Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Tak toto je iná sila- oni nakoniec fakt budú nevinní- a kto potom v lete 1976 v Královej pri Senci naozaj vraždil???


http://krimi.cas.sk/clanok/191775/vr...i-nevinni.html
Od začiatku bol v hre nejaký prachatý Arab zo spriatelenej krajiny,ktorý bol rýchlo uprataný.Vtedy sa o tom hovorilo nedzi študentami.
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

ela77 Dnes, 07:30 AM
Nie je to koleno iba výhovorka. Aj tehotné ženy majú chúťky.
******************************************



Hi ak je tehotné už má čo chcelo.. To koleno
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Inak nie mojou zásluhou. Skackala som poctivo a v očiach skoro... No vážne bolí to. Bola som vrátená naspäť všetko mám. A suseda na mňa striehne.. Kuk nič v zlom je zlatučká iba moc ukecaná
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Asi ako ja
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

2009 Pozri príspevok
ela77 Dnes, 07:30 AM
Nie je to koleno iba výhovorka. Aj tehotné ženy majú chúťky.
******************************************



Hi ak je tehotné už má čo chcelo.. To koleno
No neviem neviem, aj moja príbuzná onoho času sa tak dobre najedla kapustnicu že jej prišlo zle vraj od nej ju rozbolelo brucho, iba keď nás pozvali na krstiny po deviatich mesiacoch
0 0
tuta tuta

tuta je offline (nepripojený) tuta

no nepotešilo ma, že som dnes dávala na SP žiadosť o elektronický prístup do podateľne SP a pracovníčka mi oznámila, že má na vybavenie 30 dňovú lehotu. Ale mám si zavolať okolo 10. marca...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Tak toto je iná sila- oni nakoniec fakt budú nevinní- a kto potom v lete 1976 v Královej pri Senci naozaj vraždil???


http://krimi.cas.sk/clanok/191775/vr...i-nevinni.html
hm, zaujímavé. poznal som jej otca - vyučoval na VVLŠ KE elektro-výzbroj lietadiel - zvláštna povaha (podľa môjho názoru despota) . po rozvode s prvou manželkou sa oženil so servírkou s L-normy z VÚ 8727 v PN a s tou mal dcéru - tenistku (tá teraz tuším trénuje detské nádeje na morave)
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

srska Pozri príspevok
hm, zaujímavé. poznal som jej otca - vyučoval na VVLŠ KE elektro-výzbroj lietadiel - zvláštna povaha (podľa môjho názoru despota) . po rozvode s prvou manželkou sa oženil so servírkou s L-normy z VÚ 8727 v PN a s tou mal dcéru - tenistku (tá teraz tuším trénuje detské nádeje na morave)
Ktovie ako to celé bolo, lebo tie dokazy ( troška sa o to zaujímam )boli fakt chabé....
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

srska Pozri príspevok
hm, zaujímavé. poznal som jej otca - vyučoval na VVLŠ KE elektro-výzbroj lietadiel - zvláštna povaha (podľa môjho názoru despota) . po rozvode s prvou manželkou sa oženil so servírkou s L-normy z VÚ 8727 v PN a s tou mal dcéru - tenistku (tá teraz tuším trénuje detské nádeje na morave)
tá tenistka Cervanová, to je tá dalšia dcéra?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ktovie ako to celé bolo, lebo tie dokazy ( troška sa o to zaujímam )boli fakt chabé....
Napr. zaujímavé je, že prvý vyšetrovateľ akože spáchal samovraždu a pod.


http://instinkt.tyden.cz/rubriky/ost...ena_25584.html
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

to Stanislav 1975:
ale tá druhá Cervanova žena (Anna) mala super dlhé nohy (od polovičky dole super) . sme šaleli keď sme v PN chodili (1975-76) na stravu do L-ky.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Stanislav 1975 Pozri príspevok
tá tenistka Cervanová, to je tá dalšia dcéra?
áno - z druhého manželstva
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Napr. zaujímavé je, že prvý vyšetrovateľ akože spáchal samovraždu a pod.


http://instinkt.tyden.cz/rubriky/ost...ena_25584.html
vieš, Cervan nech bol povahou akýkoľvek ale jedno sa mu nedalo uprieť - nikdy sa nezmieril so smrťou dcéry - išiel za tým aj cez "mŕtvoly"
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Tak toto je iná sila- oni nakoniec fakt budú nevinní- a kto potom v lete 1976 v Královej pri Senci naozaj vraždil???


http://krimi.cas.sk/clanok/191775/vr...i-nevinni.html

Ty nevieš také ľahké??? Vraždili mimozemšťania.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

srska Pozri príspevok
to Stanislav 1975:
ale tá druhá Cervanova žena (Anna) mala super dlhé nohy (od polovičky dole super) . sme šaleli keď sme v PN chodili (1975-76) na stravu do L-ky.
No to neviem, lebo ja som v rokoch 75-76, moc ženám na nohy nepozeral, nejako ma to ešte nezaujímalo...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

srska Pozri príspevok
vieš, Cervan nech bol povahou akýkoľvek ale jedno sa mu nedalo uprieť - nikdy sa nezmieril so smrťou dcéry - išiel za tým aj cez "mŕtvoly"
on ešte žije?
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
tuta Pozri príspevok
no nepotešilo ma, že som dnes dávala na SP žiadosť o elektronický prístup do podateľne SP a pracovníčka mi oznámila, že má na vybavenie 30 dňovú lehotu. Ale mám si zavolať okolo 10. marca...
Tak, zlaté naše dievčatá na SP - vybavia na počkanie. (5-10 minút maximálne. )
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Stanislav 1975 Pozri príspevok
on ešte žije?
nie
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Melnick Pozri príspevok
Tak, zlaté naše dievčatá na SP - vybavia na počkanie. (5-10 minút maximálne. )
No to si sa musela nanosiť káv a čokolád a bonbonier....
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Stanislav 1975 Pozri príspevok
No to neviem, lebo ja som v rokoch 75-76, moc ženám na nohy nepozeral, nejako ma to ešte nezaujímalo...
mňa áno - ach jaj! boli to dobré časy keď v PN fungoval grill bar a na boba divílka pri polnočnom predstavení sa chodili kukať všetky baby z mesta a širokého okolia
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať