Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

pepsikova Pozri príspevok
..

čuš!!!..za celé toto príslovie jednu odtiaľto vyhodili...dneska nemóžeš len tak hubu otvárať a hovoriť, čo si myslíš!...
Už som si dávnejšie všimol že ak sa otvorí háklivá téma, a ak sa začína blížiť k správnym analýzam sa objaví CLOSED lenže tento nápis mi vždy evokuje miestnosť kde som to čítal na dverách prvýkrát. Čo si myslím so hovoril aj za socializmu, lenže čo je pre inteligenta zrkadlo to je pre iného červené súkno, a potom ja som na nikoho príslovie neadresoval.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

sito Pozri príspevok
A vysvetlíš to ...
Budem parafrázovať reklamu čo frčí "Skôr upletiem môjmu autu sveter, alebo koze spravím svadbu".
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

1) Nemysli!
2) Keď myslíš, tak nevrav!
3) Keď myslíš a vravíš, tak nepíš!
4) Keď myslíš, vravíš a píšeš, tak sa nepodpisuj!
5) Keď myslíš, vravíš, píšeš a podpisuješ, tak sa nečuduj!
6 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Dnes som bola poobede trochu pracovať na čerstvom vzduchu. Vyčistili sme predzáhradku, vyvetrali chalupu. Zem bola ešte dosť studená, aj ma oziabali ruky, ale ten pocit, držať v rukách opäť zem, voňavú a sypkú, no lepšie ako všetko iné. A tak asi zase spapkám nejaký prášok, a snáď zajtra bude dobre.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

durisovad Pozri príspevok
On mozno ani nie, ale iste ma poradcov, ktori su z rozumu zideni uz velmi davno. A ktovie, ci aj na takom poste moze robit bez nich to, co by chcel..... Skoda, ze sem nechodi, resp. chodi len na DRAK-ovi a tam ja nedovidim.
Nejsou prachy- není drak...


Mimochodom, aj tak všetko čo sa teraz robí,tak je všetko zbytočné, tak dočasne na 2-3 roky, lebo po budúcich voľbách sa zasa všetko bude meniť od základov...- už je to tu na slovensku,pomaly ako v cirkuse všetko...-však aj preto treba všetko čo ostalo ešte-tak treba rýchlo sprivatizovať, však Mikloš je v tom ako doma...
2 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Kvaka Pozri príspevok
Dnes som bola poobede trochu pracovať na čerstvom vzduchu. Vyčistili sme predzáhradku, vyvetrali chalupu. Zem bola ešte dosť studená, aj ma oziabali ruky, ale ten pocit, držať v rukách opäť zem, voňavú a sypkú, no lepšie ako všetko iné. A tak asi zase spapkám nejaký prášok, a snáď zajtra bude dobre.
aká to romantická deva...
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Sa nezdám, však?
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Anka, ale zdáš.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft Pozri príspevok
1) Nemysli!
2) Keď myslíš, tak nevrav!
3) Keď myslíš a vravíš, tak nepíš!
4) Keď myslíš, vravíš a píšeš, tak sa nepodpisuj!
5) Keď myslíš, vravíš, píšeš a podpisuješ, tak sa nečuduj!
...a ak sa čuduješ , tak si radšej daj müsli!
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Kvaka Pozri príspevok
Dnes som bola poobede trochu pracovať na čerstvom vzduchu. Vyčistili sme predzáhradku, vyvetrali chalupu. Zem bola ešte dosť studená, aj ma oziabali ruky, ale ten pocit, držať v rukách opäť zem, voňavú a sypkú, no lepšie ako všetko iné. A tak asi zase spapkám nejaký prášok, a snáď zajtra bude dobre.
..

..bože , ty toto vidíš?..a nič neurobíš?...šak ešte ani sneh dobre neodišiel a ona sa už hrabe do záhrady!!!..ja by som nešla ani za svet!...ale zas je pravda, že nemám záhradu...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
pavol54 Pozri príspevok
Už som si dávnejšie všimol že ak sa otvorí háklivá téma, a ak sa začína blížiť k správnym analýzam sa objaví CLOSED lenže tento nápis mi vždy evokuje miestnosť kde som to čítal na dverách prvýkrát. Čo si myslím so hovoril aj za socializmu, lenže čo je pre inteligenta zrkadlo to je pre iného červené súkno, a potom ja som na nikoho príslovie neadresoval.
..

..šak sa hneď nezdúvaj!!...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...pri 50-tom výročí svatby sa manžel nežne pýta manželky:.."drahá, premýšlala si počas nášho manželstva niekedy o rozvode?..
..nie, drahý...vždy len o vražde...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
http://www.podnikam.webnoviny.sk/eko...nergiach/20763

..ktovie, koľko nás to zase vyjde...
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
pepsikova Pozri príspevok
http://www.podnikam.webnoviny.sk/eko...nergiach/20763

..ktovie, koľko nás to zase vyjde...
Takže okrem múky budu rozdávať......aj uhlie.
Mne živočíšne. Lebo ked čítam tie bludy čo vymýšla tatovlada tatokrajine, je mi mdlo od žalúdka.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Samé pozitívne správy
Rastie ekonomika aj počet nezamestnaných - a inak to už ani nebude
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Myslim, ze lacnejsej energie sa nedockame, pretoze nas budu krmit udajmi ake su vysoke naklady na vyrobu, ale este som nikde akosi nevidela, aby povedali, ake maju zisky z distribucie. Zisky su pre nich a naklady musime zaplatit my.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

duves Pozri príspevok
Takže okrem múky budu rozdávať......aj uhlie.
Mne živočíšne. Lebo ked čítam tie bludy čo vymýšla tatovlada tatokrajine, je mi mdlo od žalúdka.
Neboj sa duves,
sme na najlepšej ceste k všeobecnému blahobytu.
Treba vyčkať. Pokoj.

Ak to budeš KUKAŤ ráno, pred cestou do roboty a večer pred spaním, nebudeš potrebovať ani to uhlie.
---------------------------------
Poser..š sa od smiechu nad tým, aké si mal problémy a aké je jednoduché zbaviť sa ich.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

A s tými nezamestnanými sa dá tiež jednoducho zatočiť a celú nezamestnanosť zrušiť.
---------------------------------------
Stačilo by zrušiť národné parlamenty, tým by sme zrušili problémy s vládami (veď máme EU) s voľbami do NR a podobné prkotiny,
Jasné, že euro-parlament by sme si nechali, ale zrušili by sme voľby do toho euro-parlamentu a vstupenkou by bol preukaz nezamestnaného.
To znamená, že každý, kto si nevie nájsť svoje miesto v tržnej ekonomike, lebo nič nevie, stal by sa automaticky členom parlamentu.
Samozrejme, že by automaticky bral aj poslanecký plat a povinnosť hlasovať v parlamente o výške platu všetkých poslancov. Rovnako by mal právo rozhodovať, koľko budeme my pracujúci na ich platy prispievať po celu dobu práce, alebo podnikania.
Ak by to daňové zaťaženie nejaký podnikateľ nezvládal a nedajbože skrachoval, nič by sa s ekonomikou nestalo, lebo by sa automaticky stal poslancom a tiež by bral plný poslanecký plat.
--------------------------------------------
Geniálne, nemyslíš ????
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Keby si si to pozrel, postavilo by ťa to na nohy. Teda ak pripustím, že by si to pochopil.
------------------------------------------------
Inak sa ti môže stať, že celý život stráviš polemizovaním, ako správne strčiť hranol do trojúhoľníkovéhó ótvoru.
Naposledy upravil jar88 : 06.03.11 at 09:54
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

jar88 Pozri príspevok
A s tými nezamestnanými sa dá tiež jednoducho zatočiť a celú nezamestnanosť zrušiť.
---------------------------------------
Stačilo by zrušiť národné parlamenty, tým by sme zrušili problémy s vládami (veď máme EU) s voľbami do NR a podobné prkotiny,
Jasné, že euro-parlament by sme si nechali, ale zrušili by sme voľby do toho euro-parlamentu a vstupenkou by bol preukaz nezamestnaného.
To znamená, že každý, kto si nevie nájsť svoje miesto v tržnej ekonomike, lebo nič nevie, stal by sa automaticky členom parlamentu.
Samozrejme, že by automaticky bral aj poslanecký plat a povinnosť hlasovať v parlamente o výške platu všetkých poslancov. Rovnako by mal právo rozhodovať, koľko budeme my pracujúci na ich platy prispievať po celu dobu práce, alebo podnikania.
Ak by to daňové zaťaženie nejaký podnikateľ nezvládal a nedajbože skrachoval, nič by sa s ekonomikou nestalo, lebo by sa automaticky stal poslancom a tiež by bral plný poslanecký plat.
--------------------------------------------
Geniálne, nemyslíš ????
Jar, toto už funguje dlhé roky v Kristiánii, a vieš kolko je tam aj alkoholu, sexu a trávy... a už to tam fičí neviem kolko desiatok rokov...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať