Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
jankajantis jankajantis

jankajantis je offline (nepripojený) jankajantis

Prosím Vám poradte mi čo mám robiť s akciami, ktoré boli predtým
vo Váhostave a teraz sú vo FNM
0 0
Lianka Lianka

Lianka je offline (nepripojený) Lianka

žena, matka, samoživiteľka... ...viac
jankajantis Pozri príspevok
Prosím Vám poradte mi čo mám robiť s akciami, ktoré boli predtým
vo Váhostave a teraz sú vo FNM
Moja, tato tema je o niecom uplne inom - kuk nadpis. Skus vyhladat pribuznu temu, alebo zadat otazku do vhodnejsej temy.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bobino38 Pozri príspevok
...akurát som si prečítal, že jeden z najlepších futbalistov nemenovaného tímu zarobí za deň tolko čo ja za 4 roky, teraz neviem, či sa mám rozčulovať alebo sa smiať:-))
Ale koľko zarobí za 200 pracovných dní(za rok) toľko čo ty za 800 rokov
To by ťa malo potešiť, toľko daní čo odvedie z takého príjmu ani sa mi to rátať nechce.
0 0
Lianka Lianka

Lianka je offline (nepripojený) Lianka

žena, matka, samoživiteľka... ...viac
pavol54 Pozri príspevok
Ale koľko zarobí za 200 pracovných dní(za rok) toľko čo ty za 800 rokov
To by ťa malo potešiť, toľko daní čo odvedie z takého príjmu ani sa mi to rátať nechce.
S tymi danami si si isty? Takyto maju zvacsa sidlo v danovom raji.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Lianka Pozri príspevok
S tymi danami si si isty? Takyto maju zvacsa sidlo v danovom raji.
som si robil srandu, veď ako budú vysvetľovať ako k nim prišli "ráno prišli do kuchyne a ležali na stole"
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

pavol54 Pozri príspevok
"ráno prišli do kuchyne a ležali na stole"
Paliiiiiiiiiiii,
že Ty si bol dnes ráno u mňa ???
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Mňa dnes potešilo MRP.
Ako debil celý rok robím "Interné doklady" v ALFE /2 šanóny/ potom ich opäť nahadzujem v MRP.
A minulý týždeň som mailom MRP požiadala, či by nemohli aj vo svojom softe urobiť výdavkový a príjmový interný doklad......a šups dnes mi oznámili, že na základe mojej požiadavky to tam je....a fakt.
Tak im posielam
1 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
wagner Pozri príspevok
Tak to by som nechcela, aby deň mal 31,30, alebo 28 dní

ejha, zase som perlila, samozrejme som myslela mesiace, tak to pekne začína február....
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

ZuzanaP Pozri príspevok
ejha, zase som perlila, samozrejme som myslela mesiace, tak to pekne začína február....
Stáva sa to aj mne, dobre myslíš, zle napíšeš
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

Jara Pozri príspevok
a čo to tá pšeničná múha?
samozrejme múku som myslela...

A se... ma môj pc, ktorý sa vie pripojiť na net max na pol minúty
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Cez deň nechodím na stránku soc. poisťovne. Nechcem zaberať miesto účtovníkom zamestnancom, ktorí to musia stihnúť cez pracovnú dobu. Ja si takto po večeroch vybavím bez čakania, ale dnes večer sa mi zdá, že sú nejaký nespoločenský. Slušne som sa pozdravila a oni mi vypísali toto: Failure of server APACHE bridge:

No backend server available for connection: timed out after 10 seconds or idempotent set to OFF.
Build date/time: Dec 7 2006 23:08:19

Change Number: 871803
Čo tam majú partizánov?
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

ja sa momentálne vytešujem- onoho času mi deň po dni vypovedal službu USB kľúč a deň na to aj záloha na DVD RAM. Dostala som druhé USB, pracne pozháňala čo bolo treba a vytešovala som sa až do času, ked som ho stratila aj so všetkými dátami (nepracujem u vojska ) Dnes som pri hľadaní iných vecí natrafila aj na nefunkčné pôvodné USB. Len tak zo srandy som ho dala do USBportu a nič, tak som skúsila druhý USB port a vfčileky kopírujem a kopírujem neviem akým zázrakom - kľúč sa akosi umúdril.
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
rodina1 Pozri príspevok
Ja si pamätám na snehovú kalamitu asi v 80.-tom roku. Bola som tretiačka na strednej škole, a v tom čase sme boli na lyžiarskom výcviku vo Vysokých Tatrách. Po týždni výcviku sme sa vrátili domov, haldy snehu a týždeň sme boli doma. Vtedy tomu hovorili "uhľové prázdniny".
sme rovnaký ročník?

tiež si pamätám uhľové prázdniny ,lebo nám zase kvôli nim lyžiarsky zrušili! vraj by sme veľa vymeškali!

a tak sme boli v štvrtom ,ale len na tri dni, z toho dva dni už nebolo snehu!
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
hnedoočka Pozri príspevok
sme rovnaký ročník?

tiež si pamätám uhľové prázdniny ,lebo nám zase kvôli nim lyžiarsky zrušili! vraj by sme veľa vymeškali!

a tak sme boli v štvrtom ,ale len na tri dni, z toho dva dni už nebolo snehu!
Valika, neviem, či sme rovnaký ročník. Ale, ja, na rozdiel od teba, som si lyžiarsky "užila". Boli sme v Ždiari, zjazdovky trochu zľadovatelé. Hneď prvý deň som sa "strepala" (vôbec som nevedela, a ani doteraz neviem lyžovať), na zadku veľká modrina , ale aspoň bola sranda. S radosťou na lyžiarsky spomínam.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

My sme boli na lyžiarskom v Jasnej, ale ja som bol v partii ktorej sa moc nehcelo lyžovať a tak sme radšej sedeli v kolibe pod svahom na čajíku s rumom-veľmi dobrý lyžiarsky to bol...
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
hnedoočka Pozri príspevok
sme rovnaký ročník?

tiež si pamätám uhľové prázdniny ,lebo nám zase kvôli nim lyžiarsky zrušili! vraj by sme veľa vymeškali!

a tak sme boli v štvrtom ,ale len na tri dni, z toho dva dni už nebolo snehu!
Valika, neviem, ktorý si ročník, aj my sme mali presne takýto lyžiarsky. Ako štvrtáci si to spolužiaci vydupali. Ja - ako oslobodená od TV - som zostala doma, nezáviďte, nemala som prázdniny. Zlúčili všetkých "zostancov" do jednej triedy a mali sme stále dokolečka dokola štatistiku, účtovníctvo a slovenčinu - lebo učitelia týchto predmetov boli nešportovci.
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
My sme boli na lyžiarskom v Jasnej, ale ja som bol v partii ktorej sa moc nehcelo lyžovať a tak sme radšej sedeli v kolibe pod svahom na čajíku s rumom-veľmi dobrý lyžiarsky to bol...

...predpokladám, že odvtedy lyžuješ sťa Alberto Tomba!
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
Rozalka Pozri príspevok
Valika, neviem, ktorý si ročník, aj my sme mali presne takýto lyžiarsky. Ako štvrtáci si to spolužiaci vydupali. Ja - ako oslobodená od TV - som zostala doma, nezáviďte, nemala som prázdniny. Zlúčili všetkých "zostancov" do jednej triedy a mali sme stále dokolečka dokola štatistiku, účtovníctvo a slovenčinu - lebo učitelia týchto predmetov boli nešportovci.
vieš ,Rozálka, toto sa nedalo zabudnúť...prišli sme nastúpení v pondelok ráno s lyžami, ktoré som krvopotne zháňala aj s celou výbavou a riaditeľ vyhlásil uhoľné prázdniny!

my by sme tým pádom išli cez prázdniny, ale triedy po nás už nechceli pustiť, tak aby neboli oproti nám v nevýhode, zrušili i nám lyžiarsky!

takí sklamaní sme ostali a dodnes si to pamätám....
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
peterkry Pozri príspevok
Ako my.
Ibaže na 2 trojdňové weekendy.
A sneh bol - ibaže na ňom okolo nástupišťa na vlek stálo zo 3 cm vody = kto padol - dolyžoval .
to ste potom mali pol lyžiarsky a pol plavecký výcvik!
0 0
Adaka Adaka

Adaka je offline (nepripojený) Adaka

milujúca matka
Neviem či píšem do správnej porady. Kúpili sme v Tescu mlieko, záruka do 23.3. a má strašnú chuť aj vôňu , otvorila som asi 5 krabíc a každá je taká strašná. Dá sa to zaniesť niekde na hygienu lebo máme toho strašne veľa. Ďakujem
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať