Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ja som si originál iglu urobil ako 12 ročný chalanisko-neviem,ale pamatáte si na tú obrovskú kalamitu v 87 roku? To boli haldy snehu ,a týždeň sa nešlo do školy a nešlo nič- električky,busy len raz za hodinu-odvtedy to už tuším nebolo...
Áno, ja som bola vtedy gymnazistka a hodinu sme všetci stáli na zastávke, až kým miestny rozhlas nevyhlásil, že je kalamita a autobus do TV nepríde... Keďže som bývala blízko zastávky, išlo sa k nám domov oslavovať. Otec mal v pivnici nejaké domáce vínko, tak sme z neho okoštovali, veď sme boli premrznutí na kosť. Ale len tak decentne, samozrejme.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

hnedoočka Pozri príspevok
môžeš aj ku nám, tiež ho máme dosť, keď si taký lacný...
Zdenka má zľavu, ale však aj tebe by som urobil cenu...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

JarkaL Pozri príspevok
Áno, ja som bola vtedy gymnazistka a hodinu sme všetci stáli na zastávke, až kým miestny rozhlas nevyhlásil, že je kalamita a autobus do TV nepríde... Keďže som bývala blízko zastávky, išlo sa k nám domov oslavovať. Otec mal v pivnici nejaké domáce vínko, tak sme z neho okoštovali, veď sme boli premrznutí na kosť. Ale len tak decentne, samozrejme.
Inak mám v počítači fotky niekde z tej kalamity-niekedy ich pohladám a šupnem ich sem...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

JarkaL Pozri príspevok
Áno, ja som bola vtedy gymnazistka a hodinu sme všetci stáli na zastávke, až kým miestny rozhlas nevyhlásil, že je kalamita a autobus do TV nepríde... Keďže som bývala blízko zastávky, išlo sa k nám domov oslavovať. Otec mal v pivnici nejaké domáce vínko, tak sme z neho okoštovali, veď sme boli premrznutí na kosť. Ale len tak decentne, samozrejme.
ak rýbizlák,tak... ,hmhm-mňammm
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Zdenka, keby si bola zbližšia,tak by som došiel pomocť poodhadzovať, za teplý čaj s rumom...
Ale, ale, Stanko, a čože z Petržalky do únie je až tak ďaleko? A keď ide o dobré skutky, žiadna vzdialenosť nemôže byť prekážkou. Len sa ty pekne vyber k Zdenke hneď zrána, a nielen čaj s rumom, určite aj rum s čajom ti ponúkne.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

wagner Pozri príspevok
Stanko, máš pravdu. Nič nie je horšie, ako sused dôchodca, ktorý nemá čo robiť a je to typický rypák. Asi sa vyžíva v tom, že môže do mňa rýpať. Už som prestala používať tento vchod, kde sa s ním môžem stretnúť, ale sneh tam odhrnúť musím, lebo z tej strany mám vchod do garáže. Taktiež tade vynášam sneh z dvora, ktorý mám na chodníku.A ešte tam mám smetné nádoby. Inak používam druhý vchod. A snažím sa mu vyhnúť, keď je v dosahu. Ale nie vždy sa to dá. Aj keď idem vysypať smeti a je v dohľade, tak to vzdám a počkám, kedy zmizne. Inak by som už asi bola dávno v kriminále kvôli nemu. A možno by už on bol tiež riadne postihnutý. Ja stále tvrdím, že najhoršia je zrážka s blbcom, a preto sa držím príslovia, že múdrejší ustúpi. Takže tak. Ale vie ma poriadne vytočiť.
to nieje dobrá situácia...
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ja som si originál iglu urobil ako 12 ročný chalanisko-neviem,ale pamatáte si na tú obrovskú kalamitu v 87 roku? To boli haldy snehu ,a týždeň sa nešlo do školy a nešlo nič- električky,busy len raz za hodinu-odvtedy to už tuším nebolo...
Tú kalamitu si veľmi dobre pamätám, vlaky nechodili, expresy tiež nie a ja som mala termín na skúšku z matematiky. Tak som medzičasom čumela na TV aká je predpoveď počasia. Našťastie už vo štvrtok, keď som mala skúšku, začali chodiť aj vlaky, aj autobusy. Keď som išla domov zo skúšky expresom, tak na diaľnici sme od TT do Piešťan išli ako v tuneli. Ani sme z autobusa nedovideli na vrch toho snehového tunela.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

abel Pozri príspevok
Ale, ale, Stanko, a čože z Petržalky do únie je až tak ďaleko? A keď ide o dobré skutky, žiadna vzdialenosť nemôže byť prekážkou. Len sa ty pekne vyber k Zdenke hneď zrána, a nielen čaj s rumom, určite aj rum s čajom ti ponúkne.
Ja mám na Zdenkine okolie velmi dobré spomienky, bol som 2 mesiace na liečení v Bojniciach,keď som mal 18 rokov, ale poviem Vám, že to tam bolo niečo strašnééé,katastrofa jedna-len neviem,či je to všetko také divoké vo všetkých kúpeloch alebo ako...
Ale tam čo sa všetko dialo-no strašné niečo-divočina...
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

abel Pozri príspevok
Ale, ale, Stanko, a čože z Petržalky do únie je až tak ďaleko? A keď ide o dobré skutky, žiadna vzdialenosť nemôže byť prekážkou. Len sa ty pekne vyber k Zdenke hneď zrána, a nielen čaj s rumom, určite aj rum s čajom ti ponúkne.
Vieš, v nedeľu nejde z BA rýchlik do PD. Tiež je problém ráno sa dostať expresom. A autom v takejto snehovej kalamite by som veru ani ja nešla. Keby to bolo v lete, to by sa dalo. Inak Stanko ďakujem za ochotu, cením si ju
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

wagner Pozri príspevok
Vieš, v nedeľu nejde z BA rýchlik do PD. Tiež je problém ráno sa dostať expresom. A autom v takejto snehovej kalamite by som veru ani ja nešla. Keby to bolo v lete, to by sa dalo. Inak Stanko ďakujem za ochotu, cením si ju
Ja sa bojím jazdiť v zime na snehu a ľade-aj keď mám zimné gumy, ale raz som ešte na mojom prvom autíčku v živote, žiguláku dostal taký šmyk v trenčíne,že som zletel do priekopy-odvtedy sa snehu bojím...
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ja mám na Zdenkine okolie velmi dobré spomienky, bol som 2 mesiace na liečení v Bojniciach,keď som mal 18 rokov, ale poviem Vám, že to tam bolo niečo strašnééé,katastrofa jedna-len neviem,či je to všetko také divoké vo všetkých kúpeloch alebo ako...
Ale tam čo sa všetko dialo-no strašné niečo-divočina...
Ja som bola v Bojniciach na liečení pred nedávnom, ale dochádzala som z domu. Nemusím platiť drahé ubytovanie, keď to mám na skok. Ale o tej divočine sa tam rozprávalo. Dokonca vraj večer vonku v tom novom bazéne sa stretávali. Žasla som nad tým, keď mi to tam jedna pani rozprávala - nezávidela im, bola mladá, ale ona sa prišla liečiť a nie divočiť. Ten bazén vonku postavili iba nedávno.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

wagner Pozri príspevok
Ja som bola v Bojniciach na liečení pred nedávnom, ale dochádzala som z domu. Nemusím platiť drahé ubytovanie, keď to mám na skok. Ale o tej divočine sa tam rozprávalo. Dokonca vraj večer vonku v tom novom bazéne sa stretávali. Žasla som nad tým, keď mi to tam jedna pani rozprávala - nezávidela im, bola mladá, ale ona sa prišla liečiť a nie divočiť. Ten bazén vonku postavili iba nedávno.
no, také alkoholicko-sexuálne orgie ako tam boli, som už nikdy nikde odvtedy nevidel...
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Stanislav 1975 Pozri príspevok
no, také alkoholicko-sexuálne orgie ako tam boli, som už nikdy nikde odvtedy nevidel...
Ja som to teda nezažila, lebo už na obed som bola doma, takže to nepoznám. Ja tiež v zime jazdím, len keď je suchá cesta. Nebudem si predsa auto špiniť od soli. Potom by som ho musela umývať a to sa mi v zime nechce.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

wagner Pozri príspevok
Ja som to teda nezažila, lebo už na obed som bola doma, takže to nepoznám. Ja tiež v zime jazdím, len keď je suchá cesta. Nebudem si predsa auto špiniť od soli. Potom by som ho musela umývať a to sa mi v zime nechce.
Ja som tam bol dva mesiace v kuse-totiž mal som na 4 krát polámanú nohu predtým, tak som sa bol zotavovať...
0 0
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

Mojej svokre sme kúpili kúpeľný pobyt do Bojníc k 70. narodeninám. Prišla odtiaľ veľmi spokojná.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

JarkaL Pozri príspevok
Mojej svokre sme kúpili kúpeľný pobyt do Bojníc k 70. narodeninám. Prišla odtiaľ veľmi spokojná.
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
ináč, Stanko, nebola tá kalamita v 86?

viem ,že si mladý, nemôžeš si tak pamätať!
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
JarkaL Pozri príspevok
Mojej svokre sme kúpili kúpeľný pobyt do Bojníc k 70. narodeninám. Prišla odtiaľ veľmi spokojná.
to nemusia byť Bojnice ,ide o to, za akým účelom sa tam ide!
0 0
katarina.j katarina.j

katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

som len človek
hnedoočka Pozri príspevok
to nemusia byť Bojnice ,ide o to, za akým účelom sa tam ide!
súhlasim s tebou, niekto sa ide liečit-chodit po procedurach, niekto uzivat....no hlavna vec, ze potom maju ciste svedomie...
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

hnedoočka Pozri príspevok
ináč, Stanko, nebola tá kalamita v 86?

viem ,že si mladý, nemôžeš si tak pamätať!
Stanko má pravdu, v BA a okolí to bolo tesne na začiatku roku 1987. Pamätám si ten rok veľmi dobre, lebo maja mama bola vtedy veľmi chorá, musela som s ňou chodiť po lekároch a v máji aj zomrela. Takže ten rok je pre mňa veľmi pamätný - žiaľ. Bola som vtedy v prvom ročníku VŠ - chodila som diaľkovo do TT, a január bol mesiac skúšok. Našťastie tá skúška z matematiky mi vyšla, i napriek stresom ktoré som zažívala. Nemohlo to byť v 1986, lebo ja som začala chodiť na VŠ od októbra 1986.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať