Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

tictac7 Pozri príspevok
...Staník, nemôžeš vymyslieť koliesko na táčkach....toto si mal riešiť, keď Norika bola len tá, čo náhodou prežila a Vareha nevedel, že krava sa vie oteliť....
...inak dá sa, dá....len má to jeden setsakramentský háčik - ak máš daň na vstupe od firmy, ktorá je pre DÚ nedôveryhodná (je dlžníkom atď.), dajú Ti upozornenie a keď s obchodovaním s nimi neskončíš, ručíš za to, že oni tú svoju daň na výstupe zacvakajú (polopatisticky povedaná super novinka)...jajajaj nemôžeme do politiky púšťať ľudí z podnikateľskej sféry....
no jo...
0 0
tictac7 tictac7

tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

tictac7 Pozri príspevok
...Staník, nemôžeš vymyslieť koliesko na táčkach....toto si mal riešiť, keď Norika bola len tá, čo náhodou prežila a Vareha nevedel, že krava sa vie oteliť....
...inak dá sa, dá....len má to jeden setsakramentský háčik - ak máš daň na vstupe od firmy, ktorá je pre DÚ nedôveryhodná (je dlžníkom atď.), dajú Ti upozornenie a keď s obchodovaním s nimi neskončíš, ručíš za to, že oni tú svoju daň na výstupe zacvakajú (polopatisticky povedaná super novinka)...jajajaj nemôžeme do politiky púšťať ľudí z podnikateľskej sféry....
...musím sa doplniť, nedá sa, napadlo ma koliesko na fúriku - založenie s.r.o. - 2 dni, bielych koní na mrte - mám takých firiem x, nemusím byť dobrovoľný platca DPH, regulérne fa vystavím, musia ma zaregistrovať, potom chvíľku (možno aj pár rokov) tie fa dávam...si myslím, že pokiaľ nebudú státisícové nadmeráky - kontroly sú pomalé...a hlavne medzi firmami nebude žiadne personálne prepojenie....
...ups, toto asi vymazať?
... ale to je len čistá teória, čo by bolo keby...
..rozhodnite...
2 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

tictac7 Pozri príspevok
...musím sa doplniť, nedá sa, napadlo ma koliesko na fúriku - založenie s.r.o. - 2 dni, bielych koní na mrte - mám takých firiem x, nemusím byť dobrovoľný platca DPH, regulérne fa vystavím, musia ma zaregistrovať, potom chvíľku (možno aj pár rokov) tie fa dávam...si myslím, že pokiaľ nebudú státisícové nadmeráky - kontroly sú pomalé...a hlavne medzi firmami nebude žiadne personálne prepojenie....
...ups, toto asi vymazať?
... ale to je len čistá teória, čo by bolo keby...
..rozhodnite...
štát okráda ľudí- ludia okrádajú štát- nieje lahké toto klbko rozmotať- tí čo teplé miestečko dostali, robia to cestou "legálnou"- ostatných zatvoria do žalárov...
0 0
tictac7 tictac7

tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

Stanislav 1975 Pozri príspevok
štát okráda ľudí-
ludia okrádajú štát-
nieje lahké toto klbko rozmotať-
tí čo teplé miestečko dostali,
robia to cestou "legálnou"-
ostatných zatvoria do žalárov...
...a možno im bude lepšie, ako nám....
...v začiatkoch takej relácie "Čo dokáže ulica" bola super scénka, auto zablokovalo babu, v zime, vybehnuvšiu z roboty (podľa oblečenia potraviny alebo mäsiar) zatelefonovať si do telefónnej búdky (pre skôr narodených - baterka od mobilu bola väčšia a ťažšia ako notebook, 1 hovor stál asi dnešný ročný paušál a mobil stál toľko, čo dnes auto strednej triedy...takže, ak človek nemal "dobré vzťahy" s vedúcim, u ktorého v kancelárii bol telefón, musel ísť telefonovať do búdky - samozrejme, že cez prestávku)... a ona už vtedy tam kričala, že je jej zima a v base by jej aspoň teplo bolo, aj telku tam mala, aj jedlo, aj posteľ, aj šport..........ozaj, neviete čírou náhodou niekto, kto to bol? čo je s ňou teraz? ....možno prišla na to, že aj politika je dobrá vec...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

tictac7 Pozri príspevok
...musím sa doplniť, nedá sa, napadlo ma koliesko na fúriku - založenie s.r.o. - 2 dni, bielych koní na mrte - mám takých firiem x, nemusím byť dobrovoľný platca DPH, regulérne fa vystavím, musia ma zaregistrovať, potom chvíľku (možno aj pár rokov) tie fa dávam...si myslím, že pokiaľ nebudú státisícové nadmeráky - kontroly sú pomalé...a hlavne medzi firmami nebude žiadne personálne prepojenie....
...ups, toto asi vymazať?
... ale to je len čistá teória, čo by bolo keby...
..rozhodnite...
vždy treba vedieť aký má firma, s ktorou chceš obchodovať rating na dú. ak má "d" a horšie - zabudni na nadmeráky
1 0
tictac7 tictac7

tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

srska Pozri príspevok
vždy treba vedieť aký má firma, s ktorou chceš obchodovať rating na dú. ak má "d" a horšie - zabudni na nadmeráky
...a to akože my máme aj ratingy na DÚ? ...a akože, bez urážky, majú k tomu manuál, ktorému rozumejú?
...ich najvrchnejší, najpeknejší, najmúdrejší...neviem ktorý de§ v tomto týždni, je len hodina piateho dňa, takže to nebolo až tak dávno.... - SR je na tom super, spolu s Nemeckom sme krajiny, ktoré nepadli....dnes od rána (teda od včera) počúvam, že SR jeden bod dole.....
....a vôbec tie zoznamy, čo budú mať na DÚ budú ako často aktualizované....dúfam, že nie v reálnom čase
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

http://www.sme.sk/c/6223160/kapitan-...zi-povest.html
Po Berlusconi...
"Dva mesiace sme sa snažili, aby sa zabudlo na naše najhoršie vlastnosti: nedbalosť, povrchnosť, pompéznosť, nezodpovednosť. A potom to všetko jedným trhnutím kormidla potopí kapitán Schettino aj s loďou,“ hnevá sa v komentári taliansky denník La Stampa. Dvadsiatku ľudí stále nenašli

Taliani od stroskotania lode s vyše štyri*tisíc ľuďmi na palube vytrvalo hľadajú a oslavujú hrdinov, ktorí by vyvážili Schettinov imidž. Pri nehode zahynulo 11 ľudí a vyše 20 je nezvestných.
Kapitán pobrežnej stráže Gregorio De Falco, ktorý Schettinovi v telefóne vynadal a opakovane ho vyzýval, aby sa vrátil na palubu, sa stal zo dňa na deň hviezdou.
Na Facebooku získal tisíce fanúšikov, za hrdinu ho označujú médiá aj diskutujúci na sociálnych sieťach a tlačia tričká s jeho vetou „Vada a bordo, cazzo!“ (Vráť sa na palubu, ty...vulgárna talianska nadávka, ktorá označuje mužský pohlavný orgán).
„Jeho rozhodný tón pripomínal čiernobiele vojnové filmy a hrdinov komixov,“ napísal o De Falcovi taliansky denník La Repubblica.
Talianske médiá hovoria o dvoch tvárach Talianska zosobnených v Schettinovi a De Falcovi.



3 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

tictac7 Pozri príspevok
...a to akože my máme aj ratingy na DÚ? -áno ...a akože, bez urážky, majú k tomu manuál, ktorému rozumejú?-to neviem
je to zavedené dávno
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno vám a vydarený deň..tuším je dnes piatok...aspoň by mohol byť...
..kafa je na stole a musím ísť do obchodu..takže tak...

..a ak sa labutík ešte nevypratal z postele, tak fčul už určite vyjde, lebo vetrám...a bude mu zimo...
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
http://aktualne.centrum.sk/domov/pol...tml?id=1252059


..joj, aké svižné bundičky vytiahli kádeháci..možno mali našiť pol miliona a rozdať cigáňom, hlasy by mali zaručené a aj diskriminácia by im bola odpustená...
..a motto "začína sa to prácou" by im ani veľmi nemuseli ukazovať, lebo aj tak im ju nedajú...a oni ju taaak veľmi chcú
1 0
katarina.j katarina.j

katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

som len človek
Tak držte nám dnes všetky pršteky-prvý krát robím pre synčeka narodeninovú párty-tak bude u nas dnes veselo- 8 detí :-) susedia budu radi - určite :-D snád mi to vyjde podla mojich predstáv a nebude sa nik cítit u nás zle...budeme sa snažiť im spríjemniť popoludnie :-) ozaj ak máte nejaké typy ako robievate oslavy doma-sem s nimi-ide o 8 ročné deti :-)
7 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

Pekný deň pred víkendom,
včera som absentovala za PC, mala som "lietací" a "vybavovací" deň, dnes ma toho čaká viac a snáď to s mojím PC spolu zvládneme ... ...... ...
2 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

to snáď nie
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

no pekne, tak cakajme aj zakaz pestovania byliniek v kochlikoch, zakaz pitia vody z vodovodu, ... je to choreeeeeee
0 0
witch witch

witch je offline (nepripojený) witch

človek milujúci a chybujúci
katarina.j Pozri príspevok
Tak držte nám dnes všetky pršteky-prvý krát robím pre synčeka narodeninovú párty-tak bude u nas dnes veselo- 8 detí :-) susedia budu radi - určite :-D snád mi to vyjde podla mojich predstáv a nebude sa nik cítit u nás zle...budeme sa snažiť im spríjemniť popoludnie :-) ozaj ak máte nejaké typy ako robievate oslavy doma-sem s nimi-ide o 8 ročné deti :-)
Ja som síce robila len pre dcéru, ale z jedla vždy prvé zmizli chipsy, chrumky, disco sušienky. Ovocná torta vždy rozbabraná (celý víkend ju dojedal manžel), šalát z čerstvého ovocia som si musela zjesť sama. Úspech u chlapcov vždy mal futbal a opekačka, to ale v byte a v zime asi nespravíš. Súťaže za odmeny (lízatká, žuvačky, papierové diplomy) mali úspech, aj play stacion - máme také hry, kde pred kamerou deti ovládajú celým telom hru - to sa vždy vyblbli. Výzdoba balóniky a konfety, tiež zábava, pre mňa ešte týždeň s upratovaním. Dobré oslavy bývajú hlučné, tak priprav radšej susedov vopred . Prajem, nech sa ti oslava vydarí! Praktická rada: opýtaj sa, či niekto z chlapcov nemá na nejaké jedlo alergiu! K nám chodia 2 dievčatká, jedna nesmie jahody, druhá čokoládu. Veľa šťastia a zábavy!

PS: vždy si radi hrali na schovku - najoblúbenejšia hra od škôlky po 5 triedu!
Naposledy upravil witch : 20.01.12 at 10:28 Dôvod: doplnok
4 0
SamuelSK SamuelSK

SamuelSK je offline (nepripojený) SamuelSK

Samuel
A toto vam ti "konspiranti" vtlkali do makovic uz roky pred tym, nez sa to stava oficialnym...

Potlieskajme Bruselu a predajme zahradky za symbolicku cenu 1 cent za (kilo?)meter stvorcovy...

Sklopme usi a podme do Tesca pre tie najsamlepsie a najcerstvejsie potraviny.
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

vyzera to, ze po dlhom case pojdem do kina http://tv.sme.sk/v/23182/prvy-traile...u-estebak.html
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
mňa potešilo, že som konečne vyriešila čo mi nedalo pokoj už dlhší čas. Stálo ma to síce 2 dni horúcej hlavy, a nielen mojej - aj jedného konateľa, ale môžem kľudnejšie spávať a nezaoberať sa niečím, čím už nemusím.

ešte k tomu sa mi črtá jedna nová veľmi výhodná spolupráca, to je ale super deň.
2 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lenkak Pozri príspevok
mňa potešilo, že som konečne vyriešila čo mi nedalo pokoj už dlhší čas. Stálo ma to síce 2 dni horúcej hlavy, a nielen mojej - aj jedného konateľa, ale môžem kľudnejšie spávať a nezaoberať sa niečím, čím už nemusím.

ešte k tomu sa mi črtá jedna nová veľmi výhodná spolupráca, to je ale super deň.
ja spolupráci hovorím, že nie dobrá spolupráca-ale dobrý kšeft...
p.s.- držím palce, nech ten kšeft vyjde...
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať