Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Indeed Pozri príspevok
..naozaj , celý svet je proti PSOM !

nechytá sa ťa už PARANOJA ???



...niekedy to tak vyzeráhttp://www.topky.sk/cl/13/1092276/FO...-v-kocke-ladu-
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Dnes som vzala svoju dcéru za dobré vysvečko na obed.
Ako si tak vykračujeme s plnými bruškami po Košiciach, dcéra mi vážne hovorí :
,,Tento týždeň už vidím tretích Rómov s novou motorovou pílou behať po meste"...

To na tu haluzinu treba pílu ľudia?...

Som smutná z toho nášho Slovenska, čím ďalej, viac. Po meste plno bezdomovcov, nafetovaných rómskych detí, žobrajúcich mrzákov.

Akurát jeden potulný muzikant mi vyčaril úsmev na tvári. Krásne hral na gitare, vždy keď ho stretnem, poteším sa. Brnká si tam, pred ním pletený košíček na centy a má neskutočne spokojný výraz tváre, vidno, že ho to brnakanie baví
7 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

danushka Pozri príspevok
Dnes som vzala svoju dcéru za dobré vysvečko na obed.
Ako si tak vykračujeme s plnými bruškami po Košiciach, dcéra mi vážne hovorí :
,,Tento týždeň už vidím tretích Rómov s novou motorovou pílou behať po meste"...

To na tu haluzinu treba pílu ľudia?...
Asi má Mountfield nejakú akciu ... Voľačo tuším beží v telke...
Alebo žeby boli v akcii Rómovia? Akože ku každej píle jeden zdarma.
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

pepsikova Pozri príspevok
..

..nie...tam som sa normálne nas*rala,debatovali sme o tom ,čo sa u nás robí a dovoluje zamestnávateľom s mojim synom..
..na ukludnenie mi syn povedal vtip,tak som sa podelila...
Ale mne to celkom sadlo, niekedy by to chcelo tie strigy nenažrané ozaj defenestrovať.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

Dnes som prišiel do tesca pozerám na vňaťku petržlenovú ako puk a nie a nie pochopiť vzorec na výpočet ceny:
80 g stojí 1,19€ jednotková cena 39,67 €/kg
35,85 Sk 1195,10Sk / kg

prosím vás kto zamestná tých čo teraz prišli z vysvedčením a mali "samé"
to so bol len trojkár z matiky(ale len do prvých celoslovenských testov deviatakov) potom už len jednotkár
Je tento výsledok správny?
1,19/80*1000=14,875€/kg*30,126= 448,124Sk/kg.
Heslo " s nami ušetríte" dátum 10/01/11
len škoda že nemám bluetooth aby som to preniesol v obraze
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

pepsikova Pozri príspevok
http://krimi.cas.sk/clanok/190313/za...fa-partie.html..


....a komentár môjho syna:"jeden sa na tom nadrie, nájde pôdu,zasadí, pikíruje, presádza, zberá, suší,platí elektriku, a prídu policajti a zhabú mu všetku robotu!..no povedz, mami, oplatí sa v tomto štáte niečo pestovať?...

(jasné, vplyv výchovy- robotu treba oceniť a nie ničiť,mi moje decko veľké prevrátilo na ruby, jasné, že zo žartu!.....
..och, ako mi bolo dobre, keď mal 4 !...
.
A ešte ak si na to zobrali niekde tí chudáci pôžičku no nemohli počkať kým splatia?
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
Aj ja som sa v Tescu dnes trošku "vytočila". Bola som po dlhej dobe v tom "našom" (ináč chodíme do TN). Mali akciu: Králik mrazený, kg za 5,59 Eur (pôvodná cena: 8,19 Eur). Keďže máme toto mäskom radi, rozhodli sme sa "zajačika" kúpiť. Pri pokladni ma čakalo malé prekvapenie. Pokladníčke ani po viacerých márnych pokusoch sa nepodarilo daný kód do pokladne nahodiť. Tak zavolala pracovníčku, ktorá má na starosti mrazené výrobky. A tá bez mihnutia oka povedala: "Prídite zajtra, určite sa to dá do poriadku a kód pôjde nahodiť". Tak som sa naštvala, že prečo mám prísť zajtra, keď ja toho zajaca chcem dnes! Zajtra prídem a povedia mi, že už nemajú, alebo už akcia neplatí. Tak som tam čakala a čakala až sa im ten kód tam podarilo hodiť. A to nepíšem už o tom, že mali akciu na cereálne kaiserky 3+1 zdarma, a samozrejme mi nahodila kaiserky špeciál. Takže zase ísť na informácie (pre mňa je aj 0,19 Eur peniaz)
9 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

rodina1 Pozri príspevok
Aj ja som sa v Tescu dnes trošku "vytočila". Bola som po dlhej dobe v tom "našom" (ináč chodíme do TN). Mali akciu: Králik mrazený, kg za 5,59 Eur (pôvodná cena: 8,19 Eur). Keďže máme toto mäskom radi, rozhodli sme sa "zajačika" kúpiť. Pri pokladni ma čakalo malé prekvapenie. Pokladníčke ani po viacerých márnych pokusoch sa nepodarilo daný kód do pokladne nahodiť. Tak zavolala pracovníčku, ktorá má na starosti mrazené výrobky. A tá bez mihnutia oka povedala: "Prídite zajtra, určite sa to dá do poriadku a kód pôjde nahodiť". Tak som sa naštvala, že prečo mám prísť zajtra, keď ja toho zajaca chcem dnes! Zajtra prídem a povedia mi, že už nemajú, alebo už akcia neplatí. Tak som tam čakala a čakala až sa im ten kód tam podarilo hodiť. A to nepíšem už o tom, že mali akciu na cereálne kaiserky 3+1 zdarma, a samozrejme mi nahodila kaiserky špeciál. Takže zase ísť na informácie (pre mňa je aj 0,19 Eur peniaz)
Nikde tak vedome neklamú ako v Te....u nech som v ktoromkoľvek meste.
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
http://www.pluska.sk/slovensko/polit...zaspievat.html
toto srdce na dlani sa mi zdalo vtipne a mile, len skoda, ze nazaujalo toho praveho.
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Mňa dnes potešil na jednotke dokumentárny seriál TOP STAR Extra, dnešná časť bola o Waldemarovi Matuškovi. Rozprávala jeho žena Olga.
4 0
babi2 babi2

babi2 je offline (nepripojený) babi2

Aj mňa potešil Waldo
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Mňa včera zaujal dokument o Rudolfovi Hrušínskom. To bol pán herec...
A na inom programe bol zasa film Vertical Limit /o horolezcoch, Himalájach.../.
Tak som to prepínala raz tam, raz tam... nevedela som sa rozhodnúť.
Ideálne by bolo bývalo, keby v tých Himalájach bol pán Hrušínský...
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
pavol54 Pozri príspevok
Nikde tak vedome neklamú ako v Te....u nech som v ktoromkoľvek meste.
..

..tomu never!..v našej Jednote klamú viac!..a ako často a radi!!!...
0 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

V našom meste najviac klame obchodný reťazec červeno-žltý, bol tu ako prvý, svoje obdobie vrcholu už má za sebou, keď prídem nakúpiť raz za mesiac /a to poväčšine iba Slatinský chlieb, ktorý nikde inde neviem nájsť/, tak je tam prázdno. Cenovky na tovare chýbajú, pri každom nákupe mám rozdiel v cene, jasné že v môj neprospech. Pred týždňom som kupovala ozaj už len ten chlieb, cenovka 1,15, ako doposiaľ. Pri pokladni 1,30.
Tak ja vravím takému mladému chlapcovi, v duchu ho volám "Pavjel", lebo ako keby z oka vypadol tomu z TV, že prečo je cena na regáloch 1,15 a v kase má on inú. Povedal síce, že ceny sa menili, ale on to na starosť nemá. Zodpovedné pracovníčky sa mu volať nechcelo, jednoducho a proste otvoril kasu, a tých 15 centíkov mi dal, aj keď to on mal zrejme dobre.
...asi to mal všetko "na háku", lebo tak sa pri tom aj tváril
5 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pepsikova Pozri príspevok
..

..tomu never!..v našej Jednote klamú viac!..a ako často a radi!!!...
Ja som bol akurát včera na "víkendovom" nákupe v Jednote( Terne) a bol to zaujímavý nákup- naháňal sa tam zlodej...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Zdenka 0705 Pozri príspevok
V našom meste najviac klame obchodný reťazec červeno-žltý, bol tu ako prvý, svoje obdobie vrcholu už má za sebou, keď prídem nakúpiť raz za mesiac /a to poväčšine iba Slatinský chlieb, ktorý nikde inde neviem nájsť/, tak je tam prázdno. Cenovky na tovare chýbajú, pri každom nákupe mám rozdiel v cene, jasné že v môj neprospech. Pred týždňom som kupovala ozaj už len ten chlieb, cenovka 1,15, ako doposiaľ. Pri pokladni 1,30.
Tak ja vravím takému mladému chlapcovi, v duchu ho volám "Pavjel", lebo ako keby z oka vypadol tomu z TV, že prečo je cena na regáloch 1,15 a v kase má on inú. Povedal síce, že ceny sa menili, ale on to na starosť nemá. Zodpovedné pracovníčky sa mu volať nechcelo, jednoducho a proste otvoril kasu, a tých 15 centíkov mi dal, aj keď to on mal zrejme dobre.
...asi to mal všetko "na háku", lebo tak sa pri tom aj tváril
červenožltý je Billa, že?-oni sú dosť známy s tým čo ty opisuješ všade na Slovensku...
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Zdenka, máš pravdu. Dedo mi hovoril, neviem od koho to mal? Že reťaz je tak pevná, ako je najpevnejší, najslabší článok, reťaze. Ešte nie som dedo, ale musím mu dať za pravdu.

A čo reťazce? Ak sa roztrhá, už sa netrhá! Kto?

Na čom ľuďom záleží? Na právach. Ešte, že máme možnosť si zvolili, TÝCH, ktorí nám ich v priebehu štyroch rokoch môžu zmeniť v prospech najslabšieho článku. Záleží im na najslabšom?

V jednej pesničke sa spieva "Krásne je žiť ...
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ja som bol akurát včera na "víkendovom" nákupe v Jednote( Terne) a bol to zaujímavý nákup- naháňal sa tam zlodej...
Ja som v rýchlosti prečítala, že "naháňal ma tam zlodej..."
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Máš aj takú skúsenosť, že v niektorom obchode ťa nechceli ošmeknúť?

Mňa dnes potešil môj dobrý skutok. Prispela som finančne na operáciu zraneného psíka z útulku.
Už vidím niektoré odozvy (prečo pes a čo deti).
Podľa svojich možností som prispievala a prispievam aj deťom a rôznym nadáciám. Ale stretla som sa už aj s podvodníkmi, ktorí si zavesia buksičku, prilepia obrázok dieťaťa a pýtajú príspevok pre neho. Týmto už nedávam nič.

Teraz som sa rozhodla tak aj preto, že mu úraz spôsobil človek.
8 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

pepsikova Pozri príspevok
..

..tomu never!..v našej Jednote klamú viac!..a ako často a radi!!!...
to: JEDNOTA

majú vysoké ceny,lebo musia pokryť vysoké platu manžmentu a aj platy predavačiek v jednote su nad priemer.

a klamú preto,lebo musia pokryť aj stratu z kradeží,tiež zákazníkov.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať