Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

a ešte jedna pikoška z dnešného varovania malej vnučenky, nefajčila som 2,5h, malá bola toľko hore, tak som bola nútená zavolať dcére nech už konečne ide ku mne, aby som neschytala kolaps, za 5min bola u mňa..
1 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

jozka56 Pozri príspevok
a ešte jedna pikoška z dnešného varovania malej vnučenky, nefajčila som 2,5h, malá bola toľko hore, tak som bola nútená zavolať dcére nech už konečne ide ku mne, aby som neschytala kolaps, za 5min bola u mňa..
Vnúčik je ešte v nemocnici,zajtra by mali ísť domov. Je taký malilinkýýýýýý.... to, čo som varovala naposledy, má teraz miery 90/186, nie 3,6/52
3 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

ja som si dcéru odnášala domov s mierami 2,3/48
taraz má 48/170
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Dav veď ten tvoj vnúčik je akurátny, moja krsnovnučenka mala 4,32kg a 52cm...dnes som ju videla( má už jeden týždeň), je krásna a tie prenádherné čierne vlásky, aj kokoša mala vyčesaného, hviezdička
1 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

jozka56 Pozri príspevok
a ešte jedna pikoška z dnešného varovania malej vnučenky, nefajčila som 2,5h, malá bola toľko hore, tak som bola nútená zavolať dcére nech už konečne ide ku mne, aby som neschytala kolaps, za 5min bola u mňa..
..Jozka, moj vnuk mi nedovoli ani na balkone fajcit pri havinovi, ze napachne..ja len tajne, ked ma nevidi..
..to si spominam na varovanie s mojim, ked som 5-6 hodin si ani nebafla..
..Jozka vydrzala by si aj dlhsie, ved poznas to, ze potom sa to dohana..naraz aj tri za sebou..
2 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Oli tak budete mať radosti kopec, ale kočíkovanie je parádna vec a ešte k tomu venčenie, väčšej srandy nemôže byť
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

to ja už som bola rozhodnutá, že idem búchať susedom, nech vnučenku minútku povarujú
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

verim ti, spominam si tiez na tie stavy..davno to bolo
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

..och divcence, tak vam zavidim to kocikovanie..
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
to sú teda fajn babky. U nás také nehrozí. Jedna /moja mamina je odo mňa 100km, a druhá babka tá je ešte pracujúca a nestihajúca. Už sme si zvykli.
2 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Kvaka Pozri príspevok
Nika, to sú marcové deti, presne 9 mesiacov.
mas pravdu, aj ked je to 40 tyzdnov, co by bolo 10 mesiacov vychadza to na marec, mozno len tie deturence co to zdrziavali v brusku, tak tam boli od konca februara. Tak potom v marci boli naznaky jari ....(nepamatam ake bolo v marci pocasie)
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Lenka, veď ja som pracujúca babina, mám za sebou 3 dni robotovni...ráno som vstala, navarila a hajde varovať vnučenku u mňa, dcéra musela ísť pracovať, tak čo neurobím pre jediné dieťa dcéra má kanceláriu 2min odo mňa, tak sa dá.
2 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Kočík a venčenie NIEEEE!!! Wendynka bude dobrá PEStúnka v byte - poumývať dieťatko, oznámiť, že treba čistú plienku (kýchaním) , posunúť bábätko ňufákom, zohrievať mu miesto....na to by ju bolo.
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

aj prvú vnučenku, dnes štrnástku som varovala od mala, dnes sa už nechce varovať, ale rada je u mňa.
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Dav tak to si píš, že tak bude.....varovčíčku máš istú, ale Wendičku neodháňajte, aby nežiarlila.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Ja tiež pracujem, a pomôže mi s deťmi jedine manžel.
A čo sa týka tej babky /má syna aj dcéru/ tak tu platí: Dcéra je len dcéra, nevesta je nevesta. Ja som v pozícii nevesty. Asi tak. Napodiv nevychádzam so svokrou zle, celkom fajn, len veľa vecí snažím sa prehliadať, alebo len všimnúť a pozabudnúť.
3 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Vieš Leni, ale je to škoda...nakoniec to bude trápiť tvojich svokrovcov, nevadí. Ste mladí a šťastní, všetka hrdosť na vaše deti bude platiť len pre vás dvoch a to je krásne. Ale tiež moja dcérka má slzy, keď mi necháva drobčeka, ale živnosť ju nepustí, bohužiaľ.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Večer zvyčajne tak na hodinku, niekedy dve ide manžel k rodičom, delí nás len jedno poschodie, aspoň s tým starším, takže deti bývajú so starými rodičmi. Len niekedy musíme synčeka presviedčať, veď choď, dajú Ti cukrík. Tými ho ináč napchávajú poriadne. Už sám zbadal, kto sa s ním hrá, k tomu viac ide, a keď nik, tak robí neplechu.
2 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

jozka56 Pozri príspevok
Dav veď ten tvoj vnúčik je akurátny, moja krsnovnučenka mala 4,32kg a 52cm...dnes som ju videla( má už jeden týždeň), je krásna a tie prenádherné čierne vlásky, aj kokoša mala vyčesaného, hviezdička
Tak naša princezná má tiež 52 cm, ale o kilo menej, ako tvoja, Jožka. To už je aká náhodička, tretia v poradí, rovnako dlhá. Ibaka, koľko má ten tvoj?
1 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
to len asi moje slniečko bolo z týchto posledných detičiek najmenšie.
Andrejko 2650gr, 46cm, môj drobček, teraz má 10 týždňov 5,5kg a naposledy mal 56cm.
Martinko 2800gr, 50cm, môj starší drobček, teraz má 3,5roka 15,5kg, 101cm.
3 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať