Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Adaka Adaka

Adaka je offline (nepripojený) Adaka

milujúca matka
Bola som to mlieko zaniesť v Tescu a oni mi ho vymenili super
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Viete si predstaviť takúto situáciu v účtovníckej kancelárii:
Klient: Zabudli ste mi dať ....... (doplňte, čo chcete, napr. prevodný príkaz na daň, daňové priznanie, výkazy, poznámky, a podobne)
Ja: a pýtali ste? nepýtali ste!
Klient:

Píšem to preto, že som v ambulancii obvodného lekára zažila toto:
Ja: môžete sa prosím vás pozrieť do mojej karty, či mi tam nezostala PN-ka? zabudla som si ju minule vziať a nemala som čo poslať zamestnávateľovi ...
Obvodná: A pýtali ste maródku? nepýtali ste!

Je toto možné?
To ozaj len my musíme plniť svoje povinnosti do bodky???
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Ľudkovia zlatí, videli ste už väčšiu konicu ako som ja? Keby som sa nehanbila, tak aj fotku prilepím Dnes ma skoro prekotilo. Samozrejme počasie horšie ako psie a ja som musela do mesta. Nachystala som si všetky potrebné papiere, naložila plnú igelitku, pohľadala lopatičku, metličku, škrabku a hurá odhrabávať autíčko. Najprv som si odhrabala dvere aby som ho naštartovala a potom som pracovala ako fffčela. O chvíľu som mala autíčko odhrabané, pazúriky zamrznuté tak som rýchle nasadla do vykúreného tátošíka a pooooďho do sveta.V Senici som zaparkovala, otočím sa pre veci a skoro mi kuky vyleteli. Taška nikde, doklady doma. To si nedovolím ani keď slnko svieti a nie ešte po týchto cestách - necestách. Otočila som sa a tridsiatkou upaľovala domov. Taký stres som nezažila ani keď mi na písomke profesor ťahák našiel, za každým závejom som videla policajta číhať Ani si neviete predstaviť, aká som šťastná, že som doma
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Kazu Pozri príspevok
Ľudkovia zlatí, videli ste už väčšiu konicu ako som ja? Keby som sa nehanbila, tak aj fotku prilepím Dnes ma skoro prekotilo. Samozrejme počasie horšie ako psie a ja som musela do mesta. Nachystala som si všetky potrebné papiere, naložila plnú igelitku, pohľadala lopatičku, metličku, škrabku a hurá odhrabávať autíčko. Najprv som si odhrabala dvere aby som ho naštartovala a potom som pracovala ako fffčela. O chvíľu som mala autíčko odhrabané, pazúriky zamrznuté tak som rýchle nasadla do vykúreného tátošíka a pooooďho do sveta.V Senici som zaparkovala, otočím sa pre veci a skoro mi kuky vyleteli. Taška nikde, doklady doma. To si nedovolím ani keď slnko svieti a nie ešte po týchto cestách - necestách. Otočila som sa a tridsiatkou upaľovala domov. Taký stres som nezažila ani keď mi na písomke profesor ťahák našiel, za každým závejom som videla policajta číhať Ani si neviete predstaviť, aká som šťastná, že som doma
..

..ty ffčela,neviem, prečo si sa stresovala..šak snežilo a vtedy sú fšetci policajti a cestári pekne domka v teplúčku, aby neprechladli...si nevedela?...
(ale som rada, že to takto dobre dopadlo,mojuš, rob niečo s tou sklenenou rózou, nepristane ti..no..
0 0
Nachtigal Nachtigal

Nachtigal je offline (nepripojený) Nachtigal

osôbka so zmyslom pre humor
katka50 Pozri príspevok
Ospravedlňujeme sa za výpadok služieb

3.2.2010 9:05 Bratislava
Spoločnosť Orange Slovensko eviduje v týchto hodinách výpadok služieb svojich mobilných sietí 2G a 3G, ktorý nastal približne o 5:00 hodine. V dôsledku výpadku nie sú k dispozícii hlasové ani dátové služby na celom území Slovenska. V súčasnosti identifikujeme príčinu problému. Akonáhle budú známe bližšie informácie o príčinách ako aj predpokladanom termíne odstránenia výpadku, budeme Vás ako aj našich zákazníkov prostredníctvom médií informovať o ďalšom postupe.

Sploločnosť Orange Slovensko sa svojim zákazníkom ospravedlňuje.
že ja som dobre spravila keď som si čísielko preniesla konkurencii! tak či tak som mala doma stále problém so signálom, telefón na stole alebo na parapete na okne a stále mi chodili smsky - počas vašej nedostupnosti sa vám snažil dovolať.....ja doma na gauči a každý mi len nadával, že kade sa túlam, že sa mi nedá dovolať....
0 0
marina8 marina8

marina8 je offline (nepripojený) marina8

ja sa tesim, ze sme zdravi, vyskytol sa u nas daky maly virus a sposobil nam " traviace tazkosti" - slusne povedane, raz islo zhora a raz zdola- ako sa ti dvaja dohodli
este ze sa dohodli, lebo keby si povedali, ze obaja naraz , no neviem co by som robila
takze huráááá na danove priznania
0 0
renata_k renata_k

renata_k je offline (nepripojený) renata_k

Muška Pozri príspevok
Mňa dnes potešilo MRP.
Ako debil celý rok robím "Interné doklady" v ALFE /2 šanóny/ potom ich opäť nahadzujem v MRP.
A minulý týždeň som mailom MRP požiadala, či by nemohli aj vo svojom softe urobiť výdavkový a príjmový interný doklad......a šups dnes mi oznámili, že na základe mojej požiadavky to tam je....a fakt.
Tak im posielam
Muška, prosím Ťa, dnes som si aktualizovala MRP a interné doklady nemám
:-(( To si si dala zapracovať ID do softu individuálne? Prosím napíš podrobnosti, pretože už som sa videla ako si krásne, pohodlne tlačím interné d. a zatiaľ len sklamanie...
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

pred chvilockou som volala s jednym znamym, riesi nam jednu zalezitost a medzi tym som sa opytala, ze ci uz su konecne rodicia (lebo chvilocku jeho polovicka prenasala) a ze dnes rano sa im narodila dcerka Eliška az potom som pochopila preco mal taky roztraseny hlas... ;-)

a priznavam, ze aj ked nie sme v dakom blizkom kamaratskom vztahu, tak ma ta sprava dost dojala, zimomriavky nabehli... tesim sa s nimi :-)
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Dnes sa mi nič mimoriadne nestalo, nič ma nepotešilo, nič ma nenahnevalo, čo s tým?
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Nejako sa s tým musíš zmieriť, nič iné Ti ani neostáva.
0 0
korduľa korduľa

korduľa je offline (nepripojený) korduľa

truch Pozri príspevok
Dnes sa mi nič mimoriadne nestalo, nič ma nepotešilo, nič ma nenahnevalo, čo s tým?
ludia si myslia, ze sa v ich zivote nic nedeje, namiesto toho, aby sa tesili z kazdeho dna, aj ked nie je mimoriadny. tes sa z toho, ze sa nic mimoriadne nestalo, ze nie si jeden z ludi, ktori by takyto obycajny den privitali s usmevom, namiesto toho, ze nic nevidia, ze nemozu chodit, ze nemaju na to, aby mohli sediet v teple. tesme sa z toho co mame.
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Tak mna nepotesilo vcera, ked som prisla pre maleho do skolky, ze som zistila, ze mame ovcie kiahne :-{. Je to v tom najnevhodnejsom obdobi, ale co uz....
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Mne sa včera podarilo spadnúť, noha ma ešte bolí, vybila som poistky, chcela som si zasvietiť nad šporákom digestor, taká rana to bola a nakoniec som pripálila hranolky.... ale inak celkom fajn deň to bol.

Som sa ešte večer smiala, ako som držala kabelku, aby sa mi nenamočila do snehu, keď som padala. Tak na takéto blbosti človek pri páde dokáže myslieť...
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

ZuzanaP Pozri príspevok
Som sa ešte večer smiala, ako som držala kabelku, aby sa mi nenamočila do snehu, keď som padala. Tak na takéto blbosti človek pri páde dokáže myslieť...
ja som takto spadla ako dieta so zmrzlinou v ruke... skracovali sme si cestu domov cez skolku, kt. bola zamknuta a preliezali sme plot... noha sa mi pritom zachytila a ja som drisla tvarou dole, ruky vystrete ako superman, ale zmrzku som zachranila a pamatam si to ako vcera...
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

mňa dnes priam nas..štvalo, že mi v kancelárii cez plochú strechu tečie dovnútra. Od rána vynášam kýble s vodou, kým som bola na obede, začalo tiecť z ďalších dvoch miest a natieklo mi na ukončené, zarchivované doklady klienta. Skoro ma porazilo! už tretí deň vyvolávam majiteľovi, že s tým musí niečo robiť (včera a predvčerom len presakovala vlhkosť), dnes už to musí vyriešiť, takto sa to predsa nedá v účtovníckej kancelárii. Cítim sa síce ako v prírode niekde pri vode, žblkoce a zurkoce to tu jedna radosť, ale by ste neverili, ako také žblnkotanie, kvapkanie vie liezť neskutočne na nervy
0 0
účtovník 007 účtovník 007

účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac
Ja som sa dnes naštvala sama na seba.
Robila som inventarizáciu pohľadávok a nakoľko naši odberatelia obvykle nerozumejú čo je to inventarizácia a každý rok po rozposlaní odsúhlasení týždeň drnčia telefóny a niekedy mi aj nadávajú, tak postupne dopĺňam pod odsúhlasenie text. Aj tento rok som text doplnila o nové vety, že to nie je upomienka a blablabla, že ak uhrádzali na prelome rokov ja ju môžem mať ako neuhradenú a oni odpísanú z účtu, ale je to pre mňa neuhradené, že ten mínus sú dobropisy.... a nevšimla som si, že som napísala odsúhlasenie pohľadávok k 31.12.2008. Došla som na to, až keď som mala tých 450 listov vytlačených. No nezabili byste sa? Nechám to tak a budem to prepisovať.
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Možno si to ani odberatelia nevšimnú .....
0 0
Lianka Lianka

Lianka je offline (nepripojený) Lianka

žena, matka, samoživiteľka... ...viac
účtovník 007 Pozri príspevok
Ja som sa dnes naštvala sama na seba.
Robila som inventarizáciu pohľadávok a nakoľko naši odberatelia obvykle nerozumejú čo je to inventarizácia ...
Ja mam problem vysvetlovat svojim klientom - samotnym firmam, ktorym inventarizaciu robim - na co je to nutne a pod. Ich argumenty "proti" su zvacsa typu: ved uz som to zaplatil/zaplatili mi (doklad nemam), ved to predsa zaplatia - slubili to a pod. V minulosti som odsuhlasenie pohl a zav. dotknutym subjektom neposielala, ale nakolko sa casom kopili neuhradene zavazky a pohladavky (stratil sa doklad alebo neexistoval ), tak som si povedala DOST - a robim ju, aj ked len zriedkavo mam odozvu z druhej strany (asi tiez nerozumeju, co im to prislo ) - nech sa to neprenasa do dalsich rokov.
0 0
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

Mňa trochu vyviedlo z miery toto:
http://www.porada.sk/1284338-post24.html
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

JarkaL Pozri príspevok
Mňa trochu vyviedlo z miery toto:
http://www.porada.sk/1284338-post24.html
Jaruš nič si z toho nerob, pozri si Lacove dnešné príspevky...Laco má dnes proste svoj deň...

0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať