Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pepsikova Pozri príspevok
TĔHOTNÁ - NEZLETILÁ ……..

Šestnáctileté děvče se vrátí domů a smutně oznámí rodičům, že je těhotná.
Otec rozzuřeně nabije pistoli a chce vědět, co je to za bastarda,že ho zabije. Dcera na to, že je to slušný muž a postaví se k tomu zodpovědně.
Vtom zastaví před domem luxusní auto a vystoupí distignovaný mladý muž.
Pozdraví rodinu, posadí se před rodiče, podívá se jim do očí a říká:
"Měl jsem poměr s vaší dcerou, ale bohužel moje rodina mi nedovolí si ji vzít.
Protože jsem vážený člověk, chci nést následky za vzniklou situaci. Nechci nechat ani jí, ani dítě v nouzi a proto navrhuji následovné :
Narodí-li se chlapec, pošlu na jeho účet milion Euro a bude spravovat 5 poboček prodeje vozidel Alfa Romeo. Jestliže se narodí děvče, dostane na účet milion Euro a převezme 10 salonů krásy. Kdyby ale nešťastnou náhodou dítě potratila....." Otec ho přeruší, položí mu ruku na ramena a říká:
"Tak ji ošukáš znova, žádný problém .................!!!"
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

pavol54 Pozri príspevok
Ja vychádzam spravidla do proti útoku, a okamžite im začínam ponúkať svoje produkty, končí to tým že nemá zmysel so mnou hovoriť keď ich nepočúvam, treba sa ich hneď spýtať ako si to účtujú a pod.
ja tiež. vypočujem si telefonistu až po vetu, či mám chvíľu čas. odpoviem, že áno - minútu a tá minúta zažína plynúť - teraz. väčšinou je na druhej strane potom ticho a ja hovor ukončím.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

čo ma dnes potešilo:
pošta 216 v avione - podací lístok na doporučený list spracúvajú strojovo + za platbu za kolkové známky vydávajú pokladničný doklad s rozčlenením platby podľa hodnoty známky. pokrok ako hovado (ževraj v BA jediná pošta s takouto vymoženosťou)
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

srska Pozri príspevok
čo ma dnes potešilo:
pošta 216 v avione - podací lístok na doporučený list spracúvajú strojovo + za platbu za kolkové známky vydávajú pokladničný doklad s rozčlenením platby podľa hodnoty známky. pokrok ako hovado (ževraj v BA jediná pošta s takouto vymoženosťou)
Aj u nás pri platbe za kolky dávajú už taký moderný doklad , ale zatiaľ len v jednom okienku. Že na skúšku .
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Kolky, kolky - nedávno som ich videl - v kolkárni
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

pepsikova Pozri príspevok
http://aktualne.centrum.sk/ekonomika...tml?id=1227543

..páči sa mi informácie, že slovač bude musieť siahnuť hlbšie do peňaženky...ale ja nemám peňaženku..kam mám šahať?..
Ja len dúfam, Pepsi, že sa nemieniš začať ošahávať ...
Keď chceš, pošlem Ti radšej svoju peňaženku - mne tá moja už aj tak nebude treba...
Ty dodáš peniaze, ja peňaženku... Hádam Ti tie bankovky nebudú vypadávať z vrecák...
Naposledy upravil Oliwa : 04.03.11 at 17:18
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..mojuš, ty ma nerozosmievaj..takto na noc..aké bankovky by si chcela?..mám tlačiareň, nadžgám ti kolko sceš!!!...a tvoju peňaženku by som zabudla v prvom obchode, do ktorého by som s ňou šla..to je moja smrť!..nosím len kľúčenku a tých pár šupov sa ta veru zmestí bársjako..tak..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
avatar hnedoočka Dnes, 09:16 AM
Veronika, ty kedy spíš?
Hádam len nie v škole....

..čo si?..v škole je fajn....spím v noci..teda od dákej polnoci do nejakej tretej-štvrtej..potom kockatiem, tlačí ma všetko a chutí mi káva..no..
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Pepsi, že aké bankovky? Hlavne pravé... Aj také tlačíš?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Ako každý výrobca čo najväčšie minimálne tisícovky.
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

No lenže môj zlatý , najväčšia eurobankovka je päťstovka - takže s Pepsinou tisíckou by sme išli rovno do lochu...
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

A kto z nás by už platil tisíckou? Však ani priemerná mzda taká na Slovensku nie je, ani keby si ju neviem ako štatisticky vylepšil...
Nevravím, že priemerný plat - napr. poslanecký či manažérsky - to je už iné kafe...
Ibaže by Pepsi tlačila forinty alebo zloté - tam je stále tisícok dosť...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Oliwa Dnes, 06:44 PM
Pepsi, že aké bankovky? Hlavne pravé... Aj také tlačíš? ..

mojuš a ty máš pocit, že som nejaký fušer?..ja len pravé...hodnota 500€..raz som takú videla, aj mala, páčila sa mi, tak som si ju zamilovala a odvtedy len také tlačím....no..


..raz vlani, išla som si kúpiť do Alpiny topánky, platila som 500eurovkou a babapokladníčka ju 3x prehnala cez tú mašinku, čo odhaľuje falzifikáty..to bola sranda!!!
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
pavol54 Pozri príspevok
Ako každý výrobca čo najväčšie minimálne tisícovky.
,,

..nie, nie, mojko, tisícky nie..to sa mi nesprace do kľúčenky...a hádam si na staré kolená nebudem zvykať na peňaženku..ak teda viem, že by som ju bezpečne niekde zabudla..no..
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Oliwa Pozri príspevok
A kto z nás by už platil tisíckou? Však ani priemerná mzda taká na Slovensku nie je, ani keby si ju neviem ako štatisticky vylepšil...
Nevravím, že priemerný plat - napr. poslanecký či manažérsky - to je už iné kafe...
Ibaže by Pepsi tlačila forinty alebo zloté - tam je stále tisícok dosť...
predchvilou v spravach hovorili ako vdaka priemernej mzde (769 EUR tusim) vzrastol poslanecky plat. Dost cez 3.000 EUR. Ja toto nepochopim. Ako je toto mozne? Mnozstvo ludi ma ledva minimalnu mzdu.
Nedavno jeden znamy hovoril, ze teraz ma celkom dobry plat v praci, ked sme sa spytali kolko, tak povedal, ze 540 EUR. To je naozaj hroza. Zivitel rodiny a v BA, kde je vraj priemer cez 900 EUR. Priemerna mzda je vdaka tym par dobre platenych manazeroch a pod. na takej urovni ako je a este to ovplyvnuje plat tych....ani sa nevyjadrujem. Dokedy to este vydrzime.
0 0
babi2 babi2

babi2 je offline (nepripojený) babi2

Mňa naštvalo, že sa zase opakuje minulý rok na DRSR, pôvodne mali mať údržbu do 19 hod., potom to prehodili na 20. hodinu a teraz pozerám takmer 20,30 a stále zatvorené
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Oliwa Pozri príspevok
No lenže môj zlatý , najväčšia eurobankovka je päťstovka - takže s Pepsinou tisíckou by sme išli rovno do lochu...
No a to nevieš ako tí policajti išli tlačiť peniaze? Aby neboli nápadní tak sa rozhodli tlačiť 700-vky, aby odskúšali či ich dobré vyrobili, tak jeden odskočil do trafiky rozmeniť a spokojný sa vrátil s dvoma 350-kami, vraj baba nič nepoznala.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

nika.sum Pozri príspevok
predchvilou v spravach hovorili ako vdaka priemernej mzde (769 EUR tusim) vzrastol poslanecky plat. Dost cez 3.000 EUR. Ja toto nepochopim. Ako je toto mozne? Mnozstvo ludi ma ledva minimalnu mzdu.
Nedavno jeden znamy hovoril, ze teraz ma celkom dobry plat v praci, ked sme sa spytali kolko, tak povedal, ze 540 EUR. To je naozaj hroza. Zivitel rodiny a v BA, kde je vraj priemer cez 900 EUR. Priemerna mzda je vdaka tym par dobre platenych manazeroch a pod. na takej urovni ako je a este to ovplyvnuje plat tych....ani sa nevyjadrujem. Dokedy to este vydrzime.
Známa to politická finta už by si mohla vedieť že títo keď v premiere hovorili o nižších daniach tak sme zistili že platíme viac teraz v repríze keď hovorili o nižších platoch politikov tak ich majú vyššie. Takže keď táto garnitúra niečo povie už viem že je to presne naopak musia robiť zodpovedne -robia nezodpovedne, zavedú poriadok -vyrobia chaos, je mi z toho na grc už ani tie klamstvá nemôžem pozerať
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
nika.sum Pozri príspevok
predchvilou v spravach hovorili ako vdaka priemernej mzde (769 EUR tusim) vzrastol poslanecky plat. Dost cez 3.000 EUR. Ja toto nepochopim. Ako je toto mozne? Mnozstvo ludi ma ledva minimalnu mzdu.
Nedavno jeden znamy hovoril, ze teraz ma celkom dobry plat v praci, ked sme sa spytali kolko, tak povedal, ze 540 EUR. To je naozaj hroza. Zivitel rodiny a v BA, kde je vraj priemer cez 900 EUR. Priemerna mzda je vdaka tym par dobre platenych manazeroch a pod. na takej urovni ako je a este to ovplyvnuje plat tych....ani sa nevyjadrujem. Dokedy to este vydrzime.
Všimli ste si, že pred 2 rokmi vzrastla priemerna mzda ešte výraznejšie? Čo sa stalo? Len to, že poprepúšťali slabo zarabajucich a nasledne matematika - štatistika spôsobila, že mzdove prostriedky (ktore až tak neklesli v celkovom objeme) sa delia medzi čoraz menej zarabajucich.
A ešte som nikde nečítal, žeby niekde uverejenili, že aký to má/bude mať dosah. Kedze z praxe vieme, že väčšinou ludia maju platy tak 600, max. do 700 €, takže im vlastne ich plat poklesol vdaka štatistike. V registri socialnej poisťovne sa im nasledne vypočíta nižší osobný mzdový bod a dostanú teda aj nižší dôchodok vo vzťahu k aktuálnemu modelu výpočtu starobného dôchodku. To je vlastne výsledok finančnej krízy a downsizingu vo firmach. Pričom objem práce na toho zamestnanca, čo na to doplatil (a ma to šťastie, že pracuje), neubudlo. Práve naopak. Už je dobehnuta produkcia z leta 2008, no nezamestnaných na Slovensku pribudlo o 100 tisic viac.
1 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

takže poslanci namiesto avízovaneho zniženia si platy zvýšili/aj ked nie som ficovolič v tomto mal pravdu/
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať