Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

pavol54 Pozri príspevok
čo bol použitý nesprávny model?
Je to negustiózne.
Naposledy upravil Tweety : 19.01.12 at 20:57
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

Tweety Pozri príspevok
Je to negustióvne.
iste, ale robím si srandu.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Tweety Pozri príspevok
Je to negustióvne.
...

.mám to vymazať?..negustiozne?..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..idem het odtiaľto...aj spať treba...dobrú noc a sladké sníčky s vidinou ružovej budúcnosti vám prajem...aj sebe, jasnačka..čo som od macochy???..
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

pepsikova Pozri príspevok
...

.mám to vymazať?..negustiozne?..
Ako chceš.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..tak oki...zmažem...aj tak ich bolo málo a boli nejakí podpriemerní..no..
0 0
tictac7 tictac7

tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

pepsikova Pozri príspevok
..idem het odtiaľto...aj spať treba...dobrú noc a sladké sníčky s vidinou ružovej budúcnosti vám prajem...aj sebe, jasnačka..čo som od macochy???..
....a čo takto skoro do hajan ideš? ....a veď si sa tu rozplývala, že ako Ti už len dobre je, teda som myslela že ujo od Mihaľov Ti aj ružovú budúcnosť pripravil....alebo si tiež taká...., to onô...., že....BA...NIE...VIdím.... a vidím dobre :-))) pepsi najskôr druhým, potom sebe....
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

no nič kukám,že tu skapal pes,,,-idem aj ja na bidlo...
0 0
tictac7 tictac7

tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

Stanislav 1975 Pozri príspevok
no nič kukám,že tu skapal pes,,,-idem aj ja na bidlo...
...a čože, čože? Vyčerpaný?! To vieš, už nemáš dvadsať, aby si tu dva dni po sebe skákal....
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
ale neskapal
hmm tak bidlo, musíš byť teda poriadny kohút , dúfam, že máš to bidlo dosť pevné, nieže sa nájdeš pod ním.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

tictac7 Pozri príspevok
...a čože, čože? Vyčerpaný?! To vieš, už nemáš dvadsať, aby si tu dva dni po sebe skákal....
tO JE pravda- niekedy sa cítim unavený a zničený a starý ako pápež...-ale som spokojnučký, 400 eur dneska zarobených tak aspoň duša je v blahu...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lenkak Pozri príspevok
ale neskapal
hmm tak bidlo, musíš byť teda poriadny kohút , dúfam, že máš to bidlo dosť pevné, nieže sa nájdeš pod ním.
0 0
tictac7 tictac7

tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

Stanislav 1975 Pozri príspevok
tO JE pravda- niekedy sa cítim unavený a zničený a starý ako pápež...-ale som spokojnučký, 400 eur dneska zarobených tak aspoň duša je v blahu...
...jaaaj, tak gratulujem, zaslúžiš si odpočinok.....ale bacha, nie večný ešte musíš mne niečo dobré pošpekulovať, moja voľná noha sa nezadržateľne blíži, už mám prvý nástrel inzerátu, webstránka sa tiež črtá, dokelu, už mi chýbajú len platiaci klienti´...
2 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

tictac7 Pozri príspevok
...jaaaj, tak gratulujem, zaslúžiš si odpočinok.....ale bacha, nie večný ešte musíš mne niečo dobré pošpekulovať, moja voľná noha sa nezadržateľne blíži, už mám prvý nástrel inzerátu, webstránka sa tiež črtá, dokelu, už mi chýbajú len platiaci klienti´...
neboj sa,budú aj platiaci klienti- však si nejaká hviezdna účtovníčka, ta ňe...
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Stanislav 1975 Pozri príspevok
neboj sa,budú aj platiaci klienti- však si nejaká hviezdna účtovníčka, ta ňe...
samozrejme aj lenkak je super účtovníčka- aby sa neurazila...
a vlastne tu je kooopu dobrých účtovníkov- to len ja triedim bloky podla dátumu...
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Stanko ja nie som super účtovníčka, ja som len účtovníčka, ale snažím sa byť dobrou účtovníčkou.
Vieš, keby som sa hrala na super, tak by mi do nošteka pršalo.
3 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

počúvajte, ked vás tu už mám- ja sa tomu moc nerozumiem- dá sa ešte nejako zarobiť na tých DPH-čkach že si človek založí viac firiem a predáva, kupuje medzi sebou a pod.? ešte to je lukratívné? či už ani nie...-vareha už zavretý...,Norika to tiež ma nahnuté...-tak asi to už nebude biznis ako volakedy...
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
keď chceš byť v kľude na svojom bidielku, rob to čo doteraz. a nech Ťa netrápia žiadne sro.
2 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lenkak Pozri príspevok
keď chceš byť v kľude na svojom bidielku, rob to čo doteraz. a nech Ťa netrápia žiadne sro.
0 0
tictac7 tictac7

tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

Stanislav 1975 Pozri príspevok
počúvajte, ked vás tu už mám- ja sa tomu moc nerozumiem- dá sa ešte nejako zarobiť na tých DPH-čkach že si človek založí viac firiem a predáva, kupuje medzi sebou a pod.? ešte to je lukratívné? či už ani nie...-vareha už zavretý...,Norika to tiež ma nahnuté...-tak asi to už nebude biznis ako volakedy...
...Staník, nemôžeš vymyslieť koliesko na táčkach....toto si mal riešiť, keď Norika bola len tá, čo náhodou prežila a Vareha nevedel, že krava sa vie oteliť....
...inak dá sa, dá....len má to jeden setsakramentský háčik - ak máš daň na vstupe od firmy, ktorá je pre DÚ nedôveryhodná (je dlžníkom atď.), dajú Ti upozornenie a keď s obchodovaním s nimi neskončíš, ručíš za to, že oni tú svoju daň na výstupe zacvakajú (polopatisticky povedaná super novinka)...jajajaj nemôžeme do politiky púšťať ľudí z podnikateľskej sféry....
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať