Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Paula Pozri príspevok
Živá predstava priebehu tejto akcie mala na mojom konci za následok siahnutie po handričke.
..

..tiež som utrela monitor..dobre mu tak..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Rozalka Pozri príspevok
Bolo to tak, presnejšie z 11. na 12. januára 1987.
Snehu bolo habadej, veď potom sme v bezsnežných zimách hovorievali: "Za Husáka sme aj sneh mali ..."
..

..v tom 87-om roku bol sneh ešte aj 1.apríla ráno..išla som rodiť, snehu po kolená a do večera tak pršalo, že zostala len brečka...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Muška Pozri príspevok
Ja si pamätám, tuším to bol r. 1978, bola hrooooozna poľadovica. V BA doobeda nič nechodilo. Ja som bola ako študentka vyslaná pre jedného Angličana na vlakovú stanicu.
Skoro sme sa pos... keď mal prísť. No aké bolo veľké sklamanie
Z vlaku vystúpil taký slíž blonďavé, ulízané, krátke vlasy /naši chlapci vtedy nosili vlasy dlhšie ako baby/ a mal asi 100 kg batoh na chrbte a keď pri vystupovaní z vlaku treskol, lebo sa proste kĺzalo všade, tak padol na ten ruksak a trepal ručičkami, nožičkami ako hajzlový pavúk...a ja som vtedy od rehotu "padla" do kolien....a železničiar mi ho pomáhal dvíhať....a boli sme na striedačku na zemi....a občas aj všetci traja
Presne 1.januára to bolo ráno odmäk poobede dážď, podvečer mráz pokles teploty o 15 stupňov, a potom týždeň ukazovali v správach Štrougala ako behá po mostecku v povrchových baniach, ktoré zamrzli
0 0
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

pepsikova Pozri príspevok
..

..v tom 87-om roku bol sneh ešte aj 1.apríla ráno..išla som rodiť, snehu po kolená a do večera tak pršalo, že zostala len brečka...
Ja si pamätám, že vtedy mala rodiť jedna baba z našej dediny a zavolali sanitku, manžel ju naložil do auta a išli sanitke oproti. Sanitka niekde zapadla a muž si to odrodil sám za dedinou. Potom došla nejaká pomoc a ženu odviezli. Čerstvý otecko sa roztrasený vrátil domov a keď sa spýtali, čo sa im narodilo, tak vôbec nevedel. Bolo to 3. dievčatko.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ja keď som mal tri roky, tak som už baby balil na pieskovisku...
Dnes tomu hovoríme že sme ich balili a ony nám ukazovali čím nás budú ovládať viď foto "Srandičky"
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

pavol54 Pozri príspevok
Presne 1.januára to bolo ráno odmäk poobede dážď, podvečer mráz pokles teploty o 15 stupňov, a potom týždeň ukazovali v správach Štrougala ako behá po mostecku v povrchových baniach, ktoré zamrzli
Ale rok mohol byť 79. (V 78 som ešte chodila na gympel). Naši ma viezli autom do školy do Košíc , bolo krásne počasie, a do večera prudký pokles teplôt, poľadovica. Tuším sme potom mali aj uholné prázdniny. Na intráku sme spávali v otepľovačkách a čiapkách,taká bola zima
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Môže, toľko rokov, takže nejaký hore dole .
0 0
Mgr.Shrek Mgr.Shrek

Mgr.Shrek je offline (nepripojený) Mgr.Shrek

právnik, ktorého baví právo =D ...viac
Strašne ma dnes rozčúlil bankomat jednej nemenovanej banky, ktorý mi bez všetkého spapal kartu. Vložil som ju, on zhasol a nič. A v peňaženke 1,20 Evry. wrrrrrr
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Mgr.Shrek Pozri príspevok
Strašne ma dnes rozčúlil bankomat jednej nemenovanej banky, ktorý mi bez všetkého spapal kartu. Vložil som ju, on zhasol a nič. A v peňaženke 1,20 Evry. wrrrrrr
Musel byť riadne hladný v tomto veľkom mraze, keď Ti ju spapal. Za 1,20 eura máš 5 rožkov, nestačí?
Na " výške" sme všetko prepočítavali na držkovú, rožky a kofolu.
1 0
bobino38 bobino38

bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

...akurát som si prečítal, že jeden z najlepších futbalistov nemenovaného tímu zarobí za deň tolko čo ja za 4 roky, teraz neviem, či sa mám rozčulovať alebo sa smiať:-))
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
bobino38 Pozri príspevok
...akurát som si prečítal, že jeden z najlepších futbalistov nemenovaného tímu zarobí za deň tolko čo ja za 4 roky, teraz neviem, či sa mám rozčulovať alebo sa smiať:-))
Treba začať hrať futbal....
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

bobino38 Pozri príspevok
...akurát som si prečítal, že jeden z najlepších futbalistov nemenovaného tímu zarobí za deň tolko čo ja za 4 roky, teraz neviem, či sa mám rozčulovať alebo sa smiať:-))
Neviem, čo robíš ty, ale ja ako účtovníčka by som sa mu ponúkla, že mu budem robiť účto véééľmi lacno - napr. za 1 % jeho obratu
0 0
bobino38 bobino38

bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

abel Pozri príspevok
Neviem, čo robíš ty, ale ja ako účtovníčka by som sa mu ponúkla, že mu budem robiť účto véééľmi lacno - napr. za 1 % jeho obratu
...to by si bola asi najlepšie zarábajuca učtovníčka na Slovensku:-))
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

Mňa dnes potešilo, že som upiekla prvé rožky v mojom živote a nie je v nich ani štipka pšeničnej múhy... Síce nevyzerajú úplne ako tie, čo mávajú v pekárňach, ale chce to len cvik...
0 0
Jara Jara

Jara je offline (nepripojený) Jara

calawen Pozri príspevok
Mňa dnes potešilo, že som upiekla prvé rožky v mojom živote a nie je v nich ani štipka pšeničnej múhy..Síce nevyzerajú úplne ako tie, čo mávajú v pekárňach, ale chce to len cvik...
a čo to tá pšeničná múha?
0 0
Hansa Hansa

Hansa je offline (nepripojený) Hansa

bobino38 Pozri príspevok
...akurát som si prečítal, že jeden z najlepších futbalistov nemenovaného tímu zarobí za deň tolko čo ja za 4 roky, teraz neviem, či sa mám rozčulovať alebo sa smiať:-))
...ono aj pri vypracovávaní daňových priznaní sa človek všeličo dozvie, že kto si "žije na vysokej nohe", a aj iné zaujímavé veci.
Že mám pravdu?
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Tak ja som sa dnes dobre zasmiala sama na sebe. Robila som zmenové kalendáre, veselo si počítam, zmenujem a na konci som zistila, že som zabudla, že niektoré dni majú napr. len 30 dni, alebo 28... Všetko som naplánovala na 31 dní a hotovo... Asi by to chcelo nejakú prestávku...
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

ZuzanaP Pozri príspevok
Tak ja som sa dnes dobre zasmiala sama na sebe. Robila som zmenové kalendáre, veselo si počítam, zmenujem a na konci som zistila, že som zabudla, že niektoré dni majú napr. len 30 dni, alebo 28... Všetko som naplánovala na 31 dní a hotovo... Asi by to chcelo nejakú prestávku...
Tak to by som nechcela, aby deň mal 31,30, alebo 28 dní
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
wagner Pozri príspevok
Tak to by som nechcela, aby deň mal 31,30, alebo 28 dní
V čase čerpania dovolenky na zotavenie, keď som už na mieste a čvachcem sa v mori ..... prečo nie????
0 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

Pozerám Rozalka máš okrúhly počet PP 2000 blahoželám
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať