Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Betina2 Betina2

Betina2 je offline (nepripojený) Betina2

Stanislav 1975 Pozri príspevok
prečo zaležali? nemuseli zaležať, mohli aj pokľačať- ležať už nieje moderné...
mohla aj postáť, aj....spôsobov je veľa

A možno to vôbec nebolo nutné....možno len taťka nemal do čoho vraziť euráče, možno je to auto dokonca firemné....
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Betina2 Pozri príspevok
Jááj, nielen v Petržalke, aj na východnom konci je to tak, susedko má prázdny plac , ale on sa na mňa musí natlačiť...a tresknúť, na Favorite to neriešime, každú chvílu sa spúšťa alarm, ked niekto treskne, ale na Astre ma to se...ie, lebo ak mi poškodia lak, tak to musím riešiť, aby to nezačalo hniť
Pritom presne viem, o koho ide, ten človek sa neprizná, ale ked ho upozorním, aby sa na mňa netlačil, lebo aj dieťa do sedačky nejako musím dostať, tak povie, že si dá pozor. Ale ťažko mu dokážem, že tá konkrétna preliačina je práve od neho, ked aj pri nákupoch mi ťuknú. Niekdz ya to môže aj silný nárazový vietor, otvoríš dvere opatrne na prvý stupeň a vietor ich zrazu rozdžaváí naplno, pokial ich stále nedržíš a nestrážiš...
Vlastne to nie je sused, ale suseda a už v rokoch.....
Presne tak- a najradšej mám takých čo sa trepú ku vchodu aby nemuseli prejsť 20 krokov kde je volné miesto ale on sa bude pchať ku vchodu...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
No na to búchanie do dverí som bol aj ja strašne citlivý- najma potom ako som kúpil novú octafku-pekne som parkoval aby bolo 1.20 metra na 1 stranu a aj na druhú stranu- ale moc to nepomohlo- susedkovia zaparkujú a tresnú dvermi do vedlajšieho auta- takže už to neriešim- tu v petržke sú všetky vozy dobúchané...
.

...Stanuško šak prídi parkovať ku nám...tu je placu ako na amfiku...aj kamion s prívesom sa tu otočí...
..hrozí iba jedno- že ti tú káru šlohnú...ale čo je to proti oškretým dverám
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pepsikova Pozri príspevok
.

...Stanuško šak prídi parkovať ku nám...tu je placu ako na amfiku...aj kamion s prívesom sa tu otočí...
..hrozí iba jedno- že ti tú káru šlohnú...ale čo je to proti oškretým dverám
kradnú aj v Pd, pepsi?
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

... a nielen v Pd ale pomaly v každej p.deli...
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Este dobre, ze potraviny drazeju, aspon nebude co v p... kradnut.
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Betina2 Pozri príspevok
Ja som sa dnes dobre pobavila na tomto zostrihu


Ale inak asi vedia aj ŠPZ milostivej z BA, ak postrehli typ auta, ja som z videa videla len kríky a tmavé auto. Inak bolo by zaujímavé vedieť, či tam zaparkovala cez dve miesta ešte pred príchodom "susedov", alebo ich nasr...la tým, že krížom zaberala 2 miesta a tak ju fakticky "zablokovali", aspoň mne sa zdalo, že vela miesta jej tam nenechali...lebo to ako sa jej to tak šikmo medzi nich podarilo vtesnať? No rozhodne sa treba mať na pozore a vedľa podobných indivíduí radšej neparkovať....treba im radšej ponechať volný priestor po každej strane
A naozaj ak ju niekto videl mohol sa ponúknuť, že je auto vyparkuje. Ono by to šlo, len s citlivejším prístupom k pedálom a lepšie vytáčať volant....som zvedavá, čo by robila napr. na starej Š-120, kde nebol posilnovač riadenia
Na tom parkovani tej zeny v zostrihu som sa aj ja nasmiala nedavno so synom. Samozrejme jeho poznamky na adresu zien za volantom akoby chlapi nerobili somariny. Ja osobne nemam vacsionou problem zaparkovat, len ked znervozniem ak za mnou nejaky iny vodic klepka nervozne po volante, ale to vacsinou potom radsej odidem hladat ine miesto (nastastie to nie je tak casto).

Ale minule mi jedna zenska pri Tescu zaparkovala tak ze nechala na mojej strane vodica cca 20 cm miesta a pritom bolo dost ineho mesta na parkovanie. V takom pripade mi je velmi luto, ze nemam nejaku uplne staru hrcu, to by som sa asi pri pokuse otvorenia dveri asi nezdrzala. Inak si vzdy davam velmi pozor aby som netukla do dveri ineho auta.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

durisovad Pozri príspevok
Este dobre, ze potraviny drazeju, aspon nebude co v p... kradnut.
čo už citujem "v p..." nakradneš? Tam toho veľa na ukradnutie není... a v takej tme ešte k tomu...
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

dnes ma "mimoriadne " potešil mimoriadny telefonát. Volala mi teta na služobný mobil registrovaný na zamestnávateľa a oslovila ma dokonca mojim vlastným priezviskom- reku ma len chvíľu zdrží len čo mi oznámi úúúúúžasnú vec - získala som pobyt v kúpeľoch Dudince a dokonca nie len ja, ale aj môj partner a do ďalšieho konca aj dve deti môžem so sebou zobrať. Mala som tú drzosť prerušovať tú skvelú oznamovateľku otázkami typu: ako ste získali kontakt a ako ste sa dozvedeli moje meno, predsa je telefón registrovaný na firmu, v ktorej figurujem len ako zamestnanec ... doplietla som ju tak dokonale, že ma oslovila priezviskom ďalšej potencionálne neskonale šťastnej osoby, ktorá sa samozrejme túto jedinečnú novinku mala dozvedieť po mne. Poukaz som si mala vyzdvihnúť v skvelom prostredí bratislavského botelu - no povedzte nie som "blbá", že tam nepôjdem , a tie hrnce, či čo mi to tam chcú ponúknuť za skvelé produkty si môžu strčiť .................................................. .......za širák. Po ukončení debat som ešte dlllho hľadela do zrkadla, či vyzerám ako blb.
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

willma Pozri príspevok
dnes ma "mimoriadne " potešil mimoriadny telefonát. Volala mi teta na služobný mobil registrovaný na zamestnávateľa a oslovila ma dokonca mojim vlastným priezviskom- reku ma len chvíľu zdrží len čo mi oznámi úúúúúžasnú vec - získala som pobyt v kúpeľoch Dudince a dokonca nie len ja, ale aj môj partner a do ďalšieho konca aj dve deti môžem so sebou zobrať. Mala som tú drzosť prerušovať tú skvelú oznamovateľku otázkami typu: ako ste získali kontakt a ako ste sa dozvedeli moje meno, predsa je telefón registrovaný na firmu, v ktorej figurujem len ako zamestnanec ... doplietla som ju tak dokonale, že ma oslovila priezviskom ďalšej potencionálne neskonale šťastnej osoby, ktorá sa samozrejme túto jedinečnú novinku mala dozvedieť po mne. Poukaz som si mala vyzdvihnúť v skvelom prostredí bratislavského botelu - no povedzte nie som "blbá", že tam nepôjdem , a tie hrnce, či čo mi to tam chcú ponúknuť za skvelé produkty si môžu strčiť .................................................. .......za širák. Po ukončení debat som ešte dlllho hľadela do zrkadla, či vyzerám ako blb.
Mňa tiež včera nejaký finančný poradca oslovil menom, aj keď mobil je na manžela, a ponúkol mi pomoc pri splatení hypoúveru, ktorý nemám. Keď som sa pýtala, odkiaľ má kontakt, tak najprv že z katastra, čo som okamžite vylúčila, a podľa banky vysvitlo, že išlo o hypoúver môjho syna, ktorý ponúkol vyriešiť iným úverom, kde by boli splátky nižšie. Stačila jedna moja veta a ospravedlnil sa a položil.
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...šak ja to furt hovorím, že ľudská drzosť nemá hraníc...
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Odkedy som zrušila pána s tým dámskym holiacim strojčekom už mi nevolá nik. Asi ma vymazali z databázy
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Kazu Pozri príspevok
Odkedy som zrušila pána s tým dámskym holiacim strojčekom už mi nevolá nik. Asi ma vymazali z databázy
Šťastná to žena....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Kazu Pozri príspevok
Odkedy som zrušila pána s tým dámskym holiacim strojčekom už mi nevolá nik. Asi ma vymazali z databázy
Ja vychádzam spravidla do proti útoku, a okamžite im začínam ponúkať svoje produkty, končí to tým že nemá zmysel so mnou hovoriť keď ich nepočúvam, treba sa ich hneď spýtať ako si to účtujú a pod.
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54 Pozri príspevok
Ja vychádzam spravidla do proti útoku, a okamžite im začínam ponúkať svoje produkty, končí to tým že nemá zmysel so mnou hovoriť keď ich nepočúvam, treba sa ich hneď spýtať ako si to účtujú a pod.
...už som bol spomenul ...

Raz ma oslovila nejaká " hovorkyňa "...že či mám chvíľku na rozhovor ..."
Ja jej na to , že ...."kľudne , čoby nie ...ale čo povie kapitán lietadla , to je už iná vec ...práve sa nachádzame nad Atlantikom ..."

Že ako rýýýýchlo skončila ....
2 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

no ja neviééééém, žeby som predsa len po ten poukaz šla???? Spôsobom : Dobrýýý, prišla som si len vyzdvihnúť ten poukaz, teta po telefóne povedala, že ho tu mám odložený.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
http://aktualne.centrum.sk/ekonomika...tml?id=1227543

..páči sa mi informácie, že slovač bude musieť siahnuť hlbšie do peňaženky...ale ja nemám peňaženku..kam mám šahať?..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
TĔHOTNÁ - NEZLETILÁ ……..

Šestnáctileté děvče se vrátí domů a smutně oznámí rodičům, že je těhotná.
Otec rozzuřeně nabije pistoli a chce vědět, co je to za bastarda,že ho zabije. Dcera na to, že je to slušný muž a postaví se k tomu zodpovědně.
Vtom zastaví před domem luxusní auto a vystoupí distignovaný mladý muž.
Pozdraví rodinu, posadí se před rodiče, podívá se jim do očí a říká:
"Měl jsem poměr s vaší dcerou, ale bohužel moje rodina mi nedovolí si ji vzít.
Protože jsem vážený člověk, chci nést následky za vzniklou situaci. Nechci nechat ani jí, ani dítě v nouzi a proto navrhuji následovné :
Narodí-li se chlapec, pošlu na jeho účet milion Euro a bude spravovat 5 poboček prodeje vozidel Alfa Romeo. Jestliže se narodí děvče, dostane na účet milion Euro a převezme 10 salonů krásy. Kdyby ale nešťastnou náhodou dítě potratila....." Otec ho přeruší, položí mu ruku na ramena a říká:
"Tak ji ošukáš znova, žádný problém .................!!!"
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
.

..som zabudla dodať, že takto nejako si predstavujem svoju starobu..(sklerozu nebude vidieť)
Naposledy upravil pepsikova : 04.03.11 at 17:22
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
Veronika, ty kedy spíš?
Hádam len nie v škole....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať