Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
grammatika grammatika

grammatika je offline (nepripojený) grammatika

Bez toho "poučenia do budúcnosti" by to bolo krajšie, ale asi žijem v snoch...škoda
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Stanislav 1975 Pozri príspevok
No Slávi,len ja nerozumiem jednej veci- Xanti nadomnou má 9 užitočných bodov a ja 5 zábavných-je to celé také zvláštné,lebo moj príspevok je prinajmenšom tak užitočný ako Xantin...,fakt čudné...
Stanko , to je síce pravda, ale Xanti dala príspevok na zamyslenie a ty príspevok na harašenie
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

slavica Pozri príspevok
Stanko , to je síce pravda, ale Xanti dala príspevok na zamyslenie a ty príspevok na harašenie
Na harašenie?-no neviem,tiež si myslím,že na zamyslenie,ale nevadííí-
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Stanislav 1975 Pozri príspevok
No Slávi,len ja nerozumiem jednej veci- Xanti nadomnou má 9 užitočných bodov a ja 5 zábavných-je to celé také zvláštné,lebo moj príspevok je prinajmenšom tak užitočný ako Xantin...,fakt čudné...

Vieš Stanko, Xanti som dala užitočné za to, lebo potvrdila môj názor, že mamy sú dokonalé. A tebe som dala zábavný /skôr teda škodoradostný/ za to, lebo svojim príspevkom si potvrdil, že chlapi sú sv..e.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Kazu Pozri príspevok
Vieš Stanko, Xanti som dala užitočné za to, lebo potvrdila môj názor, že mamy sú dokonalé. A tebe som dala zábavný /skôr teda škodoradostný/ za to, lebo svojim príspevkom si potvrdil, že chlapi sú sv..e.
No nič Kazu, keď vyrastieš tak niektoré veci pochopíš- ešte si na to asi moc mladá...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Ste horší jak Habera- neviete, čo je dobréééé


Dúfam, že viete že je to zo srandy- ale asi áno, vy ste rozumní ľudia
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

SaS teda poriadne spadli s preferenciami- budúcom parlamente asi nebudú,tak to vyzerá...
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Aj v tomto su len omylom.
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...priznám sa, že nemám rada veľké nákupné centrá...môj syn ich , naopak, miluje...a tak ma dnes presvedčil, aby som s ním išla do nového "KORZA", čo toť nedávno otvorili v PD...šla som..skoro s nechuťou, ale šla...a bola som prekvapená ochotou predavačiek v "ALPINE"...dávno som sa s takými mladými a milými, dokonca múdrymi a úslužnými predavačkami nestretla..len aby im to vydržalo...
1 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
pepsikova Pozri príspevok
...priznám sa, že nemám rada veľké nákupné centrá...môj syn ich , naopak, miluje...a tak ma dnes presvedčil, aby som s ním išla do nového "KORZA", čo toť nedávno otvorili v PD...šla som..skoro s nechuťou, ale šla...a bola som prekvapená ochotou predavačiek v "ALPINE"...dávno som sa s takými mladými a milými, dokonca múdrymi a úslužnými predavačkami nestretla..len aby im to vydržalo...
Ja keď občas zájdem na nákupy, mám riaden strach osloviť nejakú p. predavačku, lebo vždy mám pocit, že ju svojimi otázkami len obťažujem.....
1 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

tak mňa teraz potešila Dáška Ďurišovie krásnym smečom
a Stano prihrávkou, aby zas nebol ukrivdenýýý
1 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

kukučka Pozri príspevok
tak mňa teraz potešila Dáška Ďurišovie krásnym smečom
a Stano prihrávkou, aby zas nebol ukrivdenýýý
Kukina, mňa dnes potešilo, že som Ťa počula
Júj, tolik štestí, tolik štestí!
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

ja v duchu ešte stále s tebou debatujem
práve som písala a neodoslala príspevok do tvojho hniezdočka, nechám to na teba
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
kukučka Pozri príspevok
tak mňa teraz potešila Dáška Ďurišovie krásnym smečom
a Stano prihrávkou, aby zas nebol ukrivdenýýý
Si spravny diplomat.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a fakt neviem, či už mne šibe, alebo sa niekto hrá, alebo tu straší....idem do emailu a tam šóra notifikácií z porady....kto ich tam vpustil, naozaj neviem, lebo notifikácie nemám nastavené, nepotrebujem ich....to sa tu len tak, samy od seba naštvali a idú si sami chodiť emailom, či ako?...
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

durisovad Pozri príspevok
Aj v tomto su len omylom.
No oni asi budú niečo také ako bývala SOP alebo Ano-tak to asi dopadne-inak, mne tí chlapíci z SaS pripadajú úplne ako keby do parlamentu prišli nejaký chlapci z dvora, nejaký Tom Sawyer a H. Finn -aspoň ja mam taký dojem z toho všetkého...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Stanislav 1975 Pozri príspevok
No oni asi budú niečo také ako bývala SOP alebo Ano-tak to asi dopadne-inak, mne tí chlapíci z SaS pripadajú úplne ako keby do parlamentu prišli nejaký chlapci z dvora, nejaký Tom Sawyer a H. Finn -aspoň ja mam taký dojem z toho všetkého...
Ale najviac ma sklamal Figel z KDH- tak ako eurokomisár spravil fakt velmi vela dobrých vecí,ale teraz sa nejako poriadne zopsul-čo on dokáže na tlačovke za 30 min. natrepať hovadín, to je až na úžas...-však jasne, všetko zastavme nič nepotrebujeme, zasa zakonzervujeme na 50 rokov a bude všetko OK, však načo sú nám dialnice, všakže?
1 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

durisovad Pozri príspevok
Ale nemala by si pristup na PORADU. Neboj sa, zima prejde a zasa budeme kapat od tepla.
Teraz ešte zima prejde, ale ujo Jurkovič upozorňoval, že za dvadsať rokov tu môže byť malá doba ľadová, tak ako bola v 17 storočí. Kde sa potom budú vyhrievať tí, čo majú radi teplo?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

wagner Pozri príspevok
Teraz ešte zima prejde, ale ujo Jurkovič upozorňoval, že za dvadsať rokov tu môže byť malá doba ľadová, tak ako bola v 17 storočí. Kde sa potom budú vyhrievať tí, čo majú radi teplo?
Jurkoviča mám rád-on je dobrý...
0 0
allizommm allizommm

allizommm je offline (nepripojený) allizommm

Mňa dnes potešilo prečítanie témy - Bezpečné hniezdo .
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať