýtať peniaze?..však na dani si mu ušetrila...
0 0
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

Tara1 Pozri príspevok
Nehovoríte náhodou o MRP? tiež ma dojímajú k slzám..
nie, nie je to MRP.
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
Dnes mi akosi "blbne" porada. Nedá sa mi poriadne dať súhlas, ani nemôžem odpovedať na otázku. Už ma aspoň štyrikrát vyhodilo zo stránky. Žeby to bolo tým, že už je piatok?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

AlaNR Pozri príspevok
A chudáci my vodiči, ktorí sme čakali 20 minút na to, kým sa okolo neho dostaneme aspoň na hlavnú cestu, keďže stál rovno v križovatke, nám tam čapovali benzín zadarmo....
Súhlasím je to obmedzenie práv iných osôb, svojou nezodpovednosťou niekto obmedzil váše právo na nerušný presun po ceste,

Už sa "teším" na blokáciu ciest ktorá bude organizovaná,
to potom budú organizátori chodiť s kanistrou s benzínom v jednej ruke a teplým čajom v druhej ruke? ( to nehovorím o vodičoch kamiónov ako organizátoroch protestu), už som počul že starostovia tranzitujúcich ciest prvej triedy budú chystať protestný štrajk proti zrušeniu poplatkov. A stačí aby s k nim pridal na začiatku dediny jeden roľník a vlečkou hnoja ktorej "náhodou" upadne koleso práve v prostriedku cesty, na pol dňa cestu zablokuje, a v ďalšej dedine sa vyskytne iný problém, zase bude všetko stáť. Hovorí sa biblické "kto mečom bojuje od meča zahynie".
0 0
mirpo mirpo

mirpo je offline (nepripojený) mirpo

Psíčkarka-závisláčka, večná optimistka ...viac
Dnes ma táááááák rozčúlila SP. Klient mal doniesť potvrdenie, že nemá nedoplatky... a milá pani ho poslala preč, že veď musí stačiť minuloročné (posledné potvr. 07/2009) V žiadosti má uvedené: "... nie staršie ako 3 mesiace".
Keby sa radšej nestarali o to čo nemajú a urobili si tam poriadok...

Ale už je piatok a pôjdem sa vyventilovať ...ma potešilo
Naposledy upravil mirpo : 29.01.10 at 12:05
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Nenasla som vhodnejsiu temu, preto by som tu chcela dnes z celeho srdca podakovat jednemu velkemu CLOVEKU , Veronikesad z porady.
je to clovek s velkym C, aky sa v sucasnosti vidi len malokde. Pomohla cloveku v nudzi, nezistne, bez naroku na akukolvek odmenu.
Nikdy v zivote na to nezabudneme.
Vazme si to, ze este taki ludia su medzi nami.
VERONIKASAD dakujeme z celeho srdca.
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

No mňa dnes "pobavila" návšteva na sociálke.

Predomnou stála počerná spoluobčianka a prišla požiadať o zvýšený rodičovský príspevok. Pani za okienkom jej zbytočne vysvetlovala... "pani vy ste nerobili nemate nárok, to dostanú ženy čo robili"...ta jej svoje húdla, mňa sem poslali, že mám vypísať papiere ... no proste nepochopila, že nestačí len rodiť , rodiť a ešte raz rodiť. Ale treba robiť a potom rodiť.

Takže pani za okienkom to vzdala šupla jej papier so slovami vypíšte si žiadosť. Šak jej domov príde papier a možno ked vklude prečíta tak pochopí, že love nem budú.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať