Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

...to asi rovno nová
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..nemohli by sme tým našim havíkom urobiť nejaký psí fejsbúk, zo štátnych peňazí nakúpiť noutbúky v akcii a nech sa hadi realizujú tam?..pepsikoláč mi dodriapal celé nohy, čo tu obskuruje, načúva, oblizuje ma, keď sa na niečom smejem..lebo ak sa mi začnú trhať cievy na nohách, neviem, kto bude pri ňom doma sedieť, keď ma budú reparovať!..
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

pepsikova, neboj on bude asistovat aj dochtorom, ked bude treba..ten nas uz zalahol, dnes bol ako to pocasie, taky prispaty..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..pepsikoláč nemá kedy byť prispatý..furt sú tu nejaké presuny, zbytočné pohyby okolo stola, šmátranie v chladničke, v kredenci- no kto to má všetko registrovať a mať v merku, či náhodou pažravci nezozjedia niečo, čo on nepreclil?...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
....môj syn mal práve záchvat lásky k mamičke..priniesol mi orieškovú milku...a ten malý zvedavý had tu nacvičuje na mňa smutné oči, lebo nevie, čo to šuchoce...nemôžem sa sama ani otráviť, zákonite ide so mnou...achjaj...len keby mi niekedy ponúkol zo svojich granulí...
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

no u nas dnes stary doniesol z ringu taku fantasticku domacu klobasu, ze bude na viac dni...to len myslel..aj bobi sa oblyzoval, ale naprazdno..
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

syn doniesol bobimu take roznofarebne tycinky z anglie a moc mu nechutia, niekedy ich mam chut ja okostovat..jak minule som nasla v skrinke potme nieco ako malu napolitanku, tak som odbalila a zahryzla a hned aj vyplula a plula, lebo to bolo mydielko z vyletu..to stary schoval akoze napolitku
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

A čo majú tie psíky robiť, keď majú lepší čuch ako ľudia a počujú oveľa lepšie??? Okrem toho, pes je strážne zviera, musí si strážiť, čo má v dome... No a pri delení postupuje podľa pravidla, čo je tvoje, je aj moje, a čo je moje, do toho ťa nič
U nás včera Wendy strážila mäsko, aby jej neušlo z mikrovlnky. Tam som ho vyložila, lebo šlo z tašky do kastróla, psina naň nedotiahne...Usilovne mi pomáhala, kým som ho pripravovala, varila, jedla...
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

suseda ma velkeho bigla a polozila si z kare tu panensku na linku a len co sa otocila on ju schmatol a viac nepustil, celu ju zozral..
nam sa este nestalo, ze by zo stola nieco zobral, len pooblizoval sem tam, ale to nik nevidel, len ja..no a co..
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

...zlatíčka naše moj si vazi aj vianočku, aj rohlik, len nie furt tie granuleeeee
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

My sme sa naučili, kde je hranica dosahu zvedavého psieho ňufáku
Byť to iný príbeh, rázne by sme jej dohovorili, ale prvé jedlo, ktoré sa rozhodla Wendy zjesť, bola psamoobsluha z linky, pôvodne dcérine raňajky.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...hranica nášho zvedavého ňufáku nemá hraníc...je ako colník, všetko musí byť preclené a okoštované, kým to ide na ďalšie použitie..keď len kulilinček, aspoň ovoňať!!!..vždy mu poviem- toto ty nebudeš papať, ale feťák musí aspoň oňuchať...cereálny rožtek to je mňaminka, a keď je na ňom dobré masielko a kúštik šuntičky, miluje ma aspoň pol dňa!!!...achjaj..chcem byť mojím psom..raz!..
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Múdry pes, vie, že cereálny rožtek je zdravší než biely.
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

zajtra budú rezne
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..nechceme rezne..kdežeee..kto by to jedol, také nezdravé...
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Musím ukecať mamu na jahodové gule - poviem jej, že treba spraviť miesto v mrazáku
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

My chceme nezdravé rezne...
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
A čo takto si založiť novú tému, kde si budete písať o svojich zvieracích miláčikoch. A nie samé mimo témy príspevky.
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

lenkak Pozri príspevok
A čo takto si založiť novú tému, kde si budete písať o svojich zvieracích miláčikoch. A nie samé mimo témy príspevky.
Mimotémy sú kvôli úspore miesta, a v téme sú preto, lebo dnes nás to teší
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Ja rezne nechcem! Ja chcem jahodové gule! Mäso nejem viac ako 1/2 svojho života.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať