Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Dav veď to zrkadlo platilo pre jeho nick, len neviem prečo sa píše v množnom čísle
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

Dav Pozri príspevok
Filozofické zamyslenie :
Nastavením zrkadla druhým nastavujeme zrkadlo aj sebe. Čí odraz zobrazí?
Koniec filozofického zamyslenia.
Asi nie, lebo keď držíš zrkadlo,tak Teba v tejto chvíli nezobrazuje,keďže ho držíš od seba.

Všetkých nabádam k samostatnému filozofickému zamysleniu.
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Laco-monter Pozri príspevok
Ani ja som nemal...

Ale prišiel som prispievať sem a hneď som dostal poza uši !
Keby si sa správal ako mnoho iných členov porady, nemusel si dostať poza uši.......preložím to - v odborných témach nekomentuj svoje názory - nikto na to nie je zvedavý.
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

mysimis Pozri príspevok
Keby si sa správal ako mnoho iných členov porady, nemusel si dostať poza uši.......preložím to - v odborných témach nekomentuj svoje názory - nikto na to nie je zvedavý.
Posúvam.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Laco-monter Pozri príspevok
Posúvam.
A kde?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Dúfam, že sa to nejako utrasie a dobre to dopadne s lacom.-montérom, lebo on má niečo v hlave, rozhodne by bol prínosom pre poradu, hlavne v technickych veciach, len sa zatiaľ nezmestí do kože, je prchký- škoda by ho ale bolo stratiť, lebo blbý nieje...
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Dúfam, že sa to nejako utrasie a dobre to dopadne s lacom.-montérom, lebo on má niečo v hlave, rozhodne by bol prínosom pre poradu, hlavne v technickych veciach, len sa zatiaľ nezmestí do kože, je prchký- škoda by ho ale bolo stratiť, lebo blbý nieje...
Tak fajn, idem sa trochu porozprávať s Tebou. Prvýkrát mi skoro vypadli oči, keď Laco napísal o smrti 3 colníkov, že mali zlú karmu. Druhýkrát som civela na príspevok, v ktorom sa vyjadril veľmi negatívne voči ZŤP. Do tretice som len krútila hlavou, ako v odbornej téme, pomedzi slušné otázky a výborné odpovede vyjadruje svoj postoj. Vo všetkých prípadoch názory vhodné do diskusií na Pokec, či kde sú také "hodnotné" príspevky. S cieľom upútať na seba pozornosť a tešiť sa, ako druhí pri jeho názoroch infarktujú, pohoršujú sa a podobne. Myslím si, že aj na Poradu chodí mnoho odborníkov, ktorí v technickej časti poradia vecne, slušne, a bez toho, aby sa predvádzali v témach účtovných, daňových, a v oddychových témach neurážajú ostatných poraďákov.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Dav Pozri príspevok
Tak fajn, idem sa trochu porozprávať s Tebou. Prvýkrát mi skoro vypadli oči, keď Laco napísal o smrti 3 colníkov, že mali zlú karmu. Druhýkrát som civela na príspevok, v ktorom sa vyjadril veľmi negatívne voči ZŤP. Do tretice som len krútila hlavou, ako v odbornej téme, pomedzi slušné otázky a výborné odpovede vyjadruje svoj postoj. Vo všetkých prípadoch názory vhodné do diskusií na Pokec, či kde sú také "hodnotné" príspevky. S cieľom upútať na seba pozornosť a tešiť sa, ako druhí pri jeho názoroch infarktujú, pohoršujú sa a podobne. Myslím si, že aj na Poradu chodí mnoho odborníkov, ktorí v technickej časti poradia vecne, slušne, a bez toho, aby sa predvádzali v témach účtovných, daňových, a v oddychových témach neurážajú ostatných poraďákov.
No to s tými colníkmi fakt prehnal,hmhm-to o tom zťp som nečítal.hmhm, neviem povedal som len moj názor, že keby sa naučil správať tak by bol OK, čítal som od neho aj celkom podnetné a poučné reakcie...
Však má už 17 poradabodov, takže asi niekomu musel pomocť, nie?Ja si ho nezastávam.to správanie ma fakt ako Dennis Rodman, ale nemyslím si, že by bol hlúpy...
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Stanislav 1975 Pozri príspevok
No to s tými colníkmi fakt prehnal,hmhm-to o tom zťp som nečítal.hmhm, neviem povedal som len moj názor, že keby sa naučil správať tak by bol OK, čítal som od neho aj celkom podnetné a poučné reakcie...
Však má už 17 poradabodov, takže asi niekomu musel pomocť, nie?Ja si ho nezastávam.to správanie ma fakt ako Dennis Rodman, ale nemyslím si, že by bol hlúpy...
Stanislav, tu nikto ani nepochybuje o tom, že by mal byť Laco - montér hlúpy, čítala som aj ja od neho aj odpovede na úrovni, ale všetko potom pokazí svojim správaním v odborných témach, kde vyjadruje svoje názory na jednotlivé skupiny ľudí.....
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

mysimis Pozri príspevok
Stanislav, tu nikto ani nepochybuje o tom, že by mal byť Laco - montér hlúpy, čítala som aj ja od neho aj odpovede na úrovni, ale všetko potom pokazí svojim správaním v odborných témach, kde vyjadruje svoje názory na jednotlivé skupiny ľudí.....
Ale čo hovorím mysimys?To isté čo ty- keby zmiernil správanie,tak by bol OK...
Ale Laco sa určite polepší...
Neviem prečo,ale ja mu verím...
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Stanislav 1975 Pozri príspevok
No to s tými colníkmi fakt prehnal,hmhm-to o tom zťp som nečítal.hmhm, neviem povedal som len moj názor, že keby sa naučil správať tak by bol OK, čítal som od neho aj celkom podnetné a poučné reakcie...
Však má už 17 poradabodov, takže asi niekomu musel pomocť, nie?Ja si ho nezastávam.to správanie ma fakt ako Dennis Rodman, ale nemyslím si, že by bol hlúpy...
Nespochybňujem jeho odbornosť.
Aj keď - čo sa týka poradabodov, Karasove nicky si poprideľovali za chvíľu body na V.I.P. Tak si radšej pozriem všetky príspevky, hlavne od nových nickov, aby som mala prehľad, či sa zmestí do Etikety.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Dav Pozri príspevok
Nespochybňujem jeho odbornosť.
Aj keď - čo sa týka poradabodov, Karasove nicky si poprideľovali za chvíľu body na V.I.P. Tak si radšej pozriem všetky príspevky, hlavne od nových nickov, aby som mala prehľad, či sa zmestí do Etikety.
Tak v tomto dám za Laca ruku do ohňa-on nieje na úrovni Karasa- tomu neverím...-to by on neurobil...
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Dav aj som mu dala bodík aj súhlas, aj červenú lampičku
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Tak v tomto dám za Laca ruku do ohňa-on nieje na úrovni Karasa- tomu neverím...-to by on neurobil...
Veru, Stanko, na úrovni transparentového Karasa nie, však sa dosť snažil. Ale spôsob myslenia ťažko zmeniť. A ak Porada vyrieši, či Karas áno alebo nie, bude vyriešený aj Lacimontér.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Petra Nová Pozri príspevok
Veru, Stanko, na úrovni transparentového Karasa nie, však sa dosť snažil. Ale spôsob myslenia ťažko zmeniť. A ak Porada vyrieši, či Karas áno alebo nie, bude vyriešený aj Lacimontér.
To hádam nie, laci je v duši dobrý chlapec-teda osobne ho nepoznám, ale fakt mu verím...
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Stanislav 1975 Pozri príspevok
To hádam nie, laci je v duši dobrý chlapec-teda osobne ho nepoznám, ale fakt mu verím...
Čo nie?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Petra Nová Pozri príspevok
Čo nie?
že bude vyriešený...
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

jozka56 Pozri príspevok
Dav aj som mu dala bodík aj súhlas, aj červenú lampičku
Jožka, to je v poriadku. Dobrá rada si zaslúži bod.
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Stanislav 1975 Pozri príspevok
To hádam nie, laci je v duši dobrý chlapec-teda osobne ho nepoznám, ale fakt mu verím...
Netvrdím, že je Karas. Ale je tu nový a prezentuje sa svojsky, na hranici Etikety. Pri nickoch, ktoré sú tu dlhšie, som si už urobila obraz o človeku, ktorý je za nickom skrytý. Viem, že niekto patrí k mojej krvnej skupine, niekto teda nepatrí k mojim blízkym. Ale rešpektujem to, že každý sme nejaký, máme na niečo rovnaké, na niečo odlišné názory, dobré aj zlé stránky povahy, dobré aj zlé dni. Keď sa stretneš s nejakým nickom pri riešení jedného problému, pri riešení ďalšieho problému, naviažeš na jeho odpoveď, alebo on doplní tvoju, postupne si ten nick všímaš úplne automaticky a za istý čas si vieš zaradiť, či je u teba na stránke "môžem", alebo na stránke "nemusím", alebo v kategórii "obdivujem" alebo " no zbohom". Časom sa stane aj to, že sa v nejakej diskusii ocitneš na rovnakej vlne s ľuďmi, o ktorých si si to nemyslel. Alebo že sa s téme postupne upresnia počas diskusie spočiatku rôzne stanoviská na "zmier" diskutujúcich.
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

Ale čo , už mám tu na porade aj svoj "antifanklub" ???

Na porade som registrovaný od konca septembra 2009 spolu z mailovou schránkou kocirka@centrum.sk

A nepoznam nikoho pod menom či nickom "Karas".
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať