Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Uz nevyskakuje, asi je naplnene kvorum moznych objednavatelov.
0 0
dušinka dušinka

dušinka je offline (nepripojený) dušinka

Mňa každý deň vytáčajú v mailovej pošte správy o témach, do ktorých som sa asi zapojila, ale neviem ako sa stalo, že som žiadala posielanie mailov. Pomôžte, ako to zase odstrániť a zrušiť to posielanie mailov.
Ďakujem.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

dušinka Pozri príspevok
Mňa každý deň vytáčajú v mailovej pošte správy o témach, do ktorých som sa asi zapojila, ale neviem ako sa stalo, že som žiadala posielanie mailov. Pomôžte, ako to zase odstrániť a zrušiť to posielanie mailov.
Ďakujem.
Choď na Moje nastavenie, Upraviť možnosti a tam si nájdi Sledovanie tém a vyber možnosť Neželám si upozornenia. To by malo byť ono.
0 0
dušinka dušinka

dušinka je offline (nepripojený) dušinka

Ďakujem za radu, ráno uvidím. Ale ako som si to nastavila, to netuším.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

dušinka Pozri príspevok
Mňa každý deň vytáčajú v mailovej pošte správy o témach, do ktorých som sa asi zapojila, ale neviem ako sa stalo, že som žiadala posielanie mailov. Pomôžte, ako to zase odstrániť a zrušiť to posielanie mailov.
Ďakujem.
No vidíš ja sa už tiež radšej nezapájam do diskusie takto sú vlastne pre mňa všetky témy zamknuté, a vlastne pomaly už tu nie je o čom diskutovať.
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Petra Nová Pozri príspevok
Nepochybujem o tom, že máš názor na život okolo, a nepochybuj, že nejaký názor má aj každý z nás. Len nerozumiem tomu, že sa musíš podeliť s každým, a najmä s tými, ktoré sú základom pre kontroverznú diskusiu. A tú sa snažili ukončiť aj tí, ktorí prišli na to, že nevedie k ničomu. To je zas môj názor.
Nedávno som si prečítala v inej téme príspevky o tom, že /citujem/ "na Porade skapal pes"... čím služobne starší poraďáci poukazovali na to, že sa tu už nič nové, odborné, či zaujímavé nerieši...

Tému referenda /otvorenú v deň jeho konania a expresne uzatvorenú ako nežiadúcu/ som založila preto, lebo ako som už uviedla, považovala som ju za aktuálnu a výsostne občiansku - nie politickú... Nakoľko občanmi sme všetci /vrátane Poraďákov/, ale politikmi len niektorí...
Nepovažujem sa za zakladateľa kontroverzných diskusií, a ak taká vznikla, môžu za to všetci zúčastnení...
Rovnako nemám v úmysle mávať niekomu červeným súknom pred očami, no nech nikto potom nenarieka, že tu "skapal pes", ak aj téma "na pulze dňa" musí byť rýchlo vyriešená...

Nepíšem samozrejme všetko, čo si myslím... A ak mám medzi dvoma príspevkami časovú medzeru takmer dva roky, z toho vyplýva, že ani nie často - a že si spravidla dobre rozmyslím, či niečo napíšem, resp. nebodaj založím tému... O svoje názory sa delím spravidla s tými, ktorí majú o ne záujem... Tí, ktorí sa s nimi nestotožňujú, ich nemusia ani čítať, nieto ešte na ne reagovať...

Len teraz neviem, ak by som ešte chcela niekedy niečo napísať, od koho si mám pýtať povolenie...
Howgh!
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Ten hajzlík vyskakuje zasa, prasa.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Oliwa Pozri príspevok
Nedávno som si prečítala v inej téme príspevky o tom, že /citujem/ "na Porade skapal pes"... čím služobne starší poraďáci poukazovali na to, že sa tu už nič nové, odborné, či zaujímavé nerieši...

Tému referenda /otvorenú v deň jeho konania a expresne uzatvorenú ako nežiadúcu/ som založila preto, lebo ako som už uviedla, považovala som ju za aktuálnu a výsostne občiansku - nie politickú... Nakoľko občanmi sme všetci /vrátane Poraďákov/, ale politikmi len niektorí...
Nepovažujem sa za zakladateľa kontroverzných diskusií, a ak taká vznikla, môžu za to všetci zúčastnení...
Rovnako nemám v úmysle mávať niekomu červeným súknom pred očami, no nech nikto potom nenarieka, že tu "skapal pes", ak aj téma "na pulze dňa" musí byť rýchlo vyriešená...

Nepíšem samozrejme všetko, čo si myslím... A ak mám medzi dvoma príspevkami časovú medzeru takmer dva roky, z toho vyplýva, že ani nie často - a že si spravidla dobre rozmyslím, či niečo napíšem, resp. nebodaj založím tému... O svoje názory sa delím spravidla s tými, ktorí majú o ne záujem... Tí, ktorí sa s nimi nestotožňujú, ich nemusia ani čítať, nieto ešte na ne reagovať...

Len teraz neviem, ak by som ešte chcela niekedy niečo napísať, od koho si mám pýtať povolenie...
Howgh!
Hi,
povolenie netreba... časom sa staneš neviditeľnou... nikto nebude reagovať na tvoje otázky a príspevky. Pes skapal dávno, už sa začína rozkladať
0 0
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

sito Pozri príspevok
Ten hajzlík vyskakuje zasa, prasa.
nooo téééééda...neskutočne ma to otravuje. Ak tak pôjde ďalej, vypíííínam sa.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Mne už nevyskakuje, a nič som proti nemu nepodnikla.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Ten nábeh telefóniku je zrejme len v istom časom intervale ...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..kúpte dve fitlopty a dopravu máte zdarma...ale nestíham sa dozvedieť, kam ma chcú s tými loptami dopraviť...
..keď zapnem fantáziu, tak sadnem na loptu, tá chudera praskne, ja sa zdr-em, udriem si chrbticu,kĺby a ešte niečo a potom ma možno zadarmo dopravia..a zas neviem kam!?...

..dnes bol strašný pondelok..vypínam fantáziu a prajem vám pohodový večer...
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Laco-monter Pozri príspevok
Možno by bolo dobre zrušiť "autokraciu" jedneho človeka zodpovedného za Poradu.

A zaviesť pravidlo aby o vylúčení dotyčného Poraďaka, hoci aj dočasnom rozhodlo akési "konzílium", nie jeden človek sám.

Hlavne v prípade ak sa dotyčný nevie vyrovnať so svojimi "dojmami", lebo relevantný dokaz osobných útokov na iných poraďakov, akosi neexistuje.
Asi si tu ešte krátko, alebo nie si informovaný. Richard je jediný vlastník porady a preto si sám rozhodne koho vylúči. Určite na to nepotrebuje konzílium. Pokiaľ bude od Teba potrebovať rady, určite ťa osloví . Bude asi lepšie, keď sa nebudeš montovať do odpovedí na každý príspevok, pretože nepatríš k tým, čo sa všetkému rozumejú. Iba tu v niektorých príspevkoch ukazuješ svoju nízku vedomostnú úroveň. Preto si daj pozor, aby si nemusel odísť ako prvý.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pepsikova Dnes, 08:59 PM

..kúpte dve fitlopty a dopravu máte zdarma...ale nestíham sa dozvedieť, kam ma chcú s tými loptami dopraviť...
..keď zapnem fantáziu, tak sadnem na loptu, tá chudera praskne, ja sa zdr-em, udriem si chrbticu,kĺby a ešte niečo a potom ma možno zadarmo dopravia..a zas neviem kam!?...

..dnes bol strašný pondelok..vypínam fantáziu a prajem vám pohodový večer...
viac
mimotémy (0), neužitočné (0), nevhodné (0)



Veronika asi ku mne, nie? Nemboj, fitlopta nepraskne, udrží hocijaké hebedo , nie len Teba. A čo bolo v škole? Matikár Ti prevetral závity?
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

wagner Pozri príspevok
Asi si tu ešte krátko, alebo nie si informovaný. Richard je jediný vlastník porady a preto si sám rozhodne koho vylúči. Určite na to nepotrebuje konzílium. Pokiaľ bude od Teba potrebovať rady, určite ťa osloví . Bude asi lepšie, keď sa nebudeš montovať do odpovedí na každý príspevok, pretože nepatríš k tým, čo sa všetkému rozumejú. Iba tu v niektorých príspevkoch ukazuješ svoju nízku vedomostnú úroveň. Preto si daj pozor, aby si nemusel odísť ako prvý.
Čo Ti hovorí Etiketa Porady ???

Inak ak by som ja niekomu poslal prispevok s takým osobným útokom , tak neviem ako by som dopadol...

Ale však, čo je dovolené bohovi, nie je dovolené volovi ...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
wagner Pozri príspevok
pepsikova Dnes, 08:59 PM

..kúpte dve fitlopty a dopravu máte zdarma...ale nestíham sa dozvedieť, kam ma chcú s tými loptami dopraviť...
..keď zapnem fantáziu, tak sadnem na loptu, tá chudera praskne, ja sa zdr-em, udriem si chrbticu,kĺby a ešte niečo a potom ma možno zadarmo dopravia..a zas neviem kam!?...

..dnes bol strašný pondelok..vypínam fantáziu a prajem vám pohodový večer...
viac
mimotémy (0), neužitočné (0), nevhodné (0)



Veronika asi ku mne, nie? Nemboj, fitlopta nepraskne, udrží hocijaké hebedo , nie len Teba. A čo bolo v škole? Matikár Ti prevetral závity?
..

..vidíš, mojuš, to ma nenapadlo...ale po dnešnej matike ani nemohlo...strašné voľačooooo!!!...
Štatistika...aritmetický priemer...modus...median...rozptyl...smerodajná odchýlka....toto boli témy dnešných hodín...a ešte variačné rozpätie..
..tak čo ti budem hovoriť!!!...
..a čo kvietky?..už si popratala?..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Laco-monter Pozri príspevok
Čo Ti hovorí Etiketa Porady ???

Inak ak by som ja niekomu poslal prispevok s takým osobným útokom , tak neviem ako by som dopadol...

Ale však, čo je dovolené bohovi, nie je dovolené volovi ...
..

...ale!..a ty máš aký problém, mojko?..vieš ty ,čo je osobný útok?..to je to, čo by si si prečítal, keby som sem občas ja, alebo hociktorý služobne starší od teba) poraďák napísal prvé, čo ho napadne po čítaní tvojich príspevkov..teda, niektorých tvojich príspevkov...

..a v tom máš pravdu, čo je bohu, to nie je všetkým svatým..toho sa drž!..
1 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
čo je Lacika slobodný?... či čo? Keď sa DOŇHO začnú navážať všetky singel baby z Porady, chalan má smolu.
Edit: príspevok, ktorý mal odvrátiť hádku, zostal nepochopený. Prosím nezamieňať význam slova Navážať = útočiť
Naposledy upravil alla66 : 20.09.10 at 22:17
0 1
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
alla66 Pozri príspevok
čo je Lacika slobodný?... či čo? Keď sa DOŇHO začnú navážať všetky singel baby z Porady, chalan má smolu.
..

..prepáč, myslíš, že som mu tu dávala nejaké návrhy?..či ako si mám toto vysvetliť?..však naviezť sa môžeš aj ty, ak by si náhodou tú slobodu závidela...aj rozviesť sa môžeš..ak chceš..
Naposledy upravil pepsikova : 20.09.10 at 21:00 Dôvod: ...alebo vieš čo?..nechám ti ho..maj si!..
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Zas a opäť som si zabudol papierovú vreckovku vo vrecku teplákov a dal som ich prať.No "nepoteší to"?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať