Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...čítam z deckovho facebúku:..
Sexovať by sa malo v deň začínajúci na P. Teda v pondelok, piatok, aj predvčerom, pozajtra, tiež po raňajkách, popoludní a vôbec každý posraný deň.

...a had z kúpelne statočne opakuje kohosi, kto verejne pozýva::....tak poteee pit tú kavúúú, kavopiči!...

..no a fajn podvečer vám...posielam kakavkový a orechový závin,+ zážitok:..môj had je neskutočný, volá kamošovi, vraj, hybaj semok, pečiem koláč, jaký špik, čisté oriešky,holanské kakavko, faajnové voľačo...(že pečie mama, to zabudol dodať)
4 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

že pečie mama, to zabudol dodať
.... nezabudol - takticky to zatĺkol
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Stanislav 1975 Pozri príspevok
stačí aj ten rumík-tie ostatné ingrediencie až také podstatné niesú...-da sa aj bez nich žiť...
..u nas je to opacne....ale nie je na skodu mat aj ten rumik doma schovany..v zime dobre padne do cajiku..
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

mne sa páči že je tu na porade už 3 pokračovanie témy že či sú merače tepla podvod- chlapci tam šantia, sa teším že tam majú takú zábavu...-kto by povedal že ohladom 1 merača sa dá polemizovať spolu na nejakých 800 príspevkov...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

adi11: kedysi som si dával "tatranský čaj" (teraz je to už TABU ) - každý si povie - tatranský čaj, čo že to je. Čaj s rumom.
Lenže omyl - tatranský čaj (nie ten obyčajný) sa pije takto - hrnček čaju a štamprlík rumu. Odpije sa a doleje opäť štamprlík rumu,......... nakoniec ostane už len rum (a niekedy aj Gorila )
mne sa páči že je tu na porade už 3 pokračovanie témy že či sú merače tepla podvod
Stano - to poraďácka verzia tureckých, argentínsko-mexicko-uruguasjko-kolumbijských telenoviel - lenže v odbornom podaní.
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

adi11 Pozri príspevok
..u nas je to opacne....ale nie je na skodu mat aj ten rumik doma schovany..v zime dobre padne do cajiku..
ja inak už rumík nepijem moc- keď som chodil na učňovku tak pepsi s rumom sme vypili po škole hektolitre...,za tie 4 roky...a to nehovorím ked sme chodili so starými chlapmi robotníkmi na týždňovky do gabčíkova, brna a ostravy- si predstav že my 15 ročný nevinní chlapci a so starými robošmi po stavbách-tí nás naučili také veci,že až...-to bol brutal...-dostali sme diety a všetko sme prepili za dva dni a potom sme nemali čo jesť a jedli sme na ranajky a obed rožok s maslom a na večeru kávenky s kofolou...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

hubatá Pozri príspevok
Aj v Pezinku už snehuliačikom mrznú guľky .......
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Mňa dnes potešilo, že mi moji traja chlapci dali na dve hodinky pokoj. Z toho jednu hodinku sme spinkali a driemali. Žiaden plač, krik, len ticho.
2 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

misoft Pozri príspevok
adi11: kedysi som si dával "tatranský čaj" (teraz je to už TABU ) - každý si povie - tatranský čaj, čo že to je. Čaj s rumom.
Lenže omyl - tatranský čaj (nie ten obyčajný) sa pije takto - hrnček čaju a štamprlík rumu. Odpije sa a doleje opäť štamprlík rumu,......... nakoniec ostane už len rum (a niekedy aj Gorila )

Stano - to poraďácka verzia tureckých, argentínsko-mexicko-uruguasjko-kolumbijských telenoviel - lenže v odbornom podaní.
no pozor aj ja som si myslel ze tatransky caj je caj z rumom-lenze Tatransky caj je palenka dost silna 60 a 72 percent
http://www.karloff.sk/sk/produkty/li...tatransky-caj/
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

toto ma nesmierne POTEŠILO...

Chalanovi som držal palce a on to dokázal-teším sa...

http://sport.sme.sk/c/6217474/svitko...katrinaka.html
2 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Stanislav 1975 Pozri príspevok
na toto si pamatám-nešlo sa do šloly a pred barákom sme si postavili s chlapcami také obrovské iglu aj s katakombami :-)



http://tvnoviny.sk/sekcia/specialy/o...-cm-snehu.html
To si aj ja pamatam, bolo to na moje narodky :-). Do skoly sme pre kalamitu nemuseli, ale do mesta na stary zimak sme sa z Petrzalky dostali. Bolo to super, aspon tak sme to my decka vtedy vnimali. Myslim, ze ti co museli sa prebrodit do prace to tak ruzovo nevideli.
1 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
trisestri Pozri príspevok
no pozor aj ja som si myslel ze tatransky caj je caj z rumom-lenze Tatransky caj je palenka dost silna 60 a 72 percent
http://www.karloff.sk/sk/produkty/li...tatransky-caj/
Tak tak tatranský čaj je ekrazit prvého stupňa. Nám ho aj s kamoškou naliali na dovolenke v Ždiari, oni to pili ako vodu a ja som vypila pol litra za tým štamprlíkom bleee
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
nika.sum Pozri príspevok
To si aj ja pamatam, bolo to na moje narodky :-). Do skoly sme pre kalamitu nemuseli, ale do mesta na stary zimak sme sa z Petrzalky dostali. Bolo to super, aspon tak sme to my decka vtedy vnimali. Myslim, ze ti co museli sa prebrodit do prace to tak ruzovo nevideli.
Cez tú kalamitu som bola asi tretiačka-štvrtáčka na základke a tatko mi cestou do školy robil stopy do snehu, aby som mala kade ísť.
Kamošku zasa tej jej tato niesol na chrbte. Sneh sme mali vyše kolien. Do školy nás prišlo asi desať (z 200), učiteľky z mesta nemali šancu, tie neprišli vôbec. Tak nás po hodine pustili domov... Teraz ma napadá, že mohli ráno vyhlásiť v rozhlase, že škola nebude fungovať... Ale to bolo dáááávno....
1 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Ale "drôťak" fungoval, mohli to ozaj vyhlásiť ...
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Stanislav 1975 Pozri príspevok
toto ma nesmierne POTEŠILO...

Chalanovi som držal palce a on to dokázal-teším sa...

http://sport.sme.sk/c/6217474/svitko...katrinaka.html
Vytešovali sme sa celá rodina a predbiehali sa, kto prvý zistí na akom mieste sa drží. Až ho stretnem od samej radosti ho vybozkávam, takú radosť mi urobil.
4 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Stanislav 1975 Pozri príspevok
ja inak už rumík nepijem moc- keď som chodil na učňovku tak pepsi s rumom sme vypili po škole hektolitre...,za tie 4 roky...a to nehovorím ked sme chodili so starými chlapmi robotníkmi na týždňovky do gabčíkova, brna a ostravy- si predstav že my 15 ročný nevinní chlapci a so starými robošmi po stavbách-tí nás naučili také veci,že až...-to bol brutal...-dostali sme diety a všetko sme prepili za dva dni a potom sme nemali čo jesť a jedli sme na ranajky a obed rožok s maslom a na večeru kávenky s kofolou...
Skús Zacapu,možno zmeniš názor.Treba piť rum a nie um.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

BXLmiami Pozri príspevok
Skús Zacapu,možno zmeniš názor.Treba piť rum a nie um.
vyzerá hezky
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..aha!..nejaký fajnový alkohol sa nám tu objavuje!..po tých vianočných cuckoch, becheroch a slivke konečne niečo , čo aj vyzerá aj chutí...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

AlaNR Pozri príspevok
Cez tú kalamitu som bola asi tretiačka-štvrtáčka na základke a tatko mi cestou do školy robil stopy do snehu, aby som mala kade ísť.
Kamošku zasa tej jej tato niesol na chrbte. Sneh sme mali vyše kolien. Do školy nás prišlo asi desať (z 200), učiteľky z mesta nemali šancu, tie neprišli vôbec. Tak nás po hodine pustili domov... Teraz ma napadá, že mohli ráno vyhlásiť v rozhlase, že škola nebude fungovať... Ale to bolo dáááávno....
Ty štvrtáčka-a ja už velký šiestak...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať