Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

wagner Pozri príspevok
Stanko má pravdu, v BA a okolí to bolo tesne na začiatku roku 1987. Pamätám si ten rok veľmi dobre, lebo maja mama bola vtedy veľmi chorá, musela som s ňou chodiť po lekároch a v máji aj zomrela. Takže ten rok je pre mňa veľmi pamätný - žiaľ. Bola som vtedy v prvom ročníku VŠ - chodila som diaľkovo do TT, a január bol mesiac skúšok. Našťastie tá skúška z matematiky mi vyšla, i napriek stresom ktoré som zažívala. Nemohlo to byť v 1986, lebo ja som začala chodiť na VŠ od októbra 1986.
Bolo z nedele na pondelok
rýchlik Zolen- Bratislava meškal 1248 minút! dodnes mám odloženú potvrdenku zo železničnej stanice
0 0
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

Stanislav 1975 Pozri príspevok
no, také alkoholicko-sexuálne orgie ako tam boli, som už nikdy nikde odvtedy nevidel...
Stanko, Stanko
bola som aj ja v Bojniciach pred dvoma rokmi...vďaka ním som sa stretla aj s wagner...ale fakt neviem, o čom píšeš...
Je otázne, kto za akým účelom tam ide a myslím, že to zrovna nemusia byť Bojnice....
Vlani som bola v Turč.Tepliciach a nič také....ako píše Tvoja Katka...mám čisté svedomie a hlavne, že mi kúpele pomôžu a môžem fungovať po celý rok ďalej
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

pavol54 Pozri príspevok
Bolo z nedele na pondelok
rýchlik Zolen- Bratislava meškal 1248 minút! dodnes mám odloženú potvrdenku zo železničnej stanice
ja som vtedy prišla do bratislavy posledným rýchlikom od žiliny - vysadil nás už na Novom meste - odtiaľ ešte nejak električkou, potom na 39 - bola to posledná 39, čo vyšla do mlynskej doliny, ostatní spolžiaci dorazili na internát od rôznych vlakov pešo....
To sú iné spomienky
0 0
Lilka 1 Lilka 1

Lilka 1 je offline (nepripojený) Lilka 1

Stanislav 1975 Pozri príspevok
no, také alkoholicko-sexuálne orgie ako tam boli, som už nikdy nikde odvtedy nevidel...
Stanko, to bolo niečo pre teba !
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
wagner Pozri príspevok
Stanko má pravdu, v BA a okolí to bolo tesne na začiatku roku 1987. Pamätám si ten rok veľmi dobre, lebo maja mama bola vtedy veľmi chorá, musela som s ňou chodiť po lekároch a v máji aj zomrela. Takže ten rok je pre mňa veľmi pamätný - žiaľ. Bola som vtedy v prvom ročníku VŠ - chodila som diaľkovo do TT, a január bol mesiac skúšok. Našťastie tá skúška z matematiky mi vyšla, i napriek stresom ktoré som zažívala. Nemohlo to byť v 1986, lebo ja som začala chodiť na VŠ od októbra 1986.
aha ,tak takto to môže zodpovedať, na východe to začalo decembrom 1986.

my musíme byť stále v predstihu...najmä v tom horšom!

ja si to tiež pamätám,lebo som zostala dlhšie v MI ,mala som rande s mojim terajším manželom, nocovala som u sestry a ráno som sa doslova prebrodila do práce. všetci sa čudovali,lebo z cezpoľných som došla iba ja.

najlepšie na tom bolo, že som bola oblečená v krátkej riflovej sukni a keďže spoje nepremávali,tak som tunelmi v meste prechádzala z obchodu do obchodu,kúpila si otepľovacie nohavice a rovno som v nich odišla ,len cenovku mi odstrihli!

v auguste sme mali svadbu, preto mi ten rok nesedel!
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
Ja si pamätám na snehovú kalamitu asi v 80.-tom roku. Bola som tretiačka na strednej škole, a v tom čase sme boli na lyžiarskom výcviku vo Vysokých Tatrách. Po týždni výcviku sme sa vrátili domov, haldy snehu a týždeň sme boli doma. Vtedy tomu hovorili "uhľové prázdniny".
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Mna dnes potesilo, ze nesnezilo, len pred obedom trosku, a tak sme po suchej dialnici si to sibali z NR do BA na letisko za 1 hod. Zbytocne sme sli o 2 hod, skorsie, ale sme nemohli pocuvat stareho ako hundre, ze hlasia kalamitu..ta bola na vychode. Letisko skoro prazdne, takze vyse hodiny sme parkovali bez poplatku.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

To mňa pre zmenu potešilo, že nasnežilo toľko (a ešte stále sneží a zároveň fúka). Konečne je tu nejaké vzrůšo (keby takto bolo na Vianoce, tak by ma to potešilo ešte viac ).
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

hnedoočka Pozri príspevok
aha ,tak takto to môže zodpovedať, na východe to začalo decembrom 1986.

my musíme byť stále v predstihu...najmä v tom horšom!

ja si to tiež pamätám,lebo som zostala dlhšie v MI ,mala som rande s mojim terajším manželom, nocovala som u sestry a ráno som sa doslova prebrodila do práce. všetci sa čudovali,lebo z cezpoľných som došla iba ja.

najlepšie na tom bolo, že som bola oblečená v krátkej riflovej sukni a keďže spoje nepremávali,tak som tunelmi v meste prechádzala z obchodu do obchodu,kúpila si otepľovacie nohavice a rovno som v nich odišla ,len cenovku mi odstrihli!

v auguste sme mali svadbu, preto mi ten rok nesedel!
Vtedy v decembri ste teda boli prví,( to asi za to, že Vám sneh posielali bratia Rusi) ale teraz sme zas boli prví my - sneh sme Vám poslali a máte tam na východe kalamitku . Aspoň že u nás už nesnežilo, inak neviem
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
wagner Pozri príspevok
Stanko má pravdu, v BA a okolí to bolo tesne na začiatku roku 1987....
pavol54 Pozri príspevok
Bolo z nedele na pondelok
...
Bolo to tak, presnejšie z 11. na 12. januára 1987.
Snehu bolo habadej, veď potom sme v bezsnežných zimách hovorievali: "Za Husáka sme aj sneh mali ..."
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

Neuveriteľné, ale akosi nikto nenadával, všetci čo sme vtom vlaku sedeli sme to akosi inak znášali, zmierení že sa nedá nič robiť a treba to brať ako fakt, som zvedavý ako by sa dnes chovali ľudia v podobnej situácii
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

Rozalka Pozri príspevok
Bolo to tak, presnejšie z 11. na 12. januára 1987.
Snehu bolo habadej, veď potom sme v bezsnežných zimách hovorievali: "Za Husáka sme aj sneh mali ..."
teda to je, je pamäť, klobúk dole
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Rozalka Pozri príspevok
Bolo to tak, presnejšie z 11. na 12. januára 1987.
Snehu bolo habadej, veď potom sme v bezsnežných zimách hovorievali: "Za Husáka sme aj sneh mali ..."
Ja si pamätám, tuším to bol r. 1978, bola hrooooozna poľadovica. V BA doobeda nič nechodilo. Ja som bola ako študentka vyslaná pre jedného Angličana na vlakovú stanicu.
Skoro sme sa pos... keď mal prísť. No aké bolo veľké sklamanie
Z vlaku vystúpil taký slíž blonďavé, ulízané, krátke vlasy /naši chlapci vtedy nosili vlasy dlhšie ako baby/ a mal asi 100 kg batoh na chrbte a keď pri vystupovaní z vlaku treskol, lebo sa proste kĺzalo všade, tak padol na ten ruksak a trepal ručičkami, nožičkami ako hajzlový pavúk...a ja som vtedy od rehotu "padla" do kolien....a železničiar mi ho pomáhal dvíhať....a boli sme na striedačku na zemi....a občas aj všetci traja
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Muška Pozri príspevok
Ja si pamätám, tuším to bol r. 1978, bola hrooooozna poľadovica. V BA doobeda nič nechodilo. Ja som bola ako študentka vyslaná pre jedného Angličana na vlakovú stanicu.
Skoro sme sa pos... keď mal prísť. No aké bolo veľké sklamanie
Z vlaku vystúpil taký slíž blonďavé, ulízané, krátke vlasy /naši chlapci vtedy nosili vlasy dlhšie ako baby/ a mal asi 100 kg batoh na chrbte a keď pri vystupovaní z vlaku treskol, lebo sa proste kĺzalo všade, tak padol na ten ruksak a trepal ručičkami, nožičkami ako hajzlový pavúk...a ja som vtedy od rehotu "padla" do kolien....a železničiar mi ho pomáhal dvíhať....a boli sme na striedačku na zemi....a občas aj všetci traja
Na to si aj spomínam v roku 1978
Pozdravujem ťa Muška...
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

pavol54 Pozri príspevok
, som zvedavý ako by sa dnes chovali ľudia v podobnej situácii
..všetci by vytiahli mobil a snažili by sa všetkým oznámiť v akej sú šlamastike...a pomaly by sa "samonasierali"....a sedela by tam kopa "namosúrených" cestujúcich
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Na to si aj spomínam v roku 1978
Pozdravujem ťa Muška...
Stanko, čo si pil???
Si ešte káčera doma po koberci ťahal
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Muška Pozri príspevok
Stanko, čo si pil???
Si ešte káčera doma po koberci ťahal
Ja keď som mal tri roky, tak som už baby balil na pieskovisku...
0 0
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ja keď som mal tri roky, tak som už baby balil na pieskovisku...
Stanko, inú odpoveď som od Teba ani nečakala...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

JarkaL Pozri príspevok
Stanko, inú odpoveď som od Teba ani nečakala...
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Muška Pozri príspevok
Ja si pamätám, tuším to bol r. 1978, bola hrooooozna poľadovica. V BA doobeda nič nechodilo. Ja som bola ako študentka vyslaná pre jedného Angličana na vlakovú stanicu.
Skoro sme sa pos... keď mal prísť. No aké bolo veľké sklamanie
Z vlaku vystúpil taký slíž blonďavé, ulízané, krátke vlasy /naši chlapci vtedy nosili vlasy dlhšie ako baby/ a mal asi 100 kg batoh na chrbte a keď pri vystupovaní z vlaku treskol, lebo sa proste kĺzalo všade, tak padol na ten ruksak a trepal ručičkami, nožičkami ako hajzlový pavúk...a ja som vtedy od rehotu "padla" do kolien....a železničiar mi ho pomáhal dvíhať....a boli sme na striedačku na zemi....a občas aj všetci traja

Živá predstava priebehu tejto akcie mala na mojom konci za následok siahnutie po handričke.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať