Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Dávno som tu nebola a veľmi ma potešili vinše k Novému roku. Ďakujem za ne všetkým, ospravedlňujem sa, že až tak neskoro. Aj keď takmer o dva mesiace neskôr, ale tiež im všetkým prajem všetko naj.
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
wagner Pozri príspevok
Nedá mi neprilepiť aj pohľad inej strany:

[hore]Simon: Ak by sme nerozdávali potraviny, využije ich EÚ



Zsolt Simon tvrdí, že keby múku a cestoviny nerozdali, na humanitárnu pomoc budú mať nárok iné krajiny EÚväčší obrázokAutor: TASR




15:04 | Dnes | TASR

Bratislava - Rozdávanie múky a cestovín sociálne odkázaným, deťom v detských domovoch, osamelým rodičom s nezaopatrenými deťmi či zdravotne postihnutým nie je riešením zdražovania cien potravín.
Ak by sme však túto možnosť nevyužili my, pripadla by iným krajinám EÚ, upozornil v dnešných Sobotných dialógoch Slovenského rozhlasu minister pôdohospodárstva Zsolt Simon (Most-Híd).
Ide totiž o dlhoročnú celoeurópsku iniciatívu, ktorej sa tento rok zúčastňuje 20 z 27 členských krajín EÚ, vrátane Luxemburska, Francúzska, Talianska alebo Írska.
"Keď to my nevyčerpáme, tento objem skončí v ktorejkoľvek inej krajine, ktorá o to požiada. My nebudeme môcť tento objem nikde inde využiť," upozornil Simon s tým, že o 45-tisíc ton obilia na humanitárne účely požiadalo Slovensko ešte počas predchádzajúcej vlády Roberta Fica (Smer-SD).
Zdroj: Aktualne.sk - doporučujem najprv si prečítať.
..


...ale jasné...lenže v tom článku, ktorý som ja sem prihodila, nebolo nič o únii, ani o spotrebovaní produktov inými štátmi..tiež by bolo dobre si prečítať z linku spred pár dní dozadu...
Naposledy upravil pepsikova : 26.02.11 at 18:23 Dôvod: ..ďakujem ti, že si sa sem unúvala len kvoli mne...
0 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

arizona Pozri príspevok
Rozalka, klidek!
Mna plynari takto potesili par dni pred vianocami. Skoro 40tis. nedoplatok Tiez je kurenie vacsinu sezony vypnute,lebo nik nie je doma. Slabucko sa kuri iba v jednej izbe, aby kvety nepomrzli.
Porovnavala som priemernu spotrebu za posledych 6 rokov. Bola 3x vacsia!!!
Vyjadrenie plynarov : mozete si na vlastne naklady dat skontrolovat plynomer / cca 200€ / a ked sa zisti, ze bol chybny,mozete poslat reklamciu...
Mojej sestre zase plynárne urobili cirkus, prečo len tak malo plynu spotrebuje za rok/cca 3 m3/ , určite niečo robila s hodinámi. O týždeň prišli vymeniť hodiny. Celý rok bola mimo bydliska, bola na staži v Blave. Potom ju to naštvalo a išla zrušiť plyn - pred Vianocami asi týždeň- to prečo pred Vianocami rušite, ako budete piecť a variť? Zrazu aka starosť.
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

wagner Pozri príspevok
Dávno som tu nebola a veľmi ma potešili vinše k Novému roku. Ďakujem za ne všetkým, ospravedlňujem sa, že až tak neskoro. Aj keď takmer o dva mesiace neskôr, ale tiež im všetkým prajem všetko naj.
To si doteraz silvestrovala? Ci pana, Ty máš teda ťah...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Pri čítaní podobných článkov neviem , či sa mám smiať alebo plakať ...
Snáď jedno , aj to druhé ...to hlavne ...

Lekári: Ďakujeme, máme toho dosť
"Ďakujeme, máme toho dosť!" hovorí Janco a všetkých lekárov vyzýva, aby sa 9. marca zapojili do protestu.
Všetkých lekárov preto vyzval, aby 9. marca od 13. do 14. hodiny prerušili poskytovanie zdravotnej starostlivosti a venovali sa administratívnej činnosti, alebo aby si vybrali náhradné voľno.
http://spravy.pravda.sk/lekari-dakuj..._sk_domace_p23

To je taká 3,14 - ina , až to dverami trieska ....

Veď to je o ničom ...vtedy už skoro žiaden obvoďák nerobí ...poprípade je to obedňajšia prestávka ...

Len tak , zamyslenie ...hm , že " prerušili činnosť " ...to ma do rehotu zvádza , keby to smutné nebolo ...
Poniektorí lekári prídu do roboty a vôbec majú problém tú " činnosť " začať ...

Podobná výzva bola onoho času u železničiarov ...a čo sa udialo ?
NIČ ...ešte aj vlaky šli načas ...
Kamionisti minulého roka tiež tak trochu cesty zatarasili ...a to už sa začali diať veci ....polícia pokuty rozdávala , iniciátorov začali napádať vládni predstavitelia ....
He ...keby deň - dva ostali na cestách ...to by bolo žúžo ...

Vo Francúzsku sa v kľudne život aj na týždeň zastaví ...neserie ich nič ...dajú si bagetku , decko červeného ...a vyhrávajú ...

V Taliansku stačí , aby sa smetie nevynášalo ...týždeň , dva ...????
Šak aj patkane musia svoje dostať ...lenže tam je to o inom ...tam je iniciátor " vzbury " mafia ...podobne ako v New Yorku ...tiež odbory ovládajú ...

Hej ..a je to čudné , že taký názor dávam s tými mojimi dg ...no našťastie tí " moji " lekári sú fakt fasa ...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

Oliwa Pozri príspevok
To si doteraz silvestrovala? Ci pana, Ty máš teda ťah...
Možno konvertovala na náboženské vierovyznanie v Číne tam mali teraz nový rok, takže by som sa chcel tiež pripojiť čo je teraz rok zajaca?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Idem dneska z cintorína a šlahol som do takej jamy, že až- ale našťastie to Octafka vydržala...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Idem dneska z cintorína a šlahol som do takej jamy, že až- ale našťastie to Octafka vydržala...
to "poteší" najhoršie je na tom, že aj keď chodíš rovnakou cestou a poznáš všetky jamy, tak na druhý deň ťa prekvapí nejaká nová a lepšejšia TOP cesta je asi tá do Rovinky, tam sú ešte ako bonus pri ceste aj prostitjutky
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lujza.j Pozri príspevok
to "poteší" najhoršie je na tom, že aj keď chodíš rovnakou cestou a poznáš všetky jamy, tak na druhý deň ťa prekvapí nejaká nová a lepšejšia TOP cesta je asi tá do Rovinky, tam sú ešte ako bonus pri ceste aj prostitjutky
no tých TOP ciest lujzi je troška viac...- nemohol som sa ani vyhnúť-oproti išiel Bavorák a škoda by bolo ošuchnúť bavoráčik pekný...

čo sa týka tých prostitútiek slovnaftských- o tých by vedel rozprávať moj kamarát- akože ho nepotešil mesačný pobyt na kožnom v špitáli...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
no tých TOP ciest lujzi je troška viac...- nemohol som sa ani vyhnúť-oproti išiel Bavorák a škoda by bolo ošuchnúť bavoráčik pekný...

čo sa týka tých prostitútiek slovnaftských- o tých by vedel rozprávať moj kamarát- akože ho nepotešil mesačný pobyt na kožnom v špitáli...
o tých viem ja svoje samozrejme z počutia, je tam "kočka" ktorú v 140km/h nabralo auto, dostala sa z toho a "maká" ďalej no čo sa týka chlapov-zákazníkov tak samozrejme že vedú Rakušáci a Nemci-prasatá, ale inak bežne chlapi počas obednej prestávky to "zapikovali" s autom medzi záhradky.no čo už nie je obed ako obed
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

lujza.j Pozri príspevok
o tých viem ja svoje samozrejme z počutia, je tam "kočka" ktorú v 140km/h nabralo auto, dostala sa z toho a "maká" ďalej no čo sa týka chlapov-zákazníkov tak samozrejme že vedú Rakušáci a Nemci-prasatá, ale inak bežne chlapi počas obednej prestávky to "zapikovali" s autom medzi záhradky.no čo už nie je obed ako obed
To akože vytiahli gastrolístky...?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Oliwa Pozri príspevok
To akože vytiahli gastrolístky...?
Inak bez srandy-počul som som, naozaj,že berú aj gastráče...
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Kríza je... A ktoré idú najviac - Vaša stravovacia, Doxx, Le Cheque Dejeuner, Sodexo alebo Edenred?
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

tak já ti Karle nevím, ale tí chlapi majú mooooc čudný vkus, šak tie nádhery sú ako hrozná
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Sú ako hrozná - jedná hrozná, druhá hrozná... nik ich nerozozná...
Ale úprimne - je mi tých dievčat ľúto, nech to robia z akéhokoľvek dôvodu - neverím v slovné spojenie "šťastná prostitútka"... A rovnako úbohí sú aj muží, ktorí ich a ich služby užívajú, využívajú, zneužívajú... Veď ony sú tiež niečie priateľky, ženy, matky, dcéry ...
Naposledy upravil Oliwa : 27.02.11 at 09:44
0 0
Zuzka 335 Zuzka 335

Zuzka 335 je offline (nepripojený) Zuzka 335

Neviem, či som niečo nepostrehla, alebo zabudla, ale cez týždeň som niesla na DÚ DPFO za rok 2010 a pýtali aj kópie výkazov, že tie sa tiež potvrdzujú pečiatkou daňového úradu, nielen tradičné tlačivo Potvrdenie o podaní DP. Je to novinka, alebo som niečo zabudla?
Ďakujem
Zuzka
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Inak bez srandy-počul som som, naozaj,že berú aj gastráče...
aj mobily?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

lujza.j Pozri príspevok
o tých viem ja svoje samozrejme z počutia, je tam "kočka" ktorú v 140km/h nabralo auto, dostala sa z toho a "maká" ďalej no čo sa týka chlapov-zákazníkov tak samozrejme že vedú Rakušáci a Nemci-prasatá, ale inak bežne chlapi počas obednej prestávky to "zapikovali" s autom medzi záhradky.no čo už nie je obed ako obed
Hygiena nadovšetko, asi im chceli umyť zuby pred obedom
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pavol54 Pozri príspevok
Hygiena nadovšetko, asi im chceli umyť zuby pred obedom
klasika, chlapi majú na všetko výhovorku, hlavne keď sa jedná o ....
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Potešilo, že včera davali na STV1, Titanik!

Má ten človek nárok na múku? Od vlády, ľudí?!

Alebo by si ľudia zaslúžili muky?

Nie všetci bývame pri Váhu, nie každý to berie na ľachkú váhu, nie každý, býva pri Váhu.

Šťastný ten kto má odvahu!!! Bývať pri Váhu.

Že by bol dobrý ministre, predsa vie. Má odvahu.

Nejde náhodu o spätnú klapu?

Ako môžeme?

Pomôžeme??????
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať