Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
mkatka mkatka

mkatka je offline (nepripojený) mkatka

marleau Pozri príspevok
Dnes ma celkom potešilo,že sa nemusíme báť konca sveta v roku 2012,lebo Slovensko je vraj 30 rokov pozadu.To motivuje,to sa musí uznať.
Veľmi zábavná a trefná poznámka. Ešte nemôžem hodnotiť, chýbajúmi 3 body /please/.
10 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Leggy Pozri príspevok
Prispievam sem prvýkrát ale chcem sa podeliť,možno ste zažili niečo podobné...Dnes som unavená z ľudí,zo známych,nech ich mám akokoľvek rada,dokážu cicať energiu a tak som teraz unavená,znechutená,nervózna,..
..

..neboj, to sa spraví!...nesmieš dovoliť ľuďom, aby ti brali energiu...
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Profesní životopis



Byl jsem ředitelem jedného velkého koncernového podniku.
Kávu mi vařila sexy sekretářka, do práce jsem jazdil Tatrou 613.
Jednou za mnou přišli, abych zaplatil 5 000,- Kč na pohřeb člena ÚV KSČ.
Řekl jsem, že za 5000,- Kč pochovám celý ÚV sám.

Od té doby jsem pracoval jako ředitel malého podniku.
Kávu mi vařila stará sekretářka, do práce jsem jezdil Tatrou 603.
Jednou mi vyčítali, že jsem nebyl na poslední schůzi KSČ.
Řekl jsem, že kdybych věděl, že je opravdu poslední, přišel bych s transparentem.

Od té doby jsem pracoval jako mistr.
Do práce jsem jezdil vlastním autem, kávu si vařil sám.
Na stěně jsem měl obraz Husáka a Lollobrigidy. Řekli mi, abych tu kurvu sundal.
Sundal jsem Husáka...

Od té doby jsem pracoval na výkopech.
Do práce jsem jezdil na kole a kávu jsem si nosil v termosce.
Když jsem kopal, přišli za mnou, aby si kolo schoval, že tady půjde sovětská delegace.
Řekl jsem, že se nemusí bát, kolo mám zamknuté a pojištené.


... a od té doby jsem byl nezaměstnaný ....
ale život mne poučil
.... byl jsem dlouhé roky nezaměstnaný, pak přišel sametový převrat ...
Nechal jsem se rehabilitovat
Od té doby pracuji v politice.
Kávu mi vaří sexy sekretářka, do práce mě vozí řidič v Audi.

Držím hubu a zvedám ruku, jak je potřeba.
Moje životní úroveň zase stoupá. Na výstřelky mládí jen v hezkém vzpomínám
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Ča sa týka toho prídelu múky- ja mám doma na pamiatku odložený odberný lístok na 1 kg múky a 1 kg cukru-už ani neviem od koho som to vyžobral...,od nejakej babky asi- takže teoreticky by som to asi mohol použiť teda, len neviem ,či nevadí, že je tam dátum vystavenia 21.02.1943-neviete bude mi to platiť???
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

Llívia Pozri príspevok
calawen Dnes, 08:10 PM
ale chlebová je T1080 a tú bežne v obchode nedostať...

Calawen, chlebová je aj T650 a v Jednotách tu na okolí ju bežne majú.
Dobre, to je tá so zelenou farbou? Tuším extra špeciál hladká je modrá, táto T650 je tuším zelená, polohrubá červená a hrubá žltá? Okolo tých obchádzam, nakoľko už vyše roka kupujem špaldovú - najlacnejšie ma vychádza priamo z mlyna... a je podstatne chutnejšia...
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Áno, T-650 má zelený obal. Chcela som tiež objednať múku z mlyna (z toho, čo si mi poslala odkaz), ale najmenšie množstvo je 13 kg a u nás sa toľko nepečie a múku by som musela dlho skladovať.
0 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

Došla mi polohrubá múka, kedy budú rozdavať? Aj bezvaječné cestoviny mi bodnú viac ako vaječné.
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

Majú aj kilové balenia, treba prezrieť, a cez slpoštu posielajú na dobierku s poštovným na 10 kg múky, kde má byť má byť max. 8 kg múky, prípadne na 15 kg múky, kde má byť od 9 do 13 kg múky. Väčšie balenia posielajú kuriérom. My takto objednávame celá rodina (3 domácnosti), naposledy na vianoce sme objednávali cca 43 kg múky, teraz v januári 35 kg múky.
Ja si raz za 1/4 roka kúpim 3 x 5kg balenie chlebovej múky, sem-tam nejakú celozrnnú...
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Calawen, ďakujem za info.
0 0
aktaK aktaK

aktaK je offline (nepripojený) aktaK

da sa takto zohnat (objednat lacnejsie) aj spaldova muka?

normalne ju kupujem v DM, v hypernove a v bille, ale vsade stoji okolo 2,5 eur/kg, ak byto stalo za to, tiez by som ju kupila naraz vo velkom - dcera nemoze psenicnu muku...
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

pepsikova Pozri príspevok
ale život mne poučil
.... byl jsem dlouhé roky nezaměstnaný, pak přišel sametový převrat ...
Nechal jsem se rehabilitovat
Od té doby pracuji v politice.
Kávu mi vaří sexy sekretářka, do práce mě vozí řidič v Audi.

Držím hubu a zvedám ruku, jak je potřeba.
Moje životní úroveň zase stoupá. Na výstřelky mládí jen v hezkém vzpomínám
Tak k tomu sa celkom hodí toto:Chudák Špidla
0 0
mkatka mkatka

mkatka je offline (nepripojený) mkatka

Ďakujem za bodíky, potešili ste ma: plada, pepsikova, vieraaaa,
Dav, drobeceva, babi2, Kvaka, invest.
Prajem Vám pekný pohodový a slnečný víkend.
0 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

aktaK Pozri príspevok
da sa takto zohnat (objednat lacnejsie) aj spaldova muka?

normalne ju kupujem v DM, v hypernove a v bille, ale vsade stoji okolo 2,5 eur/kg, ak byto stalo za to, tiez by som ju kupila naraz vo velkom - dcera nemoze psenicnu muku...
pozri sem : www.mlyn-zrno.sk
1 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Leggy Pozri príspevok
Prispievam sem prvýkrát ale chcem sa podeliť,možno ste zažili niečo podobné...Dnes som unavená z ľudí,zo známych,nech ich mám akokoľvek rada,dokážu cicať energiu a tak som teraz unavená,znechutená,nervózna,..
Ja som nieco podobne vcera vravela muzovi. A tiez mi teraz viac ako inokedy vadi zneuzivanie od znamych, vsetko by chceli hned, to a tamto mi pomoz, ale ked nieco potrebujem ja tak to ma cas..... Ludia vedia byt strasne sebecki.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Llívia Pozri príspevok
calawen Dnes, 08:10 PM
ale chlebová je T1080 a tú bežne v obchode nedostať...

Calawen, chlebová je aj T650 a v Jednotách tu na okolí ju bežne majú.
http://www.coop.sk/

...ale keby calawen si len odbehnúť mala do najbližšej ...trochu by sa predražila ...palivo + strata času ...neoplatí sa , radšej kúpiť kde majú ...bez zbytočností ...
0 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

Dnes ma potešilo, že konečne sa u nás dokončila posledná etapa vŕtacej a búchacej prerábky bytu. Ani nie kvôli nám, niekoľko dňovému prachu, špine, prievanu, všelijakému len nie normálnemu stravovaniu..., ale kvôli susedom. Máme šťastie, sú milí, bezproblémoví, ale nad nami majú asi 2-ročného vnúčika a pod nami 5-mesačného. A tak som bola z toho tuším nervóznejšia ako oni, lebo mi bolo ľúto, ako museli "utekať" z domu, keď som im chodievala povedať, kedy sa zase bude všetko otriasať.
Želám konečne obidvom vnúčikom tichý a pokojný spánok aj cez deň .
2 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

buchač Pozri príspevok
http://www.coop.sk/

...ale keby calawen si len odbehnúť mala do najbližšej ...trochu by sa predražila ...palivo + strata času ...neoplatí sa , radšej kúpiť kde majú ...bez zbytočností ...
Juraj, ak si dobre pamätám, tak pod iskrou za hlavnou cestou je jedna jednota (hoci som v nej nikdy nebola)... Ale hlavne ide o to, že syn tiež nemôže pšenicu, takže objednávam špaldu... Zdenka už dala aj www adresu mlyna...
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

buchač Pozri príspevok
http://www.coop.sk/

...ale keby calawen si len odbehnúť mala do najbližšej ...trochu by sa predražila ...palivo + strata času ...neoplatí sa , radšej kúpiť kde majú ...bez zbytočností ...
To v Košicoch ani Jednotu nemáte?
(U nás to je "radšej kúpiť kde majú" - čiže v Jednote, lebo v Tescu, Kafulande, Lidli, Bille, Bale, CBA ju nemajú.)

Najlepšia správa dnešného dňa: ďalší môj virtuálne adoptovaný hafan našiel domov Držím palce, aby sa mu v novom domove dobre darilo.
A idem si vybrať ďalšieho na adopciu.
Naposledy upravil Llívia : 25.02.11 at 14:18
0 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

Potešilo ... máme s vnukom prázdniny, a tak v rámci možností /je chorý/, skáčeme na švihadle...podarilo sa už aj mne zopár krát, aj tzv. "vajíčko"...teším sa, lebo bez neho by ma ani nenapadlo... TEP-ky ani moc neprotestujú ....
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Idem sa sem trosku vyjedovat
Vcera vecer mi vypadla plomba zo zuba, ktoru mam asi 4mesiace. Ta predtym,vydrzala dva! Takze po dvoch vrtaniach a opravach diera v stolicke jak svet!!!
A to som velky bojko na zubara, tak si davam radsej za drahsi peniaz urobit keramicku, ktora je vraj "nafurt"...
Nakolko zajtra cestujem do zahranicia, tak som to riskla a sla som k zubarovi, ze snad ho ukecam, ze je to reklamacia,snad mi tu plombu urobi aj dnes.

V cakarni sedelo asi 30 ludi,pochopila som, ze dnes by ukecavanie bolo zbytocne.
Tak som sa chcela objednat na iny termin, sestra mi podala listok s terminom na koniec aprila!
Ide ma slak trafit!
Hlavna vec, ze zubari maju plne usta reci, ako sa maju ludia starat o svoj chrup,chodit na preventivky,ako nezanedbavat a chodit na osetrenie hned a nie ,ked uz je neskoro,aby kaz zbytocne nepokracoval a pod.
Naco mi to vlastne vsetko je,ked ma zubar necha chodit nie vlastnou vinou dva mesiace s dierou v zube?
Nechapem ani tie jeho objednavania na mesiace dopredu,ked aj tak, ci objednany, ci neobjednany pacient, musi stravit niekolko hodin cakania v cakarni,pokym sa dostane na radu...

Naposledy, hoci som bola objednana vopred na urcitu hodinu, som tam stravila 5 hodin cakanim...
no, rozhodla som sa, menim lekara, uz ma to fakt nebavi,aby som za moje peniaze bola stale v ulohe maleho prosiaceho a vecne pokorne cakajuceho sluzobnicka...
6 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať