Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Ešte som sa nepochválila, minulý týždeň som vyhrala v Lote. Kúpila som si fľašu a dala si do nosa.

(výhra 4,30 €, fľaštička - nosný sprej so zľavou na karte vyšiel tak isto )
2 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Stanko, komu-čomu ? Platila som prednostné vyšetrenie, aby mi vôbec krv zobrali. Do Martina mám poslať poštového holuba ?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Veronika, na budúcom stretku ti to vysvetlím, čo sa patrí... a uvidíš- budeš hneď vybavená...
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Dobre Stanko, nechám sa poučiť ...
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Chuderka Fusun..., nech sa skoro vylieči...
Neboj, ona ked na nieco umrie, tak na zlost, zavist a nenavist. A to tusim este nevie, ze milenka jej muzicka caka chlapca.
Naposledy upravil nika.sum : 02.03.11 at 11:59
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..som sa nas*ala..hladám informácie o dohode o vykonaní prác- ale vraj si musím zaplatiť draka, aby som sa niečo dozvedela...to je sila porady!...a bežná informácia-keď chceš byť múdra, zaplať!...kašlem naň!..
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Pepsi a prečo sa neopýtaš priamo na Porade ha? Čo my sme od macochy, nebodaj horší jak Drak?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Tweety Pozri príspevok
Pepsi a prečo sa neopýtaš priamo na Porade ha? Čo my sme od macochy, nebodaj horší jak Drak?
..

..šak panbo chráň a zavaruj, aby sme boli horší, mojuší, najprv vykukám, či nenájdem,čo sa budem hneď vypytovať!...a v 3 témach si musíš kúpiť draka- mi bolo povedané..

...a behla som na gúgla, hodila slovo a hneď som sa dozvedela, čo chcem vedieť..teda, nie ja, ale potrebujem to..

http://www.profesia.sk/forum-prace/n...-dohodu-150867
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

pepsikova Pozri príspevok
..

..šak panbo chráň a zavaruj, aby sme boli horší, mojuší, najprv vykukám, či nenájdem,čo sa budem hneď vypytovať!...a v 3 témach si musíš kúpiť draka- mi bolo povedané..

...a behla som na gúgla, hodila slovo a hneď som sa dozvedela, čo chcem vedieť..teda, nie ja, ale potrebujem to..

http://www.profesia.sk/forum-prace/n...-dohodu-150867
No fidíš, ešte, že sa vieme vynájsť v každej situácii, nie? Tak nám treba, keď sme dobrí.
1 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Inak aj mna vie dobre nastvat ked nieco hladam a narazim na hlasku zaplat si draka. Ja nerobim mzdy a naozaj to nepotrebujem tak casto, ale nastastie su tu na porade dobry ludkovia, kt. poradia aj bez "Draka".
4 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Toto ma doslova šokovalo...


http://www.cas.sk/clanok/192574/dals...u-105-eur.html



tak toto je iný novinárský hyenizmus- to tým novinárom už nieje nič svaté???
Si o tom presvedčený že osoba ktorá tie údaje nahrávala z databázy vedela o koho sa vlastne jedná?
Minule som si vypočul debatu dvoch maturantiek, kde okrem iného padla veta ."... .Gašparovič, vieš ten minister spravodlivosti alebo čoho...".či bol nejaký Valko nemajú ani šajnu
treba si vysoko oceniť že aspoň vedia že existuje politik takého mena, Za mojej mladosti sme väčšina vedeli len o dvoch Husák, Štrougal a jeho pisárke.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Tweety Pozri príspevok
Pepsi a prečo sa neopýtaš priamo na Porade ha? Čo my sme od macochy, nebodaj horší jak Drak?
Ten Drak je pre tých čo chcú silou mocou platiť, aj daňové priznania sa rozdávajú na daňovom úrade a sú takí čo si ich kúpia v predajni tlačív. Kto je vlastne vlastníkom Draka?
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Toto ma doslova šokovalo...


http://www.cas.sk/clanok/192574/dals...u-105-eur.html



tak toto je iný novinárský hyenizmus- to tým novinárom už nieje nič svaté???
Stanko, prečo novinári sú hyeny - veď to na web vycapila sociálka
A pritom všetci vieme, že sú tam popísané samé somariny. Napr. našla som tam našu firmu, po telefonáte je všetko OK, pretože všetko platíme presne
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

evuš Pozri príspevok
Stanko, prečo novinári sú hyeny - veď to na web vycapila sociálka
A pritom všetci vieme, že sú tam popísané samé somariny. Napr. našla som tam našu firmu, po telefonáte je všetko OK, pretože všetko platíme presne
Aj ja som sa dnes dopatrala preco tam mam ten nedoplatok. Kedze som dala na uhradu variabilny symbol rodne cislo - tak mi to dali ako uhradu dobrovolneho poistenia. To ze som dodrzala specificky symbol a ze dobrovolne poistena uz nie som od 2007 nikoho netrapi. Ale hlavne ze tam ta moja platba bola. Co uz.
Co sa tyka novinarov. Je zase trapne, aby davali do novin nejaku znamu osobnost, kt. ma nedoplatok, kt. mohol naozaj vzniknut hoci len uhradou na chybny ucet alebo nesparovanim uhrady SP a este ked sa to tyka niekoho po smrti. Je hrozne ked niekto nevie uputat nicim inym len takouto hlupostou.
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Aj my máme nedoplatok... Ale vraj voči verejnoprávnym inštitúciám...
Včera som vybrala zo schránky SIPO - a okrem zálohovej platby plynu a koncesionárskeho poplatku tam stálo: nedoplatok za obdobie 2008 - 2010 4,64 € čo je jedna platba STV a rozhlasu.
Ja by som si to ani nebola všimla a odkedy to viem, som nasr..... To čo má byť? Roky-rokúce máme zadané trvalé príkazy v banke - a teraz toto!
Syn teraz číta Troch pátračov. Do jedného z nich aby sa teraz prevtelil muž a chystá sa na poštu - zisťovať toho škriatka, čo ma tak vytočil.Nechce sa mi doma hrabať vo výpisoch z účtu od roku 2008.

Ale že na vyúčtovacej fa za vodu nám vodárne narátali o 19 kubíkov vody viac, to je v poriadku! A že fa bola o 50% vyššia ako tá za predchádzajúce obdobie, hoci do dnešného dňa sme ešte neminuli toľko vody, koľko sme už zaplatili. Ale peniaze nám samozrejme vodárne vrátiť nemôžu. Hlavná vec, že nám poslali upomienku pred odpojením, hoci mám doklad o platbe. Takéto veci ma dokážu tak vytočiť, že až... Darmo si človek povie, že kým nejde o život...

Ešteže aspoň za plyn bol preplatok... Asi jediná pozitívna správa za celý Q.
Naposledy upravil Oliwa : 02.03.11 at 13:04
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Oliwa Pozri príspevok
Aj my máme nedoplatok... Ale vraj voči verejnoprávnym inštitúciám...
Včera som vybrala zo schránky SIPO - a okrem zálohovej platby plynu a koncesionárskeho poplatku tam stálo: nedoplatok za obdobie 2008 - 2010 4,64 € čo je jedna platba STV a rozhlasu.
Ja by som si to ani nebola všimla a odkedy to viem, som nasr..... To čo má byť? Roky-rokúce máme zadané trvalé príkazy v banke - a teraz toto!
Syn teraz číta Troch pátračov. Do jedného z nich aby sa teraz prevtelil muž a chystá sa na poštu - zisťovať toho škriatka, čo ma tak vytočil.Nechce sa mi doma hrabať vo výpisoch z účtu od roku 2008.

Ale že na vyúčtovacej fa za vodu nám vodárne narátali o 19 kubíkov vody viac, to je v poriadku! A že fa bola o 50% vyššia ako tá za predchádzajúce obdobie, hoci do dnešného dňa sme ešte neminuli toľko vody, koľko sme už zaplatili. Ale peniaze nám samozrejme vodárne vrátiť nemôžu. Hlavná vec, že nám poslali upomienku pred odpojením, hoci mám doklad o platbe. Takéto veci ma dokážu tak vytočiť, že až... Darmo si človek povie, že kým nejde o život...

Ešteže aspoň za plyn bol preplatok... Asi jediná pozitívna správa za celý Q.
Budeš sa musieť pohrabať vo svojich miestna pošta vedie evidenciu peňažných a doporučených zásielok len pol roka, ja som sa snažil vypátrať doručenie peňažnej zásielky po roku a pol, dostal som odpoveď že sa to už nedá.
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Ono to nie je ani peňažná ani doporučená zásielka - je to len ten oznamovací bielo-modro-žltý lístok o platbách SIPO, ktoré boli zrealizované. Ale to čo je za "zúčtovacie" obdobie 2008-2010?
Mi to pripadá, že všetky inštitúcie sa teraz najnovšie vrhli na vymáhanie nedoplatkov... Len keby aspoň tých existujúcich!

Ha! A už som múdrejšia! Zavolala som na poštu a tam mi dali telefón na - čuduj sa svete - bratislavské číslo RTVS, na ktorom to nikto neberie... Takže to beriem ako pozdrav od samej pani riaditeľky Zemkovej a pána ministra Krajcera - ktorí idú diery plátať... Ide totiž o novovzniknutú Rozhlasovú a televíznu spoločnosť /som vygúglila/, ktorú zriadili za účelom výberu úhrad! Keďže neviem spamäti náš kód SIPO, musím si to pozrieť doma - to som fakt zvedavá, či im tých 4,64 € /ak by to vôbec nedoplatok bol!/ pomôže skvalitniť vysielanie .... Lebo to, čo som minule omylom prepla a videla na STV, to bola hrôza z archívu ... chudák nebohý Jaro Filip tam v štúdiu sedel pred nejakou veľkou bedňou a rozprával asi 5 deťom o počítačoch ... pozerala som ako puk a nevedela, či sa mám smiať alebo plakať...
Naposledy upravil Oliwa : 02.03.11 at 15:31
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Inak včera sa mi stalo, že sa ma v centre mesta spýtal mladý muž, kde nájde najbližší telefónny automat! Ani ma to nerozčúlilo, ani nepotešilo, ale rozhodne - prekvapilo ... Až tak, že som si nevedela v tej chvíli spomenúť, kde a kedy som na naposledy telefónny automat videla - veď ani na najbližšej pošte v obchodnom centre nie je!

A tým, ktorí by chceli zabŕdnuť, či to nebola len nejaká zámienka - napr. na zoznámenie - len toľko: začudovala som sa, že dnes je niekto mladý vôbec bez mobilu /okrem môjho syna / - veď neraz som svedkom, ako si u nás rómske spoluobčianky v čase dávok volajú mobilom taxík - lebo nesú "krumple" z trhoviska...
A ten chlapec naozaj vyzeral, že hľadá nejakú telefónnu búdku - tak som ho poslala za roh, kde kedysi boli - ale či sú aj dnes, neviem...
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

pavol54 Pozri príspevok
... treba si vysoko oceniť že aspoň vedia že existuje politik takého mena, Za mojej mladosti sme väčšina vedeli len o dvoch Husák, Štrougal a jeho pisárke.
Teda Pavle, Ty sa nezdáš! Ty si poznal Štrougalovu pisárku?
Tých pajkov si z detstva pamätám, ale o nej počujem prvý raz... to kto bol?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...najviac sa mi páči tá posledná veta tu..
http://www.cas.sk/clanok/192574/dals...u-105-eur.html

..nedoplatky sú súčasťou dedičstva.....to kurňa tá rodina dosť schudobnie!!..
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať