Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Mňa včera potešilo že moj starší synátor včera uspel na skúškách v karate a pri "páskovaní" dostal žltý pás...-zasa o niečo bližšie k čiernemu...-a už asi bude chodit aj na majstrovstvá...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Mňa dnes šokovalo a potešilo ale najma prekvapkalo- ideme si do školy a stretneme jedného otecka stankovho spolužiaka- nejako sa extra nebavíme, zdravíme sa, ale nejaký kamoši nejsme a on mi vraví- rozhodli sme sa,že vám darujeme "plejstejšn"-a doteraz som nepochopil,že prečo a z akeho dovodu...
aj som sa troška hanbil...
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
fešanda, včera ked si toto písala tak sme boli na návšteve a prvýkrát v živote som tam pil že hrušku s medom,-celkom dobrééé...-lahvinka padla...

Stanko a slivku s medom si už degustoval? odporúčam, je to ňňňammmm


Veselé a pokojné sviatky Vám všem tu na Porade
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Mňa dnes šokovalo a potešilo ale najma prekvapkalo- ideme si do školy a stretneme jedného otecka stankovho spolužiaka- nejako sa extra nebavíme, zdravíme sa, ale nejaký kamoši nejsme a on mi vraví- rozhodli sme sa,že vám darujeme "plejstejšn"-a doteraz som nepochopil,že prečo a z akeho dovodu...
aj som sa troška hanbil...
Stanley, a náhodou sa Stanko neposťažoval, že ste chudobní, nemáte na play, a oni v dobrej viere mu chcú spraviť radosť ?!! , a možno dodal, že tatík pije hrušku s medom a preto nemáte €ráčiky... chichi
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Pepsiková sa nejako fláka- 11-47 hod. a kafa není na stole...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

evuš Pozri príspevok
Stanley, a náhodou sa Stanko neposťažoval, že ste chudobní, nemáte na play, a oni v dobrej viere mu chcú spraviť radosť ?!! , a možno dodal, že tatík pije hrušku s medom a preto nemáte €ráčiky... chichi
evuš čo ja ti viem...- ale cítil som sa tak ked som ho bral,že ako keď sa v modrom z neba odovzdávajú tie dary...
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Stanislav 1975 Pozri príspevok
evuš čo ja ti viem...- ale cítil som sa tak ked som ho bral,že ako keď sa v modrom z neba odovzdávajú tie dary...
...hm, chňápem Ťa, i ja sa cítim vtedy blbo, ale fšak zadarmo, nech aj bok vyvalí, no nie ???
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

evuš Pozri príspevok
...hm, chňápem Ťa, i ja sa cítim vtedy blbo, ale fšak zadarmo, nech aj bok vyvalí, no nie ???
a šak jasné...- ja že ale to ste nemuseli a podobné opičky, ale hrabal som ho hneď...
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

moja prvá skutočná vianočka... fotky pred vložením do rúry a po vybratí...
Snímka0177.jpg  
Snímka0178.jpg  
Snímka0179.jpg  
Snímka0180.jpg  
1/1
8 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

calawen Pozri príspevok
moja prvá skutočná vianočka... fotky pred vložením do rúry a po vybratí...
sa nezdáš teda-šikulka...
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

Stanislav 1975 Pozri príspevok
sa nezdáš teda-šikulka...
Ďakujem za pochvalu, ale keď ideš presne podľa receptu s obrázkovým návodom, nemáš veľmi čo pokaziť...
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...som mala trochu roboty, tak reku- kuknem, či mi trochšku kafy zostalo...a tu bábovečka-vianočka...mňamiiiky, vidno, že je pečená s láskou...calí, si šikulka...idem uvariť tú kafu, lebo zaspím...a čochvílka treba ísť pre červíka...
..fajn popoludnie vám..

(...a ideme spolu piecť pupáčky...slúbila som mu..
2 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

pepsikova Pozri príspevok
...som mala trochu roboty, tak reku- kuknem, či mi trochšku kafy zostalo...a tu bábovečka-vianočka...mňamiiiky, vidno, že je pečená s láskou...calí, si šikulka...idem uvariť tú kafu, lebo zaspím...a čochvílka treba ísť pre červíka...
..fajn popoludnie vám..

(...a ideme spolu piecť pupáčky...slúbila som mu..
pepsi, zdravím červíčka, tá vianočka bolo posledné pečivo, ktoré chýbalo na vianoce...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

.....šľak ma ide trafiť, zas ide na mňa choroba
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Mňa včera potešilo že moj starší synátor včera uspel na skúškách v karate a pri "páskovaní" dostal žltý pás...-zasa o niečo bližšie k čiernemu...-a už asi bude chodit aj na majstrovstvá...
stenly, ak to synátora baví daj ho školiť najlepšiemu (pozri športové aktivity, 8. dan)
Naposledy upravil srska : 22.12.11 at 17:41
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

srska Pozri príspevok
stenly, ak to synátora baví daj ho školiť najlepšiemu (pozri športové aktivity, 8. dan)
vladino, inak on je u najlepšieho( asi)- neviem je to viceprezident slov.zvazu karate...,tiež má úbohý čierny pás...
Mikuš bol 1 do 80 kg a stankov trener 1 do 70 kg...

http://www.karateslovsport.sk/vysl.htm
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lujza.j Pozri príspevok
.....šľak ma ide trafiť, zas ide na mňa choroba
lujzi, aj ja som nejaký nakapatý-tiež si asi ešte vybehnem kúpiť Teraflu- to mi zvykne pomocť...
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

Stanislav 1975 Pozri príspevok
lujzi, aj ja som nejaký nakapatý-tiež si asi ešte vybehnem kúpiť Teraflu- to mi zvykne pomocť...
ja mám chlapa vonku - popíja medovinu, mne by sa zišiel aspoň zázvor na čaj... ale čo urobím, hádam si aspoň medovinu zohrejem...
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
lujza.j Pozri príspevok
.....šľak ma ide trafiť, zas ide na mňa choroba
Lujzi topeničky s cesnakom a čaj s citrónom, alebo slivovicu zapiť čajíkom.
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a taký ľudový recept proti chorobám- že "potenie na cudzom tele" to už pomaly aj zakapáva...každý len terafu a podobnú chémiu...

..ja nebývam chorá,teda takto choro...ale tradície ctím


..fajn večer vám, sultáni a sultánky..
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať