Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
...včul drbe ....a celkom solídne ...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

na toto si pamatám-nešlo sa do šloly a pred barákom sme si postavili s chlapcami také obrovské iglu aj s katakombami :-)


http://tvnoviny.sk/sekcia/specialy/o...-cm-snehu.html
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

buchač Pozri príspevok
...včul drbe ....a celkom solídne ...
buchy nehovorí sa že drbe ale že padá...
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

..tesi ma, ze aj s popalenym prstom {chytila som nespravnu pokrievku} som zmakla maskrtku..stacilo mat len piskoty, kavu, rumik, cukor a smotanovu moniku..rychlovka tyramisu sa chladi..
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

adi11 Pozri príspevok
..tesi ma, ze aj s popalenym prstom {chytila som nespravnu pokrievku} som zmakla maskrtku..stacilo mat len piskoty, kavu, rumik, cukor a smotanovu moniku..rychlovka tyramisu sa chladi..
stačí aj ten rumík-tie ostatné ingrediencie až také podstatné niesú...-da sa aj bez nich žiť...
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
buchy nehovorí sa že drbe ale že padá...
...jáááááj ....zasa musím poučovať ???
Opýtaj sa Kataríny , povie Ti ....

V Bratislave padá...
Okolo Oravy padze ....
Od Popradu ???........kresnú mater .......oné .....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač
...včul drbe ....a celkom solídne ...
...a tu včul nedrbe .... a vôbec nie solídne ..... kua - kde to sme? Paru kilometre a toto - jemu drbe , mne nedrbe ..... šňich.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
na toto si pamatám-nešlo sa do šloly a pred barákom sme si postavili s chlapcami také obrovské iglu aj s katakombami :-)



http://tvnoviny.sk/sekcia/specialy/o...-cm-snehu.html
aj ja chcem to tu!!!! teraz....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

BXLmiami Pozri príspevok
Dajte si doviezť z východu,ja ked som ráno pozrela v Tatrách z okna,myslela som že tam skysnem do jari.Síce rozprávka,ale po dialnicu ani cestu nebolo vidieť.Som celkom rada,že u nás netreba paneláky zo snehu vyhrabávať.
V 1987 pre takúto kalamitu meškali vlaky bolo to takto v nedeľu, rýchlik Štúrovo - Česko meškal 2844 minút. A to ešte neboli mobily, nebolo odkiaľ zavolať neskorý príchod, v pondelok večer som vyhral súťaž o najväčie meškanie vlaku.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft Pozri príspevok
...a tu včul nedrbe .... a vôbec nie solídne ..... kua - kde to sme? Paru kilometre a toto - jemu drbe , mne nedrbe ..... šňich.
...drbni si po hlave puckou ...alebo aj ....budeš dodrbaný ...solídne...........
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
buchač Pozri príspevok
...včul drbe ....a celkom solídne ...
..

...aj mne...had si vymyslel závin, kysnutý, kakavkový..a že si aj vymiesi..tak idem namiesto siesty piecť...a svieti slnko...dr-ondie len miestami...
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
pavol54 Pozri príspevok
V 1987 pre takúto kalamitu meškali vlaky bolo to takto v nedeľu, rýchlik Štúrovo - Česko meškal 2844 minút. A to ešte neboli mobily, nebolo odkiaľ zavolať neskorý príchod, v pondelok večer som vyhral súťaž o najväčie meškanie vlaku.
..

...nespomínaj!..lebo ja sa pamatujem na také zimy, že sme si zo snehu prstami vykrajovali srdiečka a nosili na ruke ako tácku...a sňachu bolo nie menej ako po kolená...a klzisko na rieke...to kam ten svet sa dr-ondie?..

...a mne tu fčul v prostriedku zimy slnlko pleští a snežienky majú už 3cm..
1 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

no my máme od piatku toto, aj teraz idem šuflať s kamoškou fiskarskou

0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

pepsikova Pozri príspevok
..

...nespomínaj!..lebo ja sa pamatujem na také zimy, že sme si zo snehu prstami vykrajovali srdiečka a nosili na ruke ako tácku...a sňachu bolo nie menej ako po kolená...a klzisko na rieke...to kam ten svet sa dr-ondie?..

...a mne tu fčul v prostriedku zimy slnlko pleští a snežienky majú už 3cm..
Zaujímavé každý si pamätá len dobré zimy(tuhé, a hŕba snehu) si pamätám zimu v roku 1984 do konca januára bez snehu a teplo(z môjho pohľadu skutočne krásna zima nešmýkalo sa ), cesty krásne zjazdné, zákruty pieskom vysypané, vydarený to bol "spoznávací zájazd" pre 15 000 ľudí z Budejovíc za krásami stredného Slovenska s vlastnými dopravnými prostriedkami, idylka skončila 3 februára vtedy ho začalo valiť.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..pomaly sa zo mňa stáva závistlivá starena...inak to nevidím, len že sa budem musieť presťahovať...za snehom..

..zima má byť tuhá a snehová...aj zem si musí oddýchnuť, inak háveď nevykape a polezie nám všade..tak hovorievala moja učiteľka prírodopisu..
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j Dnes, 15:05
aj ja chcem to tu!!!! teraz....
...aj jáááááááááá chcem TO ....

...kde ???...fantázii sa medze nekladú...
...teraz ???.........ajajáááááj .....aj hneď.........
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Stanislav 1975 Pozri príspevok
na toto si pamatám-nešlo sa do šloly a pred barákom sme si postavili s chlapcami také obrovské iglu aj s katakombami :-)



http://tvnoviny.sk/sekcia/specialy/o...-cm-snehu.html
stenly to si mi pripomenul nedeľňajšiu lyžovačku 11.01.1987 na bezovci - jedinýkrát sa daniel (9) sťažoval, že mu je v alpinach zima. fučák jak hovado a naspäť do pn len tak-tak.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
na toto si pamatám-nešlo sa do šloly a pred barákom sme si postavili s chlapcami také obrovské iglu aj s katakombami :-)
http://tvnoviny.sk/sekcia/specialy/o...-cm-snehu.html
Keby len v Blave ...
V mapovej prílohe sú teplotné podmienky v zime 1986/1987. Pozornosť upúta bledšia farba v oblasti Bratislavy a vidieť to aj v oblasti Košíc. Sú to tepelné ostrovy mesta, ktoré sa najviac prejavujú v mrazivom počasí. Takto môže dosiahnuť rozdiel medzi centrom mesta a jeho širším okolím aj niekoľko °C. Tieto rozdiely sú najvýraznejšie pri bezvetrí, keď sa cez noc vyjasní a krajina je zasnežená, ráno je potom na Záhorí alebo na nížine za bratislavským letiskom, oveľa mrazivejšie, ako v centre.
...pamätám jak dnes , dcéra mladšia sa pomaly chystala na svetlo ...
Mestom zopár vozov behalo , autobusy mali po chlebe ...

Odvtedy nič také nebolo ....a ak mi niekto povie slovo kalamita , zvyknem sa len pousmiať ...
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Aj v Pezinku už snehuliačikom mrznú guľky .......
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať