Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...vraj knižnica za 22000€ !...šulík si vyrobil v parlamente presklený priestor a do neho zhromaždil literatúru o každej obci na Slovensku...a kto to bude čítať?..no predsa naši sp*stí pos*anci, keď si budú potrebovať oddýchnuť cez prestávku na rokovaní..povinne sa budú vzdelávať,aby vedeli, odkiaľ vyšli-ale to je len taký môj návrh na využitie tohoto veľdiela...však zo štátneho krv netečie, myslel si šulík, keď to vymyslel...
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
...vraj knižnica za 22000€ !...šulík si vyrobil v parlamente presklený priestor a do neho zhromaždil literatúru o každej obci na Slovensku...a kto to bude čítať?..no predsa naši sp*stí pos*anci, keď si budú potrebovať oddýchnuť cez prestávku na rokovaní..povinne sa budú vzdelávať,aby vedeli, odkiaľ vyšli-ale to je len taký môj návrh na využitie tohoto veľdiela...však zo štátneho krv netečie, myslel si šulík, keď to vymyslel...
no pekne hentá sklenená klec za 22 000e...asi potreboval dať niekomu zarobiť, čistá idiotina!!!
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pepsikova Pozri príspevok
...a dám niečo k popoludňajšej kafi..krásne..čo dokáže technika...

http://www.airpano.ru/files/Manhatta...A/start_e.html
....toto je trochu iný pohľad ...lepší výber ....nie iba link na Manhattan ....ale oveľa viac .....

3D Virtual Tours Around the World

http://www.airpano.com/
1 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
no co ako sviatkujete priatelia? za dva tyzdne na svk som stihol dokoncit prerabku bytu, stat sa nezamestnanym, podat trestne oznamenie na policii, a zlomit lyze D
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

video1983 Pozri príspevok
no co ako sviatkujete priatelia? za dva tyzdne na svk som stihol dokoncit prerabku bytu, stat sa nezamestnanym, podat trestne oznamenie na policii, a zlomit lyze D

.......no ešte pár hodín a "tra-dá" je po nich.....
hmmm...... za dva týždne si toho stihol hodne samé "lepšie" veci
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
video1983 Pozri príspevok
no co ako sviatkujete priatelia? za dva tyzdne na svk som stihol dokoncit prerabku bytu, stat sa nezamestnanym, podat trestne oznamenie na policii, a zlomit lyze D
...a dostal si sklerozu...zabudol si naliať na narodky...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...ale aby si nepovedal, máme tu pre teba prekvapko...

2 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
pepsikova Pozri príspevok
...a dostal si sklerozu...zabudol si naliať na narodky...
ha! sam som nevedel ze mam prvy den doma zhon velky
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
inak musim povedat, ze dievcata na uradoch su velmi mile a ochotne , a pritom vela ludi nadava , ja mam zatial len velmi dobre skusenosti, az na policajta ktory pisal zapisnicu, som mu opravoval chyby v texte no total typek!
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

video1983 Pozri príspevok
inak musim povedat, ze dievcata na uradoch su velmi mile a ochotne , a pritom vela ludi nadava , ja mam zatial len velmi dobre skusenosti, az na policajta ktory pisal zapisnicu, som mu opravoval chyby v texte no total typek!
....čo si fajnový, mal si sa vypočuť sám chyby? čo na písal oči - očy
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...lui, posielam ti za jeden bechera...had tu pokúša, tak nech nepijem sama...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsi ďakujem dám si ja som sa dnes už spila u našich pol fľaše griotky som stiahla, decko ma viezlo dom..... ale už som OK, poplakala som si pri filme a psičekovi a teraz kukám reprízu opakovanej reprízy ......
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
pepsi ďakujem dám si ja som sa dnes už spila u našich pol fľaše griotky som stiahla, decko ma viezlo dom..... ale už som OK, poplakala som si pri filme a psičekovi a teraz kukám reprízu opakovanej reprízy ......
..

..no neboj, toto je len na poprávku..moj had zas neny taký štedrý, aby sme sa opili...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Tu vám dáva pán Sulík radu- nemáte žiť ako žijete- nad pomery...!!!

http://www.aktuality.sk/clanok/19911...-svoje-pomery/
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

čo bol u neho "medvídek z Bogoty"....
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..mne sa u neho páči hlavne jeden výraz- "niečo s tým robiť"...a ak pozrieme spätne na jeho podnikanie a bohatnutie, iste to hovorí ten pravý...ktorý aj vie, čo hovorí...nejdem si kaziť večer..
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno vám a fajn deň...síce vonku je ako v polovici marca,dokonca u mňa aj vtáčkovia spievajú, ale nevadííí..načo by nám bol sneh?..no...pohodu vám prajem...a kafa je na stole...aj oplátka s medom..
3 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Včera som bol v Karpatoch nad Račou. Presne ako v marci po zime.
0 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

Najviac má potešil Ježiško, lebo som pod stromček dostala nový počítač. Tak konečne už múžem aj na PORADU.
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

....duv... nebude tu ani trošku sniežiku?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať