Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...zaujímalo by ma, prečo je problém vypísať recept a poslať do lekárne pre vakcínu..prečo ich musia mať lekári v chladničke...je to niečo také, čo je neprenosné vzduchom, alebo sa jej môže ublížiť hrkaním, či ako?..mne by sa teda nepáčilo, keby mi lekárka dala decku niečo, čo neprešlo mojimi rukami a čomu som nevidela záručnú dobu...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

AlaNR Pozri príspevok
Ajáj, moje fungovanie ohrozené, nechala som zapnuté na mojom črepinovom autíčku blikačky a volačo sa stalo.... Vybilo úplne baterku a volačo v ňom strašne chrapčí, keď sa zapne gombíček svetlový.
Starý ma bol potiahnuť k opravárovi, vypočula som si hubovej polévky za 3 taníre
takže sa ti "vyžmurkalo" starý nech sa ukľudní, určite to je len nejaká prkotina zaujímavé, že ked sa pokazí auto chlapovi,tak nikto nikomu nehubuje, ale ked žene ta "čo si robila".....
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

http://julibean.umwblogs.org/about/the-untouchables/
Naposledy upravil kopretinka : 16.01.12 at 19:13
378834_2819526861625_1662532463_2508034_1167928883_n.jpg  
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Túto zberbu som volil , lebo tam mám kamaráta/ je dokonca poslanec/ , ale už nebudem....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pre boha ktorý je tvoj kamarát?????
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

alabut Pozri príspevok
(BXL) Inak,nechcem Vás ešte viac rozčúliť,ale nalistujte si diskusie ked sa jednalo o znižovanie cien liekov na Slovensku,presne toto lekári hovorili.Ze lieky budú chýbať.Tie firmy nechajú dobehnuť čas na ktorý majú licenciu a vys... sa na celé Slovensko.Nepokazia si europsky trh kvôli nám.

Konecne bude zdravsi narod. Co ma umriet umrie, co ma prezit prezije. :-)
nejde o to umretie ale o to bolenie a utrpenie
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

O cca 19:45 kričí moja 3/4 - "Sneží a poriadne husto!" - fakt snežilo. O 10 minút si dávam pofajčpauzu na balkóne - po snežení ani chýru, ani slychu - dosnežilo! Výsledok - cca 7mm snehovej pokrývky pribudlo (k tým 5mm, čo už tam bolo ).
S*r*m aj na takúto zimu!
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

misoft Pozri príspevok
O cca 19:45 kričí moja 3/4 - "Sneží a poriadne husto!" - fakt snežilo. O 10 minút si dávam pofajčpauzu na balkóne - po snežení ani chýru, ani slychu - dosnežilo! Výsledok - cca 7mm snehovej pokrývky pribudlo (k tým 5mm, čo už tam bolo ).
S*r*m aj na takúto zimu!
neser,ten sneh je aj tak dosť špinavý
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

to lavanda: k tomu vnukovi - a to ho kde zobrali - šak je to XXL veľkosť
Ale gratulujem k , babka .

kopretinka - kvietoček roztomilý
neser,ten sneh je aj tak dosť špinavý
Ja predsa nes*r*m na sneh, ale na zimu - to je rozdiel - sneh ostane nepos*a*ý
4 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pivko Dnes, 20:36
Túto zberbu som volil , lebo tam mám kamaráta/ je dokonca poslanec/ , ale už nebudem....
viac

lujza.j Dnes, 20:39
pre boha ktorý je tvoj kamarát?????
...keby sa mi chcelo , tak nie je problém zistiť ...

http://strana-sas.sk/poslanci-nr-sr/182

....he .....ale mne sa nechce ....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Buchi, ja ich poznám len ktorý ksicht to je.....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No ja by som sa pos(r)lancom - kamarátom veľmi nechválil. Hrátky s čerty nejsou žerty!
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j Dnes, 20:52
Buchi, ja ich poznám len ktorý ksicht to je.....
...ibaže Ty ma nečítaš , respektíve si nedávaš dve a dve dokopy ...

...pivko by to až tak netvrdil ....one vie svoje a ja tiež ....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

misoft Pozri príspevok
No ja by som sa pos(r)lancom - kamarátom veľmi nechválil. Hrátky s čerty nejsou žerty!
Miši, ale on pohol byť v pohode-normálny, len mu v poslaneckej-posraneckej lavici preplo.....
0 0
lavanda lavanda

lavanda je offline (nepripojený) lavanda

[QUOTE=misoft;1946389]to lavanda: k tomu vnukovi - a to ho kde zobrali - šak je to XXL veľkosť
Ale gratulujem k , babka .




Áno, vystihol si to, rozmýšľam, či vlezie vôbec do tých rôznych oblečkov veľkosti 56, čo sme s dcérou tak neprozreteľne nakúpili vopred... Ale "malý" má dobrý genetický XXL základ - dcéra pri narodení vážila 3950 g a zať vraj 4020g, no a môj syn 4500g!!! Takže ak sa vôbec rozhodnú pre druhé bábenko, neviem si tú veľkosť ani predstaviť!
Ale nech je veľký, len nech je zdravučký a v poriadku, no nie?
Naposledy upravil lavanda : 16.01.12 at 21:51
4 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

buchač Pozri príspevok
...ibaže Ty ma nečítaš , respektíve si nedávaš dve a dve dokopy ...

...pivko by to až tak netvrdil ....one vie svoje a ja tiež ....
už viem ktorý...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

[QUOTE=lavanda;1946458]
misoft Pozri príspevok
to lavanda: k tomu vnukovi - a to ho kde zobrali - šak je to XXL veľkosť
Ale gratulujem k , babka .
misoft Pozri príspevok



Áno, vystihol si to, rozmýšľam, či vlezie vôbec do tých rôznych oblečkov veľkosti 56, čo sme s dcérou tak neprozreteľne nakúpili vopred... Ale "malý" má dobrý genetický XXL základ - dcéra pri narodení vážila 3950 g a zať vraj 4020g, no a môj syn 4500g!!! Takže ak sa vôbec rozhodnú pre druhé bábenko, neviem si tú veľkosť ani preedstaviť!
Ale nech je veľký, len nech je zdravučký a v poriadku, no nie?

tí "drobci" išli prirodzene alebo boli vyrezaní, ja to tak hovorím mojemu decku bola vyrezaná
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

[QUOTE=lavanda;1946458]
misoft Pozri príspevok
to lavanda: k tomu vnukovi - a to ho kde zobrali - šak je to XXL veľkosť
Ale gratulujem k , babka .
misoft Pozri príspevok



Áno, vystihol si to, rozmýšľam, či vlezie vôbec do tých rôznych oblečkov veľkosti 56, čo sme s dcérou tak neprozreteľne nakúpili vopred... Ale "malý" má dobrý genetický XXL základ - dcéra pri narodení vážila 3950 g a zať vraj 4020g, no a môj syn 4500g!!! Takže ak sa vôbec rozhodnú pre druhé bábenko, neviem si tú veľkosť ani preedstaviť!
Ale nech je veľký, len nech je zdravučký a v poriadku, no nie?
Nevlezie. Moj starsi ked sa narodil mal 4780 g a 55cm. Nedokazala som ho narvat ani do perinky, takze perinku videl len v porodnici a pri obleceni sme tusim zacali pri 62. Mladsi mal 4100 g a 51 cm, ale to som uprosila aby mi vyvolali porod o tyzden skor, lebo podla ultrazvuku bol tiez velky. Ale ked sa na neho pozrela lekarka, nechcela verit, ze vazil az 4100 g, vyzeral drobny...Inak tie velke deticky robia aj tie vitaminy. Mne nakazala moja lekarka jest pri mladsom vitaminy pre tehotne, ale pri skusenosti so starsim, kde som to brala poctivo podla navodu, som pri druhom brala polovicnu davku, ale aj tak lekar skonstatoval, ze maly je ako Rus, ze ma vyciciava a preto tak rastie a ze mam tie vitaminy obmedzit.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
ja som brala vitamíny pri staršom viac a mal 2800gr 50cm, pri mladšom menej a mal 2650 gr 46cm. Oboch som prenášala, 56 im boli veľké.
Obe tehu som mala rizikové, druhé ešte horšie, tak to bolo asi tým.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

to je úplne jedno či malo bábo 2500 gr alebo 4200 gr- to je fuk-hlavne že je zdravé a váha je úplne nepodstatná( samozrejme s výnimkou extrémov, moc málo alebo moc vela)- ja som mal 3250 a 50 cm a tu som...
a tiež je jedno či má 48 cm alebo 51- doležité je aký človek z neho vyrastie a čo spraví pre túto spoločnosť dobrého a užitočného...
Naposledy upravil Stanislav 1975 : 16.01.12 at 21:21
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať